banner
banner

אלה ברזי ה- XRP המתגמלים ביותר ביוני 2020

חיזוי מחיר XRP

היום נציג רשימה עם כמה מהברזים המתגמלים ביותר ב- XRP בהם תוכלו להשתמש ביוני הקרוב.

ברזי XRP הם שיטות פשוטות, קלות וחינמיות עבור אנשים חדשים בקריפטו שרוצים להרוויח XRP בחינם. באתרים אלה, עליך להשלים סדרה של משימות פשוטות, כמו למשל לזרוק קוביות, ללחוץ על כפתור, למלא captcha, להשלים סקר וכו ‘, כדי ליצור XRP בחינם..

אנשים צריכים לזכור שהם יכולים ליצור רק שברים קטנים על ברזי XRP.

יהיה עליכם להחזיק ארנק XRP כדי שתוכלו לקשר את הכתובת לברז ולקבל את כספיכם. ראוי להזכיר כי יהיה עליכם להפקיד 20 XRP על מנת להפעיל כל ארנק XRP.

ברזים והגרלות XRP מניבים הכנסות באמצעות הכנסות ממודעות, כגון תשלום לפי הופעה, תשלום לקליק או תוכניות תשלום אחרות. זו הסיבה שתראה פרסומות רבות בכל דפי הבית שלהם ותשבית את חוסם המודעות שלך אם אתה רוצה להשתמש בברז.

בזמן כתיבת שורות אלה, XRP נסחר במחיר של 0,198521 דולר, על פי הנתונים שסופקו על ידי אתר הגשש הצפוני, CoinMarketCap.

CoinFaucet.io

CoinFaucet הוא אחד מברזי ה- XRP הראשונים, שהושק באוקטובר 2017. בשל המערכת הפשוטה לשימוש והפשוטה שלו, הוא אחד מברזי הצפנה הפופולאריים והמשומשים ביותר כיום. האתר מציג עד היום 622,478 משתמשים רשומים, 49,798,200 משחקים ו 16,734,800 אדווה שניתנה למשתמשים..

אתה יכול להגיש תביעה כל 60 דקות או לשחק משחק פשוט כדי להרוויח XRP בחינם. באופן אקראי, מספר משתמשים יתוגמלו ב -300 דולר רק על לחיצה על כפתור. לקבלת זריקת קוביות נוספות, תוכלו ללחוץ על הקישורים הממומנים, שמפרסמים קוד גליל בונוס יומי בטוויטר.

הנסיגה מהאתר נעשית ברגע, בניגוד לברזים אחרים של XRP המחייבים את המשתמשים להמתין לתקופה מסוימת לפני זיכוי כספם. משתמשי CoinFaucet מקבלים את ה- XRP שלהם מיד לאחר שהגיעו לסכום המשיכה המינימלי, שהוא 1 XRP. אין עמלות המופעלות בעת הפדיון.

אם תפנה משתמשים חדשים ל- CoinFaucet, תרוויח מבונוס הפניה משמעותי של 50% מכל מה שהם מרוויחים. ניתן לבצע הפניות ללא הגבלה לאתר.

ל- CoinFaucet חשבונות מדיה חברתית פעילים מאוד, ולעתים קרובות מפרסמים קודי קידום מכירות בחינם עבור לחמניות / ספינים נוספים, מה שיכול להגדיל את הסיכויים של מבקר לזכות ב- XRP נוסף..

האתר מזכיר בסעיף השאלות הנפוצות שלו כי ניתן ליצור ארנק XRP עם Rippex.net ולשמור אותו במצב לא מקוון, אך יהיה עליכם להפקיד 20 XRP כדי להפעיל אותו, מה שעשוי לקחת לא מעט זמן עם כל ברז..

Allcoins.pw

Allcoins.pw הוא ברז פופולרי מאוד עם הצפנה המאפשר לך להרוויח XRP בחינם בנוסף למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Allcoins תומכת בסך הכל ב -29 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, LTC, ETH, DASH, XMR, BCH, ZEC ו- ETC.

ניתן להגיש טענות באתר כל 300 שניות או כל 5 דקות. אתה יכול להרוויח XRP בחינם ב- Allcoins על ידי פתרון captchas, משחקים (LuckyNumber, Dice, FreeRoll, וכו ‘…), כריית דפדפן ו- SolveMedia. יש גם תכונת תביעה אוטומטית שניתן להפעיל עד 3 הצפנים בו זמנית.

דרך נוספת להגדיל את יתרת ה- XRP שלך היא על ידי מינוף תוכנית הפניות לכל החיים שלהם, בה תוכל להשיג עד 25% מהרווחים של האנשים שאליהם הפנית..

לאחר שעמדתם במגבלה המינימלית של 2 XRP, תוכלו למשוך ישירות לארנק Ripple שקישרתם לברז. עמלת המשיכה נקבעת על 0.10000000 XRP.

Allcoins.pw קיבלה ביקורות טובות בדף Bitcointalk, כאשר משתמשים משבחים את התכונה, המאפשרת להם לתבוע מספר מטבעות בבת אחת. על פי דיווחי המשתמשים, תשלומי ה- XRP היו עקביים ומהירים, וזה יתרון גדול עבור אתר ברזים.

ברז Xcolander.com

של קולקולנדר האתר כולל ברזי XRP כמו גם מגוון רחב של ברזים אחרים לקריפטוסים כמו Tron (TRX), Stellar Lumens (XLM), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ו- אחרים.

בעזרת הברז הזה תוכלו להרוויח XRP בחינם באמצעות הגרלה והימורים. האתר כולל גם נתונים סטטיסטיים פתוחים עבור התגמולים והמשיכות של המשתמשים שלהם כדי להראות שהם לגיטימיים לחלוטין.

ניתן להגיש תביעה כל רבע שעה, כאשר משתמשים יכולים לבצע בין 0.00155263 XRP ל- 1552.63000000 XRP לכל תביעה.

יהיה עליכם להגיע לכמות מינימלית של 0.005 מטבעות על מנת לסגת מהאתר, ולא חל דמי משיכה.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info הוא ברז XRP ידוע שבו המבקרים יכולים להגיש תביעה כל 60 דקות, ו -30% מהמשתמשים ירוויחו עד 0.0015 של XRP, בעוד 0.001% ירוויחו עד 7 XRP. 65% ירוויחו 0.0016 של XRP, 3% יקבלו 0.005 של XRP, 1.9% יקבלו 0.01 של XRP, ו -0.099% יקבלו 0.07. משתמשים רק צריכים לקשר את כתובת ארנק ה- XRP שלהם ולהשלים captcha.

זכור כי תצטרך להגיש תביעה אחת ל -30 יום, מכיוון שהאתר יראה בחשבונך כלא פעיל ויסגור אותו ויפצה מחדש את כספיך..

דף הבית של האתר מציג את כל הטענות שהועלו לאחרונה על הברז, כמו גם את המשתמשים הפעילים המובילים באתר.

כאשר אתה מבצע משיכת XRP מ- XRPFaucet.Info, זכור כי כמה חילופי קריפטו משתמשים בכתובת XRP אחת לכל משתמש ומבקשים תג יעד, אז זכור להכניס את תג היעד שלך ל- XRP בעת ביצוע עסקת משיכה..

סיכום

זוהי משימה שחוזרת על עצמה, אך טענה על ברזי XRP היא דרך טובה להרוויח כמה מטבעות עבור חובבי קריפטו חדשים המחפשים ללמוד על עסקאות XRP..

תמונה מוצגת: coindesk.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me