מה מחכה אדווה בשנת 2020 – פריצת דרך של התנגדות או שפל חדש?

XRP 2020

הקריפטו השלישי לפי שווי שוק, Ripple, לא הצליח לעמוד בציפיות המשקיעים בשנה שעברה, אך האם יש סיכוי ש -2020 תהיה שנת הפדיון של XRP או תגיע לשפל חדש?

נבחן כמה מהגורמים והתחזיות שעשויים להשפיע על מחיר ה- XRP בשנת 2020 וננסה להגיע למסקנות..

המחירים ההיסטוריים של אדווה

בעקבות הזינוק בביטקוין בשנת 2018, XRP ראתה גם עלייה משמעותית במחיר והגיעה לשיא כל הזמנים של 3.65 דולר. אבל אז בשנת 2018 הגיע חורף הקריפטו הגדול שבו כל האלטקוינים, כולל XRP, איבדו את רוב ערכם.

בעוד ש- XRP הציג לראשונה את 2020 בנימה חיובית למדי, יש לציין כי המטבע איבד מעל 90% מערכו משיאי 2018, מה שהציב את XRP בצמרת הביצועים הגרועים ביותר של 2019. תנועת המחירים הגדולה ביותר בשנה שעברה הייתה ירידה של 30% בנובמבר, והמחיר הנוכחי של ריפל הוא 0.272759 דולר.

ניתוח מחירים XRP / USD 2020 - תרשים שבועי

מקור: Coinmarketcap

תחזיות שוק XRP

אתר חיזוי קריפטו, InvestingHaven, מאמין שלריפל יש סיכויים גבוהים לצמיחה השנה. הם הצהירו כי המגמה הדובית בסוף 2019 הייתה רק “מתיחה באימוץ”, וכי עלינו “לצפות לתוצאה שורית לפני מרץ 2020 ″ עבור XRP.

המשקיע הוותיק, טים דרייפר, צופה גם כי XRP ילך ושורי בחודשים הקרובים. “אם מסתכלים על הצמיחה התלת-פעמית של הביטקוין בחמשת החודשים האחרונים, אפשר היה לצפות לתוצאה דומה מ- XRP.”

בהמשך אמר דרייפר: “החברה מתפתחת באופן פעיל, מרחיבה את תחום ההשפעה, מגייסת את תמיכתם של מוסדות פיננסיים גדולים ומשפרת כל העת את טכנולוגיית ההעברות.”

“בנוסף, Ripple היא בבעלות SBI, תאגיד גדול עם חברות כמו R3. הכל מצביע על כך שהמצב הנוכחי, רק השקט שלפני הסערה, במקרה שלנו, לפני הגידול הנפיץ. ”

אורקל טיימס גם מאוד אופטימית לגבי ביצועי XRP לשנת 2020, ומצפה לעלייה של 2000% אם Ripple יהפוך למטבע מספר אחד המשמש לביצוע תשלומים חוצי גבולות על ידי מוסדות פיננסיים..

ממה שצפינו, רוב השמות והאתרים המובילים בתעשייה הם מאוד שוריים ב- XRP.


שותפויות

גורם חשוב נוסף שיכול להשפיע רבות על התקדמות ה- XRP הוא מספר השותפויות שיש לה. ריפל כבר מתגאה ברשת ענפה המורכבת מ -300 מוסדות פיננסיים, כמו בנק סנטנדר ואמריקן אקספרס. רבות מחברות ופלטפורמות אלה פועלות כיום לשילוב הטכנולוגיה של Ripple, RippleNet, כדי לאפשר עסקאות מהירות.

שותפי XRP

coinmama.com

MoneyGram כדי להקל על תשלומים חוצי גבולות בשנים הבאות. טכנולוגיית RippleNet יושמה רשמית על ידי הנהלת האוצר של PNC כדי לאפשר הסדרים חוצי גבולות בין בנקים. כמו כן, SBI Ripple Asia, שהיא חברת בת של SBI Holdings, הודיעה כי הם יספקו שירות הסדרת חנויות באמצעות השימוש ב- SBI Holdings ובאפליקציית התשלומים של Ripple בשם MoneyTap. השירות יתבסס על xCurrent, פיתרון הבלוקצ’יין של Ripple אשר נועד לספק שירותי העברה מקומית כמעט מיידית בין הבנקים. Ripple הודיעה גם בפומבי כי תרכוש 30 מיליון דולר ממניות MoneyGram במחיר של 4.10 דולר למניה, ובשנתיים הקרובות הם מתכננים לקנות מניות בשווי 20 מיליון דולר. אם שותפים נוספים יצטרפו לרשת ויתחילו ליישם את טכנולוגיית ה- Ripple, הדבר אמור לתת דחיפה למחיר ה- XRP, במיוחד בטווח הארוך..

