banner
banner

ראיון עם יודה (ג’וד) ג’י רגב, מייסד ג’וינטר

יודה (ג’ודה) ג’מייסד רגב & מנכ”ל JointerYoda הוא יזם סדרתי שכישרונו לפתח רעיונות ופתרונות יעילים הביא לצמיחה מוצלחת של חמש חברות עם שלוש אקזיטים מוצלחים. לפני כמה שנים הוא עבר להתגורר בעמק הסיליקון, קליפורניה ולימד את עצמו לדבר אנגלית שוטפת.

https://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/10/26144710/2020-10-26-1-min.png

שאלה 1: לפני כן, אסימוני אבטחה היו ההפרעה החדשנית המדוברת בענף הנדל”ן. מדוע אתה חושב שזה לא מספיק כדי לבטל את הנושאים החוזרים ונשנים במגזר זה?

יודה: יצרנו נדל”ן מסחרי מסומן בימים הראשונים של ג’וינטר. לאחר דיון עם כמה מיועצינו, התברר כי האסימון הוא רק הנצחת הדרך הישנה לעשות עסקים במקום ליצור דרך חדשה קדימה להשקעה ולסינדיקציה של נדל”ן מסחרי.. 

כולם טועים בכך שהם חושבים שאסימון אינו הפיתרון הנכון. טוקניזציה כמוצר עצמאי לא יכולה לעבוד עבור משתמשים לא מתוחכמים, לא יכולה לדמוקרטיזציה של הענף למשקיעים שאינם מוכרים ולא יכולה לעבוד ללא פתרון נזילות מובנה. בנוסף ללא שווקים משניים, אסימונים אינם פותרים את הנושא שהם פתרו לפתור.

שאלה 2: ג’וינטר הציע ויישם גישה ייחודית המופעלת על ידי DeFi לפתרון בעיות ותיקות בתחום הנדל”ן. אתה יכול לספר לנו עוד על זה?

יודה: לניסיון, ראינו כמה קשה היה לבעלי נדל”ן מסחרי לאחד נכסים וגם כמה מאתגר למצוא נכסים חזקים להשקעה בהם עבור האדם הממוצע. לכן בעת ​​פיתוח ג’וינטר, הגישה הייתה לבנות משהו שמפחית את הסיכון למשקיעים ציבוריים ולעזור לבעלי נכסים רווחיים במהירות להפיץ קרנות ממקור אחד במקום למצוא הרבה. 

כאשר רוכשי נדל”ן מסחרי רוכשים נכס, הם מקבלים את מרבית הכספים מהמלווה כמשכנתא, ואת השאר הם מפזרים מספר שחקנים. ג’וינטר משנה את המשחק בכך שהוא מאפשר לבעלים לקבל צ’ק אחד מהמלווה בגין המשכנתא, וצ’ק אחר של ג’ויטנר עבור המקדמה הנדרשת. בצד השני ג’וינטר מאפשר לציבור להשקיע בפתרון מפרקים, ולהשיג תשואה לא מתואמת עם נזילות בלתי מוגבלת

פתרנו זאת על ידי אירוח מכירה פומבית DeFi היומית שלנו עם מודלים תיאורטיים מובנים ומשחקי מחסור מרובים שתוכננו בצורה מבוזרת מעשית. בכך הופך יוינטר לסינדור של קרנות ומסוגל להציע צ’ק אחד למשקיעי CRE.

שאלה 3: כדי שיישומים כאלה יעבדו ביעילות, אני מאמין שצריך להיות גשר מתפקד בין נדל”ן קונבנציונאלי לשוק הנכסים הדיגיטליים. זו הסיבה שהצגת את JNTR להעביר נזילות בצורה חלקה?

יודה: נכון לעכשיו, אם יש לך נכס נדל”ן מסחרי רווחי, אין תמריץ עבורך לבזבז את העלות הנכבדת ואת הסיכון לסמל את הנכס שלך. כשמדובר ב- Jointer, אנו הופכים את התהליך לחלק ומכניס יותר עבור כל טריליוני הדולרים של נדל”ן מסחרי שיעברו לבלוקצ’יין. JNTR נתמכת גם בדלת האחורית על ידי נדל”ן מסחרי באמצעות יחסי ביטחון צולבים עם ניירות הערך של Jointer, JNTR / ETN ו- JNTR / STOCK. 

ש 4: ספר לנו עוד על הטכניות של JNTR, במיוחד על תהליך ההטבעה, ועל האופן שבו היא שומרת על ערכה באמצעות כלכלת נזילות Jointer?

