חיזוי מחיר של ביטקוין מזומנים (BCH): ניתוח צפוי של 2019 ו- 2020 עד 2024

לביטקוין קאש ולשאר המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים היה רדיואקטיבי של שנת 2019. בעוד שההחלמה מחודש אפריל עד סוף יוני הייתה יוצאת דופן, החודשיים האחרונים נאלצו להתמודד עם התנודתיות המוגברת. במילים אחרות, זו הייתה נסיעה ברכבת הרים.

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים נותרה רעיון מורכב המובן על ידי קומץ אנשים ברחבי העולם. היעדר מידע והכוונה נכונים מקשה על המשקיעים לעסוק בשוק מבלי לאבד את כספם בסך הכל או להישאר באותו מעמד ‘חרא’ זמן רב מהצפוי.

ישנם מאות מטבעות קריפטוגרפיים המופיעים ב- CoinMarketCap, אולם לא כל המטבעות והאסימונים הללו הם ראויים להשקעה. מסיבה זו, מאמר זה יצלול אל תוך החסרונות של ביטקוין מזומנים ויפטר את הכוח שמאחורי צמיחתו וכמובן מה מעכב אותו.

נתמך על ידי Coinlib

מה זה ביטקוין מזומן?

עובדות מהירות BCHמקור תמונה: Finder.com

ביטקוין מזומן הוא מזומן אלקטרוני של עמית לעמית “המאפשר לכלכלות חדשות עם מיקרו-עסקאות עמלה נמוכה, עסקאות עסקיות גדולות והוצאות ללא היתר.”

חשוב לציין כי חמשת המטבעות הראשונים הללו הם מזלג קשה של הביטקוין (BTC). ביטקוין קאש נולד ב -1 באוגוסט 2017, לאחר שזיוף קוד ביטקוין קשה. במילים אחרות, מזלג קשיח הוא תהליך של קבלת מטבע חדש מבלוקצ’יין מקורי, במקרה זה, Bitcoin Cash. עם זאת, לבלוקצ’יין החדש תמיד יש שינויים שהופכים אותו לשונה מהבלוקצ’יין האב.

יצירת ה- BCH הייתה הכרחית להתמודדות עם כמה אתגרים בביטקוין. הראשון להיות מדרגיות; גידול במספר העסקאות לחסימה. השנייה, להוריד את עלות העסקאות. לדוגמא, ביטקוין דורש עמלה ממוצעת של 1.31 דולר על מנת לעבד עסקה ואילו ביטקוין מזומן דורש כ -1,125 דולר בלבד.

Bitcoin Cash (BCH) ו- Bitcoin SV (BSV)

הבלוקצ’יין המקורי של Bitcoin Cash (מזלג של Bitcoin (BTC)) עבר פיצול בנובמבר 2018. זה הוביל ליצירת מטבע מטבע חדש; Bitcoin Satoshi Vision או Bitcoin SV (BSV). הפיצול בא בעקבות חילוקי דעות בקהילה בנוגע לשדרוג מתוזמן ברשת ביטקוין קאש המכונה CTOR (Canonical Transaction Ordering) ו- OP_CHECKDATASIG.

חלק מהקהילה שהונהג על ידי קרייג רייט השנוי במחלוקת וקלווין אייר התנגד בתוקף לעדכונים כשהם מנוגדים לחזון המקורי של הביטקוין. מאמציהם הובילו לפיצול הרשת באמצעות מטבע חדש, Bitcoin SV המתגאה בגודל של 128 מגה בלוק.

מספר חודשים לאחר הפיצול הדרמטי, Bitcoin SV נסחר במחיר של 132.17 דולר. יש לה שווי שוק של 2.3 מיליארד דולר והיא מחזיקה בעמדה התשיעית בשוק.

מפת דרכים של ביטקוין קאש

לביטקוין יש משימה להפוך לקריפטוגרפיה שמישה ברחבי העולם. המטרה העיקרית של מפת הדרכים היא “לאפשר לביטקוין מזומנים להתמקד מ ~ 100 Tx / s למעל 5,000,000 Tx / s.” כמו כן, מפתחים עובדים להשגת עסקאות מיידיות ואמינות לחוויית משתמש טובה יותר. יתר על כן, פרוטוקול מקיף הופך את השיפורים בעתיד פחות משבשים ומהווה בסיס חזק לבנייה של עסקים.


מפת דרכים של BCHמפת דרכים של ביטקוין מזומן. | מקור תמונה: BCH אורג

חיזוי מחיר מזומנים לביטקוין 2019 ו- 2020

ביטקוין קאש רשם ביצועים בליסטיים בשנת 2017 ממחיר התחלתי של 310 דולר ב -1 באוגוסט לשיא סביב 3,656 דולר ב -20 בדצמבר 2017. בתוך פחות מחצי שנה, משקיעי ביטקוין קאש צפו בצמיחה של יותר מ -1,000%.

