האם זה יכול להחליף Binance Binance? כיצד עלה FCoin ל 17.3 מיליארד דולר נפח יומי

זו הבורסה החמה ביותר בעיר, וסביר להניח שמעולם לא שמעתם עליה.

כרגע יש לו נפח עסקאות גבוה בעולם, והוא אפילו לא רשום ב- CoinMarketCap.com.

עלייתו של FCoin

FCoin, הבורסה בסין שהוקמה על ידי ה- CTO לשעבר של Huobi, ג’אנג ג’יאן החל לסחור בתחילת מאי.

זה ראה א מטאורי עלייה בנפח בשבועיים האחרונים. שום דבר מכל זה לא נתפס על ידי שקעי נתונים גדולים, מכיוון שרובם כמו Coinmarketcap.com עדיין לא הוסיפו את עדכון הנתונים שלהם לאתרים שלהם..

וזה באמת מטאורי. אתה יכול לראות בעצמך מתצלום של נפח הדולר האחרון של 24 השעות הנסחרות מאתר האינטרנט שלהם למטה.

* 26 ביוני 2018, 11 בבוקר HKT

אזור המיינסטרים:

אזור המיינסטרים

אזור חדשנות:

אזור חדשנות

הכרכים הללו לקוחים מהאתר https://www.fcoin.com ומחולקים לשני חלקים:

 1. “אזור המיינסטרים” המהווה רשימה של צמדי קריפטו לעומת USDT יחד עם FT אסימון משלהם (FCoin Token) הנסחרים.
 2. “אזור החדשנות” הסוחר בהיקף קטן על הזוגות הפחות מוכרים.

מספרי פופ העין של FCoin

 • כן, העיניים שלך לא טועות, במהלך 24 השעות האחרונות, א נפח עצום של 17.3 מיליארד דולר נסחר בבורסה.
 • כדי לשים את זה בפרספקטיבה, סכום השווי הנסחר ב -10 הבורסות המובילות נע סביב 6 מיליארד דולר
 • מתוך 17.3 מיליארד דולר הנסחרים במהלך 24 השעות האחרונות, 8.9 מיליארד דולר הם רק בזוגות ה- FT! משמעות הדבר היא כי יש הרבה תרועה או לפחות פעילות סביב FCoin Token המהווה 51.1% מכלל נפח הבורסה..
 • יש כאן כמה סימני שאלה עיקריים. כמה מנפח זה הוא אמיתי (כלומר לא מסחר בשטיפה), וכמה נפח זה בר קיימא. בשני המקרים, גם אם ננקוט בגישה שמרנית ונחיל הנחה עצומה על מספרי הווליום, זה עדיין ערך גדול מאוד הנסחר.

כיצד הושג FC צמיחה מטאורית שכזו?

זכור כי חילופי FCoin החלו לסחור בכמה זוגות גדולים בתחילת מאי ללא מעט תרועה ונפח מינימלי, אך רק לפני כשבועיים החל הנפח להתגבר באופן אקספוננציאלי..


אז מה קרה? פשוט, אסימון ה- FCoin (FT) נולד.

בתוך ה נייר לבן עבור FT כלי השירות האסימוניים העיקריים מתוארים כדלקמן:

 1. חלוקת הכנסות של 80%
 2. זכויות קבלת החלטות – הצבעה חכמה על החלטות חשובות
 3. בְּחִירָה & זכויות פיקוח – לעשות עם חברי קהילת FCoin

עם זאת הדבר העיקרי שיש לציין הוא שיטת חלוקת האסימונים, שהם מכנים ‘מודל הכרייה הטרנס-פי’:

כריית דמי טרנס

האם ‘מודל הכרייה הטרנס-אגרות’ של FCoin הוא הצורה החדשה של ICO?

איך בדיוק המודל החדש הזה עובד? בעת סחר בבורסת FCoin, כמו כל שאר הבורסות, אתה משלם עמלת עסקה של 0.1% מההיקף שסחרת.

לרוב משלמים במטבע הבסיס, שלרוב הוא ב- BTC או ETH. FCoin בסופו של יום ואז מזכה את חשבונך בערך המקביל ב- FT, מה שהופך תיאורטית ל- FCoin לחילופי תחושות.!

הפצה זו תימשך עד להפצה מוחלטת של 51% או 5.1 מיליארד אסימונים.

מעניין שאם נניח שנפח FCoin ימשיך לסחור ב -5 מיליארד דולר (17.4 מיליארד דולר ליום ודאי ימותו), במחיר של 0.42 דולר כמחיר FT, iזה ייקח 214 יום עבור 51% מהאסימונים שיופצו בסופו של דבר.

