banner
banner

ראיון בלעדי עם מייסד שותף של ספקית פתרונות הבלוקצ’יין המובילה, ChainUP EXUP

היילונג דואן מייסד שותף של EXUP, נגזרות פיננסיות של ChainUP, עם ניסיון רב שנים בתחום מימון האינטרנט, הוביל דואן פעם צוות בחברת תשלומים ידועה כדי להשיג מיליארד יואן בביצועים שנתיים. כיום הוא מייסד שותף של EXUP, ומתמקד בפיתוח נגזרים פיננסיים של בלוקצ’יין.

בראיון בלעדי עם היילונג דואן, מייסד שותף של EXUP, ChainUP Financial Derivatives, ספקית מובילה של פתרונות בלוקצ’יין, הוא הסביר כיצד הם מסוגלים לספק את הבורסות חסינות הפריצה וכיצד הוא רואה בשוק האסייתי אחד הבולטים. תורם למערכת האקולוגית של blockchain / cryptocurrency.

  1. האם תוכלו להציג בקצרה את ChainUP בפני הצופים שלנו וכיצד אתם תורמים למערכת האקולוגית של הצפנה?

כן כמובן. נוסד בספטמבר 2017, ChainUP הינה ספקית פתרונות טכנולוגיית בלוקצ’יין ובבעלותה שמונה קווי מוצרים מפותחים. הם כוללים מסחר במטבעות דיגיטליים, ארנקים, מודעות למצב, שרשרת ציבורית ובלוקצ’יין קונסורציום, מאגר כרייה, מדיה בענן של בלוקצ’יין, נזילות, ברוקר בנינו לולאה סגורה תעשייתית משירות טכנולוגי למסחר תעבורה ותעבורה. 

במהלך השנתיים האחרונות, שירתנו 300+ לקוחות בורסה, 100+ לקוחות ארנק דיגיטלי, 150+ לקוחות שירות נזילות, כולל 50+ מיליון משתמשים ביותר מ -20 מדינות מאסיה, אירופה, אמריקה ואוקיאניה.. 

חברי הצוות העומדים מאחורי ChainUP עבדו בחברות ומוסדות אינטרנט מובילים בתחום בלוקצ’יין או אינטרנט בתחום הפיתוח הטכנולוגי וניהול התפעול, ומנוסים מאוד בענף הבלוקצ’יין. מייסד ג’ונג ג’נגפה שימש בעבר כמנהל הטכני של חטיבת ה- SNS של ביידו, והקים את הצוות הטכני שלה; כמו כן, הוא שימש גם כ- CTO בפלטפורמת P2P הידועה של סין להשכרת רכב, START.

בשנה האחרונה בערך היו עדים לסגירתם של סטארט-אפים רבים של בלוקצ’יין, שנאבקים עם אספקת POC, MVP ובאופן כללי מיישמים פתרונות בלוקצ’יין שעובדים.. מטרתנו היא לספק את הפתרונות הטכניים הנחוצים ביותר למערכת האקולוגית של קריפטו-בלוקצ’יין, ומכאן תורם לתעשייה המתהווה הזו. אנו שואפים לספק מומחיות מובילה, את הידע הנדרש, להציע מגוון בסוגי הפתרונות ולספק תמיכה ושירות יוצאי דופן לקהילת הבלוקצ’יין..

  1. לאחרונה השקת פתרון מערכת תעודת סל, עַל EXUP. אתה יכול לתדרך אותנו על כך?

פתרון מערכת ה- ETF (קרן הנסחרת בבורסה) הושק לאחרונה בפלטפורמת הנגזרות הפיננסיות החדשות שלנו של בלוקצ’יין EXUP. תעודות סל הן כלי השקעה חשוב המשמש למימוש הערכת נכסים. בשווקים פיננסיים מסורתיים תעודות סל ממונפות הן סוג מאוד פופולרי של נגזרים פיננסיים. נחשב לחידוש ביחס לתעודות סל מסורתיות, לתעודות סל ממונפות יש יתרונות של מסחר נקודתי, ללא דרישות מרווח, ריבית מורכבת או בקרת סיכונים. אם משתמשים בהן בצורה נבונה, תעודות סל ממונפות יכולות להגביר באופן עקבי את תשואות המדד הבסיסי. 

