סקירה בינאנס – האם זה עדיין בורסת האלטקוין הטובה ביותר בשנת 2021?

Binance היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים בעולם בעולם, בין אם אתה מסתכל על מספר המשתמשים, נפח המסחר או כמעט כל מדד אחר.

ההובלה של בינאנס ביחס לתחרות היא כה גדולה, שלעתים יש להם נפח מסחר רב יותר מכל שאר הבורסות הגדולות ביחד.

מאז השקתו בשנת 2017 והעלייה המטאורית, היא זכתה להכרה רחבה כחלופת האלטקוין הטובה בעולם. לבינאנס יש יותר אלטקוינים רשומים עם נפח מסחר אמיתי מכל בורסת קריפטו אחרת.

בסקירה זו של Binance נסקור כמה מהתכונות שהובילו לכך שהמחליף הזה נהיה כל כך פופולרי. ראוי לציין,

 1. מבחר מאסיבי של מטבעות קריפטוגרפיים, כמה מאות זוגות מסחר וספירה
 2. עד לאחרונה אין KYC ברחבי העולם. גם עכשיו, אין KYC למשתמשים במדינות רבות
 3. דמי מסחר נמוכים בענף
 4. חידושים חדשים ונהדרים כמו אסימון ה- BNB של Binance עצמו ו- Binance DEX
 5. מנהיגות איתנה תחת מנכ”ל Binance, צ’אנגפנג ג’או (CZ)

כל הגורמים הללו ועוד הובילו לצמיחה נפיצה של בינאנס, וכנראה יתרמו להמשך הפופולריות של בינאנס בעתיד..

אמנם יש הרבה מה לסקר בסקירה זו, אבל נתחיל באחד הנושאים החשובים ביותר, אך הוא לגיטימי?

יתרונות

 1. נזילות מסיבית, Binance היא בורסת הספוט הגדולה בעולם לפי נפח מסחר
 2. מאות זוגות מסחר, יותר רשומים מטבעות קריפטוגרפיים מכל בורסת _קריפטו _ אמינה אחרת
 3. מוצרים חדשניים רבים כמו מטבע Binance, חוזים עתידיים, מסחר בשוליים, אפליקציות סלולריות וכו ‘.

חסרונות

 1. Binance אינה תומכת בהפקדות פיאט באמצעות העברה בנקאית. Binance US, מה שכן, אינו זמין בכל המדינות
 2. האמריקאים אינם יכולים לגשת לביננס ולביננס ארה”ב חסרות תכונות רבות
 3. בינאנס כבר כמעט נפרץ וכירח דבש ענק הוא היעד הסביר לניסיונות פריצה עתידיים

האם בינאנס אמין?

התשובה הקצרה לשאלה זו היא כן, בינאנס בהחלט אמין. אתה לא הופך לבורסת הקריפטו הגדולה בעולם, ושהה שם, על ידי הונאת סוחרים ועיסוק בשיטות עסקיות מפוקפקות אחרות.

עם זאת, לפני פתיחת חשבון Binance יש כמה דברים שכדאי לזכור.

האם Binance בטוח לאמריקאים?

פעם כל אחד בעולם יכול להירשם לבינאנס. למעשה לא הייתה שום הגבלה מי יכול ליצור חשבון ובוודאי לא KYC.

זה השתנה, עם זאת, ואמריקאים כבר אינם מורשים לגשת לביננס. אם Binance מזהה (על סמך כתובת IP) שאתה אמריקאי המשתמש בשירות שלהם, הם עשויים לבטל את כל העסקאות שלך ולנעול את חשבונך..

חסימת בינאנס אמריקנים הייתה מהלך יזום, ולא תגובתי. במשך שנים רבות מטוס הקריפטו טס מתחת לרדאר וחילופי הצפנה יכלו לברוח כמעט עם כל דבר, למעט הונאה מוחלטת. עם זאת, לאחר שוק השוורים בשנת 2017, הלחץ הרגולטורי עלה משמעותית.


בינאנס כנראה הרגיש שמתחת למשטר החדש הזה סביר להניח שהם ייקנסו במיליוני דולרים בגין כל החוקים האמריקאים שהיו עושים "שָׁבוּר." במקום להתמודד עם כאב הראש הזה הם פשוט החליטו לאסור אמריקאים מהפלטפורמה שלהם.

חלק מהסוחרים האמריקאים עוקפים את החסימה הגיאוגרפית הזו באמצעות VPN על מנת לטשטש את כתובת ה- IP שלהם. זה יכול לעבוד, עם זאת, זה יכול גם להיות מסוכן. אם ה- VPN מתנתק או שאתה שוכח להפעיל אותו רק פעם אחת ואתה מבצע כניסה ל- Binance, ייתכן שתגלה שהחשבון שלך נעול. זה לא טוב וזה משהו שעליך לשקול ברצינות לפני שתנסה לסחור ב- Binance אם אתה אמריקאי.

נכון לשנת 2019 יש חברת בת בארצות הברית של Binance, אולם היא חסרה הרבה מהתכונות הנהדרות שהופכות את Binance לפופולריות כל כך. יש לו נפח מסחר נמוך, אינו זמין בכל מדינה ויש רק כעשירית מזוגות המסחר הזמינים בהשוואה ל "נוֹרמָלִי" בינאנס. נסקור עוד על תכונות אלה בחלק מאוחר יותר המוקדש אך ורק לביננס ארה”ב.

האם Binance בטוח לאחסון מטבעות?

לא בהשוואה להחזקת מפתחות משלך, אבל שוב כמעט שום חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אינם בטוחים 100% לאחסון מטבעות.

אפילו בבורסה מוסדרת בכבדות כמו Coinbase שמעולם לא נפרצה, אין שום דרך להבטיח שהיא לא תיפרץ בעתיד. ולביננס, למרבה הצער, אין רקורד מושלם.

בחודש מאי 2019 האקרים היו מסוגל לגנוב ביטקוין בשווי של כ- 40 מיליון דולר מבינאנס.

