banner
banner

מה זה אדווה (XRP)? | סקירת מטבעות קריפטוגרפיים למתחילים

“מה זה אדווה (XRP)?” היא אחת השאלות הנפוצות ביותר שחובבים נוהגים להעלות. ובכן, התשובה היא פשוטה. אַדְוָה, הידוע גם בשם XRP, הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם. המטרה הווירטואלית הזו המטרה העיקרית היא לעזור לאנשים פרטיים ולחברות פיננסיות לעבד העברות חוצות גבולות וזולות.

במאמר זה נענה על השאלה “מה זה אדווה?” ויראה לך איך זה עובד ואיך אתה יכול להתחיל להשתמש בו. ל- Ripple בהחלט יש פוטנציאל צמיחה רב, ויש ליידע אותך על מה שיש לה להציע.

מה זה אדווה?

כאמור, Ripple הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בשוק. הוא שוחרר בשנת 2012, רק כמה שנים אחרי הביטקוין (BTC). זה איפשר ל- Ripple להפוך במהירות לאחד הנכסים הדיגיטליים הנפוצים והנחשבים ביותר.

לאחר כמעט 9 שנים ששוחרר לשוק, Ripple הוא המטבע הווירטואלי הרביעי בגודלו.

ראוי לציין כי ל- Ripple השפעה רבה על כל שוק הקריפטו. במקרים רבים, ריפל עבדה כגדר ירידה במחיר של ביטקוין. יתר על כן, אדווה חוותה קוצים פתאומיים פעמים רבות בעבר ומחירה גבוה יותר מ -3,900% בהשוואה לשחרורו..

Ripple רוצה לאפשר אינטרנט של ערך באמצעות המטבע הווירטואלי XRP. בהשוואה למטבעות דיגיטליים אחרים, Ripple מהיר וזול בהרבה. לדוגמא, עסקאות ביטקוין עולות הרבה לעיבוד, והן יכולות לקחת זמן רב להעברה.

נכון לעכשיו, יש יותר מ -300 חברות מיבשות שונות העובדות עם ריפל. זה איפשר להם להציע שירותים טובים יותר למשתמשים ולהקטין את הוצאותיהם.

מה המטרה של אדווה?

מה זה אדווהethereumworldnews.com

איננו יכולים לענות על השאלה “מה זה אדווה” מבלי להסביר את יעדיה העיקריים. Ripple שואפת לעזור לחברות ואנשים פרטיים לבצע עסקאות חוצות גבולות וזולות.

“אנחנו עדיין חיים בעולם שבו ניתן לשלוח היום כסף ללונדון מניו יורק. הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא להטיס לשם את הכסף. זה מטורף. אנו חיים בעידן האינטרנט ואיננו יכולים להעביר כסף בזמן אמת והעלויות יכולות להיות גבוהות באמת. ”

בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל ריפל

Ripple רוצה לשנות את דרך הטיפול בהעברות ברחבי העולם. לבנקים ולמוסדות פיננסיים קשה מאוד לשלוח כספים מעבר לגבולות. זו הסיבה שאדווה יכולה לסייע בהפיכה מהירה וזולה יותר. למרות שניתן לשלוח מידע באופן מיידי למדינות אחרות, הדבר לא קורה בכסף.

אדווה פותר בעיה זו. בנק יכול פשוט להתחיל להשתמש במטבע הווירטואלי הזה, והוא כבר יוכל להוזיל עלויות. יתר על כן, הלקוחות שלהם יהיו היתרונות. כרגע, על הבנקים להחזיק חשבונות הממומנים מראש במדינת הכסף. זה מאוד יקר ולא קל לתחזוקה.

עם זאת, עם Ripple ניתן למצוא נזילות לפי דרישה ולהפחית את הצורך בחשבונות ממומנים מראש. מזומנים אלה היושבים בארצות וביעדים אלה יכולים לשמש להשקעות. עם זאת, זה כדי לספק נזילות לאלה הזקוקים לכך.

עם אדווה, זה כבר לא קורה. מוסדות יכולים לרכוש XRP במטבע מקומי, לבצע העברה ולהחליף את ה- XRP במטבע מקומי ביעד. ניתן לבצע זאת תוך כמה שניות ובכמה סנטים. לפיכך, המטרה העיקרית לשלוח ולקבל כסף מהר יותר כבר יכולה להיעשות באמצעות XRP.

מר גרלינגהאוס סבור כי ריפל יכולה לסייע בהאצת המסחר העולמי. זה יכול לשנות את אופן פעולתה של התשתית הפיננסית העולמית. יש אנשים במדינות עניות שצריכים להוציא סכומי כסף גדולים כדי להעביר כספים מעבר לגבולות. למרבה המזל, אדווה מאפשרת למוסדות להעביר ערך ברחבי העולם ככל שמידע זורם כעת.

בעתיד, ריפל תוכל לעבוד עם חילופי הצפנה חדשים. זה יעזור להם להשיג נזילות גדולה יותר עבור מוצר הנזילות לפי דרישה שהם מציעים. אם חברה תרצה לבצע עסקה, היא תצטרך לאכול חלק מהנזילות בשוק זה. שותפות בבורסות היא אסטרטגיה טובה לייעל את השווקים הללו בטווח הארוך.

יוזמה חשובה נוספת שנדחפה על ידי Ripple מכונה RippleNet. רשת בנקאית גדולה זו מאפשרת לבנקים ולחברות פיננסיות אחרות להיות קשורים זה לזה יותר. במקום להתמודד עם שותפויות מסורתיות, חברות יכולות פשוט להשתמש ברשת זו. אם הם רוצים עוד יותר אינטגרציה, הם יכולים למנף גם את המטבע הווירטואלי XRP.