תביעה משפטית

חברת Ripple נתקלה בסוגיות משפטיות רבות, לאחר שהייתה מעורבת בתביעה ממושכת שיכולה לשקף מאוד את מחיר הקריפטו המקורי של החברה..

ה- SEC האמריקני הגיש תביעה ייצוגית נגד Ripple לפיה האסימונים נמכרו כביכול כ ניירות ערך לא רשומים..

פסק דין סופי בעניין היה צפוי ב -15 בינואר, אך ההחלטה נדחתה ללא הגבלת זמן על ידי השופטת פיליס המילטון. בעוד ש- XRP לא הוכרז כביטחון, המקרה לא בוטל, ואי הוודאות הזו בנוגע ל- XRP עדיין נמשכת. אם הוועדה תכריז על XRP כסחורה, ייתכן שמחירו יעלה.

תביעת אדווה

cryptopolitan.com

שמועה ההנפקה של אדווה

מנכ”ל Ripple, בראד גארלינגהאוס, טען כי בעוד שביטקוין (BTC) הוא עדיין קריפטו טוב לאחסון ערך, XRP מתאים יותר לתשלומים..

הוא הצהיר, “אני שורי לגבי BTC כחנות ערך, אך לא לתשלומים. אתה לא רוצה להשתמש ב- BTC ב- Starbucks b / c עד שתקבל את הקפה שלך, יהיה קר. “

באירוע וול סטריט ג’ורנל בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, רמז גרלינגהאוס כי ריפל עשויה להחזיק בהנפקה ראשונית ציבורית (2020).

תוצאת תמונה ל- xrp ipo

מקור: יו. היום

Garlinghouse צוטט באומרו: “ב -12 החודשים הקרובים תראה הנפקות במרחב הצפנה / בלוקצ’יין. אנחנו לא נהיה הראשונים ואנחנו לא נהיה האחרונים, אבל אני מצפה שנהיה בצד המוביל … זו התפתחות טבעית עבור החברה שלנו. “

ריפל סיימה את המימון מסדרה C בשבוע שעבר, כאשר החברה גייסה 200 מיליון דולר. סבב סדרה C הוא בדרך כלל השלב האחרון שחברה מסיימת לפני שהיא הולכת לציבור.

קהילת הקריפטו פנתה לרשתות החברתיות כדי להביע את דאגותיה לגבי מחיר ה- XRP לאחר תחילת ההנפקה הציבורית. יש הסבורים כי ההנפקה תדון את אסימון ה- XRP להתרסקות בלתי ניתנת להחזרה, במיוחד כאשר בוחנים כיצד הצליח XRP ברבעון הרביעי של שנת 2020.

כריסטי איי, עוגנת Boom Bust, הצהירה כי המנכ”ל מסתכן בירידת מחיר ה- XRP אם החברה תתפרסם:

“כאשר חברה מנפקת הנפקות היא מוכרת את מניותיה כדי לגייס כסף. אך עד כה החברה מכרה מטבעות, XRP, לצורך גיוס כספים … כך שאם תחליט כעת למכור מניות ולהפוך לציבור, XRP עלול להיות חסר ערך, מיושן. “

פרשן מטבעות הקריפטו, קנטרינג קלארק, האמין גם כי החלטה זו תשפיע לרעה על האסימון:

 “[בראד גארלינגהאוס] פשוט משך את הדעיכה האולטימטיבית למחזיקי XRP $ … אה, אה חבר’ה, כן אנחנו באמת הולכים להנפקה עכשיו, ומציעים מניות שנושאות הון עצמי אז … אה … על המטבעות האלה …”

ישנה גם הבעיה של השלכת XRP ללא הרף לשוק מה שמפחית את מחיר האסימון.

קבוצות ענק של אסימונים משתחררות באופן קבוע בשוק שכבר גדוש מ- XRP, מה שמקטין את ערך האסימון האישי. ולריפל עדיין יש 220 מיליון אסימונים של XRP שיש לשחרר אותם.

סיכום

למרות השערות והתחזיות הרבות, איש אינו יודע בוודאות מה מצפה ל- XRP השנה. נצטרך רק לחכות ולראות אם 2020 תביא אכזבה או שמחה לבעלי XRP.

תמונה מוצגת: bitcoinist.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map