למד לסחור בחוזים עתידיים בביטקוין תוך 5 דקות

מה זה ביטקוין עתיד?

חוזים עתידיים בביטקוין הוא חוזה נגזר אשר יש לו תאריך תפוגה מוגדר ובתום התפוגה הצדדים המוסכמים מבצעים את התנאים כפי שנקבעו בחוזה. לדוגמא, תמכור את הביטקוין שלך ב -15,000 $ לאחר חודש אחד, אך מחיר הביטקוין לאחר חודש הוא 12,000 $, אתה תרוויח רווח מהיר של 3000 $, אך בצד השני אם היית אומר שתקנה את BTC בסכום של 15,000 $ לאחר חודש והמחיר הוא $ 10,000, ובסופו של דבר תשלם 5000 $ נוספים ותגרום להפסד שלך במאזן שלך..

ביטקוין שנכנס לחוזים עתידיים עם רגולציה הוא הבטחה שהמחירים יתייצבו בגלל הנזילות שמספקות הבורסות הגדולות ותמיכה טובה במזומן. זה ייקח את הביטקוין לשוק המרכזי לתמיכה נוספת במטבע.

ג’יי.פי מורגן אמר כי “הביטקוין יוגדל כנכס ברמה מתפתחת.”

ההבדל היחיד בין חילופי חילופי רכבים קודמים לבין מונעות רגולטוריות חדשות הוא רשת הביטחון והאבטחה גם במקרה של פריצה מאובטח הכסף שלך. בניגוד לבורסות ביטקוין אחרות כדי לשחק בחוזים עתידיים אתה זקוק למזומנים ולמרווח התחלתי מראש אשר מתנהג כמו קרן הניתנת לרכישת ביטקוין, אינך צריך לשים את כל הכסף זה נותן לך מינוף לרכישת חוזים נוספים..

לא צריך לקנות ביטקוין כדי לשחק בשוק החוזים העתידיים, זו רק הבטחה על כך שאתה חייב ביטקוין. יתרון נוסף שהבורסות המפוקחות מספקות הוא פחות עמלות, נכון לעכשיו אם אתה סוחר בבורסות שאינן מוסדרות, בסופו של דבר אתה משלם 2% ל -5% ואילו אתה משלם 1 דולר עבור סחר עתידי..

ישנם סוגים שונים של חוזים הזמינים בשוק כמו quanto ו- xbt futures, בהם החוזה מתומחר בביטקוין, זה עניין של להבין איזה חוזה ברצונך לסחור תלוי לחלוטין בך..

כיצד להשקיע בחוזים עתידיים בביטקוין?

נכון לעכשיו ישנן בורסות רבות המציעות סוגים שונים של חוזים עתידיים בביטקוין שבהם ניתן להזמין בשוליים הראשוניים.

אוקקוין מבטיח אבטחה מסוג בנק ברמה הגבוהה ביותר, בורסות מבוססות הונג קונג המאפשרות מרווח פי 10 בחוזים עתידיים בביטקוין.

CME היא אחת הבורסות הגדולות בעולם בהן ניתן להחליף מינימום 5 BTC עם תנודה מינימלית של 5 $ לחוזה ויש להם שעות מסחר ספציפיות.

CBOE מציע תמיכה בחוזים שבועיים, חודשיים ורבעוניים בגודל של 1 BTC בתשלום של .25 $ לסחר. CBOE תומכת ב 44% מרווח החוזה.

ביטמקס נוסד על ידי סוחר בנק סיטי לשעבר, ארתור הייז, שם ניתן לתפוס עמדות עם 100x ומציע פיקדון BTC בלבד. זה המרכזיות היחידות שמעולם לא נפרצו.

אז הנה האסטרטגיה הראשונה שתוכלו לבצע כדי לבצע את הסחר העתידי שלכם!


סחר עם שוליים קבועים ו- Cross Margin?

מרווח קבוע הוא אחוז קבוע המשמש כנגד הפוזיציות לאחר השימוש בשוליים קבועים אינך צריך לדאוג לאיזון. זה ישתמש רק בזה הרבה ברגע שמעמדתך תחוסל.

