אלה ברזי האת’ריום המתגמלים ביותר ביוני 2020

ברזי אתריום

ברזי Ethereum הם דרך פשוטה להשיג קריפטוסים בחינם על ידי ביצוע משימות פשוטות, כמו לחיצה על מודעות, צפייה בסרטונים, השלמת captchas או משחקים. אחרי Bitcoin, Ethereum הוא המטבע הפופולרי ביותר, ומטבע הדברים, ישנם אנשים רבים המעוניינים להשיג כמה אסימונים של ETH.

אמנם אתה יכול לרכוש ETH כמעט בכל בורסה למגוון מטבעות פיאט, אולם ההרשמה, האימות ותהליך המסחר יכולים להיות מורכבים מדי ולקחת יותר מדי עבור משתמשים מסוימים. לברזים אין תשלומים גבוהים, אך ניתן להשיג את הקריפטה בשווי של כמה דולרים די בקלות.

היום נציג רשימה עם כמה מהברזים הרווחים ביותר של את’ריום שתוכלו להשתמש בהם ביוני הקרוב..

Ethereum- ברז. אורג

ברז אתריום הוא ברז שנותן gwei בחינם (החלק ה -1 x 1018 של ETH אחד) למבקרי האתר מאז 2017. משתמשים יכולים להרוויח ETH בחינם על ידי פתרון captchas או משחקים. למרות שאתה יכול לתבוע רק אחת ל -240 דקות, זהו אחד הברזים המשתלמים ביותר של את’ריום ושילם עד כה 6,000 $ בחינם ETH עבור מעל 6 מיליון תביעות מאז השקתו. אתה יכול להרוויח עד 489 gwei לכל תביעה, אך הסכום עשוי להשתנות.

כאשר מבקר טוען תביעה, הוא יקבל כרטיס לוטו שניתן להמיר אחר כך בהגרלה היומית בה יוכל לעמוד להרוויח בין 0.005 ל- 0.015 ETH..

האתר מרוויח את רוב התעבורה שלו על ידי הצגת מודעות בכל עמוד באתר שלהם, תוך שימוש בעיקר ב- MellowAds. כדי לתבוע מטבעות בחינם, אתה רק צריך להציג את המודעות המוצגות באמצעות מנגנון קופץ או על ידי פתיחת כרטיסייה אחרת כאשר אנו לוחצים עליה או סוגרים אותה.

קיימת גם תוכנית הפניות בה ניתנים לך 20% לכל תביעה ברז של האדם אליו התייחסת.

Ethereumfaucet.info

זֶה ברז אתריום מאפשר לך לטעון טענות כל 60 דקות. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת ה- Ethereum שלך ולפתור את הקפטצ’ות באתר. יהיה עליך להגיש תביעה לפחות אחת ל -30 יום על מנת לשמור על פעילות חשבונך. אם לא תעשה זאת, חשבונך ייחשב כלא פעיל, והמטבעות שהיו לך בחשבון הארנק שלך יופקעו.

על פי האתר, אתה יכול לעשות בכל מקום בין 1000 gwei ל 7000000 gwei: 1000 gwei (30%), 1800 gwei (65%), 5000 gwei (3%), 10000 gwei (1.9%), 70000 gwei (0.099% ), 7000000 gwei (0.001%).

ספידאפ-ברז


ספידאפ-ברז הוא אחד הברזים הפופולריים ביותר של את’ריום ברשת. אתה יכול גם לתבוע כאן ביטקוין, ביטקוין מזומן, ליטקוין ודוגקוין. האתר הוא ברז לפתור מדיה, אך משתמשים יכולים להרוויח גם gwei על ידי משחקים מבוססי רשת. מבקרים יכולים להגיש תביעה בכל עת שהם רוצים, עם אפשרות להרוויח מעל 60-110 אסימונים ו -10 אסימונים לכל תביעה. יש לך גם אפשרות לקשר ישירות את ארנק ה- Ethereum שלך לזכות שם ה- ETH.

משתמשים יכולים גם להרוויח ולהפיק הכנסות נוספות על ידי קבלת בונוס הפניה של 20% על כל תשלום.

