banner
banner

האם אתה יכול לקנות אדווה בחשבון פרישה מסורתי?

IRA עם אדווה

אמריקאים רבים מכירים את הרעיון של חשבון פרישה פרטני או IRA מכיוון שכך הם חוסכים לשנות הפרישה שלהם כאשר הם יפסיקו לעבוד. ההבדל בין חשבון חסכון בנקאי פשוט ל- IRA הוא שהריבית על IRA נדחית או פטורה ממס, בעוד שממשלת ארה”ב עשויה להיות ממוסה על חשבון חיסכון. מסיבה זו בלבד, זה עשוי להיות אטרקטיבי לחסוך באמצעות IRA מכיוון שהצמיחה מהירה וגדולה יותר בהשוואה לחיסכון בלבד.

אולי שמעת שאתה יכול לקנות אדווה עבור IRA. מומלץ לברר קודם למה המונח אדווה מתייחס.

IRA

פענוח אדוות ה- IRA

פירוש ה- Ripple המכונה ב- IRA פירושו למעשה המטבע הדיגיטלי הנקרא Ripple (בדומה לביטקוין). אז an IRA עם אדווה נוגע לאפשרות לחסוך ב- IRA באמצעות הכנסות מהמטבע הדיגיטלי Ripple (בניגוד לרכישת קרנות נאמנות, אג”ח או מניות). חלקם עשויים לתאר את המטבע הדיגיטלי של Ripple או מטבע קריפטוגרפי כאסימון אדווה או מטבע אדווה או אפילו פשוט כ- XRP.

אדווה כקריפטוגרפיה פועלת על ידי חיקוי של מטבעות מסורתיים בכך שיש לה ערך פיננסי. ההבדל הגדול הוא שעם מטבעות מסורתיים (כמו הדולר האמריקאי) יש לך שטרות נייר ומטבעות מתכת שניתן לטפל בהם בזמן אמת. קריפטוגרפי ה- Ripple קיים רק בעולם הדיגיטלי והוא בצורה מוצפנת. זה הופך אותו לבטוח מאוד וכמעט בלתי אפשרי לשכפול, כך שניתן יהיה לסחור בבטחה באמצעות עסקאות דיגיטליות בין אנשים או ארגונים. ההבדל הגדול הנוסף בין מטבעות מסורתיים לבין מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ripple הוא שהמטבעות המסורתיים מוסדרים על ידי ממשלות (באמצעות הבנקים המרכזיים שלהם) ואילו מטבעות קריפטו אינם מוסדרים על ידי אף ממשלה..

אז אם אתה אמריקאי ורוצה לחסוך ב- IRA, אתה יכול למעשה לסחור עם קריפטוגרפיה של Ripple ולהכניס את הרווחים שלך ל- IRA שלך. זה איך שזה עובד.

המונח Ripple משמש גם להתייחס לרשת Ripple הנשענת על מערכת העברת כספים מאובטחת לעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם. אדווה יכולה להיות גם הטכנולוגיה המשמשת במערכת העברת כספים מאובטחת זו, כמו גם החברה בשם ריפל שמבצעת עסקאות כאלה.

(כפי שאתה יכול לראות, חשוב להיות בטוח על מה אתה מדבר כשאתה מדבר על Ripple. הגדרות אלה קשורות זו בזו מכיוון שכולן קשורות ל- Cryptocurrency.)

כן, אתה יכול לקנות אדווה עבור IRA

התשובה אם כן היא שכן, אפשר לרכוש את ריפל כדי להכניס הכנסות ל- IRA. עסקאות אדוות נעשות בדרך כלל בין מוסדות פיננסיים כמו בנקים. אז זה עשוי להיראות אטרקטיבי מכיוון שמוסדות פיננסיים צריכים להיות זהירים לגבי האופן שבו הם משקיעים קרנות משקיעים, כלומר עסקאות של Ripple בדרך כלל בטוחות. עסקאות אדוות גם די מהירות, נמדדות בשניות. זה אומר שתצטרך להיות אפשרויות קנייה ואחסון שונות אם אתה מתכוון לסחור במטבע Ripple.