הפריצה שלחה הדהודים ברחבי קהילת הביטקוין ואף גרמה לכמה שאלה האם צריך להיות ארגון מחדש לחסימה בכדי להחזיר את הכספים הגנובים. למרבה המזל רעיון זה הופל וביננס בסופו של דבר הפך את בעלי החשבונות לשלמים שוב באמצעות קרן הביטוח שלה.

אמנם גרזן זה היה ללא ספק רע לקהילה, אך חשוב לציין עובדה אחת: פלטפורמת Binance עצמה לא נפרצה בפועל. במקום זאת, האקרים הצליחו לגנוב פרטי כניסה וכתובות דוא”ל למאות סוחרים. ההאקרים לקחו את המידע הזה, נכנסו לכל אותם חשבונות בו זמנית ומשכו כספים לכתובות ביטקוין שבשליטתם.

כך שלמרות שבינאנס היה צריך להיות אבטחה מחמירה יותר בנוגע למשיכות, הפלטפורמה עצמה לא הייתה פגיעה בפועל. עם זאת, על הסוחרים לעשות כל שביכולתם בכדי לשמור על פרטי חשבונם.

 1. צור סיסמה חזקה וייחודית ל- Binance
 2. שנה את הסיסמה שלך באופן קבוע
 3. שקול להשתמש בכתובת דוא”ל נפרדת לכל עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים, כך שהאקרים שיקבלו גישה לכתובתך הרגילה לא יהיו בעלי שליטה במידע ההצפנה שלך.
 4. השתמש באימות דו-גורמי

חוץ מזה, העצה הטובה ביותר היא פשוט לאחסן את הקריפטוגרפיה שלך במקום בטוח כמו ספר ספר או טרזור. אם אתה מניח ששום חילופי קריפטו אינם בטוחים לעולם, אינך יכול לטעות.

איפה ממוקם Binance?

בתור בורסה בינלאומית יש ל- Binance מיקומים בכל רחבי העולם. למשל, הם פשוט הודיעו על פתיחת א סניף חדש בשנחאי. עם זאת, המטה שלהם הוא ממוקם במלטה.

במלטה נמצאים כיום חברות רבות של מטבעות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין בשל התקנות הידידותיות שלהן לגבי טכנולוגיה חדשה זו. זה הוביל להיות מלטה מתייחס ל כפי ש "האי בלוקצ’יין."

צ’אנגפנג ג’או

כדי לערוך השוואה גסה, CZ הוא כמו מזנון וורן של עולם הקריפטו.

זה לא ש- CZ הוא משקיע בעל ערך ארוך טווח (רחוק מכך), אלא הוא אחד השמות המוכרים ביותר במרחב הצפנה ועומד בראש פעולה של מיליארדי דולרים..

למרות שהוא לא חסין מפני מחלוקת, הרגש הכללי כלפי CZ הוא טוב. בוני קריפטו, סוחרים ומשקיעים רבים מכירים בכך ש- CZ דוחפת תמיד לצמיחה ואימוץ בקריפטו.

מה שמיטיב עם Binance, משתמשים חדשים וכסף חדש, מיטיב עם הקריפטו בכללותו ו- CZ ממשיכה להתבלט כהוגה חדשני גם במערכת אקולוגית בה רף החדשנות הוא גבוה למדי.

פיקדונות ותשלומים בינאנס

למרבה הצער, בניגוד לפלטפורמות רבות אחרות של חילופי מטבעות קריפטוגרפיה, Binance אינו מאפשר לסוחרים ולמשקיעים להפקיד כסף לחשבונם באמצעות העברה בנקאית. ישנן רק שתי אפשרויות למימון חשבון Binance שלך: אתה יכול להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים או שאתה יכול לקנות מטבע קריפטוגרפי בכרטיס אשראי.

מכיוון שאינך יכול להפקיד מזומנים לביננס, קנייה באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב היא האפשרות הטובה ביותר.

כך תוכל לעשות זאת.

קניית ביטקוין בכרטיס אשראי ב- Binance

קניית ביטקוין בכרטיס אשראי ב- Binance היא די פשוטה.

בפשטות נווט לדף זה, בחר איזה מטבע קריפטו תרצה לרכוש וכמה ברצונך לקנות. משם תתבקש למלא פרטים סטנדרטיים כמו כתובתך, מספר הטלפון ותאריך הלידה שלך.

הפלטפורמה שמעבדת את התשלום, סימפלקס, תבקש גם כמה דברים אחרים כמו העתק של רישיון הנהיגה או הדרכון. זה תקן לכל בורסה שמאפשרת לסוחרים להשתמש בכרטיס אשראי שכן הם מנסים למנוע רכישות הונאה.

עמלת Binance עבור רכישת קריפטו בכרטיס אשראי היא 3.5%, מעט מתחת לממוצע בענף. לדוגמה, Coinmama היא בורסה פופולרית נוספת לרכישת קריפטו בכרטיס אשראי והתשלום הממוצע שלהם הוא כ -5%..

לקבלת מדריך מלא צעד אחר צעד, כולל תמונות, המסביר כיצד לקנות בבורסת Binance בבקשה לחץ כאן.

כיצד להעביר מ- Coinbase ל- Binance

Coinbase היא פלטפורמת העלייה הטובה בעולם. כלומר, זו ללא ספק הפלטפורמה הטובה ביותר של מטבעות קריפטו לרכישת ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים.

לאחר שקניתם ב- Coinbase תוכלו לשלוח את הקריפטו לבינאנס שם תוכלו להשתמש בתכונות המסחר הבסיסיות או המתקדמות שלהם. בחלק הבא נסביר כיצד להפקיד כספים לבינאנס.

סחר בינאנס

זה המקום בו אנו מגיעים לדברים הטובים, למעשה נסחרים על Binance.

