איך אות עשה לי 500 דולר עם עבודה כמעט אפסית

כאן ב- CoinFi עבדנו על בדיקת אלפא למספר אותות מסחר שונים, כפי שניתן לראות בפוסטים האחרים כאן בבלוג.

אחד האיתות שעשינו בדיקות מהנות הוא זיהוי הזדמנויות ארביטראז ‘בין מרכזיות, מה שמאפשר לך להשיג רווחים ללא סיכון רק על ידי לחיצה על כמה כפתורים.

לדוגמא, בניסוי אחד המייסד המשותף טים ניצל הפרש מחירים של 3% בין Ripio / BTC ב- Binance ו- Bittrex, כדי להגדיל מעט את מחסנית ה- BTC שלו..

2-3% לא נשמע כמו הרבה, אבל רק על ידי ביצוע עסקה אחת לשבוע, במהלך שנה אתה יכול להכפיל את הערימה שלך, ללא סיכון.

זה נשמע לי כמו סיכון די טוב: יחס תגמול.

עכשיו, במקרה שלי, הצלחתי לנצל הזדמנות ארביטראז ‘גדולה עוד יותר בתחילת השבוע. באמצעות ההבדל במחיר הזהב של ביטקוין בין ביטטרקס להיטבץ ‘הצלחתי להרוויח לעצמי 1.5 אתריום נוסף, רק על ידי איסוף BTG ב- HitBTC, שליחתו לביטרקס ואז מכירתו תמורת יותר.

אם הייתי מוכנה מראש ומחזיקה כבר את BTG ואת’ריום בשתי הבורסות, הייתי מכפיל את כספי.

כך או כך, אלמלא האות CoinFi שיידע אותי על הזדמנות הארביטראז ‘, הייתי מפסיד אותה לחלוטין. כסף בחינם תמיד נחמד, במיוחד כשלא צריך להשקיע שעות בטרוג בורסאות, מחכה להזדמנות נוספת שתעלה.

בפוסט זה, אשתף בדיוק את מה שקרה ואדבר עוד על אותות CoinFi שאנו מפתחים.

חלק 1: הרקע

כמה ימים לפני כן טים דיבר על האות שפיתחנו. בשלב זה זו הייתה מאוד עבודה בתהליך (ועדיין), כך שלשארנו לא הייתה גישה אליה.

ביום המדובר, טים והאן עמדו לקפוץ לשיחה, כאשר האות הודיע ​​להם על ההזדמנות העצומה שמתנהלת. מכיוון שהם היו עסוקים עשיתי את הכבוד להרוויח את הכסף. לחיים חבר’ה, הסיבוב הבא עלי.

1.) הדבר הראשון שעשיתי היה להעביר כל ETH שהיה לי ביד ל- HitBTC. לאחרונה פדהתי כמה ICO, כך שהיה לי כ- 6.5 ETH פנוי. גדול!

2.) העברתי אותו ל- HitBTC, בדקתי פעמיים שהמחירים עדיין לטובתי וקניתי בערך 11.1 ביטקוין זהב. לא התעסקו בי בניסיון להשיג את המחיר הטוב ביותר, רציתי לפעול מהר במקום.


בהתבסס על מחיר ה- BTG ב- Bittrex, אוכל להפוך את ה- 6.5 ETH הזה לכ- 11.5 ETH אם אפעל במהירות. למטרות דולר קניתי את BTG בכ- 222 $ ב- HitBTC והיא נסחרה בכ- 418 $ ב- Bittrex. זה ממרח עצום!

חלק 2: שחיקה עד עצירה

מתברר שהסיבה להתפשטות העצומה הייתה בכך ש- HitBTC, ואולי כל רשת ביטקוין גולד, נתקלו בבעיות מהירות. ברגע שניסיתי למשוך את BTG מחשבון HitBTC ולשלוח אותו לביטרקס, הבנתי שחדר הצ’אט (Trollbox) מלא באנשים שמתלוננים על משיכות איטיות של BTG.

נבהלתי, אבל הבנתי שאם לכולם יש בעיות משיכה, התפשטות לא תיסגר בקרוב. אז הייתי צריך להיות סבלני ולקוות שזה יעבור בקרוב.

חלק 3: לקיחת רווחים

לקח למטבעות העברתם לביטרקס עשר שעות עצומות, אך כאשר הם עשו זאת, עדיין יצאתי קדימה.

באופן טבעי התפשטות נסגרה בשלב זה, כנראה בגלל כל האנשים שלפני בתור המשיכה שמוכרים סוף סוף את מטבעותיהם. ובכל זאת הצלחתי למכור את ה- 11.09 BTG (פחות העמלות) תמורת 8.08 ETH, רווח של 1.5 איש ETH (500-600 דולר).

עכשיו, אם היה לי כבר BTG ב- Bittrex, הייתי יכול להכפיל את הסיכון. אז בעתיד, בעת שימוש באות ארביטראז ‘, אני אוודא שיש לי מטבעות על פני 2-3 מרכזיות, וה- BTC / ETH זמין לקנות אותם גם בבורסות האלה.

מה שבאמת חשוב הוא שללא האות שיגיד לי על ההזדמנות, לא הייתי מרוויח כסף, אז אני אקח את הרווח של 25% בכל יום בשבוע..

מחשבות אחרות – איך אתה יכול לעשות את אותו הדבר?

יתכן שאתה חושב כמה מחשבות כרגע. אולי אפילו אתה חושב “זה לא כל כך מרשים להרוויח 25% במהלך 10 שעות, הרבה מטבעות ממילא מתנדנדים כל כך. אינך צריך להשתמש בארביטראז ‘כדי לעשות זאת. “

להערה זו הייתי אומר, זה אולי נכון, אבל האות עשה לי כסף, אז עשה מזה את מה שתרצה. כפי שהסברתי לעיל, בעתיד אהיה מוכן טוב יותר ואוכל להרוויח בתוך דקות, ללא סיכונים. זה ענקי.

בנוסף, אתה כנראה יכול להרוויח כסף רק על ידי רכיבה על משאבות. למרבה המזל, CoinFi עובדים על איתות שיעזור לך לעשות זאת גם כן.

לדוגמה, היית יכול להרוויח 50% תוך 12 שעות רק על ידי מסחר בעליית ניאו מהשבוע שעבר. טים הרכיב את הסרטון הזה שמראה כיצד היית יכול להשתמש באות CoinFi (כרגע בשלב הבדיקה) כדי לתפוס גם את הגל הזה.

אנחנו לא רק נהיה סוסי פוני חד-פעמיים כאן ב- CoinFi, אנחנו עובדים על עשרות אותות מסחר, ומתחילים עם הפופולריים ביותר קודם, ברגע שה ICO יסתיים.

אם אתה רוצה לקבל גישה מוקדמת לאותות האלה, או להגיד אילו מהם אנו בונים קודם, אז הצטרף למברק ערוץ, קבל רשימת היתרים עבור ה- ICO שלנו והשתתף בהבאת אותות מסחר ברמת וול סטריט לעולם הקריפטו. לאחר פלטפורמת CoinFi בנויה במלואה, יהיה עליך להפקיד אסימונים של COF כדי לקבל גישה, לכן עדיף לאסוף אותם במחיר הזול ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map