banner
banner

ארנק ה- XRP הטוב ביותר: דרכים לאחסון מאובטח של נכסי האדווה שלך

מטבע הקריפטו הוא מרכז המשיכה כעת בשוק השוורים האחרון. ישנם הרבה יותר משקיעים שנכנסים לחלל וקונים נכסים שונים. חלק מהמשקיעים הללו בקיאים למדי בנוגע לנכסים דיגיטליים, בעוד שחלקם רק מתחילים. ללא קשר לקטגוריה אליה אתה שייך, יש לקחת בחשבון דבר אחד, אבטחת הנכסים שלך, במיוחד כשמדברים על כמה מהפופולריים ביותר, כגון XRP.

יש האקרים ופושעי סייבר אחרים שמחפשים כל הזמן דרכים לגנוב ממך את הקריפטו שלך. לכן, לא משנה באיזה נכס אתה משקיע, קריטי שתמצא דרך לאחסן אותו בבטחה. אבטחת הנכסים תלויה בסוג הארנק בו אתה מאחסן אותם. ישנם רבים מהם, אך יתכן שאתה מחפש רק את ארנק ה- XRP הטוב ביותר. ובכן, זה מה שעוסק במאמר זה, אז המשך לקרוא.

גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת ארנק ה- XRP הטוב ביותר

תמיכה ב- XRP: כמובן שעל הארנק לתמוך ב- XRP מכיוון שהוא הנכס העיקרי שברצונך לאחסן בארנק.

תמיכה במטבע רב: גם אם זה לא הכרחי, ייתכן שתרצה שיהיה לך ארנק רב-מטבעי, שמאפשר לך להמיר את הנכסים שלך לנכסים אחרים בשלב כלשהו אם תרצה בכך..

קלות שימוש: זה חשוב במיוחד למתחילים. אתה לא רוצה בסופו של דבר עם ארנק שאתה צריך צד שלישי שיפעיל.

בִּטָחוֹן: עד כמה הארנק מאובטח? אתה צריך לחפש ארנק עם דירוג אבטחה גבוה, כך שלא תצליח לפספס את ה- XRP שלך.

ביקורות משתמשים: ניתן לגשת לכל המידע הנ”ל בקלות על ידי קריאת חוות הדעת של מי שהשתמש בארנק בעבר. חפש ביקורות כאלה לפני שתבחר באיזה ארנק להשתמש.

ללא כל עיכוב נוסף, בואו ניקח בחשבון את ארנקי ה- XRP הטובים ביותר בהם עליכם להשתמש.

ארנק אטומי

ripple_xrp_crypto_wallet

זהו אחד מארנקי ה- Ripple הטובים ביותר עם לפחות 3.5 מיליארד משתמשים. ארנק אטומי תומך ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל XRP. זה יכול לתפקד גם במערכות הפעלה לינוקס, Windows ו- Mac. הארנק מאפשר לבצע עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים ואפילו כאלה שיכולים להשתמש בכרטיס בנק.

יתרון נוסף של ארנק Atomic הוא שהמשתמש מקבל הזדמנות לזכות בפרסים לאחר אימות עסקאות. זה נוח ופשוט להשתמש בארנק זה כי אתה יכול להתקין אותו בטלפון שלך. בעלי עסק ב- XRP ממליצים עליו בשל התכונות שהוא מכיל ובעיקר ממשק משתמש חלק.

הארנק יכול לאחסן את כל המידע שלך, כולל יתרות בלוקצ’יין, עם מפתח פרטי הייחודי לך. מפתח מסוים זה נוצר מזרע מנמוני. An ארנק אטומי מבטיח בטיחות ושליטה בכל פעם שתבחר להשתמש בו.

ספר חשבונות ננו X

מקור: ledger.com

ספר ספרים הוא שם ביתי בכל הנוגע לאבטחה ולארנקים. זה הארנק העליון, Ledger Nano X, הוא אחד הטובים ביותר בכל מה שקשור לאחסון XRP. ארנק זה נחשב לאחד המאובטחים ביותר מכיוון שהוא נוצר על ידי חברת אבטחה ביטקוין, Ledger. יתר על כן, האבטחה שלו נובעת מכך שהוא אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר.

זה שייך לקטגוריה המכונה ארנקים קרים. מכיוון שהם לא מחוברים לאינטרנט כל הזמן, קשה יותר משמעותית להאקרים להגיע אליו. הארנק הוא כמו מקל זיכרון USB וניתן לשאת אותו בכיס בקלות לאן שאתה הולך.

Ledger Nano X תומך גם במספר מטבעות קריפטוגרפיים ואינו מציב מגבלה על כמות ה- XRP שתוכלו להחזיק. זה מאוד נוח מכיוון שאתה יכול להחזיק בכל כמות שתרצה בלי שיהיו לך ארנקים מרובים. המפתחות הפרטיים של הארנק מאוחסנים במצב לא מקוון, כך שה- XRP שלך מאובטח ככל שיהיה.

ארנק גארדה

ארנק שומר

גווארדה היא ספקית ארנקים מבוססת אסטונית, המציעה תמיכה במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף ל- XRP, הארנק תומך גם ב- 40 מטבעות ומעלה כמו ביטקוין, ביטקוין מזומן, ליטקוין, את’ריום, דאש, מונרו, NEM, NEO, EOS ורבים אחרים.