בעוד ש- Coinbase עשוי להיות בורסת המטבעות הטובה ביותר עבור אנשים שצריכים לרכוש ביטקוין או כל קריפטו אחר, מסחר בינאנס הוא שירות נהדר שרק משתפר עם הזמן, ויש לו את המבחר הרחב ביותר של אלטקוינים מכל בורסת מטבעות..

כיצד להפקיד כספים לביננס

לבדיקה זו נניח שכבר יצרת חשבון Binance וכעת אתה זכאי להתחיל לסחור.

נסביר כיצד לקנות ב- Binance בחלק אחר אם כי בדרך כלל אנשים רבים מרגישים שהדבר הכי קל לעשות הוא לקנות קריפטו בבורסה אחרת ואז לשלוח אותו ל- Binance..

להפקדת מטבעות קריפטוגרפיים לפלטפורמת המסחר בינאנס:

 1. בפינה הימנית העליונה מרחף מעל "ארנק" ואז לחץ על "ארנק ספוט"
 2. תַחַת "מַטְבֵּעַ" אתה יכול להקליד את שם המטבע שברצונך להפקיד. כְּלוֹמַר. ETH או NANO
 3. ברגע שאתה רואה את המטבע שלך, הסתכל לצד ימין ולחץ על הפקדה
 4. כעת אתה יכול להעתיק את כתובת ההפקדה ולשלוח אליה קריפטו מכל חילופי קריפטו או ארנק אחר
 5. *חָשׁוּב! * אנחנו לא יכולים להדגיש את זה מספיק. למטבעות מסוימים כמו XRP ואחרים יש "תָג" זה משתלב עם כתובת ההפקדה. Binance יציין בבירור מתי מטבע קריפטוגרפי משתמש בתג. אם אתה לא מצליח לכלול את התג כשאתה שולח קריפטו לבינאנס הכספים יסתכמו בקרן סלוש כללית ולא יזוכו בחשבונך. למרות שניתן להחזיר את הכספים זה יכול לארוך מספר ימים ותצטרך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של Binance. מומלץ להימנע מכל הטרחה הזו בכל מחיר, אנא אנא הקפידו לכלול את התג בכל פעם ש- Binance מציין שזה הכרחי.

איך לסחור בינאנס

עכשיו שיש לך קצת קריפטו בחשבון שלך אתה יכול להתחיל לסחור ב- Binance.

 1. בפינה השמאלית מרחף מעל "סַחַר" ולחץ "בסיסי." בעוד ש- Binance מציע כלי סחר מתקדמים, רוב הסוחרים והמשקיעים שהקריפטו חדשים בהם אינם צריכים להזדקק לשימוש בהם
 2. בצד ימין בחר את צמד המסחר שבו ברצונך להשתמש. לדוגמא, BTC, BNB או אחד ממטבעות האלט כמו XRP או ETH
 3. לאחר שמצאת את זוג המסחר שלך תוכל לבצע את המסחר באמצעות צו הגבלה או הזמנת שוק

בהזמנת מגבלה תוכלו לבחור את המחיר המדויק שהסחר ינקה בו, אולם ככל הנראה הסחר לא יבוצע מיד ותצטרכו להמתין. כמו כן, אם המחיר יעבור כנגד הזמנת המגבלה שלך, ייתכן שתצטרך להתאים מחדש את המסחר אם תרצה שהוא יתבהר מוקדם יותר.

עם פקודת שוק המסחר יבוצע באופן מיידי, אולם הוא יבהיר בכל מחיר השוק. פירוש הדבר שאולי לא תקבל את המחיר לו קיווית. לפעמים זה יכול להיות מסוכן לבצע הזמנת שוק בתקופות של תנודתיות גבוהה, שכן סביר במיוחד שלא תקבל את המחיר שציפית לו..

משיכות בינאנס

משיכות מביננס פשוטות מאוד.

 1. בפינה הימנית העליונה של בינאנס מרחף מעל "ארנק" ולחץ "ארנק ספוט"
 2. השתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא את המטבע הקריפטוגרפי שברצונך למשוך
 3. בצד ימין לחץ על למשוך. הזן את כתובת הקריפטו שאליה תרצה למשוך והזן כמה קריפטו תרצה למשוך. זכור, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בתג עבור מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים, במיוחד אם אתה נסוג לבורסה אחרת
 4. בשלב זה Binance יבקש ממך אישור 2FA והם גם ישלחו דוא”ל המכיל קישור עליו תצטרך ללחוץ על מנת לאשר את העסקה.
 5. ברגע שתלחץ על הקישור העסקה תעבור לשלב העיבוד ואת המשיכה יש להתחיל תוך דקה. בדרך כלל משיכות מביננס מתרחשות במהירות רבה, אולם הזמן הדרוש תלוי גם במטבע. משיכות XRP או XLM יכולות להתרחש תוך שניות בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו BTC או XMR עשויים להימשך זמן רב יותר.

דמי נסיגה

עמלת המשיכה הייתה בעבר גבוהה יחסית וסוחרים רבים בבורסת בינאנס התלוננו על כך.

עם זאת, נכון לשנת 2021 העמלות הוזלו למה שהיא כיום נקודת מחיר הוגנת מאוד. לדוגמא, עמלת המשיכה של BTC כרגע היא 0.0004 בעוד שעמלת המשיכה של ETH היא 0.003. עמלות אלה שוות ל -2.50 דולר ו 0.40 דולר בהתאמה.

Binance מתאימה באופן קבוע את דמי המשיכה בהתבסס על השימוש ברשת ומגמות המחירים הנוכחיות. כדי למצוא רשימה של דמי משיכה עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ב Binance אנא בדוק כאן.

עמלות מסחר

כאמור קודם ל- Binance יש כמה מדמי המסחר הנמוכים ביותר מכל הבורסות הצפוניות הגדולות. גם דמי היצרן וגם הנוטלים שלהם הם 0.1% בלבד ואילו תקן התעשייה בדרך כלל קרוב יותר ל- 0.15% ליצרן ול- 0.25% הנוטל. לחלק מהבורסות דמי מסחר גבוהים עוד יותר. לדוגמא Coinbase גובה עמלה של 0.5% ליצרן ולוקח.

