ראיון: CTO לשעבר של גוגל מצטרף לפרויקט קרדיטים כ- CBO, אבל, למה בלוקצ’יין?

על פי נקודות זכות פרויקט בלוקצ’יין, ג’ניפר טרלביץ ‘, בעבר היה ידוע כמנהל מערכות & מעבדת טכנולוגיה ב- IBM, CTO של גוגל רוסיה, ומנהלת סיכונים & נתוני שוק בדויטשה בנק, הפכו לעובדים החדשים של החברה. היא נכנסה לתפקיד מנהלת העסקים הראשית ותהיה אחראית על המגזר העסקי החיצוני.

ג’ניפר היא מומחית מוסמכת ביותר בשוק הבינלאומי, בשל פעילותה הענפה במשא ומתן עם חברות גדולות ובדיבורים בכנסים רבים בנושא פיתוח שוק טכנולוגי, אופטימיזציה של תוכנה, גירוי מחקרי וכו ‘. פעילותה אפשרה לה ליצור קשרים שימושיים עם נציגי את הסביבה העסקית, לנווט בהצלחה בשוק הזר ולהשיג תוצאות מוחשיות.  

הראיון עם החדש נקודות זכות CBO נותנת תצוגה מפורטת של פעילויותיה הקודמות של ג’ניפר, את דעותיה הנוכחיות על טכנולוגיית הבלוקצ’יין וחזון נוסף לפיתוח הפלטפורמה בשוק:

ש: האם תוכל לספר לנו על הישג שעיצב את הקריירה שלך?  

א:  פתיחת מעבדת מערכות ומערכות טכנולוגיה של יבמ במוסקבה הייתה משמעותית. הדרך שלי לפתיחה לא הייתה פשוטה – התחלתי לעבוד על ההצעה עם 2 עמיתים של IBM בשנת 2004 ובסופו של דבר עבדתי בתפקיד מטלה בכירה במטה יבמ כדי לקבל את האישורים ברמה הגבוהה ביותר כדי לגרום לזה לקרות. מאפס בניתי צוות של 130 מהנדסים, עבדתי עם קולגות ב- IBM ברחבי העולם כדי להביא R מעניינים&D למעבדה, הגדר את המבנה והתהליכים. המעבדה המשיכה לתפקד בהצלחה לאחר עזיבתי, ואחת מהשכירות הראשונות שלי כמנהלת פרויקט קודמה מאוחר יותר למנהל המעבדה, מה שגורם לי להתגאות בו..

– מבחינתי נקודות המפתח של הפרויקט הזה היו לקחת רעיון מאפס להצלחה עסקית בניווט מכשולים, בניית בריתות.

ש: במהלך כהונך כ- CTO בגוגל, עם אילו פרויקטים גדולים שיתפת פעולה?

א:  זה היה לפני זמן מה, כאשר החיפוש בגוגל הפך לראשונה שימושי ברוסית. הצוות שלנו שיתף פעולה עם צוות חיפוש הליבה במאונטיין ויו, קליפורניה, כדי לבנות את המורפולוגיה הרוסית במודל השפה, שהיה קריטי לביצועי הפלטפורמה בשוק זה. כמו כן עמדנו בראש העבודה עם מפות גוגל להתאמה ספציפית למפות ותחבורה במזרח אירופה, כולל נורמות למספור כתובות, תפקיד התחבורה הציבורית ואחרות. באותה תקופה התחבורה הציבורית לא נראתה חשובה מאוד למפות גוגל, אך האם כל תושב במוסקבה יכול היה לדמיין לתת הוראות לכתובת, אפילו לאיש משלוחים ברכב, מבלי לומר את שם תחנת המטרו הקרובה ביותר? זו רק דוגמה אחת להבדל בפרדיגמה.

ש: מתי הכרת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ופלטפורמת Credits? 

א: התחלתי לעבוד עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין כמנכ”ל S7 TechLab. השקנו פרויקט משותף עם Alfabank למכירת כרטיסי טיסה ב- Ethereum, ובהמשך, יחד עם Alfabank ו- Gaspromneft-Aero, לטיפול בתשלומים עבור תדלוק תעופה. בתפקיד זה הכרתי את Ethereum ו- Hyperledger ויכולתי לראות את היתרונות והחסרונות של כל אחד לפתרונות ארגוניים..

– הכרתי לאחרונה את פלטפורמת Credits, ואני מתרשם מהטכנולוגיה, כולל הרובד הטכני והמחויבות של החברה הן לקהילת המשתמשים והן לשותפי פתרונות..

ש: האם לדעתך השוק כולו הבשיל להבנה שעסק תלוי באבטחת מידע?

א:  נראה שעסקי טכנולוגיה מבינים את ההיבט הזה, אך נראה כי חלק מהסקטורים הקשורים באופן היסטורי פחות לטכנולוגיית מידע רק מגיעים למודעות זו, בדרך כלל כאשר קורה להם הפרה. אפילו עסקים “לואו-טק” תלויים באבטחת מידע, מכיוון שאף הם ככל הנראה מאחסנים כמות מסוימת של נתוני לקוחות וספקים במחשבים. עסקים שאינם מבינים את תלותם באבטחת מידע נמצאים בסיכון לבעיות גדולות. מערכות מידע פגועות יכולות להשפיע על הכל, החל מלקוחות ותחומי העניין שלהם, מערכות בקרה פנימיות (תקציב, רכישה, תכנון), ובסופו של דבר על המוניטין של החברה. כמו כן, חוקים באזורים גאוגרפיים רבים ברחבי העולם מסדירים את הטיפול בנתוני הלקוחות, כך שבעיות עלולות להוביל לקנסות או גרוע מכך.

