חדשות סגירת בדיקות בטא, מסד נתונים חדש ועוד

זה מרגיש כאילו הזמן פשוט רוכס בימים אלה. חלקית זה מכיוון שהקריפטו נע ברק במהירות, אבל גם כל יום גדוש במשרד CoinFi.

אוגוסט לא היה יוצא מן הכלל!

חדשות CoinFi נסגרו בדיקות בטא

בסוף יולי גילינו את חדשות CoinFi למספר קטן של בודקי בטא מוקדמים.

מאז אנו אוספים משוב משתמשים ומבצעים ראיונות משתמשים אחד על אחד, עדיפות לבקשות תכונות, ושיפור המוצר בהתאם.

למרות שקיבלנו בקשות והצעות על תכונות על בסיס יומי, השיחה עם המשתמשים שלנו ישירות היא חלק מרכזי ממעגל פיתוח המוצרים.

היו לנו שיחות מקיפות של 1 על 1 עם 22 משתמשים באוגוסט. חלק מהראיונות הללו נועדו לבדיקת שמישות, אך רצינו רק לדבר עם משתמשי CoinFi ולקבל הבנה טובה יותר של האופן שבו אתה סוחר בהצפנה בימינו..

נקודות השיא של השימוש ב- CoinFi News עבור המשתתפים היו 1) להיות בעל יעד אחד בו תוכלו לקבל את החדשות החשובות 2) פריסה אינטואיטיבית לגלישה ולקריאת סיפורי חדשות קריפטו ו- 3) חוויית סינון המקלה על מציאת חדשות אודות פרויקטים ונושאים שאכפת לכם מהם.

כמובן שהיו גם אורות נמוכים. חלק מכם רצו שנציג רק חדשות מרגשות בשוק (תכונה שאנחנו עדיין מפתחים). הצעת גם מספר שיפורים ב- UX, כגון הוספת תכונה שלא נקראה / נקראה, הפיכת תרשימי מחירים לפונקציונליים יותר, הוספת רכיב חברתי, שיפור מהירות העומס ועוד.

אנו לוקחים את המשוב שלך בחשבון כאשר אנו ממשיכים לשפר את חדשות CoinFi ואת המוצרים הקרובים שלנו, ואנו מצפים לקבל את המשוב שלך על מהדורות התכונה שיש לנו בעתיד הקרוב.

אנו נשאיר לך משוב חיובי מבודקי הבטא של CoinFi News:

1

6

7


בדיקות בטא סגורות של חדשות CoinFi ימשיכו להיות מוקד גדול עבור הצוות בספטמבר. אנו מתחייבים לבנות פלטפורמה איכותית ומתכננים לשחרר רק כאשר המוצר מוכן באמת לקהל הרחב.

אם עזרת לנו בבדיקת בטא חדשות CoinFi, אנו מעריכים את המשוב וההצעות שלך. אם עדיין לא קיבלת גישה, הישאר מעודכן!

המאגר החדש של CoinFi: מ -1,971 מטבעות ו- ICO ל -6,900 מטבעות ו- ICO

אם אתה עוקב אחרי ICO שלנו, אתה יודע שזה היה מסע מעלה ומטה. מיהרנו למסור תאריך יעד ציבורי מאוד כבר ב- 6 באפריל, בטא הציבורית שהוצאנו לא עמדה בציפיות, לא שלך ולא שלנו.

מאז הגדלנו את צוות הנתונים שלנו. כשמדען נתונים ומהנדס נתונים חדש יצטרף אלינו במשרה מלאה בקיץ הקרוב, צוות הנתונים של CoinFi עומד כעת על ארבעה חברי צוות במשרה מלאה. הם עבדו קשה לבנות תשתית נתונים מוצקה כאן ב- CoinFi.

כעת תוכל לחקור 6,900 מטבעות ו- ICO במאגר CoinFi עם נתונים מדויקים המתעדכנים ונבדקים באיכות על בסיס יומי, בהשוואה ל -1,971 מטבעות ו- ICO שהיו לנו בעבר.

אנו סורקים את האינטרנט במספר רב של מקורות נתונים ציבוריים ומשתמשים באלגוריתמים תואמים חכמים כדי לזהות את אותו מטבע על פני מספר רב של משאבים. נוסף על כך, אנו מבצעים הערכות איכות אוטומטיות של הנתונים שלנו ויש לנו מנחים האחראים לשמירה על איכות הנתונים.

זה מה שהיה צריך להיות מסד הנתונים של CoinFi מההתחלה.

ההבדלים העיקריים בין מסד הנתונים הקודם לזה החדש

מאגר המידע הנוכחי הוא ככל הנראה מאגר הצפנה הנרחב ביותר שקיים בשוק, המכיל כ -6,900 מטבעות ו- ICO. המספר הזה גדל מדי יום.

הנתונים של כל עמוד מטבע מדויקים ומקיפים יותר.

בואו נשתמש ב- 0x כדוגמה כדי לראות את ההבדל הוויזואלי.