למרות שעמלותיהם כבר נמוכות הם יכולים לרדת נמוך יותר. Binance מציע הנחות לסוחרים עם היקפים חודשיים גבוהים יותר. לדוגמא, כל מי שנסחר ביותר מ- 50 BTC לחודש יכול להוריד את דמי היצרן ל 0.9%. יש גם הנחה של מטבע Binance BNB שיכולה להיות משמעותית למדי (עוד על כך בסעיף מאוחר יותר).

כדי לראות את הנחות דמי המסחר השונות הקיימות אנא בדוק באתר של Binance.

נזילות אלטקוין

נזילות למטבעות כמו ביטקוין ואת’רום כנראה לא תהיה בעיה עבור סוחרים ולא משנה באיזה בורסה הם משתמשים. אלא אם כן אתה מגיש פקודות של מיליון דולר לפלטפורמת מסחר, כנראה שלא תצטרך לדאוג להזזת השוק.

עם זאת, מה שטוב ב- Binance הוא עומק הנזילות שלהם. לעתים קרובות הם אחד מחילופי המטבעות היחידים עם נזילות הגונה עבור חלק מהאלטקוינים הספקולטיביים יותר. אם תרצה להתחיל לסחור ב- altcoins Binance היא בהחלט בורסת האלטקוין הטובה ביותר שיש.

מסחר בשוליים

עם ההשקה של "Binance 2.0" כעת ניתן להשתמש בתכונות סחר בשולי Binance. Binance מאפשר לסוחר שלה להוציא מינוף מדהים פי 125 על חוזים עתידיים בפלטפורמת החליפין שלהם.

לפני ביטמקס זה קבע את תקן התעשייה עם מינוף פי 100 שאנשים רבים כבר הרגישו שהוא יותר מדי. יש לזכור כמה דברים כאשר משתמשים במינוף.

 1. הביטקוין הוא תנודתי ביותר ומטבעות אלט הם תנודתיים להפליא. הקריפטו אינו דומה לשוק המניות שבו מעבר של 2 או 3% ביום אחד הוא עניין גדול. לא נדיר שביטקוין יעבור 10% תוך שעה-שעתיים. זכור זאת לפני שאתה לוקח תפקיד ממונף ביותר.
 2. כשמשתמשים במינוף, חשוב לקבוע הפסד עצירה כדי שלא תחוסל. תמיד עדיף להפסיק את המסחר מאשר להחזיק ולאבד את העיקרון שלך.

אם תרצה ללמוד עוד על מסחר בחוזים עתידיים ב- Binance, תוכל תבדוק פה. או שיש גם מדריך מצוין צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת השתמש בשוליים ב- Binance.

תכונות ליבה

בעוד שבינאנס יש כל מיני מאפיינים אקזוטיים כמו אסימון חליפין משלה ו- DEX (שניהם נדבר בסעיף הבא), הרי שתכונות המסחר המרכזיות הן שעושות את ההבדל..

אלה הם חלק מהדברים שאינם כה נוצצים אך הופכים את המסחר ב- Binance לבטוח ומאובטח.

שירות לקוחות

אחת התכונות המועילות ביותר של Binance היא שירות הלקוחות הטוב שלהם. זוהי תוצאה של אסון השור בשנת 2017, כאשר זרם של סוחרים חסרי ניסיון גרם למרכז תמיכת הלקוחות של Binance (על מספר הסוכנים המצומצם שלו) להעמיס לחלוטין. פניות לא נענו במשך ימים או יותר והזעם הקהילתי היה גדול.

בתגובה שכר Binance והכשיר דור חדש לגמרי של נציגי תמיכה בלקוחות ומאז Binance זכתה לתמיכת לקוחות טובה עד נהדרת. אתה תמיד יודע שאם תשלח להם דוא”ל עם בעיה סוכן יחזור אליך.

זוגות סחר

ככל הנראה יותר מכל המספר העצום של זוגות המסחר הזמינים ב- Binance הוא המבדיל אותם מחילופי קריפטו אחרים. גם אם לא היה נפח המסחר העצום שלהם והעמלות הנמוכות שלהם, סוחרים ומשקיעים בכל מקום עדיין היו נוהרים לבינאנס כדי לנצל את תיק האלטקוין המסיבי שלהם..

נכון לעכשיו לבינאנס יש יותר מ 600 זוגות עסקאות רשומים בהחלפה שלהם. זה לא אומר מטבעות ייחודיים, אלא מטבעות הנסחרים כנגד אחרים. למשל, NANO / BTC – NANO / ETH – NANO / BNB וכו ‘בסך הכל בינאנס יש כ 200 מטבעות ייחודיים הרשומים בפלטפורמה שלהם וזה מדהים. Coinbase יש פחות מ -30 ואפילו לא כל אלה זמינים בכל תחום שיפוט. חלק מהמטבעות העלומים יותר שרשמה בינאנס:

 1. ENJ
 2. WTC
 3. DLT
 4. ARN
 5. VIB

2FA

כפי שניתן היה לצפות מחילופי המטבעות הפופולריים בעולם, אבטחת Binance טובה למדי. הם למדו הרבה מהפריצה של 40 מיליון דולר.

יש לציין כי ל- Binance יש 2FA חובה (אימות דו-גורמי). זו תכונה הדורשת ממשתמש להזין קוד אבטחה חד פעמי לפני שיוכל למשוך את המטבע הקריפטוגרפי שלו מבינאנס.

למרות שחילופים מסוימים כמו Coinbase מאפשרים לסוחרים להקים את 2FA עם מספר טלפון נייד זו לא האפשרות הבטוחה ביותר. עדיף להגדיר את 2FA איתו מאמת גוגל. היתרון של GA הוא שהוא קשור לטלפון שלך, כך שלא משנה כמה מידע אישי האקר יכול לגנוב ממך הם לא יכולים לקבל גישה לסיסמת GA.

