banner
banner

אלה ברזי האת’ריום המתגמלים ביותר ביולי 2020

ברזי אתריום

בדיוק כמו כל סוג של ברז קריפטו, ברזי את’ריום הם אתרים המציעים למבקרים ETH חינם בתמורה להשלמת מספר משימות, כגון צפייה במודעות, לחיצה על מודעות, השלמת קפצ’ות, משחקים ורבים אחרים.

ישנם הרבה ברזי Ethereum חוקיים בשוק, אך עליכם להיזהר בבחירת אתר כזה, מכיוון שישנן הונאות רבות העשויות לנסות לגנוב את המידע האישי שלכם. כדי לעזור לכם לצמצם את החיפוש אחר ברז אתריום בטוח ומתגמל, ריכזנו רשימה עם מספר אפשרויות:

Free-Ethereum

אתריום בחינם

Free-Ethereum הוא ברז ETH חדש למדי אך פופולרי, המציע בעיקר משחקי הכפלת אנשים המעוניינים להרוויח אתריום בחינם. אתה יכול להגיש תביעה אחת ל -60 דקות, והתשלומים נשלחים ישירות לארנק Ethereum שלך.

יש גם תוכנית הפניות אליה תוכלו להצטרף, בה תוכלו להרוויח עד 50% מהמטבעות שהמשתמש המפנה שלכם מייצר. ואם תחליט להחזיק את המטבעות שלך, Free-Ethereum משלם לך ריבית של 8% בשנה.

תוכל למשוך את תביעותיך לאחר שהגעת למגבלה המינימלית של 0.001 ETH. עמלה של 0.001 ETH תחול כאשר תבצע עסקת משיכה כלשהי.

ברזקריפטו

ברז קריפטו

ברזקריפטו הוא ברז רב-מטבעי, שבו אתה יכול לתבוע אתריום, כמו גם ביטקוין, דוגקוין, דאש, דיג’יביט ו -11 מטבעות אחרים. אתה יכול להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים על ידי ביצוע מגוון רחב של משימות, כגון אינטראקציה עם מודעות, משחקים, שימוש בקישורים קצרים ומענה על שאלות ב- wallwalls..

טיימר הברזים מוגדר ל 40 דקות. ניתן לבצע משיכות לאחר שמגיעים למינימום 0.00012 ETH. החלק הטוב ביותר בברז זה הוא שאין עמלות בעת משיכה.

FireFaucet

אש ברז

FireFaucet הוא אחד הברזים הפופולריים ביותר ב- altcoin ו- Ethereum, המאפשר למשתמשים לתבוע 8 מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השלמת משימות פשוטות. כאן תוכלו להרוויח קריפטו על ידי משחק משחקים, לחיצה על מודעות וקישורים קצרים ודברים רבים אחרים. האתר כולל גם תוכנית נאמנות שמעניקה למשתמשים בה הישגים, תגמולים ובונוסים.

אין מגבלת זמן המגבילה באיזו שעה ניתן להגיש תביעה. אתה יכול למשוך את המטבעות שלך לאחר שהגעת למינימום 0.004 ETH, ואין עמלות נגבות.

ESFaucets

ESFaucet לא רק שמאפשר לך להשלים משימות עבור Ethereum, אלא שאתה גם יכול לכרות את מטבעות ES-native של האתר. ניתן להגיש תביעות אחת לחמש דקות.

זהו אחד הברזים הבודדים של Ethereum שמציע גם אפליקציה לנייד. משתמשים רגילים יכולים לנצל את הבונוסים המוצעים על בסיס יומי. כאשר יש לך בארנק יותר מ- 0,05015 ETH, תוכל למשוך את תביעותיך. העמלה לכל עסקה כזו היא 0.00015 ETH.

אלתוב

AltHub

אלתוב הוא עוד ברז רב-שכבתי הכולל גם את’ריום ועוד 13 קריפטוסים להשלמת משימות חברתיות קלות. לאתר יש גם תוכנית הפניות, בה משתמשים יכולים לקבל שיעור שותפים של 20% מהסכום שהרוויחו האנשים שהפנו.

אתה יכול להרוויח מטבעות מקירות הקישורים הקצרים מדי יום או לתבוע מטבעות כל 5 דקות ללא הקישור. ניתן לבצע משיכות בארנק משלך של ארנק FaucetPay לאחר שצברת סכום מינימלי של 0.00005 ETH.

לא חלים עמלות על העסקאות שלך.

Allcoins

Allcoins

בניגוד לברזי Ethereum הרגילים, Allcoins מציע רק משחקים כאמצעי להרוויח ETH בחינם. האתר פועל גם כמאגר כרייה, בו משתמשים יכולים למזג את כוח המחשוב שלהם כדי לייצר מטבעות חדשים. אמנם אתה יכול להגיש תביעות באופן ידני כל 4 דקות, אך ישנה גם תכונת ברז אוטומטי אשר פועלת באופן אוטומטי עם הברז במקומך..

לברז זה יש מגבלת נסיגה מינימלית גבוהה יותר, והיא 0.0036 ETH. העמלה שנגבית עבור פדיון המטבעות שלך היא 0.0012 ETH.

אמון בקוביות

אמון בקוביות

זֶה קזינו אונליין כולל גם ברז Ethereum כמו גם ברז רב מטבעות. אתה יכול להגיש תביעה אחת ל -6 שעות, אך עליך ליצור חשבון בפלטפורמה. לברז יש תכונת מכפיל שיכולה לשפר את קרן ההצפנה שלך באמצעות 50000X. יש גם תחרות הימורים שבועית בה אתה יכול להרוויח 3000 $, או שאתה יכול לקחת הימור קטן ולזכות בקופה של 24,691 $.

הסכום המינימלי שניתן למשוך הוא 0.00002 ETH.

ברז חינם

ברז חינם הוא ברז רב-קריפטו נוסף, המאפשר למשתמשים לתבוע 17 מטבעות שונים, כולל Ethereum. הטיימר מוגדר לאפשר תביעה אחת ל -24 שעות. אתה יכול ליצור ETH על ידי לחיצה על מודעות, גישה לברזי דואר, עריכת סקרים ורבים אחרים.

לאתר יש רמות חברות שונות ובהתאם לרמה זו תוכלו להגדיל את כמות ה- ETH שתביעתם. לחברות ב- Fire יש מכפיל תגמול 8x, חבר זהב – 12x, חבר Ultimate – 20x, וחבר פלטינה – 30x.

סיכום

זו הייתה הרשימה שלנו הכוללת את ברזי Ethereum המשתלמים ביותר אליהם תוכלו לגשת ביולי 2020. זכור כי ברזים אינם דרכים יעילות לצבור כמויות גדולות של קריפטו, אלא ליצור אינטראקציה איתם בקלות, מכיוון שאינך צריך לעבור החלפה.

תמונה מוצגת: asiatimes.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me