11 אסימונים להמרת מטבעות קריפטוגרפיים מדורגים לפי יחס TVEV

בעבר ניתחנו אסימונים להחלפת קריפטו באמצעות ה- יחס TVEV – ערך סמלי / נפח חילופי. יחס TVEV משווה את מחיר אסימון הבורסה לנפח הנסחר בבורסה הבסיסית. מבחינה רעיונית, זה לא רחוק מדי מיחס ה- P / E שמשמש לעתים קרובות בעת הערכת מניות.

לאחר ההודעה האחרונה שלנו, רבים מכם הושיטו ידיים וביקשו מאיתנו לנתח מגוון רחב יותר של אסימוני חליפין, מעבר למניות Binance Coin, Huobi Token ו- KuCoin. לכן, בפוסט זה אנו נסתכל רחבה יותר על אסימונים מרכזיים.

אם אתה מחכה לניתוח שלנו על אסימונים מבוזרים (כגון 0x, Bancor ו- Kyber), אל תתייאש – אנו נשתף את זה בקרוב.

11 אסימונים להמרת מטבעות קריפטוגרפיים מדורגים לפי יחס TVEV

לקחנו מדגם נתונים מ- 8 ביוני 2018 על מנת לקבל סקירה על יחס ה- TVEV. כמו בפוסט הקודם שלנו, אנו משתמשים בבסיס ההיצע הכולל (לא במחזור) לחישוב שווי השוק. הנה התוצאה:

imageLikeEmbed

שוב, מספרים אלה נדגמים ליום אחד בלבד, ולכן הגודל חשוב יותר מהמספר המדויק. למרבה המזל, יחס ה- TVEV לאסימון חילופי הוא יציב למדי לאורך זמן, כפי שראינו בהודעה האחרונה שלנו.

דוגמה לאופן שבו שווי השוק ההון: Lykke (LKK)

המקרה הקיצוני ביותר ברשימה שלנו הוא Lykke, שהוא חילוף קטן שאסימונו (LKK) מייצג למעשה הון עצמי בחברה המנהלת את הבורסה. באופן ספציפי, 100 אסימונים של LKK מייצגים נתח אחד של תאגיד Lykke, שהוא תאגיד שוויצרי. לפיכך, LKK באמת נמצאת בקטגוריה שונה משאר הרשימה, ויחס ה- TVEV שלה משקף זאת, בישיבה >300.

אסימוני יחס TVEV גבוהים: תחזיות תועלת גבוהות, צמיחה שורית או סתם משקיעים אופטימיים?

לשניים הבאים ברשימה יש יחס TVEV גבוה, אך השירות של אסימונים אלה אינו צמוד להון.

Ethfinex (NEC)

הראשון שבהם הוא אסימון Ethfinex והנקטר שלהם (NEC) עם יחס TVEV של סביב 60. התועלת העיקרית שלה נובעת מכך שבכל 30 יום Ethfinex שולח 50% מכלל דמי המסחר לחוזה חכם של Ethereum, בבעלות מחזיקי צוף, והסוחרים מקבלים סכום של NEC המתואם לחודש שלהם. פעילות סחר. זה יוצר תמריץ להחזיק קודם כל אסימוני NEC, ושני לסחור באופן פעיל ב- Ethfinex. בנוסף, אסימון ה- NEC יכול להשתמש ב- הַצבָּעָה ברשימות חליפין חדשות.

Cobinhood (COB)


שיתוף פעולה

קרדיט תמונה: Cobinhood

Cobinhood הוא השלישי ברשימה עם יחס TVEV של סביב 55. Cobinhood הוא בורסה ריכוזית בתשלום אפס קטן שהביע חזון גדול להיות מבוזר (אולי להסביר חלק מיחס ה- TVEV הגבוה שלה). לא ממש ברור כיצד התועלת של ה- לְבֵנַת פֶּחַם אסימון מקושר להיקף העסקה ב- Cobinhood, מכיוון שלפי ידיעתנו אין להם הנחות, רכישות חוזרות, הצבעה או נתח עמלה.

אסימונים ביחס לטווח בינוני של TVEV: נקודה מתוקה לאסימני חילופי מבטיחים?

לטוקני החליפין הבאים ברשימה יש יחס TVEV בטווח שבין 10 ל -20.