דף מטבע 0x ישן ב- CoinFi

ישן דף מטבע 0x

דף מטבע 0x חדש ב- CoinFi

דף מטבע 0x חדש

בטווח הקצר אולי לא תבחין בשינויים משמעותיים בפלטפורמה. אבל אם תתחיל לחפש מטבעות בודדים, תראה שמאגר המידע מקיף הרבה יותר.

תראה גם את האיטרציה הראשונה של מדדי האסימונים המתקדמים שלנו המוצגים בדפי אסימונים רבים של ERC-20. אתה יכול לבדוק הדף 0x החדש וראה את המדדים החדשים בפעולה בעצמך. אם אתה מזהה בעיות נתונים כלשהן, פשוט הקש על דווח על באג כפתור בפינה השמאלית התחתונה של כל עמוד.

זה רק צעד אחד נוסף בכיוון הנכון עבור CoinFi. צוות המוצרים פועל להפוך את הנתונים שלנו למדדים ולאותות שניתן לבצע בהם משתמשי CoinFi יכולים להשתמש כדי לחשוף הזדמנויות מסחר רווחיות..

CoinFi באור הזרקורים

באוגוסט שיתף מנכ”ל CoinFi, טימותי תם, את בלומברג במחשבותיו על תנועות השוק האחרונות בפעמיים בטווח קצר של שבועיים. פרסום ההצפנה העתידי, ThirtyK, עשה גם כן פרופיל מעמיק על טים ו- CoinFi.

אנו נמשיך לדחוף לחשיפה רבה יותר עבור CoinFi כאשר אנו מציגים תכונות מוצר חדשות. למידע נוסף, עיין בדף העיתונות שלנו.

צילום מסך 2018 08 30 בשעה 11.11.01

בספטמבר, טים ייצא שוב לכביש ויבקר בקוריאה ובווייטנאם. הוא ידבר ב:

בנוסף, ה- CTO שלנו האן צ’אנג ייצא מאחורי המחשב לדבר בו אתית, פסגת התעשייה של אתריום בהונג קונג, יחד עם טכנולוגי בלוקצ’יין אחרים כמו ויטאליק בוטרין, לוי לו וכו ‘.

אנו שמחים על האירועים הבאים. אם אתה בסביבה אל תתבייש, בוא ותגיד שלום!

אסימון COFI נרשם ברשת קיבר

בתחילת אוגוסט, COFI אסימון נרשמה רשמית ברשת קיבר, רשת הנזילות המבוזרת המאפשרת החלפה חלקה של מגוון אסימונים על פני מספר פלטפורמות.

רשת קיבר היא לא סתם בורסה נוספת, שהיא פלטפורמת תשלום סמלית הפותרת בעיה מרכזית עבור המערכת האקולוגית האסימית. קיבר מאפשרת לספקים לקבל תשלומי מסחר אלקטרוני במגוון אסימונים שונים אך ישולמו באסימון ספציפי לבחירתם, פריצת דרך בטכנולוגיית התשלומים האסימית ש- CoinFi תיישם בכלי השירות שלנו להימור אסימונים..

סקרנו פרטים נוספים על הרישום שלנו הודעה לעיתונות כאן.

AMA חודשי עם צוות הליבה של CoinFi

בחודש שעבר התחלנו AMA חודשי ב- Reddit כדי לענות על כמה מהשאלות מהקהילה שלנו. תוכל למצוא את השאלות והתשובות של AMA באוגוסט כאן.

AMA חודשי

ה- AMA של ספטמבר עכשיו בשידור חי ב- Reddit ואנחנו נגיב אליו עשרת השאלות המובילות שנבחרו בקהילה (לפי הצבעות) עד ה- 8 בספטמבר 2018 HKT. אז פטרו עם השאלות שלכם.

ככה זה עובד.

אם יש לך שאלה שתרצה לשאול את צוות הליבה של CoinFi, פשוט פרסם אותה באזור התגובות.

אתה יכול לשאול מספר שאלות.

פשוט הפרידו כל שאלה בהערה אחרת. לאחר שבוע יענו על 10 השאלות המובילות שמקבלות הכי הרבה הצבעות מהקהילה.

מחשבות אחרונות

בראיונות המשתמשים שלנו ציינת שהדברים שאתה הכי רוצה לראות מתוך פרויקטים שאתה מושקע בהם הם עמידה במפת דרכים, אימוץ העולם האמיתי, שותפויות אמיתיות שמציעות ערך עסקי ורישום בבורסות גדולות.

אנו שומעים אותך בקול רם וברור. המטרה היחידה שלנו כצוות כרגע היא לבנות מוצר המשרת משקיעי קריפטו כמוך.

עכשיו יותר מתמיד יש צורך בפלטפורמה כמו CoinFi, וזה מה ששמענו ממך בעקביות במהלך ראיונות המשתמשים שלנו. כאשר אנו מתקרבים לסוף רבעון 3, אנו מצפים לספק תכונות הממנפות את הנתונים שלנו בכדי לסייע לכם לחשוף הזדמנויות מסחריות, אפילו בשוק הדובים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map