שיחה בלעדית עם חילופי הקריפטו ההודיים על כיבוי קויינקס

לקראת הדיון המתוכנן בבית המשפט העליון בנושא היבטים בקריפטו בהודו, אחת מחליפות המטבעות ההודיות הוותיקות ביותר, החליט קוינקס לסגור את פלטפורמת המסחר שלה. זו הייתה ללא ספק אחת החדשות המזעזעות ביותר עבור ההודים, במיוחד עבור קהל פוטנציאלי של הפלטפורמה בתקופה היקרה שבה ביטקוין היה בריצת שוורים..

שיחה בלעדית עם בורסות הודיות

שאלה מרכזית אחת שהרימה את הגבות של חובבי הקריפטו היא הודו היא – אם התקנות היו הסיבה המרכזית מאחורי הסגירה, קוינקס יכול היה להיות גם במשרדו הרשום מחוץ להודו – בדיוק כמו שחלפות אחרות החליטו לעשות זאת. לגבי העניין, סומית גופטה מ- CoinDCX הוסף את זה;

ממה שידוע לי, לאור אי הוודאות הרגולטורית, הם אינם מתמקדים כרגע בעסקי חליפין. הבורסות ההודיות יצטרכו לעבור מחוץ למדינה ולהתמקד במשתמשים גלובליים אם התקנות אינן חיוביות לניהול עסקי בורסה בהודו.

בנימה דומה, נישל שטי מ- WazirX מפורט;

נפחיהם הצטמצם בצורה דרסטית וזה מקשה על ניהול חילופי מכיוון שהנפחים מניבים הכנסות. אם היו להם כרכים טובים עכשיו אז אני בטוח שהם לא היו נסגרים. הייתי אומר שהאיסור על הבנקאות היה הסיבה הגדולה ביותר לכל השבתות ההחלפה ההודיות עד כה.

בנוסף ל- CoinDCX ו- WazirX, Bitbns המרת הצפנה ההודית נוסף מוסיף גם “יכולות להיות דרכים אחרות לשגשג בנוף ההצפנה עבור קוינקס אם תרצה בכך – המשך הנקודה, ראול מ- Bitbns אמר;

כן הם יכלו לקבל. עשינו ואנחנו פורחים. רשמנו את הנפח הגבוה ביותר שנסחר עד כה ב 24 השעות האחרונות.

עם זאת, ראוי לציין כי – במהלך סגירתו של קוינדלתה באפריל השנה, קהילת הקריפטו ההודית דנה ב”המתנה לבקשת נסיגה בפלטפורמת המסחר של קויינקס “. יתר על כן, הבורסה מחיקה כמה מטבעות מטבעות Achain [ACT], CyberMiles [CMT], GAS [GAS], Nano [NANO], NEO [NEO] ו- Zcoin [XCZ] אשר לא התקבלו היטב על ידי קהילת הקריפטו בהודו. ובנוסף, ההחלטה על מחיקת אלטקוינים אלה הופיעה מיד לאחר החלטת ההשבתה של קוינדלתא.

לא הבורסה הראשונה בהודו!

בתחילת 27 ביוני 2019 – קוינקס פרסם פוסט רשמי בבלוג, המפרט את הסיבה מאחורי החלטתו – עם זאת, הוא מוסיף כי “אי וודאות רגולטורית וחוסר תמיכה בנקאית” היו המכשולים המרכזיים שעוצרים את פעולתם של מסחר חלק במדינה..

זה לא דבר חדש בהודו, בעבר, כמה חילופים אחרים כולל זבפיי, קוינדלתה, Coinome סיכמו את הפעילות העסקית שלהם בצטטו תקנות לא בריאות מממשלת המדינה, אבל אנחנו (קינגייפ) הגענו לבורסות ההודיות הנוכחיות, על מה הם חושבים. סגירתו של קוינקס ואיך הם ממשיכים את עסקיהם באותה מדינה בה מרכזיות אחרות סגרו את שעריהן.

WazirX, CoinDCX, ביטבנים, Instashift, Unocoin הן מעטות מהבורסות – כיום הן מפעילות את פעילויות המסחר שלהן במדינה למרות שהיו עיכובים של חודשים על החלטת הצפנה ספציפית של ממשלת הודו. במהלך שיחתנו עם נישל שטי – מנכ”ל WazirX, Rahul Chitale – מייסד שותף של Instashift, Sumit Gupta – מייסד CoinDCX, ו- Rahul Jain – מנהל שיווק דיגיטלי ב- Bitbns – התגלה כי הסיבה הנוספת מאחורי ההחלטה של ​​Koinex יכולה להיות ” מבנה עלויות עם העובדה שגודל הצוות היה גדול למדי “ונפחם שהצטמצם בצורה דרסטית”.

שכר עובדים באמצעות חשבון בנק


יתר על כן, בנקודה של קוינקס שהזכיר “עובדיהם נחקרו על עסקאות שכר מצד רשויות הבנקאות”, שאלנו את הבורסות ההודיות הקיימות כיצד הם מעבדים תשלומים לעובדיהם. בעוד CoinDCX ו- WazirX סירבו להגיב – מצד שני, ראול ג’יין מביטבנס אמר את זה;

Bitbns או העובד שלה לא מתמודד עם לחץ בנקאי כזה

למרות שהוא שמר בסוד על אמצעי התשלום בו השתמשו, Rahul Chitale מ- Instashift re Rahul Chitale חושף כי חילופי הדברים שלהם הם ישות אסטונית ופעילות בנקאית מעובדת בהתאם לחוקים האירופיים. הוא אומר את זה;

InstaShift היא ישות אסטונית. אנו מבצעים את כל פעולות הבנקאות שלנו באותה מידה תוך עמידה מוחלטת בחוקים האירופיים. כמעט כל הוצאות התפעול שלנו משולמות באמצעות Crypto – כולל שכר לצוות הקטן שלנו (מחוץ להודו). אנו משתמשים גם בכרטיסי חיוב מגובים בקריפטו. ההוצאות המעטות כמו ענן הן הערוץ דרך פיאט באירופה או בקנדה.

מה דעתך על מערכת ההצפנה ההודית.? האם אתה חושב ש- Govt יעדיף חילופי דברים קיימים עם תקנות בריאות סביב הצפנה & מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין בהודו.? ספר לנו בתגובה למטה. 

מקור תמונה – שוטרסטוק

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map