banner
banner

האם העצרת האחרונה פירושה שביטקוין מוגדר לרווחים גדולים?

הביטקוין עלה לכותרות בסוף שנת 2017, כאשר הגיע לכ -20,000 דולר, כאשר מאניה מטבעות קריפטוגרפיים השתלטה על העולם. מתקשורת חדשות לסלבריטאים, לכולם הייתה דעה כחלוץ המטבע הדיגיטלי הוסיף + 1000% במהלך מספר שבועות. עלייה מדהימה זו ראתה כי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים רשמו רווחים מרשימים עוד יותר, את’ריום הגיע ל -1300 דולר, ועולה מ -10 דולר בלבד לפני מספר חודשים. אבל עצרות כאלה חייבות להסתיים, וככל שהגיע 2018, הביטקוין, את’ריום ורוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים ירדו במחיר והמשיכו כל השנה..

עם תחילת שנת 2019 הביטקוין צנח ל -3,200 דולר, כשאת’ריום ריחף סביב 100 דולר, ומומחים רבים אמרו לנו שזהו, העניין במטבעות קריפטוגרפיים הסתיים והדרך היחידה ירדה. אבל המציאות היא שמאחורי הקלעים, הרבה קורה לביטקוין עצמו ולבלוקצ’יין, ואיתם כל תעשיית הקריפטו. מוסדות פיננסיים גדולים התחייבו לנכסים דיגיטליים ולבלוקצ’יין עם יוזמות כמו פלטפורמת Bakkt, בעוד פייסבוק, כארגון מיינסטרים באמת, נמצאת כעת בשלבים הראשונים של פיתוח קריפטוגרפיה משלהם. וחברת המשקאות פפסיקו מיישמת פתרונות בלוקצ’יין בתהליכי הייצור שלהם.

זה לא הסימן לתעשייה במשבר, ההיפך מכך, ולמרות שזה עשוי להיות מפתיע עבור חלקם, הביטקוין ראה עליית מחירים מדהימה כאשר אנו עוברים לרבעון השני של השנה, עובר את 5,000 הדולר ועולה. מעל ערך התנגדות אסטרטגי ב -5,700 דולר.

אז האם זה אומר שנראה ראלי מחיר עצום נוסף לביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים, או שמא שחר כוזב אחר? לכל מי שחושב להשתמש ב- חילופי ביטקוין, ובמיוחד מסחר בשוליים כל מטבע קריפטוגרפי בשנת 2019, מתוך הבנת ההסתברות לעניין ראלי חדש. כדי לברר מה יקרה, עלינו להסתכל על ההיסטוריה של ביטקוין.

תנועת מחיר של ביטקוין

כאשר בוחנים את המחיר של ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר, חשוב לזכור שהם סוג חדש לחלוטין של נכס. הביטקוין קם רק בשנת 2009, הוא מגיב באופן שונה לתנאים כלכליים מאשר מניות, מניות ואפילו מטבעות פיאט בשוק המט”ח. הדבר היחיד שיכול לתת לנו אינדיקציה מה מחיר הביטקוין יעשה בעתיד הוא כיצד התנהג בעבר. לאלו מאיתנו שחושבים לסחור בביטקוין בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים, בעל מושג מוקדם על הדרך בה הוא עשוי לנוע מאפשר לנו להיות מוכנים להפעלה חדשה ולמקסם את הרווחים..

לכן, אם נבדוק את מחיר הביטקוין הנוכחי, נוכל לחפש דפוסים. הדבר הראשון שיש לציין הוא כי בקביעת שיא שנתי חדש, ביטקוין פרץ ממגמת ירידה שנמשכה 18 חודשים, מאז אותה שיא של 17,000 דולר בשנת 2017. מניתוח טכני עולה כי זהו סימן לשינוי מגמה, במקרה זה, התנודדות חזרה לשוק עולה.

חשוב לציין, שאם נסתכל על הממוצע הנע ל -50 יום ו -200 יום, נראה גם כי 50 הימים עברו זה עתה את קו 200 הימים, ומחזיקים מעליו. אתה יכול לראות את זה בתרשים למטה:

הפעם האחרונה שזה קרה באוקטובר 2015, ביטקוין המשיך לערוך את הערך ביותר מ -70% בסוף השנה. לכן, הניתוח הטכני מצביע על כך שביטקוין יעלה ערך. זה נשמע טוב לכל מי שמעוניין לנקוט עמדה בבורסת ביטקוין, אך מה שעשה ביטקוין בעבר, האם יש דפוס שנוכל לראות?

