אלה ברזי ה- XRP המתגמלים ביותר ביולי 2020

במאמר של היום, נפרט כמה מהברזים המתגמלים ביותר ב- XRP שאליהם תוכלו לגשת ולהשתמש ביולי הקרוב..

אתרי ברזים XRP מאפשרים למשתמשים להרוויח ולאסוף מטבעות אדווה בחינם. כדי להרוויח מטבעות אלה, עליך לבצע משימות פשוטות, כגון לחיצה על מודעות, הטלת קוביות, מילוי קפצ’ה, עריכת סקר ודברים אחרים.

זכור כי כל ארנק XRP שבבעלותך, אותו תצטרך לקשר לברז שלך כדי שתוכל לקבל את כספיך, ידרוש פיקדון 20 XRP על מנת להפעיל ארנק XRP..

ל- XRP שווי שוק נוכחי של 0.176808 $, על פי נתוני CoinMarketCap.

AdXRP

AdXRP היא חברה צעירה יחסית שהחלה את דרכה בשנת 2019, ככל הנראה שבסיסה ברוסיה. הפלטפורמה מאפשרת למקורבי הפרסום שלה להשיג רווחים באמצעות PTC (תשלום על קליק) ופרסום של תשלום לפי גלישה. זה מאפשר למשתמשים להרוויח XRP על ידי צפייה בדפי אינטרנט ולחיצה על מודעות.

בדומה לברזים אחרים של XRP, האתר גם מאפשר לחברים להרוויח עמלות באמצעות הפניות ישירות או עקיפות. AdXRP משמש כקישור בין רוכשים ומפרסמים שמשלמים לאלה שצופים בתוכן אינטרנט, בעיקר באתרי ביטקוין, עם XRP.

עם מאה סאטושי למודעה (0.00035000 XRP) ובהתחשב בכך שבאתר יש כ 55+ מודעות ביום, אתה יכול להרוויח קרוב לאלפי סאטושי לכל קליק. המשתמשים יכולים לגלוש אוטומטית לאתרים נפרדים שיכולים להכיל כ- 35,000 סאטושי לכל קליק. אם אתה לוקח בחשבון את כל האתרים ואת אפשרות הגלישה האוטומטית, אתה יכול להרוויח סביב 0.5 XRP ליום.

Pay To Click ייתן לך גלישת הפניות של שבעה חברים, ויש לך גם אפשרות למכור או לקנות את ההפניות הפעילות שלך..

עמלת ההפניה נקבעת על 8%. משתמשים יכולים למשוך את הרווחים שלהם מהאתר לאחר שהגיעו לסף המינימלי של 0.5 XRP, כאשר הכספים יזוכו ישירות בארנק שלך..

הטיפר של XRPArcadeXRPArcade

זה אמנם לא כמו שאר אתרי הברזים XRP שלנו, אבל טיפר אפליקציה מאתר XRPArcade מחלקת XRP בחינם להבאת תנועה לדף מסוים, בדיוק כמו שרוב הברזים עושים.

הבוט / אפליקציה הטיפרית עושה שימוש ב- XRPtipbot של ווייצה, והבוט מאפשר למשתמשים לבצע משיכות XRP במהירות ובעמלות נמוכות. משתמשים יכולים לעמוד בכדי להרוויח 0.01 XRP על ידי גישה לאתר אחד ולפרוע באופן מיידי את המטבעות לארנקם.

ניתן להשתמש בטיפר על ידי בעלי אתרים שרוצים ליצור תנועה לאתר שלהם או לקדם דף מסוים. לאחר מכן הם קבעו את סכום ה- XRP שהוקצה לטיפ, את התדירות (אחת ל x דקות / שעה) והמשימה שיש לבצע.


אתה יכול ללחוץ על התביעה אחת ל -24 שעות ולתבוע מחדש את הטיפ באפליקציית Tipper.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info הוא אחד מברזי ה- XRP הידועים ביותר שמשלמים למשתמשים ב- XRP עבור משימות קלות דעת.

