חמשת הצפנים הנפיצים המובילים לרכישה לאחר חציית הביטקוין השלישית

קריפטוסים לקנות

החציון השלישי של הביטקוין התרחש במאי 2020. אך לפני שנעמיק בקריפטו לקנות לאחר החציון האחרון, בואו נבין מדוע לנכסי קריפטו יש עתיד מזהיר כהשקעה.

באופן מסורתי, חציית הביטקוין קשורה למגמות שוריות שנמצאות בכל שטח הקריפטו. מחירי הקריפטו, כמו סחורות אחרות, נקבעים על ידי כוחות השוק של היצע וביקוש. אם ההיצע יורד בזמן שהביקוש נשאר קבוע, אז המחירים צריכים לעלות.

במהלך החציון האחרון של הביטקוין, מספר תגמולי הכורים ירד מ 12.5 ביטקוין ל 6.25 ביטקוין. על פי אנליסטים של שוק הקריפטו, אירוע זה זירז מגמה שורית, כאשר ההיצע צפוי לעלות ב -2.5% בשנת 2020 בלומברג דיווח מוקדם יותר. בשנת 2021, ההיצע צפוי לעלות בפחות מ -2%.

עם זאת בחשבון, הנה הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות לאחר אירוע החציון השלישי של הביטקוין.

ביטקוין (BTC)

earthnet.ne

אם אתה תוהה האם ביטקוין (BTC) הוא עדיין השקעה ראויה בשנת 2020, התשובה היא, “כן, זה!”

הביטקוין הוא עדיין מוביל השוק וסטנדרט אמת מידה לפיו נשפטים כל קריפטו מתחיל. להלן שלוש סיבות טובות לרכישת BTC לאחר אירוע החצי.

מטבעות קריפטוגרפיים צפויים להגיע למיינסטרים, לא רק בוול סטריט. לביטקוין יש היצע מוגבל של כ- 18 מיליון מטבעות. זה מרמז כי מחירו עשוי לעלות בפער משמעותי בעתיד. המחסור שלו הוא אחד הגורמים המעלים את מחיר הביטקוין.

בנוסף, ל- BTC שווי שוק עצום, גדול פי שמונה (121 מיליארד דולר) מאשר את’ריום, המטבע הדיגיטלי השני הטוב ביותר. ביטקוין עדיין מתגאה בנפח המסחר היומי הגבוה ביותר, מה שהופך אותו לסחיר יותר בקלות.

חוץ מזה, כאשר קריפטוגרפיה תתקבל ברחבי העולם, הרגולציה תשמיד נתח גדול מקהילת הקריפטו. אסימונים רבים של הונאה יסתיימו בהדרגה, ויתנו מקום וביקוש לנכסים דיגיטליים יציבים יותר. הביטקוין הוא המטבע החלוצי והחלוץ ביותר על שטח הקריפטו. זה הופך אותה להשקעה אידיאלית לשנת 2020 ואילך.

אדווה (XRP)

currency.com

ה- XRP של Ripple הוא אחד האלטקוינים הממוקמים לקצור רווחים גדולים בשנת 2020. החברה משתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להקל על העברת כספים בין בנקים לספקי תשלומים. חילופי נכסי קריפטו ותאגידים יכולים גם להשתמש ב- XRP כדי להעביר כסף ברחבי העולם. אדווה היא אפוא תשתית מרכזית מאחורי תשלומי קריפטו חוצי גבולות.

ככל שמטבעות קריפטוגרפיים זוכים לקבלת הסכמה עולמית רבה יותר, Ripple מצטרפת ליותר לקוחות, כולל בנקים. השותפות האחרונה עם הבנק הלאומי למצרים היא רק דוגמה אחת. כאשר יותר בנקים וספקי תשלומים מצטרפים לרשת Ripple, הביקוש אמור לעלות. בסופו של דבר זה יגביר את מחיר ה- XRP.