זה לא נכון לגבי מספר טלפון נייד. החלפת SIM קורה כאשר האקר גונב את המידע האישי שלך, מתקשר לספק הטלפון הנייד שלך ומשתמש באישוריך הגנובים כדי להעביר את מספר הטלפון שלך לכרטיס SIM חדש.

לאחר שההאקר שולט במספר הטלפון שלך, הוא יכול להיכנס לכל מרכזיה ולמשוך כספים אם הגדרת 2FA באמצעות הודעת טקסט..

לכן זה תמיד בטוח יותר להשתמש ב- Google Authenticator. רק זכרו שכאשר הגדרת GA עליכם לרשום את קוד האבטחה על גבי נייר ולאחסן אותו במקום מאובטח.

אם אתה מאבד את הטלפון שלך, אתה יכול להשתמש בקוד האבטחה כדי לשחזר GA בטלפון החדש שלך.

תכונות ייחודיות

אלה התכונות שבאמת מבדילות את Binance מהקהל. אמנם קיימות עשרות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים במערכת האקולוגית (זהירות, לא כולן הם אמינים) זה התכונות הבאות שבאמת גורמות לבינאנס להתבלט מהקהל.

חוסר KYC

אחת הסיבות לכך שבינאנס הצליחה לצמוח כל כך מהר היא שבדרך כלל לא היו להם דרישות KYC לסוחרים שלהן. ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שאינם דורשים KYC אך בדרך כלל יש להם גבולות נמוכים במיוחד, כלומר מגבלת משיכה לכל החיים של 0.5 BTC. לעומת זאת, בינאנס מעולם לא היה KYC והמגבלות שלהם תמיד היו גבוהות מספיק כמעט לכל סוחר קמעונאי.

החל משנת 2019 בינאנס החלה לחסום גיאוגרפים מסוימים בהתאם למדיניות החדשה שלהם לפיה האמריקאים אינם יכולים לגשת לפלטפורמה שלהם. עם זאת, באזורים שעדיין יכולים להשתמש ב Binance (כמעט בכל מקום באסיה) אין KYC. זה הקנה לביננס יתרון גדול על פני פלטפורמות מסחר אחרות שיש להן KYC חובה.

האיסור האמריקני נאכף על ידי כתובת IP וכאמור, ניתן להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את האיסור הזה. עם זאת, אתה מסתכן נעילת חשבונך.

שילוב עם אמיץ

Brave מפורסמת ביצירת אסימון ה- BAT אותו הם מתגמלים למשתמשים שלהם על צפייה בפרסומות מסוימות. עכשיו הם הולכים אפילו צעד נוסף קדימה שילוב Binance לדפדפן שלהם.

השילוב יתבסס על ממשק API של Binance והוא יאפשר לאנשים שיש להם חשבון Binance להחליף מטבעות קריפטוגרפיים ישירות מחלון הדפדפן שלהם. זה רעיון נהדר מכיוון שהוא הופך את הקריפטו להרבה יותר נגיש וקל לשימוש. לדוגמא, משתמשים אמיצים יכולים כעת להרוויח BAT ואז להחליף אותו באופן מיידי למטבע מקובל יותר כמו ביטקוין או את’ריום..

בעוד ש Binance משתלב רק עם Brave נכון לעכשיו, זה יהיה ממש מעניין לראות אם יתכן שיש להם שותפויות אחרות. אופרה, למשל, היא דפדפן האינטרנט הראשון שהגיע איתו כסטנדרט ארנק קריפטוגרפי מובנה וזה יהיה הגיוני מאוד עבורם להשתלב גם עם Binance.

אדריכלות חזקה שעובדת בעיקר בזמן ביקוש שיא

סקירה אובייקטיבית של Binance צריכה להצביע על כך שבעבר לבורסה היו בעיות בתקופות של ביקוש בשיא. לעתים קרובות זה הביא לביננס נכנס אל תוך "מצב תחזוקה" בתקופה הגרועה ביותר האפשרית כאשר התנודתיות הייתה גבוהה והמחירים זינקו או התרסקו. אין דבר גרוע יותר מאשר לא להיות מסוגל לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים כשתרצה.

Binance הוא רחוק מההחלפה היחידה שנתקלה בבעיות הקשורות בנפח. לאחרונה Bitmex היה סגור ל "תחזוקה" כאשר מחיר הביטקוין ירד מתחת ל -4,000 דולר. במרחב הצפנה זהו סוד גלוי כי פלטפורמות בורסה מסוימות אינן יכולות להתמודד עם נפח שיא וכשזה קורה הן מפסיקות לסחור בחסות "תחזוקה."

כל זה רלוונטי לבינאנס בגלל האופן שבו הם הצליחו להתמודד עם דרישות הווליום שהגיעו עם אותה טבילה שגרמה לסגירת Bitmex. למרות שהתנועה בינאנס הייתה כמעט רמות גבוהות בכל הזמנים (התנועה _ הייתה _ ב שיא כל הזמנים עבור Coinbase) הם חוו שיבושים קצרים בשירות, במיוחד עבור את’ריום.

בשנתיים האחרונות בינאנס שדרגו את הארכיטקטורה שלהם במטרה להתמודד עם יותר תנועה גם כשמיליוני אנשים מנסים לסחור במקביל. שחילופין ככל הנראה יעבוד במהלך ביקוש שיא הוא דבר שאתה מובן מאליו עד שאתה נמצא במצב שבו אתה נואש לסחור בהצפנה אך אינך יכול מכיוון שהבורסה לא עמדה. האדריכלות החזקה של Binance אמורה בהחלט להוות שיקול כאשר אתה מחליט היכן לסחור.