טיימר התביעה מוגדר ל 60 דקות, עם האחוזים והרווחים הבאים:

  • 30% מהמשתמשים ירוויחו עד 0.0015 XRP;
  • 65% מהמשתמשים ירוויחו עד 0.0016 XRP;
  • 3% מהמשתמשים ירוויחו עד 0.005 XRP;
  • 1.9% מהמשתמשים ירוויחו עד 0.01 XRP;
  • 0.099% יקבלו 0.07;
  • 0.001% מהמשתמשים ירוויחו עד 7 XRP.

כדי להשתמש בברז, המשתמשים צריכים לקשר את כתובת ארנק ה- XRP שלהם ולהשלים captcha. הכספים יזוכו ישירות בארנק ה- XRP שלהם. יש להגיש תביעה אחת לפחות אחת ל -30 יום, או שהאתר יסגור את החשבון ויעביר את הכספים למשימות אחרות.

דף הבית של האתר מציג את כל תביעות הברזים האחרונות, כמו גם את המשתמשים הפעילים ביותר בפלטפורמה.

ברז המלכה XRP

ברז המלכה הוא ברז רב-הצפנה המאפשר למשתמשים להרוויח קריפטוסים חדשים, כולל XRP, על ידי השלמת משימות שונות. ברז המלכה הוא אחד מברזי ה- XRP החדשים ביותר, כך שאין עליו הרבה מאוד מקוון. האתר תומך ברזי BTC, BCH, BCN, DASH, DGB, DOGE, ETH, LSK, LTC, NEO, POT, PPC, STRAT, TRX, WAVES, ZEC ו- ADA.

על מנת להגיש תביעות באתר זה, תצטרך להירשם תחילה לחשבון ExpressCrypto. ניתן להגיש תביעות כל חמש דקות, עם תגמול ממוצע של 0.03 XRP לתביעה, או בסביבות 641611 סאטושי (0.0012 USD).

אם תבחר לשתף את קישור ההפניה של האתר, תקבל 10% כעמלת הפניה.

Evexrp

Evexrp.xyz היא תוכנית ברזי קריפטו בה משתמשים יכולים לשחק משחקים ולהשלים משימות פשוטות אחרות ולקבל קריפטו בחינם. על פי מדדי האתר, ל- Evexrp יש 53,923 משתמשים רשומים, 4,662,140 משחקים ו -4,240.53063264 XRP שזכו המשתמשים..

למשתמשים שלא אוהבים להשלים קבצ’ות יש מזל, מכיוון של- EveXRP יש רק 2 מודעות באנר בדף ה”גליל “.

הברז מארח סוג של משחק HiLo, בו עליכם להמר על איזה מספר יגלגל, ובהתאם לאיזו תוצאה תקבלו, תוכלו להרוויח תגמולים קבועים, ואם יתמזל מזלכם, תוכלו אפילו לקבל את פרס הקופה. פרס הקופה נקבע בסכום של 300 דולר בשווי XRP.

יתר על כן, כדי להקל על העניינים, קיימת באתר גם תכונה אוטומטית של בוט אוטומטי שמאפשרת את ההפעלה. המשחק הוא גם הוגן, כלומר הסיכוי שתנצח תמיד יהיה 50/50.

אתה “תגלגל” מספר בין 0 ל 10000, ועל סמך המספר הזה אתה מרוויח פחות או יותר XRP.

הטיימר לתביעה או רול אחד מוגדר לשעה. מגבלת המינימום למשיכה נקבעת על XRP אחד עם 0.001 XRP של עמלות להעברת משיכה. אתה יכול להגדיל את הרווחים שלך ב -30% על ידי שיפוט של משתמשים חדשים לאתר.

סיכום

זו אמנם משימה שחוזרת על עצמה, אך טענה על ברזי XRP היא דרך טובה להרוויח כמה מטבעות עבור חובבי קריפטו חדשים המעוניינים ללמוד על עסקאות XRP ושימוש בארנק..

תמונה מוצגת: crypto-news-flash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map