מקף (DASH)

מקף קריפטוcoinhashreporter.com


מטבע הקריפטוגרפיה של Dash יצא כנכס המוביל לאחר התרסקות השוק של קורונאווירוס בחודש מרץ. נכון ל -26 במרץ, הנכס הדיגיטלי עלה ב -65.20%. Dash מאמץ יסודות חזקים ורקע טכני מאסיבי. יש לה גם היצע נמוך במחזור, שהוא גורם מכריע שיש לקחת בחשבון בעת ​​השקעה בקריפטו. עם רק כ- 9.4 מיליון מטבעות במחזור, דש מדורגת במקום 19 כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים בעולם CoinMarketCap.

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)

cryptobit.media

צמד ה- BAT ל- USD הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המעניינים שצפינו בשנת 2020. נכס דיגיטלי זה צפוי לקצור רווחים גדולים בהתבסס על מגמות המחירים הקודמות שלו. הכוח המניע מאחורי מטבע ה- BAT הוא די פשוט. הוא מתמקד בתעשיית הפרסום, שככל שהיא מורכבת כיום, היא שבורה למדי ולא מיושרה.

בענף הפרסום, התמריצים למפרסמים ולמשתמשים אינם משותפים כראוי. נראה שהם רצים לכיוונים מנוגדים. מפרסמים רוצים לצפות במודעות שלהם בזמן שהצרכנים רוצים לדלג על המודעות.

BAT מבקשת ליישר את ענף הפרסום הדיגיטלי כך שהתמריצים יתאימו בין המפרסמים לצרכנים.

כדי להשיג מטרה זו, המשתמשים יקבלו תשלום ב- BAT לצפייה במודעות דיגיטליות בדפדפן האמיץ, מה שאומר שהצרכנים יתמרצו לצפות במודעות. המטרה היא שיותר משתמשים יצפו במודעות כדי לאפשר למפרסמים למכור יותר ממוצריהם או להשיג מודעות למותג. זה מציב את ה- BAT כמודל עסקי חכם שיעלה בערכו.

חוץ מזה, כאשר מטבעות קריפטוגרפיים פונים לאימוץ צרכנים רגיל, הדרישה שלהם עולה. סביר להניח ש- Dash יקבל יותר משיכה בהתבסס על המודל שלה לפיצוי משתמשים. זה הופך אותו לאחד הקריפטוסים הנפיצים לקנות השנה.

מונרו (XRM)

מונרוcrypto-news-flash.com

מונרו (XRM) הוא נכס דיגיטלי מבטיח נוסף לרכישה לאחר חציית הביטקוין השלישית. מונרו מיוחד משלוש סיבות עיקריות. ראשית, היא מאמצת את הפרטיות, שהיא כוונתה הבלעדית של המצאת הקריפטו. XRM הוא מטבע הפרטיות הוותיק ביותר בעולם, בו תוכלו להשתמש כדי לבצע עסקאות אנונימיות.

התכונה שאינה ניתנת למעקב מושכת משתמשים רבים שרוצים לבצע עסק ללא כל התערבות של צד שלישי. שנית, למונרו יש היצע נמוך של כ- 17 מיליון מטבעות. המשמעות היא שהיא מועטה, והביקוש שלה עשוי לגדול. שלישית, המחיר הדו-ספרתי הנוכחי שלה, בסביבות 50 $, הופך אותו למודל מבוסס להשקעה.

מחשבות אחרונות

בסופו של דבר, זוהי הרשימה שלנו עבור הקריפטוסים המבטיחים ביותר לקנות השנה, במיוחד לאחר החציון השלישי של הביטקוין. כרגיל, שוק הקריפטו נותר תנודתי, לכן עליכם לצפות בכמה נדנדות כלפי מעלה או מטה בנכסים. מומלץ לקרוא את העיתון הלבן, לאמת את ההיצע במחזור ולנתח את מגמות המחירים לפני שאתה קונה נכס דיגיטלי כלשהו.

תמונה מוצגת: coinrevolution.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map