יודה: Jointer בנה למעלה מ -52 חוזים חכמים במערכת האקולוגית האסימונית ויצר את האסימון הכי מהונדס פיננסית בהיסטוריה של המטבע הקריפטוגרפי. אסימון JNTR תוכנן עם חוזים נגד מניפולציה באופן שמגביל את הערך הנקוב של האסימון מלהפחת אי פעם. הטבעה היומית של JNTR נקבעת על ידי אחד מ -52 החוזים החכמים ומבוססת על ביצועי המכירה הפומבית של ג’וינט אתמול.. 

ש 5: מהם היתרונות של השתתפות במכרזי ג’וינטר, וכיצד יכולים המשקיעים להצטרף?

יודה: כל המשקיעים צריכים לעשות הוא ללכת ל- Jointer.io וללחוץ על “השקיע”. זו הזדמנות טובה למשקיעים מכיוון שיצרנו אסימון בעל ערך נקוב שלא ניתן לתפעל ולא יכול לרדת. כמו כן, הכנסנו למכירה הפומבית הגנה של 90% על המכרז וכל המשקיעים מקבלים אותה באופן מיידי. הגנת חסרון היא כאשר כספי המשקיעים נעולים בחוזה חכם המגן על 90% מההשקעה. ברגע שהמשקיע מרוצה מהביצועים של JNTR, ניתן להסיר את הגנת החיסרון והמשקיע יכול להמשיך להחזיק או להימלא באותם אסימונים כדי להרוויח יותר JNTR. 

שאלה 6: קראתי שג’וינטר הציג סכום גמיש שהעניק 10% APY ישירות לאסימון JNTR / b. איך זה עובד?

יודה: לא רצינו שמשתמשים יצטרכו לשלוח את האסימונים שלהם לחוזה כדי לזכות בפרסים, אבל רצינו לתגמל אותם על כך שהם מחזיקים באחד מסימני הגשר של JNTR. לכן Jointer התפתח ל- JNTR / b, חוזה חכם המאפשר למשתמשים להרוויח 10% APY פשוט על ידי החזקת JNTR / b בארנק. אימוץ המונים צריך להיות פשוט, לא קשה. 

שאלה 7: האם עלינו לצפות להופעתם של פתרונות נוספים המופעלים באמצעות DeFi בתחום הנדל”ן בעתיד הקרוב? אם כן, אילו שינויים אחרים יכולים DeFi להביא לשולחן?

יודה: העתיד של DeFi יתבגר יותר ונתחיל לראות דמויות פחות אנונימיות שמציגות מוצרים חדשים של חתולי העתק. עם התפתחות DeFi, כך גם עם פתרונות הטכנולוגיה, למשל Jointer בנתה 52 חוזים חכמים על גבי פרוטוקול ההחלפה הבסיסי למערכת Jointer Liquidity Reserve כדי לספק נזילות בלתי מוגבלת וערך נקוב שלא יכול לרדת.

על יודה:

יודה הוא יזם סדרתי שכישרונו לפתח רעיונות ופתרונות יעילים הביא לצמיחה מוצלחת של חמש חברות עם שלוש אקזיטים מוצלחים. לפני כמה שנים הוא עבר להתגורר בעמק הסיליקון, קליפורניה ולימד את עצמו לדבר אנגלית שוטפת. 

מלבד תשוקה לסטארט-אפים, התחביב של יודה הוא ארכיטקטורה של מנגנונים פיננסיים מבוזרים עמוקים, כאשר שוב, כשהוא מלמד את עצמו ולומד מאנשי מקצוע אחרים, הוא ניתח ויצר יישומים טוקניים ללא רבב בחיי היומיום… 

הסטארט-אפ הנוכחי של יודה, Jointer.io, התחיל ללא כוונה לאחר שבנה אלגוריתם לשימוש אישי כדי לפתור את הבעיה כיצד לזהות באופן מיידי את ההזדמנויות המשתלמות ביותר בתחום הנדל”ן המסחרי. זה הפך ליצירת רשת Element Zero שהחלה מהצורך של Jointer לספק למשתמשיה פיתרון להחלפות ותשלומים קריפטוגרפיים יציבים ומבוזרים.. 

לאחר שנוצרו שני ה- DAO הללו, החוזק ההנדסי הפיננסי של יודה, שילב בין שתי החברות לבניית פתרון סינפי של DeFi מבוזר באמת, שניתן להחיל על אינספור ענפים, כולל ביטוח, משכנתא, הלוואות לסטודנטים, סטארטאפים ועוד..

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me