banner
banner

ארנקי הביטקוין המובילים והטובים ביותר 2017

מהו ארנק ביטקוין?

ארנק ביטקוין הוא דרך לאחסן את המטבעות הדיגיטליים שלכם, לא בצורה פיזית, מכיוון שאתם למעשה מאחסנים נתונים. אם אתה צריך להשוות ארנק ביטקוין עם אחד מסורתי, ישנם 3 הבדלים גדולים:

ארנקים של ביטקוין:

  • אחסן רק ביטקוין
  • אינם פיזיים
  • תן לך את האפשרות לשלוח ביטקוין דרך האינטרנט.

אם אתם מחפשים ארנק ביטקוין GOOD, עליכם לדעת שיש שלושה סוגים של ארנקים: ארנקי רשת, ארנקי תוכנה וארנקי חומרה..

ארנקי אינטרנט

הם הארנקים הנוחים ביותר, כי אם יש לך אינטרנט ודפדפן, הכל חתיכת עוגה. הממשק מאוד ידידותי למשתמש וניתן להגדיר את חשבונך תוך זמן קצר. אלה כמה מארנקי האינטרנט הטובים ביותר:

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא אחד מארנקי האינטרנט הטובים ביותר של ביטקוין. זה יכול לתפקד גם במערכות הפעלה לינוקס, Windows ו- Mac. הארנק מאפשר לכם לבצע עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים ואפילו להשתמש בכרטיס בנק אשראי לרכישת ביטקוין ישירות עם פיאט.

יתרון נוסף של Atomic Wallet הוא שניתן להתקין אותו גם במכשירים ניידים וגם במחשבים שולחניים, וכולל אפליקציות תואמות עבור Windows, Mac OS X, Debian, Fedora ו- Ubuntu, כמו גם Android ו- iOS.

הארנק מאחסן את כל המידע שלך, כולל יתרות בלוקצ’יין, ונועל את כל זה באמצעות מפתח פרטי הבלעדי עבורך. מפתח ספציפי זה נוצר מזרע מנמוני. את המפתח והזרע ניתן ליצור ולגשת רק על ידי המשתמש בארנק.

מלבד תמיכה בפיקדונות והעברות בביטקוין, הארנק תומך גם ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים.

Coinbase

Coinbase הוא אחד מארנקי הביטקוין הטובים ביותר, בהתחשב בכך שהוא משמש מספר עצום של משתמשים. זו דרך קלה ובטוחה לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך והיא גם נותנת לך אפשרות להקים ארנקים מרובים. מכיוון ש- Coinbase מובילה את המשמעות של החלפת ביטקוין, ייתכן שזה מה שאתה מחפש.

קרא עוד על Coinbase

Blockchain.info

פלטפורמה זו היא אחת המועדפות ביותר על ידי משתמשי הביטקוין. הם יכולים לבדוק בקלות את הנכסים והעסקאות שלהם, והם גם מסוגלים לשלוח ולקבל ביטקוין. Blockchan.info בטוח, מאובטח, קל לשימוש ומספק שירותים איכותיים.

תבדוק את זה

ארון נגד

ארון נגד הוא פלטפורמה המשמשת הרבה אוהדי מטבעות קריפטוגרפיים. הדבר שהופך אותו למועדף על משתמשים רבים הוא העובדה שיש חיוג בתשלום המאפשר לך להחליט כמה אתה רוצה להוציא על עמלות. לדעתי, אפשרות זו היא משהו נהדר ולא תוכלו למצוא זאת בכל מקום. כמו כן, היא אולי לא נראית כל כך מבדרת עבור המשתמשים שלה, אבל היא בוודאי עושה את העבודה שלה.

קרא עוד על Counterwallet באתר האינטרנט שלהם

BTC.com

הממשק של ארנק הביטקוין הזה הוא אופטימיזציה טובה. קל להשתמש ב- BTC.com והשירותים ניתנים תוך זמן קצר, ולכן זה מושלם למי שתמיד ממהר. העסקה זקוקה לכ 30-60 דקות על מנת שתתבצע.

בדוק את זה כאן

ארנקי תוכנה

ליבת ביטקוין

זה באמת אחד מארנקי התוכנה הטובים ביותר וזה לבטח החשוב ביותר. זה יכול לעשות כמעט כל דבר שתרצה והוא מספק לך צומת ליבה. ל- Core Core ממשק משתמש גרפי (GUI) המסייע לך לסיים את המשימות שלך בצורה קלה.

קרא עוד על כך כאן

אלקטרום

Electrum הוא אחד מארנקי התוכנה הוותיקים ביותר בשוק הביטקוין. הוא הופיע לראשונה בנובמבר 2011 ואתה יכול להוריד אותו ולהשתמש בו מהמחשב שלך. למרבה הצער, לעת עתה, אתה יכול להשתמש בו רק בשולחן העבודה.

פרטים נוספים

ארנקי חומרה

ספר חשבונות ננו ס

Ledger Nano הוא ארנק החומרה הקטן והפופולרי ביותר. הוא יעיל מאוד, מאובטח, וגודלו אינו גדול משל USB. אתה יכול לבחור לרכוש Ledger Nano או Ledger Nano S, השנייה היא הגרסה האחרונה של מוצר זה. ההבדל הוא כי Ledger Nano S מסוגל לאחסן גם את Ether (ETH) והדבר הזה הופך אותו לייחודי.

קבל את שלך עכשיו

טרזור

Trezor הוא ארנק חומרה שמוכן לשרת את צרכיך ולהבטיח את הנכסים שלך מפני תוכנות זדוניות. אם אתה מאבד את זה או אם מישהו יגנוב לך את זה, טרזור ​​יחזיר לך את הכסף הדיגיטלי. במקרה זה, זה ייצור 9 סיכות ספרות ומפתח של 24 מילים כדי לשחזר את המטבע הקריפטוגרפי שלך.

גלה מידע נוסף על כך

פנאי

Opendime הוא ארנק חומרה שגודלו כ- USB, ולכן הוא נקרא גם ביטקוין סטיק (וגם ביטק ביטד ביטקוין). אם אתה רוצה לבזבז אותו באינטרנט, עליך לבטל את אטום אותו ואז תצטרך להשיג עוד אחד. זה אולי לא נשמע מאוד נוח, אבל תאמין לי, זו הדרך הטובה ביותר להבטיח את הכסף שלך!

תוכל לקרוא עוד על כך באתר שלנו מתוך סקירת OpenDime שלנו

לדעתנו, אלה מהארנקים הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם בשנת 2017. כמובן שברגע שמופיעה עסקה טובה יותר תגלו על כך מאתרנו.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me