דפוס יש שם, מההשקה הראשונית שלו, ביטקוין הראה התנהגות עקבית. היא מציגה רווחים אדירים, אפילו ראלי הביטקוין הראשון, העולה מ- 0.10 $ ל -10 $ היא עליית מחירים אדירה, אם לא כזו שמשכה את העניין התקשורתי של מספרי 2017. לאחר מכן הוא ממשיך לרדת לאחור, לאבד בממוצע 80% מערכו הגבוה ביותר, ואז בסופו של דבר יתכנס שוב, ותמיד יגיע לשיאים חדשים משמעותיים. הירידה לאחר הראלי ב -2017, מהנמוכה לנמוכה בסופו של דבר, הייתה 84%, בדיוק בהתאם לתנועות המחירים הקודמות.

להיות מוכן

לכן, בעוד ששום דבר אינו בטוח אי פעם, במיוחד עם מחירי מטבעות קריפטוגרפיים, ייתכן שמגמת עלייה חדשה תצוץ. למה היינו יכולים לצפות מזה אם זה יקרה? שוב, אנו יכולים להסתכל אחורה למגמות העלייה הקודמות כדי לקבל מושג מה יכול לקרות. בכל מקרה בודד בו ביטקוין שבר את מגמת הירידה שלו והתגייס, הוא יצר שיאים חדשים של כל הזמנים. אם היא תמשיך בתבנית זו, העצרת הבאה, בכל פעם שהיא תתקיים, תעלה על השיא הקודם של 20,000 דולר בכל הזמנים.

כמובן, חשוב לזכור כי אין ערובה לביטקוין בהתאם לדפוסים שהראו קודם לכן, אך כמו כן, אין שום דבר המצביע על כך שלא. הדבר החשוב הנוסף שיש לזכור הוא שהדבר לא חל רק על הביטקוין עצמו, אלא על מטבעות קריפטוגרפיים בכלל. בכל פעם שהביטקוין התגייס בעבר, כך שגם האלטקוין עלה בערכו.

עבור כל מי שסוחר במטבעות קריפטוגרפיים, או שרוצה להתחיל, זה מקום מצוין להתחיל בו, להיות מוכן לכל תנועת מחירים עתידית אם היא תתרחש. אבל איך עושים את זה?

קח רווחים עם מסחר עתידי BTC

הדרך הקלה ביותר לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, את’ריום וליטקוין, היא סחר עתידי בבורסה לעתיד מטבעות חליפין. זה נמנע מהמורכבות של רכישת מטבע החילופי מטבעות משלך, ונושאים עם נזילות אם אתה צריך למכור אותו שוב, ובזכות מסחר בשוליים, מאפשר לך לקחת עמדות גדולות שאחרת יתאפשרו..

Bexplus הינה בורסת ביטקוין מובילה המאפשרת לך לסחור בחוזים עתידיים ב- Litecoin, Ethereum וביטקוין עצמו. עם מינוף פי 100, זה מאפשר לסוחרים לנצל את מלוא הפוטנציאל של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, במיוחד עם אפשרות לעליית מחירים חדשה שתגיע.

קל לשימוש, Bexplus היא הפלטפורמה לסוחרים שרוצים ליהנות מהפוטנציאל של מסחר בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להתמודד עם המטבע הקריפטוגרפי עצמו. עם חוזים תמידית ותכונות מקיפות יחד עם מערכת המסחר בשוליים שלה, זה הפיתרון המושלם לכל צרכי המסחר בקריפטוגרפים כיום.

סיכום

בשנת 2019, ביטקוין קיבל תפנית מכרעת עם רישומי העלייה עד כה בשיעור של כ- 80%. לאחר שהצטבר מתחת לטווח של $ 4000 למשך יותר מחודשיים, הנכס צבר רווחים מרשימים באפריל והמשיך במומנטום במאי 2019 ועבר את הרף של 6000 $. יתר על כן, העצרת התרחשה יותר משנה לאחר ביטקוין הגיע לשיא ATH. זה היה שוק הדובים הארוך ביותר בתולדות הביטקוין; שוק הדובים 2015 נמשך 57 שבועות. מכיוון שכאשר הביטקוין ממשיך לצבור פופולריות ואימוץ מיינסטרים, האופטימיות עשויה להוביל את המחיר לשיאים חדשים בעתיד הקרוב..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me