banner
banner

סקירת Rofx – מושלמת למתחילים

ROFX

פותח על ידי מפתחי תוכנה וסוחרים מיומנים בשנת 2009, ROFX הוא סוחר מט”ח שמטרתו לעזור לסוחרים להרוויח כסף. מאז פיתוחו השתמשו בו כמה סוחרים וזכו להצלחה במסחר. במיוחד סוחרים מתחילים שאין להם שום ניסיון רשמי או ידע מסחרי מוצאים את זה מועיל במיוחד. הנה ביקורת RoFX כנה נכתב על בסיס מחקרים, שיעזרו לך להבין מדוע הוא הגיע לרשימת רשימת יועצי FX אמינים.

הטבות Rofx כנטען על ידי היזמים

מפתחי ROFX טוענים כי ישנן מספר סיבות מדוע ROFX מועיל למסחר, כולל:

 • תוכנה קלה למתחילים: עולם המט”ח ושוק המט”ח מספיק מסובך כמו שהם והדבר האחרון שאנחנו צריכים זה רובוט מסובך אחר. בדרך כלל לוקח שנים לפני שמתחיל יוכל לנתח את השוק ולצבור מספיק ניסיון כדי לסחור בהצלחה. אז, EA פשוט יכול לעזור מאוד בשלב זה. ROFX מקל על עבודת הסוחרים ומגדיל את הסיכוי להרוויח כסף.
 • אסטרטגיית מסחר מצוינת: באמצעות אסטרטגיית המסחר האוטומטי המופלאה של ROFX, נהנים הסוחרים מהחופש לדלג על שיטת הניסוי והטעייה..
 • עֲקֵבִיוּת: מערכת המסחר האוטומטית של ROFX גם מסייעת ללקוחות להשיג עקביות במסחר בהצלחה.
 • אין טעויות אנוש: ROFX EA פועלת באמצעות פלטפורמת המסחר במט”ח אלגוריתמית. כתוצאה מכך, הסיכויים לטעויות אנוש מתבטלים.
 • אין הפרעה לרגשות: כדי להצליח במסחר, עליך להיות הגיוני ולשחרר את הרגשות שלך אחרת לא תוכל לקבל החלטות מסחריות נכונות. עם מערכת המסחר במט”ח אוטומטית לחלוטין של ROFX, הרגשות לעולם אינם מהווים מכשול עבור סוחרים.

תכונות שימושיות למסחר של יועץ מומחה Rofx

 • התחלה קלה: למתחילים קל לסחור עם ROFX EA. אתה יכול להתחיל לסחור בהשקעת ניסיון לטווח קצר. זה תקף לשלושים ימי מסחר.
 • החזרת כספים: הסוחרים יכולים להחזיר את הכספים המושקעים בכל עת. זו אחת התכונות הטובות ביותר של ROFX.
 • רווח יומי: אתה לא צריך לחכות ימים רבים כדי להרוויח רווחים. אפשר לצבור רווחים בסוף יום רווחי, וזה יתרון עצום.
 • ערבות ביטחון פיקדון: תיקונים מבוצעים על ידי קרן העתודה של ROFX. אז, זה מספק את הערבות של אבטחת פיקדון ללקוחות.
 • סיכונים מינימליים: ROFX ידוע כ”רובוט מט”ח ללא הפסד “. מערכת הפסקת ההפסד הפופולרית שלה מסייעת ללקוחות לשמור על ההפסד במינימום על ידי חסימת המסחר בזמן הנכון.
 • שְׁקִיפוּת: ROFX שקוף, כלומר אין עמלות נסתרות שהלקוחות צריכים לשלם לאחר תחילת השימוש ב- EA.
 • תמיכה 24/7: ROFX תומך בלקוחות בצ’אט חי 24/7, כך שתוכלו לפנות אליהם בכל צורך.

ל- ROFX אכן יתרונות ותכונות מצוינים. עם זאת, חשוב לאשר אם טענות היזמים אמינות. עליכם לבקר בחשבון Myfxbook של ROFX ולראות את שיא המסחר כדי לדעת אם הרובוט באמת שימושי.

רשומת המסחר של רופקס ב- Myfxbook

התרשים הבא מציג את הנתונים הסטטיסטיים של שיא המסחר של ROFX.