COSS

הראשון הוא COSS, שהיה הוזכר על ידי לא מעט מקוראינו ב- Reddit. יש לו יחס TVEV סביב 17. בדומה ל- Ethfinex ו- NEC, COSS חולקת 50% מהרווחים באמצעות חוזה חכם – אם כי זה קורה על בסיס שבועי ולא חודשי. מעניין לציין כי COSS כרגע הוא בעל יחס TVEV כה נמוך בהשוואה ל- NEC, למרות שיש לו דגמי שירות דומים מאוד.

לניסיון מקיף להערכת COSS, עיין ב פוסט בינוני זה מאת דן זולר.

KuCoin (KCS)

KuCoin ו- KCS אסימון יושב כיום בסביבות 15 ביחס TVEV. מכיוון שכבר כיסינו את KuCoin ההודעה האחרונה שלנו, לא נפרט כאן יותר מדי פרטים, אבל מחשבון זה הוא די שימושי לחישוב ההחזרות שתקבל בגין החזקת KCS. בעת כתיבת שורות אלה, KCS נותנת תשואת דיבידנד מרומזת של 4.8%.

LATOKEN (LAT)

latoken

קרדיט תמונה: לוטוקן

ה מודל שירות לאטוקן הזה (LA T) נראה במבט ראשון דומה למודל ההנחות הסטנדרטי ש- למשל. בינאנס עוקב אחרי, אבל זה בעצם שונה לגמרי. במקום לתת למשתמשים 50% הנחה על תשלום דמי עסקה עם האסימון שלהם, אתה מקבל הנחה של 50% בעת סחר באסימון עצמו. למשל, אם אתה קונה ETH ל BTC תשלם עמלה של 0.1%, אך אם אתה קונה ETH ב- LAT, תשלם 0.05%. באופן טבעי יש הבדל גדול בין זה לבין מודל Binance. מעניין של LATOKEN יש יחס TVEV גבוה בהרבה מביננס – זה גורם ל- BNB להיראות זול …!

קוווין (QASH)

הסיפור עם QASH הוא קצת יותר מסובך מהשאר, מכיוון שיש לו אסוציאציות לשתי מרכזיות קיימות (Quoine ו- Qryptos), אך הוא מקושר ביסודו לפלטפורמת Quoine Liquid הקרובה. מדדנו את יחס ה- TVEV באמצעות Quoine בלבד, ונתן לו יחס TVEV של סביב 10. אם נוסיף את נפח ה- Qryptos, זה מקטין את יחס ה- TVEV מעט לכ- 8 – 9. שימו לב שאולי דגימנו את Quoine בנפח נמוך. ביום, כפי שראינו את QASH בטווחי TVEV נמוכים יותר בימים אחרים (עד 5).

אסימונים של יחס TVEV נמוך: שירות נמוך או פשוט מוערך פחות?

שכבת האסימונים הבאה אליה אנו עוברים יש יחס TVEV נמוך יחסית, שנע כרגע בין 1 לסביבות 3.

Huobi (HT)

הואובי (HT) יש יחס TVEV מצפון ל -3. כיסינו גם את זה ההודעה הקודמת שלנו, אז רק נציין שהתועלת העיקרית שלה קשורה להצבעה ולהנחות (אם כי בצורה קצת יותר מפותלת מביננס, שם הזכאות להנחות מחייבת אותך להמשיך לקנות HT מדי חודש).

Bibox (BIX)

BIX מעניין כי בבורסת Bibox יש ~ 4X מהנפח של KuCoin, אך שווי שוק נמוך ב -20%. התוצאה היא יחס TVEV מתחת ל -3 עבור BIX. מעניין שמודל השירות שלהם הוא פחות או יותר שילוב של המודל של Binance ושל KuCoin.

מבנה ההנחות שלה נהיה פחות אטרקטיבי על בסיס שנתי (בדומה לבינאנס), אך יש לו מודל כוויות אגרסיבי יותר מאשר בינאנס וגם KuCoin, עם 25% מהרווח הנקי (EDIT: השתנה ל 45% מדמי המסחר, או 67.5% אם אתה נמצא ב- 100 הראשונים בהיקף המסחר) נשרף רבעוני עד ש 60% מהאסימונים נשרפים. נוסף על כך, 30% מהרווחים נטו משולמים לבעלי BIX באמצעות טיפות אוויר. KuCoin עושה 50% מההכנסות.

ראוי לציין כי ההבדל בין ביצוע טיפות אוויר על בסיס רווחים נטו ולא הכנסות הוא משמעותי. ראשית, ברור שההכנסות (בהגדרה) תמיד יהיו גדולות מהרווחים. שנית, הרבה יותר קשה לנפח את היקף הנסחר לבורסה שיש לה טיפות אוויר על בסיס הכנסות.