הושק בגב מותג הנגזרות הפיננסיות החדשות של בלוקצ’יין EXUP, פיתרון מערכת ה- ETF שלנו, כמו כל פתרונות ה- EXUP האחרים שלנו, מחויב לספק ללקוחותינו שירותי נגזרות פיננסיות מאובטחות, יציבות ויעילות. נכון לעכשיו, צוות EXUP סיפק שירותי טכנולוגיית נגזרים פיננסיים ל -60 יותר מעסקים ביותר מ -10 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

  1. אפס אירועי אבטחה מאז שהתחלת, בעוד שהיו מספר רב של אירועי פריצה אפילו בחילופי מוניטין. איך הצלחת את זה? 

אבטחה היא בראש סדר העדיפויות ב- ChainUP מכיוון שאנחנו מבינים ששמירה על בטיחות הכספים היא שיקול עליון עבור הבורסות ומשתמשיהם. במהלך השנתיים האחרונות מאז שהקמנו, שירתנו יותר מ -300 לקוחות חליפין, ומספקים פונקציונליות חלקה עם אפס אירועי אבטחה. זה תרם בצורה לא קטנה לפריצתם של חילופי הדברים הללו, שבלטו מאלפי הפלטפורמות.

לעסקאות חליפין יש ל- ChainUP מערך מערכות בקרת סיכונים מיוחדות, ניהול ניהול סיכונים כוללני של המערכת. הוא גם מספק התאמה כספית משולשת, ניטור בזמן אמת של אבטחת הקרנות בארנקים, התערבויות ביטחוניות אקטיביות, מעקב מושכל אחר תפוצת הנכסים, חסימות משיכה, הגנה מפני התקפות DDoS, ניקוי תעבורה ומנגנוני הגנה אחרים על פי 30. 

מערכת מודעות AUROR הקניינית של ChainUP מבצעת ניתוח נתונים בקנה מידה גדול על התנהגות המשתמשים, ניטור רב מימדי, איתור סיכונים ואיומים בזמן אמת, מונעת באופן פעיל התנהגויות בסיכון גבוה ומבצעת ניתוח ויירוט של התקפות מערכת..

ChainUP מקיימת גם שיתוף פעולה מעמיק עם יותר מעשרה מוסדות אבטחה עולמיים של בלוקצ’יין. ארגונים אלה מוציאים דוחות ביקורת מקצועיים ללקוחות, מאמצים טכנולוגיית אימות רשמית וסורקים אוטומטית קודי אבטחה. עשרות בדיקות אבטחה נערכו על מנת לפתור את סיכוני האבטחה, להימנע מפריצה ולהבטיח את אבטחת החוזים החכמים.

בנוסף, ChainUP מבודד גם הרשאות ומבצע אישורים מרובים לביצועים ברמה גבוהה. זה בוחן את התנהגויות המנהל באופן עצמאי כגון ביקורת כניסה לא תקינה, ניסיון פעולות בלתי מורשות, גישה לשרתים בתדירות גבוהה והתנהגויות חריגות בהזמנה מראש..

עם מערכת בקרת סיכונים ואבטחה מלאה, אנו שמחים לומר שהצלחנו להבטיח שנתיים של שירותי תפעול ותחזוקה בטוחים ל -300 לקוחות ברחבי העולם ללא כל אירועי אבטחה..

כפי שהזכרנו קודם, ל- ChainUP רקע טכני חזק עם צוות של יותר מ- 100 “גנים טכנולוגיים” של חברות אינטרנט מובילות וחברות בלוקצ’יין מבוססות אחרות, המספקות את שירותי הטכנולוגיה הטובים ביותר בשוק..

  1. איך אתה רואה את השוק האסייתי מבחינת הפוטנציאל וההתפתחויות?

