Society 3.0: ראיון בלעדי עם טים דרייפר מאת אקשיי אגרוואל, מייסד שותף של הודו Blockchained

טים דרייפר משקיע הון סיכון אמריקני הממשלות ברחבי העולם החלו להבין שהתחרות היא על כסף, יזמים ועסקי העולם ולא גבולות פיזיים שהיו אז. Https://cdn.coingape.com/wp-content / העלאות/2019/07/22194330/timDraper.png

חקור את מפת הדרכים לעתיד החברה, עם אקשיי אגרוואל, מייסד שותף של אולפני בלוקומן & הודו עם שרשרות & המשקיע המיליארדר טים דרייפר ידוע בכינויו ‘בחור הביטקוין’ בסדרת הפודקאסטים שלו “Society 3.0”. טים ידוע בהשקעות מדע בדיוני וגם מייסד אוניברסיטת דרייפר וחברת דראפר. אז הנה תמצית של הפודקאסט לכל הנקודות החשובות שאי אפשר לפספס. חברת 3.0 מטרתה להבין את התפתחותה של החברה הנוכחית לחברה שמחה יותר, מבוזרת יותר ויותר ונדבכת על מסחר בין עמיתים לעמית..

רֵאָיוֹן

ש: ממשלות בכל מדינה עוסקות במספר ביטוחים. כיצד ניתן להשתמש בבלוקצ’יין במגזר זה?

יהיה שינוי של בנקאות ופיננסים ומסחר מכל הסוגים. הממשלה בכל מדינה עוסקת במספר ביטוחים כמו שירותי בריאות, פיצויים לעבודה, ביטוח תעסוקה, פנסיה וכו ‘. ובכן, תמיד יש אנשים בדרך וכשאנשים מפריעים יש מקום לשחיתות, טעויות ואי הוגנות. אם אלה מיושמים באמצעות ביטקוין ובלוקצ’יין על חוזה חכם, נוכל לקבל מודל ביטוח מושלם שיביא לביטוח יעיל, אפקטיבי והוגן יותר שלא יכול להיות מושחת על ידי יחיד. הממשלות ברחבי העולם החלו להבין שהתחרות היא על כסף, יזמים ועסקי העולם ולא גבולות פיזיים שהיו אז. כך שככל שהממשלות יעילות ויעילות יותר, כך באופן טבעי אנשים ימשכו לשימוש בהן, כי אז רוב הממשל של הממשלה יהיה וירטואלי. 

ש: מדינות רבות מתחילות להיות חלק מהמהפכה הענקית הזו, אך עדיין יש מדינות המונעות זאת. מה דעתך על כך? (האם הם בוחרים נכון)

המדינות המאמצות טכנולוגיה זו מצפות לקידמה של המדינה שהיא מהלך חיובי קדימה אך מדינות כמו סין עדיין צעד אחורה. ובכן, יש להם נשיא שרוצה לוודא שהכל בשליטה ובכך מגביל את אנשיה להשתמש בטכנולוגיה זו שלדעתי הולכת להזיק. אני חושב שבטווח הארוך כל הסינים יודעים שזה באמת חשוב לכלכלה שלהם והם הולכים לרצות שוק חופשי עם מטבע מבוזר. הם ירצו את העולם העתידי הזה בו יוכלו להמציא וליצור אותו ולהרוויח כסף על ידי ניסיון דברים חדשים. מדינה כמו מלטה רוצה להיות מרכז הקריפטו של העולם. ובכן, עם שוויץ הם התחילו עם הנמר עם הזנב אבל הם התחילו לווסת יתר על המידה וכך כולם עזבו. אבל עכשיו זה רוצה לחזור. 

אני חושב שבכלל, תקנות מגדלות שחיתות ורגולציה נושמת חופש. עלינו להיות פתוחים לצורות אחרות של ממשל וחשיבה. ובכן, זו תקופה מרגשת ואני חושב שאנחנו הולכים לעבר עולם גלובלי ושלווה ואוהב יותר מכיוון שבאמת הגבולות הגיאוגרפיים הללו הופכים לחסרי משמעות יותר ויותר. זו הזדמנות ענקית לצורת ממשל חדשה, שעליה להתמודד על אזרחיה. הם מתחילים להכיר בכך שהם מתחרים על הכסף, היזמים, האזרחים ועסקי העולם במקום גבולות פיזיים וקרקעות..

ש: מה דעתך על בית המשפט העליון המבטל את האיסור על הבנקים המרכזיים על שירותי בנקאות עבור חברות מטבעות קריפטוגרפיים?

אני חושב, בית המשפט העליון של הודו היה חכם מאוד בהחלטתם. הם חושבים על טובת המדינה וגם על טובת העולם במונחים ארוכים. הביטקוין כל כך חשוב לכולם, שהעולם המבוזר הזה פותח את כל גבולותיו. יהיה הרבה יותר קל לעשות עסקים, לתקשר בין גבולות, לשלם לאנשים מעבר לגבולות. זה באמת פתיחה של כלכלה חדשה לגמרי. 

זו אחת התקופות הטובות בעולם להיות סוכן שינוי, להיות יזם, הון סיכון או מישהו שרוצה באמת להזיז את העולם מכיוון שהטכנולוגיה החדשה הזו פתוחה, שקופה וגלובלית ושומרת על רשומות מושלמות ויכולה להתחיל להפוך את העולם למקום הרבה יותר אוטומטי, הרבה יותר פשוט להיות בו. כלכלות הולכות להתפוצץ בגלל גבולותיה הפתוחים והיא חסרת חיכוך. זה מאפשר ליצירתיות האנושית לשגשג מכיוון שהמכונות יכולות לקחת על עצמן יותר משימות יומיומיות שיש לבצע שוב ושוב. הרבה אנשים חוששים מכך, אבל למעשה צריך לחבק את זה. אחרי הכל, מה יותר טוב מלהיות מכונה שעושה את כל המשימות שיש לבצע באופן חוזר. 

ש: ציטטת, “הודו בוחרת דת אחת על פני אחרת, זה גורם לי להיות מודאגת מאוד מהתוכניות שלי בעסקים שונים”, כאשר החוק לתיקון אזרחות אוכף על ידי ממשלת הודו שהפכה מאוד שנויה במחלוקת. אנא שתף ​​את ההקשר שלך מאחורי הציוץ.

הודו היא מקום מצוין להשקיע בו כל כך הרבה יזמים ורעיונות נהדרים ואנשים עובדים קשה. אך מעל לכל, אם קיימים חוקים המעדיפים קבוצה אחת של אנשים על פני אחרים, מעלים ספקות רבים. המדינה שמעדיפה סוג אדם אחד על פני אחר, דת אחת על פני אחרת, גזע או מבט או מין על פני אחרת, נכשלת בצורה כזו או אחרת מכיוון שהם ממוקדים יותר בזכות זו יותר מהאחר., (החלק של החברה זוכה יותר מהאחר / חלק מהחברה שהוא יותר ‘בר מזל’ מהאחר), שאינו בר קיימא. העדפת קבוצה אחת של אנשים על פני אחרת לעולם אינה מעודדת כלכלה חזקה. חברה פתוחה שהיא כנה ועובדת קשה אוהבת את שכנותיהן, לא משנה מי או מה הן, נוטות ליצור הצלחה מדהימה. כלכלות מתחזקות בכל מקום שיש בו חופש, פתיחות ושקיפות. לפיכך, המפתח להצלחה הוא יצירת סביבה בה אנשים מתמקדים רק ביצירת השפעה. 


הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map