banner
banner

האקדמיה לבינאנס | פורטל חינוכי לחלוטין ללא מודעות

אקדמיית בינאנס

מרחב הקריפטו מלא במידע מטעה, וזה יכול להיות מעט מבלבל עבור סוחרים חדשים להשקיע בקריפטו. ישנם מספר נושאים מורכבים יותר ודורשים הסבר נרחב, ומציאת מקור המציע גישה “חסרת משוא פנים” מועילה באמת. כאן נכנסת האקדמיה של בינאנס.

מהי האקדמיה בינאנס?

תוצאת תמונה לאקדמיה בינאנס

מקור: טוויטר

Binance, חברת חילופי הקריפטו הפופולרית, ידועה ביצירת סניפים ופלטפורמות חדשות המשרתות מטרות שונות במערכת האקולוגית העצומה שלהם. ב- 12 בדצמבר 2018, הם החליטו להוסיף לרשימת ההיצע שלהם פלטפורמה מיוחדת המוקדשת למשתמשים המעוניינים ללמוד עוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ועל עניינים אחרים הקשורים לקריפטוסים ושימוש בהם..

הפלטפורמה מכילה יותר מ -500 מאמרים שונים המספקים מידע משוחד על נושאים שונים הקשורים לעולם הקריפטו.

המאמרים המוצגים הם בדרך כלל קטעי הסבר והדרכות, כאשר הנושאים העיקריים מסבירים לעומק את תהליך הכרייה, חילופי הצפנה, כמו גם מהם נכסי הצפנה וכיצד הם פועלים באופן כללי. האקדמיה של Binance אינה מציגה מודעות בסרטונים או בפלטפורמה שלה, מה שמאפשר למשתמשים ליהנות מחוויית הלמידה שלהם ללא הפרעה.

טד לין, קצין הצמיחה הראשי ב Binance, הצהיר את ההצהרה הבאה לגבי הפלטפורמה ומטרתה:

“חינוך הוא הנדבך האינטגרלי להפצת השימוש בקריפטו ובבלוקצ’יין. עם האימוץ עדיין בראשית דרכו, העולם זקוק למקור ידע מאוחד, קל לשימוש ואמין כדי לקדם את ההבנה של מטבע החילופי מטבעות וטכנולוגיית ספרים מבוזרים. “

“עם האקדמיה של Binance המטרה שלנו היא לספק פלטפורמה ניטרלית לחלוטין עם פלטפורמה חינוכית איכותית, חסרת פניות. משתמשים יכולים ללמוד על כל מה שקשור לבלוקצ’יין, אבטחה וכלכלה, בנוסף להדרכות ומדריכים שימושיים בשפות המועדפות עליהם. “

קטגוריות זמינות

כדי להקל על האפשרות למצוא דברים למשתמשים הניגשים לפלטפורמה, האקדמיה בינאנס חילקה את המאמרים שלה לארבע קטגוריות שונות: בלוקצ’יין, כלכלה, אבטחה והדרכות. יש גם קטע וידאו שמסביר נושאים במהירות בסרטונים קצרים.

קטגוריית בינאנס

ה כלכלת האקדמיה של Binance החלק מסביר לעומק את כל הדברים הקשורים למסחר. כאן תוכלו ללמוד על אינדיקטורים טכניים ואופן השימוש בהם בניתוח, דפוסי פמוטים, תרשימים, נזילות ומונחים אחרים.

ה בלוקצ’יין החלק מסביר מהי בלוקצ’יין, מקרי השימוש בו, מזלגות, סוגים של רשתות חסימות ופרוטוקולי קונצנזוס, כמו גם טכנולוגיות אחרות המבוססות עליו, כגון אורקלות, SegWit, חוזים חכמים, Mimble Wimble, החלפות אטום, חתימות דיגיטליות ונושאים רבים אחרים..

על ידי גישה ל- בִּטָחוֹן בקטגוריה, משתמשים יכולים ללמוד יותר על אחסון קריפטו ואילו טכנולוגיות מיישמים ארנקים במטרה לעבוד ולשמור על אבטחת הקריפטו. ישנם גם מאמרים בנושא הצפנה, התקפות אבטחה שונות וכלים לשיפור הפרטיות והאבטחה של נכסי הצפנה המאוחסנים.

ב הדרכות, האתר מלמד אותך כיצד להשתמש בתכונות שונות של המערכת האקולוגית של Binance, כגון הלוואות, מסחר בשוליים, משיכה, ביצוע הזמנות שוק, כיצד להשתמש בממשק המתקדם שלהם, בורסא מבוזרת ושרשרת סיירים. ישנם גם מאמרים המציגים כיצד להשתמש בארנקים שונים.