ש: איך אתה מעריך את הסיכויים לפיתוח השוק?


א: אני מאוד סנגורי לגבי הסיכויים, ואני מציין שאפילו פורבס קראה לשנת 2019 “שנת הבלוקצ’יין הארגוני”. עסקים מתחילים להבין את הערך שהטכנולוגיה יכולה להביא למערכות שלהם, כולל שילוב עם מערכות מדור קודם כדי לשפר את האבטחה והפונקציונליות. כמו כן, השגת אמון בין צדדים נגדיים בעולם של בסיס אספקה ​​עולמי, מסמכים ותשלומים אוטומטיים, התקשרויות אלקטרוניות – כל זה מצריך את הטכנולוגיה שבלוקצ’יין מביאה לשולחן..

ש: באילו תחומים אתה חושב ש- Credits יוכלו לשתף פעולה עם IBM?

א: יבמ היא שותפה מצוינת לפרויקטים של פתרונות מורכבים, ויש להם ערוץ עולמי ללקוחות ארגוניים. אני רואה פוטנציאל רב בהיותי שותף טכני ל- IBM בפרויקטים של פתרונות, במתן רכיבי הפתרון, המבוססים על טכנולוגיית Credits blockchain..

ש: מה אתה הכי אוהב בטכנולוגיית Credits וביעדים?

א: הארכיטקטורה של הפלטפורמה מעוצבת היטב ומיושמת במיומנות. הקוד פתוח, המאפשר ללקוחות ולקהילה לאמת, לתרום ולאשר להתקנות מיוחדות. יחד עם זאת, מכיוון ש- Credits שולט בפלטפורמה, אנו יכולים להבטיח שממשקי אינטגרציה קריטיים לפתרונות לקוחות לא יישברו עם שדרוגים, כפי שקורה בפלטפורמות בלוקצ’יין אחרות..

יחד עם זאת, אני מאוד מעריך את סדרי העדיפויות של הצוות, עם איזון בין לקוחות, מפתחים ומשלבים, לבין קהילה ומשקיעים. זהו סוג הגישה הבריאה המאפיינת עסקים מצליחים לאורך זמן.

ש: מה זה אשראי עושה טוב, ואיפה יש הזדמנות לצמוח?

א: פלטפורמת הטכנולוגיות Credits מיושמת היטב, והצוות מקדיש תשומת לב רבה לאימות וליציבות. זהו בסיס איתן לעבודה עם שותפים המתפתחים על הפלטפורמה, לקוחות העובדים עם פתרונות בפלטפורמה, ואמון שוק כללי בטכנולוגיה..

– איפה שאני רואה הזדמנות הוא בפיתוח תיק הפתרונות שלנו בשותפות עם שחקני מפתח, כמו IBM ואחרים. זה המקום בו נוכל להביא ערך מקסימלי ללקוחות ארגוניים, ולנצל את נקודות החוזק של כל השותפים כדי לפתור בעיות עסקיות מורכבות.

ש: מה אתה מקווה להשיג בשנה הבאה בקרדיטים?

א: אני מטפח ואפתח את מערכות היחסים שלנו עם שותפים, לקוחות ויועצים ברחבי העולם. כמו כן, שמתי עדיפות גבוהה לבניית שותפויות הערוץ שלנו, כולל עם אינטגרטורים ו- ISV. לכיוונים אלה, אני מצפה לשתף פעולה הדוק עם שגרירינו ונציגי האזור. יחד נשיק PoC בתחומי מפתח, נאפשר לשותפי ערוץ לבנות על הפתרונות שלנו ולממש פתרונות עם לקוחות ארגוניים.

– במקביל, אני עובד בצמוד לצוות הפיתוח העסקי שלנו לפיתוח מיומנויות נוספות, לשכור את המועמדים הנכונים, לבנות עבודה סביב KPI מתאימים..

עם התפתחותה של תעשיית הבלוקצ’יין, מספר השחקנים הגדולים המשתתפים בהמשך פיתוחה מתרחב. כאשר יותר ויותר נציגי עסקים רחבי היקף מציגים ומשתמשים בפתרון חדשני במודלים של מערכות יחסים קיימות, החברה המודרנית תהפוך שקופה יותר ובטוחה יותר לאינטראקציה..

נקודות זכות הינה פלטפורמת תוכנת בלוקצ’יין קוד פתוח ומבוזרת לחלוטין הפועלת על בסיס האלגוריתם של PoA (Proof of Agreement). הפלטפורמה מציעה יכולות רשת של עד מיליון עסקאות בשנייה עם זמני עיבוד עסקאות ב 0.1 שניות, ועמלות נמוכות החל מ 0.001 דולר לעסקה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map