הנה דוגמה פשוטה; אתה סוחר BTC / USDT בשווי של 1000 $ כך שעמלת העסקה שלך תהיה 1 $ שתחויב ב- BTC. בסופו של יום, נניח FT נסחרת במחיר של $ 0.5, הבורסה תזכה אותך ב- 2 FT.

כמה דברים שחשוב לציין:

 • דמי עסקה חינם אין פירושם אסימונים FT בחינם – למעשה אתה מחליף את ה- BTC שלך & ETH עבור FT. זו למעשה דרך חדשה מאוד לבורסה לנהל ICO בעצמם, ועם הכרכים הנוכחיים שהיא רואה, זה בהחלט עבד.
 • נתח ההכנסות של 80% עשוי להיות אטרקטיבי מאוד, יחד עם קבלת אסימוני FT, הוא מספק תמריץ עצום לסוחרים לקפוץ לבורסה – מדוע לא? הם פשוט משלמים עמלות במקום אחר.
 • עם זאת, בגלל שאתה מחליף ETH & BTC עבור FT, זה אומר שאתה לוקח סיכון ביעילות. אם מחיר ה- FT יירד משמעותית לפני שתפדה, למעשה תישא בעלות המסחר בבורסה.

ההחלטה אם סוחרים צריכים להחליף בורסה מסתכמת במחיר של אסימון FT, כי לפי הערכת שווי הוגן, זה הגיוני לקנות ולמכור את הצפנה שלך ב- FCoin מכיוון שאתה מקבל משהו בתמורה – בעוד בבורסות אחרות אתה עדיין עמלות תשלום נטו.

מה הערך של FCoin?

המחיר הנוכחי של FCoin (זוגות FT נסחרים בבורסה משלהם) הוא סביב 0.42 $, ובהינתן היצע כולל של מטבעות העומד על 10 מיליארד, אנו בוחנים שווי שוק היצע כולל של 4.2 מיליארד דולר.

זה גדול משווי השוק הכולל של BNB (Binance Exchange Token) שמוערך ב -2.85 מיליארד דולר.

אנו יכולים להתווכח על ערך ההבדל בתוכנות השירות האסימניות, אך עבור חילופי דברים שהתקיימו לפני פחות מחודשיים, המודל ‘Trans Fee Mining’ בהחלט זכה להצלחה.

הערה על נתח ההכנסות של 80%

אחד השירותים העיקריים של האסימון הוא נתח ההכנסות של 80% שיחל באוגוסט 2018.

עם הנפח העצום של BTC ו- ETH שכבר נאסף באמצעות מודל הכרייה Trans Fee, זה הופך את חלק ההכנסות של FT לאטרקטיבי מאוד. זה יוצר לולאת משוב חיובית שבה משתמשים משתמשים ב- FCoin כדי להשיג אסימונים של FT והשימוש נותן ערך לאסימונים של FT, מה שהופך אותו למודל כריית טרנס טרנס ל”גרזן צמיחה “מבריק עבור FCoin..

אך משקיפים סקפטים יתהו כיצד בורסה המפיצה 80% מהכנסותיה יכולה לנהל עסק ביעילות. ראוי לציין כי בעלי העניין של FCoin מחזיקים ב -49% האחרים מההיצע ולכן ישמרו בעקיפין על 40% מההכנסות.

מנכ”ל Binance שם לב

העלייה המטאורית של FCoin בהחלט זכתה לתשומת לב מצד המתחרים שלהם, כפי שמעידה תגובת מנכ”ל Binance CZ למודל שלהם שפורסמה ב- Weibo.

הנה סיכום למי שלא קורא סינית:

 • “מודל הכרייה הטרנספי” אינו רק ICO, אלא ICO במחיר גבוה מאוד. על המשתמשים לנהוג בזהירות.
 • אתה משתמש ב- BTC או ETH כדי לשלם עבור דמי העסקה לבורסה, שם זה מחזיר לך 100% באמצעות אסימוני החליפין. האם לא זהה בשימוש ב- BTC או ETH לרכישת אסימוני החליפין? מה ההבדל בין זה לבין ICO?
 • אם בורסה אינה גובה עמלת עסקה, הדרך היחידה עבורם להרוויח היא העלאת מחירם האסימוני, אחרת הם אינם יכולים לשרוד. אתה חושב שתוכל לנצח במשחק הזה?
 • כאשר האסימונים נעולים לבעלי המניות בחברה, האם אתה חושב שעדיין תהיה להם מוטיבציה להמשיך את הבורסה? מנקודת מבט ארוכת טווח, האם לדעתך סוג זה של חילופי דברים יהיה תחרותי?
 • אם כבר מדברים על תחרות, למודל הזה אין מחסום רב. כל אחד יכול לעשות את זה. עם זאת, ככל שהרף מוגדר לכניסה נמוך יותר, המקצועיות פחותה. חלק מהבורסות טוענות שהן הולכות לבצע 100 חילופי זיכיון. בקרוב, זה יאבד ערך.
 • Binance מגן על המשתמשים. אנו לא משתמשים במודל זה.

