עריכה: גידול FOMO מוסדי מייצר ביטקוין [BTC] במחיר נמוך מאוד

הביטקוין עמד במרכז תשומת הלב מאז שמחירו החל לטפס והגיע ליד שיאו הקודם בכל הזמנים. ריצת השוורים החלה לקראת סוף אוקטובר, כאשר מחיר המטבע הקריפטוגרפי המוביל היה נאבק לחלוף על פני ההתנגדות המרכזית של 13,000 דולר, ופעם אחת היא הצליחה לעשות זאת העצרת זינקה בעבר 19,700 דולר ללא מעט התנגדות.

סוחרים קמעונאיים נשאו את ראלי המחירים לשנת 2017, בעוד שחקנים מוסדיים שמרו על מרחק בטוח וציינו תנודתיות גבוהה ופחות בגרות כנכס. עם זאת, תוך 4 שנים נקודת המבט הזו השתנתה בצורה דרסטית ונראה שאותם מבקרים משוכנעים שכעת הביטקוין הוא העתיד. נראה כי מרבית הענקיות הפיננסיות וחברות ניהול הנכסים כמו JP Morgan ו- BlackRock שקראו פעם לביטקוין תכנית פונזי שינו את דעתם וכעת מאמינים שביטקוין עשוי להחליף את זהב בגלל עליונותו הטכנית. מנכ”ל BlackRock לורנס ד ‘פינק שטען פעם כי הביטקוין הוא כלי להלבנת הון מאמין כעת שהוא יכול להפוך לשוק עולמי. הוא אמר לאחרונה,

“הביטקוין תפס את תשומת ליבם ואת דמיונם של אנשים רבים. אנחנו מסתכלים על זה כעל משהו שהוא אמיתי. האם זה יכול להתפתח לשוק עולמי? יִתָכֵן.”

הענקים לא יכולים להסתפק בביטקוין

פייפאל החלה להציע קנייה ומכירה של ביטקוין יחד עם 3 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, ופתחה את השערים ל -283 מיליון לקוחותיה ורבים מאמינים כי ההחלטה של ​​ענקית עיבוד התשלומים גרמה לעליית המחירים המתמשכת. מנכ”ל החברה דניאל שולמן בשבוע האחרון טען שרוב לקוחותיהם בפלטפורמה שלהם אינם רוצים לטפל יותר במזומן והזמן בדיוק מתאים לביטקוין לעבור למיינסטרים..

MicroStrategy, ענקית תוכנה החליטה להמיר חלק מהאוצר שלה לביטקוין כבר באוגוסט והם רכשו ביטקוין בשווי של כמעט 500 מיליון דולר בסדרת רכישות. עם זאת, נראה כי ספק הפתרונות העסקיים מימש את הפוטנציאל האמיתי של הנכס הדיגיטלי המצומצם וגייס לאחרונה 650 מיליון דולר נוספים באמצעות הנפקת אבטחת חוב לרכישת ביטקוין נוסף. MicroStrategy מחזיקה כעת ביטקוין בשווי של יותר ממיליארד דולר על הגיליונות שלהם והם לא היחידים. למעשה, יותר מ -10 חברות הנסחרות בבורסה מחזיקות ביטקוין על גיליונותיהן.

רשימת חברות הנסחרות בבורסה המחזיקה כעת # ביטקוין:

MicroStrategy inc.

אחזקות דיגיטליות של גלקסי

כיכר inc.

Hut 8 Mining Corp.

וויאג’ר דיגיטל בע”מ

Riot Blockchain, Inc..

Bit Digital, Inc.


מטבע מצודה בע”מ

DigitalX

BIGG Digital Assets Inc..

MassMutual

– בלוקפורט (@ בלוקפורט) 10 בדצמבר 2020

מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy טען כי ההחלטה להמיר את נכס האוצר שלהם לביטקוין הייתה תוכנית מחושבת שכן ערך המזומנים מתדרדר בכל רחבי העולם. לדבריו, ביטקוין הוא נכס מקלט בטוח אמיתי בדרגת השקעה שיהפוך לבחירת נכס אוצר עבור חברות רבות בעתיד..

כל משקיע נמצא בסכנת אובדן עושרו בגלל האינפלציה הכספית הגדולה. כולנו זקוקים לחנות ערך שאינה מבוססת על פיאט. # ביטקוין הוא הפיתרון – נכס השקעה, מקלט בטוח, נכס עתודה לאוצר. #BTC הוא הטוב ביותר שלנו https://t.co/Rvf2JvyHMb.

– מייקל סיילור (@michael_saylor) 11 בדצמבר 2020

MicroStrategy היא לא החברה היחידה שרואה בביטקוין גידור אינפלציה, חברת ביטוח MassMutual ביטוח בת 170 שנה, עם תיקי השקעות של מעל 235 מיליארד דולר, השקיעה רק 100 מיליון דולר בביטקוין. כיכר בע”מ מיזם תשלומים של ג’ק דורסי, גרייסקייל ורבים אחרים קונים כרגע ביטקוין בתפזורת.

נכון לעכשיו, הביטקוין נמוך מאוד

הביקוש של הביטקוין בשוק הנוכחי גבוה מדי ומאפיל בקלות על ההיצע מכיוון שענקיות פיננסיות קונות יותר ביטקוין מאשר מיוצר כל יום על ידי הכורים. עם זאת, מחיר הביטקוין לא ממש משקף את הביקוש הגובר, זו הסיבה שאנליסטים רבים מאמינים כי ביטקוין הוא במחיר נמוך מאוד כרגע. אנליסט של סיטיבנק ניבא שמחיר הביטקוין יעלה על פני 300 אלף דולר בסוף שנת 2021.

אלסטר מילן, משקיע ביטקוין פופולרי, ואנליסט כתב,

“קנייה בגווני אפור >100% מהיצע ממוקש, קניית MicroStrategy, קנייה של משתמשים מרובעים, קניית קרנות גידור, קניית משתמשי PayPal … … וה # ביטקויןהמחיר לא בשיאים של כל הזמנים? “

תוכנית ב ‘תומך ביטקוין אחר ידוע המפורסם בזכות תרשימי המניות שלו זכה במחיר של 5 ספרות תוך שנתיים מהמחצית, ובהסתכלות על FOMO המוסדי הצומח הנוכחי נתון המחיר נראה אפשרי בהחלט. האנליסט הפופולרי טען כי מחסור באספקת הביטקוין יגיע בקרוב לשוק והמחיר יראה עלייה משמעותית ברגע שנעבור את קו 20,000 הדולר. תוכנית ב ‘בציוץ האחרון שלו צוטט סאטושי נקאמוטו, המייסד הפסבדו-אנונימי על האופן שבו הביטקוין אם יהיה הגיוני למספיק אנשים יהפוך ל”נבואה המגשימה את עצמה “.

"זה אולי הגיוני רק להשיג קצת [# ביטקויןבמקרה שזה יתפוס. אם מספיק אנשים [וחברות] חושבים באותה צורה, זה הופך לנבואה המגשימה את עצמה." – סאטושי נקאמוטו https://t.co/6tlXNIUYgP

– PlanB (@ 100 טריליון דולר) 12 בדצמבר 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map