מרווח צולב יכול להיות מסוכן מאוד באותה תקופה, זה כמו לשים הכל בבת אחת אם השוק נע כנגד העמדה שלך אתה חייב לאבד הכל.

תתחיל בקטן

Bitmex מציעה 100x אלא כל מה שאתה יכול להתחיל בקטן כמו להזמין חוזה של 1000 $ בחוזים עתידיים כפי שאתה יכול לראות בתמונה שהשתמשתי בשוליים מבודדים שהם 2x. זה מאפשר לי להשתמש בכספי כראוי.

עתיד ביטקויןעתיד ביטקוין

בצד השני כפי שאתה יכול לראות אם אשתמש בשוליים צולבים אז כל הכסף שלי מונח על כף המאזניים

במקרה של CME ו- CBOE עליכם ליצור קשר עם ספקים או סוכני מניות שיש להם גישה לפיד של בלומברג. CME ו- CBOE דורשים הפקדה ראשונה של 44% מהמרווח במזומן אם אתה רוצה לסחור בחוזים עתידיים נניח שמחיר ה- BTC הוא 14000 $ עכשיו ואז אתה צריך להשתמש במזומן בשווי 6000 $ כדי לסחור ואחרי זה אתה צריך לשלם או קבל לפי האסטרטגיה שלך.

אֲבֵדוֹת

במסחר עתידי Longs משלמים מכנסיים קצרים ומכנסיים קצרים משלמים Longs כך המערכת יוצרת רווח והפסד, אך במקרה שהשוק נע כל כך מהר עד שהשוליים שלך נקראים אז מערכת המסחר לוקחת את ההזמנה כי היא לא קיבלה את צו הפירוק. מילא. לכן בזמן ההסדר הפסדי החיסול שלא מומשו ינוכו מהרווחים של כל הסוחר לפני חלוקתו. זה ידוע בשם התרועע אֲבֵדוֹת.

CME משתמשים בשיטה משלהם המכונה סליקת OTC, ולכן CME משמש כקונה עבור כל מוכר ומוכר לקונה שמבטיחים סיכון פיננסי וביטחוני. מערכת CME היא מערכת מרכזית בה הם דואגים לכל ההפסדים והסיכון הכרוכים בכך.

שם חילופי מינוף סוגי חוזים מודל חיסול אורך
ביטמקס 100x הפוך פינוי אוטומטי חודשי, רבעוני
אוקי מטבע פי 20 הפוך הפסדים חברתיים שבועי, רבעוני, חודש
CME לא הפוך סליקת OTC חודשי, רבעוני

סוף סוף עצה!

צפו בשוק

השקיעו בנגזרות על ידי מחקר והבנת הגדרות ומילות מפתח חשובות התקשרו לחבריכם שיודעים את יסודות העולם הפיננסי, הם יכולים לעזור לכם להפחית חלק מהכמויות הלא ידועות. אתה יכול להתחיל בצפייה בתרשימים. ישנם כלים זמינים ברשת כגון תצוגת מסחר שבהם אתה יכול לשרטט קווים ומגמות שונות בהתבסס על תנועת השוק..

עתיד ביטקוין

על ידי צפייה בשוק תוכלו להכיר את כיוון השוק, לעצור הפסדים, את אזורי היעד שלכם. מעל התרשים שצויר אנליסט מראה הערכות כיצד השוק עשוי לנוע. אין דבר כזה חיזוי זה הכל דפוסים לכל היותר אתה יכול להכיר את היעד שלך אתה טוב ללכת.

סיכום

זהו רק מדריך ידני קטן להשקעה בשוק העתידי אם ברצונך לסחור באתר כגון Bitmex עליך לנסות תחילה את ה- testnet בו תוכל לבדוק את השוק וברגע שאתה מוכן תוכל להיכנס לאתר החי. CME ו- CBOE החלו את המסחר אבל אתה יכול לסחור רק באמצעות מתווך, כך שיהיה מתווך שיוכל לעזור לך, אך בסופו של דבר אתה צריך לבחור את האסטרטגיה ולקחת שיחה אם לקנות או למכור.

האם אתה מחזיק במחקר לפני שאתה שם כסף. אל תהסס ליידע אותנו בדעותיך בתגובות למטה או לכתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map