Ripple (XRP) חיזוי וניתוח מחירים באוקטובר 2020

חיזוי מחיר ל- xrp

XRP הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בדירוג שוק הקריפטו. אבל זה לא מסתדר טוב מזה זמן. מסיבה זו, Tether (USDT) הצליחה להחליף אותה כקריפטוגרפיה השלישית בגודלה, וייתכן שזה לא ישתנה בקרוב. עם זאת, התקווה לא אבודה ל- XRP, מכיוון שיש לה שימושים שמעריציו מאמינים שיגרמו לה לצמוח מתישהו.

המטבע הקריפטוגרפי משמש בעיקר ברשת התשלומים של Ripple, RippleNet, לספק נזילות לתשלומים חוצי גבולות. ריפל מתגאה בכך שיש לה מאות מוסדות פיננסיים כלקוחות שלהם. למרות שקהל לקוחות גדול זה לא הראה עד כה השפעה על מחיר ה- XRP, הוא עשוי להתרחש בעתיד. במאמר זה נדון בחיזוי וניתוח מחירים של XRP שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור ההשקעה שלכם באוקטובר.

סקירה של אדווה (XRP)

מלבד היותו מקור נזילות ל- Ripple, ה- XRP מונפק על ידי Ripple עצמה. זה הושק רשמית כ- XRP בשנת 2012 והוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הבודדים שלא נבנו על בלוקצ’יין אלא ספר חשבונות מבוזר. זה הוביל למחלוקות בשאלה האם XRP הוא מטבע או אסימון שירות, והתיק עדיין בבית המשפט.

כיום, ל- XRP שווי שוק של 11,548,562,345 $ והיצע במחזור של 45,162,407,484 XRP. ישנם סה”כ 100 מיליארד XRP, אשר ממוקשים מראש, ולכן אין צורך לכרותם. 2,190,167,211 דולר בקריפטוגרפי נסחרו במהלך 24 השעות האחרונות, והמחיר הוא 0.255712 דולר..

Ripple (XRP) חיזוי מחיר: ניתוח

אדווה לא הייתה הרפתקנית במיוחד בזמן האחרון. בתחילת ספטמבר הוא ירד מ -0.2977 דולר והגיע ל -0.223 דולר ב -24 בספטמבר. עם זאת, הוא התאושש מעט והגיע למחיר הנוכחי של 0.25 דולר. זה עדיין רחוק מהמחיר הגבוה של 0.33 דולר בשנה, שהגיע אליו ב -14 בפברואר.

חיזוי אדוות-מחיר

למרות העובדה כי Q3 בדרך כלל אינו טוב כמו רבעונים אחרים עבור XRP, הוא הצליח לעלות על ביטקוין, וצבר מעל 33%. לא בטוח מה מחזיק Q4 עבור מטבע מוצפן בשוק, אך מבחינה היסטורית זה היה טוב יותר עבור הצפנה מאשר Q3. האם XRP יעשה טוב יותר? זה נשאר לראות.

התפתחויות

למשקיע מוקדם ב- XRP, Crypto BitLord, יש גילה איך הוא ראה ערך ב- XRP גם כשכולם קראו לזה הונאה. BitLord רכשה את XRP במחיר של 0.008 דולר, אשר בהשוואה למחיר הנוכחי מראה תשואה עצומה על ההשקעה. כאשר XRP הגיע למחיר הגבוה בכל הזמנים, הוא עלה ב -50,000%. לדבריו, ישנן הונאות בכל ענף, אך יש צורך ביכולת לדעת מה לעשות.

“אבל העניין הוא שלפעמים אתה סוחר בדברים האלה. ככה זה, אם אתה רוצה להתפרנס מסחר בדברים האלה. תסתכל על שוק המניות, יש שם הונאות. העניין הוא שאתה צריך לדעת איך לעשות את זה. זו קריפטו, הרבה דברים הם הונאות. יש אנשים שטוענים ש- XRP היא תרמית, “אמר.

כמו כן, על ההתפתחויות האחרונות, קרן XRP Ledger (XRPLF) שהוקמה לאחרונה הכחיש טענות כי אדווה עומדת לנטוש את XRP. דובר הקרן, Bharath Chari, ששוחח עם פורבס אמר כי Ripple נותרה מחויבת לתמוך בפיתוח ספר ה- XRP. בקהילת ה- XRP התעוררו שמועות כי Ripple משאירה את התפתחות ה- XRP Ledger לקרן החדשה שהוקמה, התפתחות שלא התיישבה עם הקהילה..

“ה- XRPLF רואה את ריפל בתפקיד מתמשך כמפתח מפתח גם בהיבטים הטכניים וגם בעסקים של ה- XRPL,” הצהיר צ’ארי..


חיזוי מחיר XRP: חוות דעת על שוק לאוקטובר 2020

להלן חוות דעת של מנבאים מובילים בשוק הקריפטו לגבי מה שחודש אוקטובר קיים עבור XRP. זה אמור לעזור לך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר.

תחזית ארוכה

Longforcast קובע כי XRP יפתח את חודש אוקטובר במחיר הנוכחי של 0.24 $ ויסגר מעט גבוה יותר ב 0.25 $ לאחר שנע בין 0.21 $ ל 0.27 $.

חיות סחר

חיות סחר הוא קצת יותר שורי עם חיזוי מחיר ה- XRP שלו. הם צופים כי XRP יפתח את חודש אוקטובר ב- $ 0.3020864 ויסגר ב- $ 0.3012653, במחיר מקסימלי ומינימלי של $ 0.3765816 ו- 0.2560755 $, בהתאמה..

מושל קפיטל

מושל קפיטל הוא גם שורי למדי ב- XRP לחודש אוקטובר, אם כי הוא מודה שהקריפטוגרפיה לא עשתה טוב. מחיר הפתיחה הוא 0.259 דולר, ואילו מחיר הסגירה לחודש הוא 0.246 דולר, כמעט בחזרה למחיר הנוכחי. להלן חיזוי המחיר לשבועיים הקרובים:

חיזוי מחיר XRP: פסק דין

בהתבסס על תחזיות המחירים ל- XRP באוקטובר, נראה שמנתחי המחירים חיוביים למדי; זה יעשה טוב יותר. אם סנטימנט זה יתממש, XRP עשוי להביא להחזר השקעה די טוב לשנה.

תמונה מוצגת: blockchain.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map