העלייה בשימוש והפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים הובילה לשווקי קריפטו תוססים. התלהבות זו בקרב המשקיעים העבירה בהדרגה את העניין לשוק המסחר בנגזרים, במיוחד בביקוש לעסקאות מינוף וחוזים. אנו מודעים היטב למגמות בשוק ולכן השקנו את EXUP, מותג הנגזרים הפיננסיים הבלוקצ’יין הבת שלנו..

מכיוון שרוב פיתוח הנגזרים הפיננסיים הממוקדים בבלוקצ’יין מתרחש באירופה ובארה”ב, קיים פוטנציאל רב להתפתחות בשוק האסייתי ואנו מקווים כי השקת פלטפורמת הנגזרים הפיננסיים של Blockchain EXUP תפתח בפני לקוחותינו באסיה אפיקי השקעה ומסחר חדשים. 

  1. האם אתה חושב ש- 2020 תראה שיא חדש של מטבעות קריפטוגרפיים וביטקוין?

מלבד ההשפעות של חציית הביטקוין והזרמת כספים מוסדיים לנכסי קריפטו, המצב המקרו-כלכלי יהווה מניע חזק למחיר ה- BTC. כמובילה בשוק האסימונים, מחיר הביטקוין ישפיע על שאר המטבעות הקריפטוגרפיים. 

כניסת מאזניים הביאה לעלייה בתשומת הלב המרכזית בעולם במטבעות קריפטוגרפיים וחשוב מכך בקרב הממשלות לפתח מטבעות טבעיים (מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי). כאשר יישומי CBDC יושמו על ידי ממשלות, חברות MNC (תאגידים רב לאומיים) ככל הנראה יאמצו אותן ובאמצעות אפקט הרשת, כך גם חברות קטנות ובינוניות (חברות קטנות ובינוניות). זה יספק יותר דרכים להפצת השימוש במטבעות דיגיטליים להמונים. כשמות המותגים המוכרים מאמצים טכנולוגיית בלוקצ’יין או מפתחים מטבעות משלהם, מאמינים שאינם קריפטו יקבלו יותר ויותר מטבעות קריפטוגרפיים.

בחזית אחרת, במדינות מתפתחות רבות בהן המטבעות המקומיים תנודיים, אנו עדים לעלייה בתועלת הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים כדי להתגונן מפני התנודתיות ההיא.. 

כל הגורמים הללו יכולים לתרום למתן ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים דחיפה משמעותית כמחלקת נכסים חלופית.

  1. מה הלאה עבור Chainup?

אנו נמצאים בעיצומה של תוכניות הבינלאומיות שלנו. ChainUP שיתפה פעולה באופן פעיל עם סוכנויות תאימות רב-לאומיות ומורשות כדי להעצים את מגזר ה- B2B שלנו בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להאיץ את הפיתוח התעשייתי שלנו..

בשנת 2020, קבוצת ChainUP תתמקד בפיתוח חמשת קווי העסקים הללו, כלומר, 

פתרונות מותאמים אישית עבור ארגונים, פתרונות ענן SaaS (ChainUp Cloud), פתרונות בנקאות דיגיטלית (HiCoin), פתרונות נזילות (BitWind) ופתרונות נגזרים פיננסיים (EXUP).

יישום אסטרטגיית 1 + 5 + N, כלומר מותג עיקרי אחד + 5 יחידות עסקיות עצמאיות + N מיזמים משותפים ושותפויות אסטרטגיות, אנו מתכננים להשיג את הצמיחה מ”מוצר יחיד “ל”מטריקס מוצר”. כאשר אנו בונים את המערכת האקולוגית שלנו באופן כוללני בתחום שירותי הטכנולוגיה של בלוקצ’יין, מטרתנו היא להיות מתמודדת מובילה על נתח השוק העולמי של עסק זה.. 

וכמו תמיד, בראש סדר העדיפויות שלנו הלקוחות שלנו ולכן מתן הטוב ביותר בטכנולוגיה ובשירותים שלנו תמיד יהיה הכי טוב בשבילנו ב- ChainUP!

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me