ROFX

מהתרשים, אתם שואבים את העובדה כי המסחר בחשבון ROFX החל ב -30 ביולי 2018. הוא התחיל את דרכו עם פיקדון בסך 10000000 דולר. נכון להיום היתרה היא 55872571 דולר. המשיכה היא 0 $, כך שהרווח הכולל שהושג הוא 45872571 $. עם ההון העצמי המרשים של 100%, החשבון נדהם גם משיכתו של 0.35%. הרווח, כמו גם הרווח המוחלט, הוא + 458.73%. הרווח היומי והרווח החודשי הם 0.26% ו -7.98% בהתאמה. כפי שניתן לראות, החשבון עבר צמיחה עצומה בתוך זמן הגון. לאחר שהחלה את מסע המסחר שלה בשנת 2018, היא הניבה תוצאות טובות באופן עקבי.

כעת, אם תעבור לתרשימים האחרים של ROFX המציגים סטטיסטיקה מתקדמת, מסחר ופעילות מסחרית, תוכל לראות תוצאות נהדרות גם בתרשימים אלה. החלק הטוב ביותר הוא ששקיפות נשמרה עד הסוף.

מִסְחָר

האם התוצאות אמינות?

כפי שאתה יכול לראות, תוצאות המסחר מרשימות למדי. למרות זאת? האם התרשים אמיתי? האם אתה יכול לסמוך על התוצאות? כדי לדעת זאת, עליך לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

תרשים מאומת: שום דבר לא אמין אם זה לא מאומת. כשמדובר בתרשים Myfxbook של רשומות מסחר, עליכם לראות בראש התרשים ולבדוק אם רשומות המסלול והרשאות המסחר מאומתות. במקרה של ROFX, אתה יכול לראות ששניהם מאומתים, ולכן ניתן לסמוך עליהם.

עדכון התרשים: תוצאות התרשים עשויות להיות אמיתיות, אך יכולות להיות תוצאות בעבר כדי להטעות את הסוחרים. אם אתה רואה שהתרשים לא עודכן זמן רב, אז רוב הסיכויים שמדובר בתרמית. באשר לתרשים ה- ROFX Myfxbook, שים לב לעובדה שהתרשים עודכן ממש לאחרונה, רק לפני עשר שעות. זה מאשר שהנתונים חיים ואותנטיים.

נתונים לוגיים: לפעמים, ייתכן שתבחין כי כמה תרשימים מציגים תוצאות נהדרות במיוחד. אמנם ההפקדה היא סכום כסף קטן מאוד, אך החשבון עושה את זה בצורה חלקה ומרוויח רווחים במהירות. בתוך כמה חודשים בלבד, מוצג רווח עצום. זה לא הגיוני ולא מציאותי. בתרשים ROFX, עם זאת, ניתן לראות כי הופקד סכום גדול כדי להתחיל במסחר והרווחים הושגו לאורך זמן של שנתיים..

פרטיות הנתונים: אתה יכול לסמוך על חשבון מסחר כאשר הוא שומר על שקיפות בחשבון Myfxbook שלו. חשבון ROFX שקוף ותוכל לראות נתונים כלשהם אם תרצה בכך. כל המידע פתוח בתרשימים. רק עסקאות פתוחות והזמנות פתוחות הן פרטיות. מכיוון שהחשבון לא מסתיר דבר, אתה יכול לאשר את הנתונים הסטטיסטיים באמצעות התרשימים. אפשר לסמוך עליו מכיוון שהוא לא מסתיר שום דבר.

עסקאות

הזמנות

סיכום

כאשר אנו עוברים את התוצאות שהושגו מחשבון המסחר Myfxbook של ROFX, אנו יכולים להסיק כי יועץ מומחה ROFX אמין. אם אתה מתחיל, אתה יכול ללכת על הרובוט הזה בלי להסס. עם זאת, לא ניתן להוריד רובוט זה בשום מכשיר. אתה יכול לבקר בדף האינטרנט הרשמי כדי ליצור חשבון חינם לרכישת תוכנית ולהתחיל לסחור.

תמונה מוצגת: rofx.net

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me