ה וִידֵאוֹ במדור יש מדריך למתחילים בינאנס, המורכב מסדרה של תשעה סרטונים המוקדשים להכנסת משתמשים חדשים לנכסי קריפטו. סרטונים אחרים המוצגים בפלטפורמה כוללים “מדריך למסחר בשוליים”, “מה זה PGP”, “מהם חוזים עתידיים נצחיים”.

בנוסף לכל אלה, יש שאלות נפוצות ו מילון מונחים סעיף המכסה מגוון רחב של שאלות הקשורות לקריפטו ולבלוקצ’יין.

Binance פרסמה גם לוח בקשות לתכונות, שבו הקוראים יכולים להצביע אילו תכונות מתווספות לצד האקדמיה. הפלטפורמה פרסמה גם שלושה חידונים מהנים ומרתקים, כאשר עוד יבואו בעתיד.

סטטיסטיקה

נמסר כי משתמשים בילו באקדמיה של Binance בסך הכל 6,450,000 דקות בקריאת המאמרים שלהם במהלך תקופה של 12 חודשים. זה שווה ערך ל- 13 שנים המוקדשות ללמוד על בלוקצ’יין וקריפטוסים. הסרטונים שלהם ב- YouTube רשמו 12,515 שעות (521 יום) השמעה בסך הכל.

ממשק משתמש

מאז השקתו לפני למעלה משנה, צוות האקדמיה של Binance הוסיף כל הזמן חברים נוספים ועבד קשה כדי להגדיל את מספר המאמרים החינוכיים האיכותיים שלהם. אך תרומת הצוות אינה מוגבלת רק ליצירת תוכן חדש.

מפתחי Binance עבדו גם בשנת 2019 לבנות מחדש את כל האתר שלהם מאפס כדי להפוך את הפלטפורמה לאמינה ומהירה יותר. הממשק עוצב מחדש כדי להציג את אחת התכונות המבוקשות ביותר מהמשתמשים שלהם, האור & מצב כהה. עדכון זה הוכיח את עצמו כמבורך מאוד, מכיוון שהוא דורג בין שלושת המוצרים המובילים באתר ProductHunt.

ממשק משתמש Binance

שפות נתמכות

הפלטפורמה נוצרה כדי לתמוך במאמרים הרבים שלה בשפות שונות על מנת להנגיש את המידע שלה לקהל עולמי, אשר עשוי לכלול אנשים שאינם דוברי אנגלית או שפות עיקריות אחרות. בדרך זו ניתן לגשת ולהבין את האקדמיה לבינאנס על ידי בסיס משתמשים גדול יותר שרוצה לחנך את עצמו אודות מטבעות וירטואליים וטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת..

ממשק הפלטפורמה זמין כעת ב -17 שפות עיקריות:

בשנת 2019 הם הרחיבו את תוכנם לשתי שפות נוספות, אינדונזית ויפנית. הצוות גם שיפר את הנגישות של האתר שלו על ידי הטמעת טקסט לדיבור על כל המאמרים שלהם.

חלק מהתכנים המוצגים באקדמיה כבר מתורגמים בשפות הנ”ל, בעוד חומרים אחרים מתורגמים על ידי קבוצת מתרגמים מתכנית התרגום שלהם..

האפליקציות

כדי להגדיל את הנגישות לתכנים שלהם, פיתחה והשיקה Binance Academy גם מספר יישומים. בתחילת 2019 הם השיקו את אפליקציית האינטרנט המתקדמת שלהם, המאפשרת התקנה של Binance Academy על מחשבים שולחניים אישיים ומאפשרת למשתמשים לקרוא את המאמרים במצב לא מקוון..

מאוחר יותר באותה שנה, Binance Academy הוסיפה שתי אפליקציות מובייל, אחת עבור iOS ואחת עבור מכשירי אנדרואיד. ניתן להוריד את האפליקציות מהחנויות המתאימות להם.

אפליקציית האקדמיה של Binance

כיצד משתמשים יכולים לתרום?

Binance יצר תוכנית שבה משתמשים יכולים לבחור אחד הנושאים שנקבעו מראש, ליצור את התוכן עבורה ואז להגיש אותו כדי להרוויח עד 50 אסימונים של BNB כפרס. על התוכן לעמוד בכללים הבאים כדי לקבל את הפרס המובטח ולהופיע בפלטפורמה:

  • אין פרסומות בסרטונים;
  • השתמש ב- Binance בכל הדוגמאות;
  • הסרטון חייב להיות באנגלית;
  • כל הסרטונים שהוגשו נדרשים לחתום על זכויות השימוש ב- Binance;
  • תוכן שנשלח חייב להיות תוכן מקורי.

סיכום

האקדמיה בינאנס היא פלטפורמה הכוללת מגוון גדול של תכנים חינוכיים למשתמשים המעוניינים ללמוד יותר על קריפטו ובלוקצ’יין, והכל ניתן לגשת בחינם וללא מודעות..

תמונה מוצגת: Binance.vision

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me