אם אתה נמנה עם עשרת התובעים המובילים בשבוע, תתוגמל באחוז קבוע מסך התביעות. מערכת שבועית זו נעשית במטרה להניע משתמשים להישאר פעילים בברז את’ריום.

ברז אש

ארכיון ללא קטגוריה - Elitexplore

ברז אש הוקם בשנת 2018, והאתר מאפשר לך להרוויח מספר מטבעות קריפטוגרפיים מלבד Ethereum, כגון BTC, DOGE, DASH, DGB, TRX, XMR, LTC ו- ZEC. הטיימר מוגדר להגיש תביעה אחת ל -30 דקות. הפוך אתר בחינם על ידי השלמת captchas, פתרון מדיה או השאיל את כוח המחשוב של המחשב שלך לכריית דפדפנים. מבקרים יכולים למנף הפניות כדי להגדיל את יתרת החשבון שלהם עם 20% על התשלומים שלהם על ידי הבאת מבקרים חדשים לתביעות על הברז..

ישנן דרכים נוספות בהן ניתן לייצר מטבעות בחינם, כגון קישורים קצרים, משימות יומיות, Offerwalls, כריית אינטרנט, כריית בעלים, כריית CMD, בונוס יומי, נקודות פעילות ותגמולים, מחליף, תחרות, נקודות תביעה אוטומטיות (ACP) ופרסום.

יש גם תכונת ברזים אוטומטית שתוכלו להפעיל כדי שתוכלו לתבוע אוטומטית מטבעות באתר. התוכנית מגישה את התביעות בזמן שהדפדפן נותר פתוח, ותוכל להגדיר שתכונת התביעה האוטומטית תהיה פעילה לכמה שאתה רוצה.

אתה יכול למשוך את הכספים לארנק שלך ישירות או ל- FaucetPay.io. ארנק מיקרו-שלם זה מעניק לך ריבית לשמירת מטבעות לתקופה ארוכה.

סכום המשיכה המינימלי הוא 0.00400000 ETH, ללא דמי תשלום.

Allcoins

Allcoins הוא עוד ברז רב-קריפטו בו תוכלו להרוויח גם את’ריום. אתה יכול לתבוע אחת ל -4 דקות. להרוויח gwei ניתן לעשות זאת על ידי אינטראקציה עם captchas או מדיה אחרת, משחק משחקים או כרייה בדפדפן ל- ETH. אמנם אינך יכול לכרות יותר מדי עם הדפדפן שלך בהשוואה לכרייה רגילה, אך אתה יכול להתאים את ההגדרות כך שהוא יעבוד ברקע תוך כדי משימות אחרות.

Allcoins.pw כולל גם תכונת ברזים אוטומטית, המאפשרת לך לאסוף קריפטו מבלי לעשות כל מאמץ. האתר כולל מגוון משחקים בהם תוכלו ליהנות ולהכין gwei תוך כדי.

זהו אחד מברזי את’ריום התומכים ביותר מטבעות, ובסך הכל 29 נכסים דיגיטליים. בממוצע, תוכל להגיש תביעה סביב 7,430 gwei. יש אפשרות אוטומטית לריבוי תביעה המאפשרת לך להפעיל את הברז על עד שלושה קריפטוסים שונים בבת אחת.

את הכספים שאתה מרוויח ניתן לזכות ישירות בארנק Ethereum שלך או בארנק מיקרו של Faucetpay.io. הפלטפורמה כוללת גם תוכנית הפניות לכל החיים בה תוכלו להעלות 25% מהתביעות שהופנו.

סיכום

בכך הגענו לסוף רשימת הברזים של את’ריום. אמנם לא תרוויחו כל כך הרבה ETH על ידי שימוש בברזים, אך יאפשר לכם להתרגל להעביר קריפטו מארנקים ולהבין כיצד הם עובדים טוב יותר מבלי שתצטרכו לרכוש מטבעות בבורסות. בנוסף, אתה יכול גם ליהנות בעת משחק משחקים באתרים מסוימים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map