מצד שני, ייתכן שאתה מסתכל על רשות המסים פשוט כ תיקים מסורתיים איפה שמים כסף וזה מרוויח כסף בשבילך. הערך של IRA הוא שאתה יכול לחסוך כמה שאתה יכול, כך שהאינטרס שלך יהיה גם מקסימאלי. לאחר מכן תוכל לבנות את קרן הפנסיה שלך משנה לשנה על ידי המשך הכנסת כסף ל- IRA שלך באופן קבוע. ניתן לומר בבטחה כי IRA של Ripple נוטה להיות השקעה בטוחה עבורך.

נסיגות אפשריות בסחר אדווה

אחת הסיבות שאנשים עשויים לשאול שאלות על Ripple IRA היא שמדובר בתחום השקעה חדש בו עדיין לא הרבה אנשים בעלי ניסיון משמעותי. החיסרון הגדול ביותר שאתה יכול להתמודד עם עסקאות באדווה הוא שאתה מאבד את הערך של מטבע הקריפטו שלך באדמה בגלל שסחרת בעסקה לא רווחית. זה פשוט אומר, למשל, שקניתם את מטבע ההחלפה שלכם ב- Ripple בדולר אחד כל אחד, אך מכרתם אותו ב -50 סנט כל אחד – אז הפסדתם 50 סנט בעסקה זו.

יתרונות אפשריים בסחר אדווה

ישנם שני יתרונות ידועים של השקעה בחשבון Ripple IRA. הם:

  • היכולת להרוויח כסף במערכת נדחית ממס כאשר אתה סוחר במטבע Ripple או אפילו כאשר אתה מחזיק בהשקעה שלך במטבע Ripple לטווח הארוך. (על ידי דחיית מס, פירוש הדבר כי ממשלת ארה”ב לא תחויב במס על ה- IRA שלך על השקעה שמקורה בעסקת Ripple שלך ​​עד זמן מה אחר כך).
  • עקוף השקעות IRA מסוכנות יותר, כגון מניות מסורתיות הנוטות להשתנות בערכן לאורך זמן

אל תזרוק השקעות מסורתיות

לדעת את אלה, אתה לא צריך ללכת על כל החזיר ולזרוק אפשרויות השקעה אחרות לגמרי, לטובת IRAs של Ripple. למשקיעים עדיין יש אפשרות להשקיע הן בהשקעות מסורתיות (כגון מניות, קרנות נאמנות ואג”ח) והן ב- Ripple IRA במקביל. העניין הוא שעליך לנתח היטב את סיכויי ההשקעה שלך כדי להפיק את המרב מכל אחד מהם.

מחשבות אחרונות

אמריקאים מועסקים רבים מעוניינים להקים חשבונות פרישה מסורתיים של IRA מכיוון שהם רוצים להתכונן לקראת פרישתם. אז שקול להקים את ה- IRA של Ripple משלך בזמן שמטבע ה- Ripple נמצא בשלב החדש שלו. בדרך זו, אתה יכול לנצל את המחיר הנמוך של קריפטו Ripple ואז להשקיע את התמורה בעסקאות Ripple באותה IRA. הכל תלוי בתיאבון שלך לסיכון מכיוון שיש אנשים שאוהבים יותר סיכון בהשקעות שלהם כדי להפיק את המרב מההזדמנות.

חסכון לפנסיה

עסקאות אדווה מהירות למדי ונמשכות תוך שניות, כך שאתה באמת צריך לשים לב בעת מסחר במטבע אדווה. למרות המהירות והסיכון, אתה בהחלט יכול להפיק תועלת מסחר באדווה כך ש- IRA של אדווה שלך יגדל בהיקף וערך לטווח הארוך..

תמונה מוצגת: cryptopress.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me