הסיבה היא שאנו יכולים להעריך את ההכנסות של הבורסות הללו על בסיס נפח נסחר: פשוט הכפל את הנפח הנסחר באחוזי דמי העסקה. כך שמודל airdrop המבוסס על הכנסות (כמו של KuCoin) מקשה על ניפוח היקף הנסחר מבלי לשלם על כך ביוקר באמצעות airdrops. לעומת זאת, הרווח הנקי לוקח בחשבון את הוצאות הבורסה, שאין לנו גישה ישירה אליהן.

משתי הסיבות הללו, צריך להיות ברור שמודל אוויר-דרופ מבוסס על הכנסות הוא עדיף בהרבה על בעלי סמלים, כל השאר זהה, ואולי זה מסביר חלק מהפער בין יחסי ה- TVEV של Bibox ו- KuCoin..

בינאנס (BNB)

בינאנס

קרדיט תמונה: בינאנס

כבר כיסינו את Binance (BNB) בהודעה האחרונה שלנו, אך ראוי לציין שיש לו את יחס ה- TVEV השני הנמוך ברשימה, והוא יושב בסביבות 2. אתה יכול לטעון טענה חזקה כי סביר להניח שהוא נמוך במחיר, אך ראוי גם לציין כי השירות העיקרי שלו (עסקה הנחות עמלה) יקטן בהדרגה ויגיע ל 0 בשנת 2022.

אם Binance מעוניינת לשמור על מחיר BNB, לא מן הנמנע שהם יוסיפו שירות נוסף עבור BNB בשנים הבאות. למעשה, יש לנו דוגמה לאחרונה להתרחשות זו, כשהודיעו לפני כמה שבועות על כך חשבונות המחזיקים יותר מ -500 BNB יקבלו דמי הפניה גבוהים פי שניים.

אם אתה רוצה לקרוא עוד על Binance / BNB, בהחלט לבדוק את זה ניתוח זה כאשר ראש חקר הקריפטו שלנו, ג’ונני ליו, מעריך את BNB באמצעות תזרימי מזומנים מרומזים. מסקנתו היא ש- Binance יכול להגדיל באופן מסיבי את מחיר האסימון של BNB באמצעות שינוי אחד במודל האסימונים שלהם.

Cryptopia (CEFS)

לבורסה Cryptopia מבוססת ניו זילנד יש אסימון שהוא מעט יוצא דופן עם היצע כולל נמוך של 6300 אסימונים של CEFS. כמובן שמספר האסימונים הוא שרירותי במקצת, אך יש בכך כדי לתת לו מחיר סמלי גבוה (>$ 1000 לכל CEFS). אתה יכול לשער שמשקיעים עשויים להגיע למסקנה שהוא במחיר מופקע בגלל זה. ההיגיון הזה כמובן לקוי.

בדומה ל- KCS, אנו יכולים לחשב את תשואת החלוקה המשתמעת באמצעות האתר הזה. נכון לעכשיו התשואה עומדת על 8%, שזה הרבה יותר גבוה מ- KCS.

ככל הנראה, המניע העיקרי ליחס ה- TVEV הנמוך של CEFS של אחד (לעומת למשל יחס ה- TVEV של KCS העומד על 15) הוא שהוא משלם רק 4.5% מההכנסות החודשיות (לעומת 50% האגרסיביים של KuCoin מההכנסות היומיות). זה רק יסביר הבדל של ~ 11X ביחס TVEV, כך ש- CEFS אינו נמוך במחיר (בהשוואה ל- KCS) או שיש גורמים אחרים שמסבירים את ההבדל (למשל, אין הנחות בדמי עסקה).

סיכום

סיכמנו את דגמי האסימונים בטבלה זו לעיונך, שם האסימונים ממוינים לפי TVEV (גבוה עד נמוך).

שירות אסימון החליפיןמודלים של אסימונים להחלפה (Bibox עודכן ב -2 באוגוסט 2018)

* יחס TVEV (ערך אסימון / נפח חליפין) הוא לכל 8 ביוני 2018.

לידיעתך, לפעמים מרכזיות מבצעות שינויים קלים במודלי השירות שלהן, כך שאם אתה מסתכל על אסימון חילופי ספציפי, אנא עשה מחקר משלך כדי לוודא שיש לך את הגרסה האחרונה..

אם מצאת מאמר זה שימושי, אנא יידע אותנו ושתף אותו עם סוחרי הצפנה האחרים שלך.

בהמשך נבחן אסימוני חילופי מבוזרים. המשך לעקוב!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map