ל- Guarda יש אפליקציות לרוב מערכות ההפעלה השולחניות והמובייליות, כמו גם סיומת אינטרנט וכרום.

הארנק גם שילב מספר שירותים לניהול קריפטו, כגון חילופי קריפטו מובנים, רכישות פיאט ישירות לקריפטו ו- Guarda Token Generator..

Guarda הוא ארנק שאינו משמור, כלומר רק לך יש גישה ותוכל לנהל את המפתחות הפרטיים שלך. כל המפתחות והגיבויים מוצפנים באמצעות תקן הצפנה מתקדם (AES).

KeepKey

מקור: keepkey.myshopify.com

KeepKey הוא ארנק מטבעות קריפטו שפותח על ידי חילופי מטבעות ShapeShift. זהו אחד מארנקי ה- XRP הטובים ביותר וגם אחד הבטוחים ביותר. הארנק תוכנן לאינטראקציה עם ממשק ShapeShift למסחר עם עמלות אפסיות. הוא תומך בכל מטבעות קריפטוגרפיה גדולים, כולל XRP, ונכסים נוספים מתווספים ברציפות.

יש לציין כי לארנק KeepKey יש ממשק משתמש פשוט מאוד, שהופך אותו לארנק המועדף למתחילים. ארנק חומרה זה גם מאובטח ביותר מכיוון שהוא משתמש במחולל מספרים אקראי כדי ליצור מפתחות פרטיים. אם אתם מחפשים את ארנק ה- XRP הטוב ביותר, זו יכולה להיות בחירה טובה, במיוחד אם אתם מתחילים.

GateHub

GateHub הוא ארנק חם לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים מרובים, כולל XRP. החברה שמאחוריה, GatHub.net בנוי על פרוטוקול XRP Ledger ומאפשר לך לשלוח, לקבל ולסחור בנכסים דיגיטליים. GateHub הוא אחד הארנקים המהימנים ביותר בכל מה שקשור ל- XRP וגם קל מאוד לשימוש.

עם זאת, זה דורש מינימום של 20XRP כדי לעבוד. קבלת והעברת XRP יכולה להיעשות בקלות רבה אל הארנק וממנו. דבר אחד שיש לציין הוא שארנקים חמים מועדים הרבה יותר להתקפות מאשר ארנקים קרים, כמו Ledger Nano X או KeepKey. רצוי להחזיק כאן כמות מוגבלת של XRP כדי שלא תפנה תשומת לב לעצמך.

לא כולם אוהבים להשתמש בארנק חומרה, כך שאם אתה מוכן לסכן את הכל, מומלץ לנסות להשתמש ב- GateHub לניתוח קל של מגמות השוק ושימוש ב- XRP שלך..

ספר חשבונות ננו ס

מקור: tokenclub.co

מדובר בארנק נוסף של חברת הביטחון הצרפתית הביטקוין, Ledger. זה דומה מאוד ל- Ledger Nano X, אבל הרבה יותר זול. כמו ה- Nano X, הוא דורש מכשיר כמו מחשב נייד כדי לתפקד, בדיוק כמו כונן הבזק. הוא תומך במטבעות קריפטוגרפיים רבים, כולל כמות בלתי מוגבלת של XRP.

כמובן, Ledger Nano S הוא אחד הארנקים המאובטחים ביותר לאחסון XRP כמו גם כל נכס אחר. איתו, האקרים יתקשו להגיע ל- XRP שלכם, שיהיה במצב לא מקוון לרוב. תחבר אותו למחשב רק בעת שליחה או קבלת מטבעות קריפטוגרפיים. יש לו גם ממשק משתמש פשוט מאוד כאשר הוא מחובר, כלומר אפילו מתחיל מוחלט יכול להשתמש בו בהצלחה. אם כבר מדברים על ארנק ה- XRP הטוב ביותר, זו אפשרות אחת להסתכל.

טוסט

סקירת ארנק טוסט

אם אתה רוצה את ארנק ה- XRP הטוב ביותר, טוסט הוא אפשרות טובה עבורך. זה זמין הן במחשבים שולחניים והן במכשירים ניידים, כך שתוכל לשאת את XRP שלך איתך לכל מקום שאתה הולך. זה עובד בכל המכשירים ומערכות ההפעלה, כולל iOS, Android, Windows, Mac ו- Linux.

מאפיין יוצא מן הכלל של ארנק הטוסט הוא פשטותו. יש לו ממשק משתמש פשוט כל כך שכל מי שמסוגל להפעיל טלפון או מחשב יכול להשתמש בו בצורה חלקה. כל המפתחות המוצפנים לארנק נוצרים במכשיר ולעולם לא עוזבים אותו, מה שהופך אותו לבטוח יותר מהארנק החם הממוצע. כל המידע של המשתמשים נשאר במכשיר מבלי להעביר אותו לרשת כדי לוודא שהם בטוחים.

סיכום

אלה הארנקים העליונים כשמדובר באחסון XRP. אם אתם מחפשים את ארנק ה- XRP הטוב ביותר, תוכלו לבחור מביניהם, במיוחד ארנקי החומרה, אם האבטחה חשובה לכם מאוד..

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב -14 באפריל 2020 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב -10 במרץ 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me