מה התפקיד של ריפל בשוק המטבעות הקריפטוגרפי?

techxplore.com

אדווה ממלאת תפקיד חשוב בעולם המטבעות הדיגיטליים. זה לא רק עוזר להתרחבות המטבעות הווירטואליים, אלא גם מספק מקרי שימוש בעולם האמיתי למטבעות וירטואליים. לחברות המשתמשות ב- Ripple יש קשר ראשון עם נכס דיגיטלי. עם זאת, לאחר מכן יתכן כי הם יוכלו לעבור גם למטבעות וירטואליים אחרים.

מטבע וירטואלי זה מאפשר עסקאות חוצות גבולות והעברות בין צדדים. בעוד שביטקוין (BTC) יכול לשמש כמטבע וירטואלי לאחסון ערך, הריפל ממלאת תפקיד אחר. ואכן, אדווה תהיה אחראית על הפעלת השוק הפיננסי. אנשים וחברות גדולות יכולים לרכוש ביטקוין בקלות ולאחסן אותו בטווח הארוך.

באמצעות XRP, אותן חברות ואנשים פרטיים יכולים לעבד עסקאות מהירות למיקומים ומקומות שונים בעולם. לפיכך, ל- Ripple תפקיד מרכזי בשוק הקריפטו. לכל אחד מהמטבעות הווירטואליים, לפחות חמשת הראשונים, יש מטרה ספציפית.

כאמור, הביטקוין הופך לחנות הערך של השוק. Ethereum (ETH) הוא המטבע הווירטואלי ליישומים מבוזרים (dApps) ולחוזים חכמים. אדווה הופכת להיות המטבע הקריפטוגרפי שידחוף את ההשקעות בכלכלה האמיתית קדימה.

בהתחשב בכך שחברות לא יצטרכו לממן את חשבונות הנוסטרו והווסטרו שלה, הן יכולות לשחרר את הכסף הזה לשוק. זה יכול להיות חיובי מאוד לכלכלה. ריפל תהיה אחראית על דחיפת השקעות פיננסיות במדינות רבות ושונות באמצעות שחרור כספים אלה.

זה מראה של- Ripple יש תפקיד מוביל בכלכלת הקריפטו. סיוע לא רק למטבעות קריפטוגרפיים להגיע לאופקים חדשים אלא גם להגברת היעילות בשווקים המסורתיים.

איפה אני יכול לקנות אדווה (XRP)?

למרות שזה מדריך לגבי מה זה XRP, אנו גם אגיד לך היכן לקנות אותו. יש הרבה חילופים שיאפשרו לך לעשות זאת. חלק מהפלטפורמות התומכות ב- Ripple כוללות את Coinbase, Bitstamp ו- Binance. כולם יאפשרו לכם גישה למגוון רחב של צמדי מסחר XRP. ואכן, לבורסות אלה ביחד יש את הנזילות הגדולה ביותר עבור ריפל בעולם.

אתה יכול לרכוש את Ripple במזומן וגם עם מטבעות וירטואליים רבים אחרים, כולל Bitcoin ו- Ethereum. זה מגדיל את הסיכויים שלך לקבל גישה ל- Ripple אם אתה כבר בעל קריפטו. יתר על כן, בחלק מהפלטפורמות יש אפשרויות אשראי וכרטיס חיוב. זה מאוד שימושי למצטרפים חדשים שרוצים לקנות מטבע וירטואלי זה בקלות בכל רגע.

מדוע עלי לקנות XRP?

מה זה XRPmedium.com

קניית אדווה יכולה להיות דרך טובה לגוון את תיק הקריפטו שלך. אם אתה בבעלות Bitcoin ו- Ethereum, הרחבת התיק שלך על ידי הוספת XRP יכולה להיות שלב הגיוני הבא. עם זאת, אם אינך הבעלים של Ripple זה לא אומר שאתה צריך לקנות ביטקוין קודם.

ואכן, אתה יכול פשוט להיכנס לשוק על ידי רכישת נכס שיש לו מקרי שימוש בעולם האמיתי. כאמור במאמר, ריפל לא רק עוזרת לחברות פיננסיות אלא גם לאנשים מכל רחבי העולם. זה חשוב במיוחד למשקיעים מסורתיים יותר שמרגישים שהם צריכים לראות את ריפל בפעולה.

רכישת מטבעות דיגיטליים היא תמיד מסוכנת. עם זאת, שיאו של ריפל בכל הזמנים היה קרוב ל -3.84 דולר ב -4 בינואר 2018. זה איפשר למטבע הווירטואלי להגיע למצב השני בשוק במשך מספר חודשים..

סיכום

במאמר זה, התכוונו להסביר “מה זה XRP.” כפי שהראינו, Ripple הוא המטבע הרביעי בגודלו, ואחד הפופולריים ביותר. יחד עם זאת, מטבע וירטואלי זה מייעל את כל המערכת הפיננסית. בכך שהוא מאפשר לבנקים להעביר כספים תוך כמה שניות בלבד, השוק הופך להיות הרבה יותר שימושי.

עוד סיפרנו לך כיצד לרכוש את Ripple ואילו הבורסות שיש להן זוגות מסחר XRP. זה יעזור לך להתחיל בשוק הקריפטו ובקהילת ה- Ripple.

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב- 18 בדצמבר 2017 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 7 בינואר 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me