תגובת CZ נמשכה:

“הבנתי שמתמטיקה היא לא הצד החזק שלך עבור רבים מכם. תן לי להשתמש ב Binance כדוגמה לערוך השוואה.

בורסה A: 80% דיבידנד, 0.1% עמלת עסקה. אסימונים לבעלי המניות נעולים באותו שיעור.

בינאנס: 0.1 עמלת עסקה, השתמש ב- BNB כדי לקבל 50% הנחה, בתוספת 40% דמי הפניה.

נגיד שנסחרת 10,000 את.

חילופי A מקבלים 10ETH ומחזירים 8ETH לקהילה. במקביל, 10ETH נעולה לקבוצה. אז הצוות מקבל 12ETH. 50% מה- ETH שמוחזר לקהילה ניתן למעשה לצוות מכיוון שהם צריכים להחזיק בסביבות 50% מסימני ההחלפה אם לא מכרו כאלה. לכן, הצוות מקבל 16ETH והקהילה מקבל דיבידנד 4ETH.

ב- Binance, אם אתה מחזיק ב- BNB, אנו גובים רק 5ETH, שהם 0.05%. 40% מ- 5ETH מוחזר לאדם שהפנה אותך (אל תניע אותי אפילו במקרה שהפנית בעצמך). אז הצוות שלנו מקבל רק 3ETH, ללא דיבידנד.

איזה דגם עדיף לך כמשתמש?

האם אתה מעדיף שהחלפה תיקח 20ETH ממך, ואז תחזיר לך את 4ETH כשהמטען בפועל הוא 16ETH או שאתה מעדיף תשלום חילופי אתה 3ETH בלבד?

לאן נעלמה עמלת העסקה שלא נגבה בבינאנס? זה מוחזר ישירות לסוחר בפועל!

אם אתה חושב שבורסה מציעה דיבידנד זה טוב כי אחרים משלמים עמלת עסקה ואתה מקבל את הדיבידנד. אבל האם אתה באמת חושב שאנשים ימשיכו לסחור בבורסה הזו הרבה זמן? מי יהיה הטיפש הזה להמשיך ולשלם את עמלת העסקה? האם אסימוני החליפין עדיין שווים 50 מיליארד? זה כבר גבוה יותר מ- BNB ב 500%.

זה משחק כדי לראות מי זורק את האסימונים במהירות.

משמעת בענף תלויה גם במשמעת משתמשים. אל תאשים את ההחלפה כשאתה מפסיד כסף. היה אחראי להחלטות ולבחירות שאתה עושה עכשיו. אם אתה יוצא מאוחר, אל תאשים אף אחד שלא הזהיר אותך. “

למרות הביקורת של CZ, FCoin נראה לא מפריע. הם אפילו רשמו את זוג ה- BNB ב”אזור החדשנות “שלהם, מה שכנראה נעשה מתוך כוונה לצוד את בסיס הלקוחות של בינאנס או לכל הפחות לערבב מעט את הסיר – אכן חצוף מאוד.

האם הדגם החדש הזה ישרוד?

כמו ברוב הדברים בקריפטו, קשה לומר אם “מודל הכרייה הטרנס-פי” הזה שהזניק את FCoin לפסגה ימשיך לשמור עליו שם.

יתר על כן, נותר לראות האם המודל העסקי של נתח ההכנסות בשיעור 80% יהיה מקיים בעצמו (CZ בוודאי לא חושב כך), אך כמה דברים בטוחים:

 • “מודל הכרייה הטרנס-טרמי” היווה אלטרנטיבה מוצלחת ל- ICO במובן זה שהוא גייס כספים לפי שווי גבוה יותר מאשר אסימון הבורסה הגדול ביותר BNB, ובמקביל שימש כאסטרטגיית רכישת לקוחות גאונית על ידי מתן תמריצים. לסוחרים לעבור לפלטפורמה שלהם
 • גם אם FCoin לא מקיים את המקום הראשון, נפח המסחר שלקחו בבורסות אחרות יוביל לבורסות אחרות להעריך מחדש את מודלי האסימונים שלהם ואולי לשנות אותו כדי לספק תמריצים נוספים לסוחרים. יותר תחרות בבורסה פירושה תנאים טובים יותר עבור הסוחרים.
 • אולי CZ יכולה סוף סוף ליישם את כלי האסימון שהצעתי.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map