הימור

ניתן להפעיל כמה מטבעות קריפטוגרפיים של הוכחה על ההשקעה (POS) כדי שתוכל להרוויח תשואה על ידי עזרת אבטחת הרשת. בעוד ש- Coinbase הוא אולי המפורסם ביותר בתכנית ההימור של Tezos שלהם, לבינאנס יש גם תוכנית הימורים מדהימה.

ב- Binance לא רק שאתה יכול להמר על Tezos, זה באמת אפשרי להמר יותר מתריסר גם מטבעות אחרים. ההחזר על ההשקעה בהימצאות מטבעות אלה משתנה, עם שיעורי בין 2% ליותר מ -10%. ל- Tezos, שהוא ללא ספק המטבע הפופולרי ביותר להימצאות בביננס כמו גם בבורסות אחרות, יש ROI של 6 עד 7%.

אם תרצה ללמוד עוד על תוכנית ההימור של בינאנס שהם פרסמו מדריך מעולה ושאלות נפוצות מה שמסביר איך זה עובד על Binance וכל מה שעליך לעשות כדי להתחיל.

אפליקציה לנייד

כפי שניתן היה לצפות שיש ל- Binance אפליקציה לנייד שזמינה לשניהם תפוח עץ ו דְמוּי אָדָם. האפליקציה מדורגת מאוד לשתי הפלטפורמות עם דירוג 4.4 לאנדרואיד ו -4.8 של Apple. האפליקציה לנייד מציעה כמעט את אותה פונקציונליות כמו פלטפורמת Binance המסורתית. זה כולל,

 1. קניית מטבע קריפטוגרפי בכרטיס אשראי
 2. סחר בחוזים עתידיים עם מינוף של עד 125x
 3. מסחר נקודתי עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים בהם תומכת בינאנס
 4. פנה ישירות לשירות הלקוחות כדי לקבל תשובה מהירה במקרה שמשהו ישתבש
 5. האפליקציה תומכת גם בהימור של מטבעות קריפטוגרפיים אם אתה מחזיק מטבעות כלשהם הניתנים להימור

אף על פי שחלק מהמשתמשים התלוננו על חווית באגי, אפליקציית Binance מתעדכנת באופן קבוע והיא אחת האפליקציות בעלות הדירוג הגבוה ביותר לכל פלטפורמת מסחר גדולה..

דוחות מחקר בינאנס

אחת התרומות הגדולות ביותר של בינאנס לקהילה הן קבוע דוחות מחקר שהם משחררים בחינם. מסמכים נכבדים אלה סוקרים מגוון רחב של נושאים, החל בתנאי השוק וכלה במדדי ניתוח שרשרת וכלה בכדאיות של פרויקטים בודדים של מטבעות קריפטוגרפיים..

דוחות השוק העולמי שלהם מתפרסמים אחת לחודש ועוסקים בדרך כלל בפעולות מחיר משמעותיות, הן היסטוריות והן צפויות. אם אתה מעוניין בדוחות אלה, שהם די יסודיים ולעתים קרובות כדאי לקרוא אותם, אתה יכול להירשם עם Binance כדי לקבל אותם בדוא”ל..

מטבע BNB

בעוד שמספר חילופי מכירות הלכו מאז בעקבותיהם בינאנס היה המחולל של מודל סמלי החליפין.

בזמן ששחרור מטבע בינאנס BNB לא הייתה מחלוקת לא קטנה. האם BNB הוא נייר ערך? בשביל מה זה צריך? האם זו רק הגרסה הצעקנית של בינאנס לתפוס כסף? התחושה של הקהילה הייתה חלוקה ומשקיעים רבים התקשו להחליט אם לקנות או למכור את BNB.

מאז אותה התחלה דרמטית, אף כי BNB הוכיחה את עצמה כפרויקט יקר ערך עם מספר מקרי שימוש מעניינים.

הפחת את עמלות המסחר

כמעט לכל בורסות הצפנה יש סוג כלשהו של תוכנית דמי מסחר מופחתים. כמה בורסות כמו Coinmama מפחיתות את דמי המסחר שלהן עבור סוחרים שקונים כמות מסוימת של מטבע קריפטוגרפי בתקופה מסוימת. בורסות אחרות עוקבות אחר מודל Binance ומעניקות הנחות על עמלות המסחר למשקיעים המחזיקים במטבע שלהם.

כמעט אף אחת מהבורסות הללו לא מציעה אותה רמת הנחות כמו שביננס יכולה להציע. הסיבה לכך היא ש- Binance מציע הנחה כפולה לבעלי BNB.

 1. בעלי BNB שמשלמים את דמי המסחר שלהם ב- BNB יכולים ליהנות מהפחתה אוטומטית של 25% בדמי המסחר בכל הלוח. בהתחשב בכך שבינאנס כבר יש את דמי המסחר הנמוכים ביותר מכל בורסה גדולה זה הופך אותם לפלטפורמה אטרקטיבית עוד יותר לסחור בה.
 2. על ידי החזקת סכום מסוים של BNB תוכלו לקבל הנחה גדולה עוד יותר. לדוגמא, כל מי שמחזיק ביותר מ- 50 BNB יכול לקבל עמלת מסחר מוזלת של 0.09% יצרנית ו- 0.10% נוטל. אם תשלב את זה עם ההנחה הזמינה לשימוש ב- BNB לתשלום דמי מסחר, השיעור הסופי הוא 0.0675% יצרן ו- 0.0750% נוטל.

דמי המסחר האלה מתחילים להיראות טוב במיוחד, במיוחד בהשוואה לדמי היצרן והנטילה של Coinbase. נכון לפרסום זה עולה כ- $ 600 לרכוש 50 BNB. מידע נוסף על הנחות מסחר של BNB הוא זמין פה.

השתתף ב- IEO

אחד החידושים האחרים של Binance הוא ה- IEO (הצעה ראשונית לבורסה).

בשנת 2017, קהילת הקריפטו ראתה שורת ICO אשר גייסה במצטבר מיליארדי דולרים עם הבטחה לתשואות גדולות. לרוע המזל, רוב מוחלט של הפרויקטים הללו בסופו של דבר לא צלח. חלקן היו הונאות מוחלטות, חלקן היו בלתי אפשריות מבחינה טכנית ובאחרות פשוט היה צוות גרוע עם רעיון רע. שיעור הכישלונות בקרב פרויקטים של ICO הוא אדיר.

התקווה היא שמודל IEO יכול לעזור לתקן את זה. עם IEO חילופי דברים (כמו Binance) חייבים לאשר את הפרויקט לפני שהוא מופיע ברשימה. זה אומר הרבה יותר בדיקה אשר מקווה למגר את ההונאות והפרויקטים הבלתי ניתנים לביצוע.

יתרון נוסף הוא שכאשר פרויקט חדש מאמץ את מודל IEO הם רשומים באופן אוטומטי בבורסה. בעבר הרבה פרויקטים של ICO אכן היו חייבים לשלם מיליונים דולר כדי להירשם בבורסות כמו Binance.

אם הם לא היו משלמים כדי להירשם, הם תמיד היו נאבקים על נזילות וגישה למשקיעים. ה- IEO מסיר את הבעיה מכיוון שפרויקטים זמינים לסחר כבר מההתחלה.

כדי להשתתף ב- IEO, משקיע יצטרך להשתמש ב- BNB, באותה דרך שרוב ה- ICO מומנו על ידי ETH..

סחר ב- Binance DEX

לפני שנתחיל בסקירה של Binance DEX יכול להיות מועיל להסביר שני מונחים.

 1. CEX – מרכזיה מרכזית. מדובר בבורסת קריפטו הנשלטת על ידי רשות אחת. פחות או יותר כל בורסה מרכזית היא CEX. קראקן, Coinbase, Binance וכו ‘.
 2. DEX – חילופי מבוזרים. בורסת קריפטו פועלת בדרך כלל על פלטפורמת בלוקצ’יין וכזו שאינה נשלטת על ידי שום רשות מרכזית. היתרון של DEX הוא שלא ניתן לסגור אותו מכיוון שעסקאות נשלטות על ידי קוד ואינן מנוקות על ידי רשות מרכזית..

לאחרונה דיברו רבות בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים על DEXes והפוטנציאל העתידי שלהם, במיוחד בפלטפורמת Ethereum. הם עלולים לפתור מספר בעיות הקשורות ל- CEX, בעיקר הגבלות סוחרים, כספים קפואים, כספים גנובים וכו ‘.

עם זאת, ה- DEX של Binance הוא לא ממש DEX אמיתי, זה יותר הכלאה של CEX / DEX. למרות ש- Binance אוהב לטעון ש- DEX שלהם מבוזר למען האמת, זה תלוי ב- Binance שישמור על עבודה חלקה ואם Binance היה רוצה הם יוכלו לכבות את זה.

עם זאת זה לפחות צעד בכיוון הנכון ומעניין לראות את ה- CEX הגדול בעולם שיוצר DEX שעלול לשבש את המודל העסקי שלהם. כמה הערות על ה- Binance DEX.

 1. יותר מ 100 זוגות מסחר רשומים כרגע.
 2. ה- DEX מופעל על ידי BNB המשמש להפחתת דמי מסחר, תשלום דמי מסחר ולקיחת הון עצמי ב- IEO
 3. נכון לפרסום Binance טוען שיש כ -400,000 ארנקי DEX פעילים. רחוק ממיליוני המשתמשים של Binance, אך אם ה- DEX ימשיך לצמוח, סביר להניח שיהיו להם מיליון משתמשים בשנת 2021 או 2022..

תשתיות תשלום BNB

בנוסף לכל מקרי השימוש האחרים שלה, Binance מנסה באופן פעיל לקדם את BNB כמנגנון תשלום בתחרות עם משהו כמו BTC. אחת הדרכים שהם דוחפים את המקרה לשימוש בתשלומים היא באמצעות BNB לתשלום שכר עובדים בביננס. למעשה יש דיווחים שמספרים כי עד 90% מכלל עובדי Binance משולמים לפחות באופן חלקי על ידי BNB.

בחדשות אחרות, פלטפורמות תשלום של קריפטוגרפים החלו לקבל גם את BNB. כאשר תשלומי מטבעות החל לקבל את BNB פתאום התאפשר להשתמש באסימון ההחלפה עם יותר מ -2,000,000 ספקים שונים.

צפו לראות שילוב גדל והולך של BNB עם חנויות וסוחרים ברחבי העולם, במיוחד באסיה. לבינאנס יש את הכוח וההשפעה לדחוף קשה לאימוץ, וככל שהם מחזיקים את עצמם ב- BNB, ככל שהביקוש למטבע שלהם גדול יותר כך הכספים שלהם נראים טוב יותר..

צריבת מטבעות BNB

היצע וביקוש פשוט מכתיבים שככל שההיצע פחות כך המחיר עולה. Binance מנצל זאת מכיוון שיש להם כוויה רבעונית שנאפתה במכניקות האסימונים למטבע BNB.

כל רבעון בינאנס קונה בחזרה ושורף כמות מסוימת של BNB, בהתבסס על נפח המסחר ברבעון זה. BNB התחילה עם 200,000,000 מטבעות וביננס תמשיך בשריפה עד שנותרו 100,000,000 בלבד. זה אמור לעזור להעלות את מחיר BNB, ולתגמל את המחזיקים לטווח הארוך.

לקבלת מדריך והסבר מלא על מנגנון הצריבה של BNB תוכלו לבדוק אתר בינאנס.

Binance ארה”ב

רק בגלל שבינאנס התחיל לחסום סוחרים אמריקאים זה לא התכוון שהם מוכנים לוותר על אמריקה. ארה”ב היא שוק קריפטו עצום ובינאנס יקריב רווח של עשרות מיליוני דולרים על ידי כך שלא פעל שם.

מה ש Binance זיהה הוא שהיותם חברה מבוססת מלטה עם קשרים כבדים עם סין, הם לא צפויים לקבל אישור מהרגולטורים האמריקניים לפעול בכל 50 המדינות. אז במקום זה הם חילקו את Binance US, בורסה ייחודית שעדיין יש לה את המיתוג והתחושה של Binance, אך שמבוססת כולה בארצות הברית.

את Binance US מובילה קתרין קולי מי הקליט פודקאסט נהדר עם פומפ, למי שמעוניין ללמוד עוד עליה ועל החזון של Binance US.

בעוד שבינאנס ארה”ב יש פוטנציאל להפוך למעצמת מטבעות קריפטוגרפיים אמריקאית בהמשך הדרך, כרגע הם סובלים למרבה הצער מכמה בעיות שעלולות להפוך את בינאנס ארה”ב פחות אטרקטיבית מאשר אפשרויות אחרות כמו Coinbase או Kraken..

בעיות נזילות

הנזילות של Binance US היא רק חלק קטן מה Binance. לדוגמא, כפי שנכתב במאמר זה יש ל- Binance US 24 שעות נפח מסחר של 11 מיליון דולר בלבד ואילו לבינאנס יש 24 שעות נפח מסחר של 1.5 מיליארד דולר.

בעיה אחת היא שנזילות מולידה נזילות ולכן התחלת בורסה מאפס יכולה להיות קשה מכיוון שאין נזילות "קפיצת פתיחה" מִסְחָר. הבעיה האחרת היא גישה. כשהבינאנס המקורי נפתח לראשונה הם יכולים להיסחר על ידי כל אחד בעולם. Binance US זה סיפור אחר…

חוסר גישה

בשל תקנות המשתנות ממדינה למדינה, עשרות מיליוני אמריקאים אינם יכולים להשתמש בפלטפורמה. על פי תנאי השירות של Binance בארה”ב, סוחרים מהמדינות הבאות אינם יכולים להשתמש בשירות,

 • אלבמה
 • קונטיקט
 • פלורידה
 • ג’ורג’יה
 • הוואי
 • איידהו
 • לואיזיאנה
 • ניו יורק
 • צפון קרוליינה
 • טקסס
 • ורמונט
 • וושינגטון

ללא ספק Binance US כבר החלה בתהליך קבלת אישור רגולטורי לפעול במדינות אלה. עם זאת, לפחות עם פרסוםם הם אינם יכולים לקבל סוחרים ממדינות אלה, מה שמקטין בהחלט את כמות הנזילות בפלטפורמה שלהם.

חוסר מטבעות

שוב אנו רואים את Binance US סטייה ממה שהפך את Binance כל כך נהדר. Binance מתגאה בכמה מאות מטבעות ייחודיים בפלטפורמה שלהם ואילו לסוחרים בארה”ב יש גישה רק כמה עשרות מטבעות, רבים מהם כבר נסחרים בבורסות אחרות עם יותר נזילות.

בינאנס דמי מסחר נמוכות יותר מאשר פלטפורמות מבוססות אמריקאיות אחרות, אך נראה שעדיין לא די בכך כדי לגרום לאנשים להתרגש להירשם לפלטפורמה החדשה הזו. ברגע ש- Binance US תהיה זמינה בכל 50 המדינות, וברגע שיש לה יותר נזילות, כדאי יהיה להירשם אליה (האם הזכרנו שיש להן KYC חובה?) אבל נכון להיום יש באמת רק יתרון אחד של הגרסה האמריקאית של Binance: בנק העברות.

העברות בנק בינאנס

בניגוד לגרסה הרגילה של Binance, הבורסה האמריקאית תומכת בפיקדונות USD של פיאט באמצעות העברה בנקאית. לדברי בינאנס משתמשים חדשים מוגבלים לפיקדון מקסימלי של 5,000 דולר. לאחר שמשקיע מחזיק בחשבון שלו מזה זמן מה, מגבלת ההפקדה תגדל ל -50,000 $, מה שאנו מקווים להספיק לרוב האנשים..

במקרה שתצטרך להפקיד עוד יותר כספים לבינאנס ארה”ב, ניתן גם להשתמש בהעברה בנקאית שמגבלת ההפקדה המרבית היא מיליון דולר..

עולם בינאנס

כל הדברים שווים, אם אתה מתכוון להירשם רק לבורסת מטבעות קריפטוגרפית אחת, זה הגיוני להירשם ל- Binance.

כפי שראינו עמלות הבינאנס הרבה מתחת לממוצע בענף, כלומר בכל פעם שאתה סוחר תחסוך קריפטו.

דנו כיצד למשוך כסף מבינאנס ואחד הדברים הגדולים בפלטפורמה שלהם הוא שעמלת המשיכה מבינאנס סבירה מאוד. דמי הכמויות בכל הלוח הם סבירים למעשה, כך שתדעו שתקבלו עסקה טובה כשתסחרו שם.

אבל לא רק עמלות חשובות. טונות של סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים משתמשים בינאנס לא רק בגלל העמלות הנמוכות אלא בגלל מבחר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים למסחר.

עבור מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואת’רום, Binance היא בדרך כלל הפלטפורמה עם הנזילות הרבה ביותר.

עבור כמה אלטקוינים עם מיקרו-שווי, Binance הוא השוק _ היחיד שבו הם נסחרים עם כל נזילות.

לבסוף, בתור בורסת הקריפטוגרפים הגדולה בעולם בינאנס יש מחלקת שירות לקוחות רחבה שתמיד תוכלו ליצור קשר באמצעות דוא”ל או באמצעות פתיחת כרטיס תמיכה. כאשר אתה פונה למחלקת תמיכת הלקוחות הם יכולים לעזור בכל דבר, החל מבעיות KYC וכלה באחזור מטבעות שנשלחו ללא תג..

אז אם אתם מחפשים מרכזיה אחת בלבד להרשמה ב- Binance היא בהחלט בחירה מצוינת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map