תרשים מחירי ביטקוין מזומןתרשים ביצועים לטווח ארוך של ביטקוין קאש לפי CoinMarketCap

עם זאת, ההופעה בשנת 2018 לא הייתה כה ורודה. היו ירידות משתק מאסיביות בכל הלוח, כאשר ביטקוין מזומנים הגיע לשפל של כ- 75 דולר בעקבות המזלג הקשה בנובמבר 2018..

שוק הקריפטו מאוד תנודתי, שינויים מתרחשים באופן בלתי צפוי. עם זאת, נשתדל כמיטב יכולתנו להגיע לחיזוי מדויק. עם זאת, אין להשתמש בתחזיות אלה כייעוץ השקעות. מומלץ להיעזר בשירותיו של מומחה פיננסי.

מחיר מזומן של ביטקוין נאבק כעת להחזיק מעל 300 דולר. עם זאת, עם האימוץ והפיתוח הגובר של הרשת, ל- BCH יש פוטנציאל עצום לתקן לרמות גבוהות יותר לקראת סוף 2019. סביר מאוד להניח ש- Bitcoin Cash יסגר את השנה מעל 800 $.. ההתפתחויות המתמשכות שמטרתן לשפר את יציבות הרשת ולהפוך את הפלטפורמה לידידותית לעסקים עשויה לתת דחיפה למטבע במהלך שנת 2020 עם תחזית לשנה הסופית בין 800 ל -1,200 דולר..

אולי תרצה להסתכל על: תחזית מחיר הביטקוין לשנת 2019 ואילך

מומחים לוקחים על עצמם חיזוי מחיר מזומן של ביטקוין

ריכזנו תחזיות ממספר דמויות משמעותיות בענף כולל תחזיות מפרסומים אחרים.

רוג’ר ור

הוא תומך כל הזמנים של ביטקוין מזומן המכונה לעתים קרובות ביטקוין ישו. למרות שלא מדובר בחיזוי מחיר ישיר של ביטקוין מזומן, התחושות שלו כלפי עתידו של הקריפטו חיוביות. בראיון לא כל כך מזמן אמר Ver: “אני מאוד שורי לגבי ביטקוין מזומן, בדיוק כמו שהייתי המשקיע הראשון של ביטקוין בשנת 2011.” הוא צפה כי ביטקוין מזומנים ייסחר לפי שווי כפול משווי השוק הנוכחי עד סוף 2019. הוא נותר חיובי לגבי ביטקוין מזומנים מכיוון שקל לבזבז ולאחסן כמזומנים רגילים.

רוג'ר ור לוקח על עצמו את BCH

Finder.com

זהו אתר המשתף תחזיות קריפטוגרפיים באופן קבוע. בתחזית האחרונה של Bitcoin Cash נכתב ב- Finder.com כי הפרויקט יתמודד עם תחרות קשה מצד מטבעות אחרים כמו ביטקוין, ליטקוין ודאש. הפרסום מוסיף כי “ביטקוין קאש הוא פרויקט מעניין מאוד וכאחד המטבעות הדיגיטליים בעלי השווי הגבוה ביותר בעולם, ברור שהוא חובב קריפטו רבים צופה בו בעניין. אם זה יכול להשיג אימוץ נרחב לא רק בקרב קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, אלא גם בחברה המרכזית, יתכן שיש פוטנציאל לצמיחה, והוא מציע כמה נקודות הבדל מרכזיות בהשוואה לביטקוין. “

משקיע ארנק

התחזית של משקיעי ארנק למחיר הביטקוין במזומן היא דובית. הם צופים ירידה של -47.724% משווי השוק הנוכחי לסביבות 149 דולר. להלן קו המגמה של תרשים Bitcoin Cash:

תרשים BCH לטווח קצרתרשים חיזוי BCH / USD לפי משקיע ארנק תרשים חיזוי BCHתרשים חיזוי לטווח ארוך של מחיר BCH לפי משקיע ארנק

CoinSwitch

צובר המרת מטבעות קריפטוגרפיים מוביל המספק שער ליותר מ -300 מטבעות ו -45,000 זוגות מסחר משחרר גם תחזיות קבועות למחירי מטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה מאמינה שלביטקוין קאש יהיה שלב פיתוח קפדני בחמש השנים הקרובות. CoinSwitch אומר כי עתיד BCH ימשיך במקביל לזה של ביטקוין (BTC) מכיוון ששני המטבעות משותפים הרבה. באשר לחיזוי, “2019 תראה שמש לאורך כל הדרך, בעיקר. רק ברבעון השני, BCH עשויה לראות עלייה שולית, שלאחריה היא תזנק לרוחבה ותגיע עד לרמת 2K דולר ארה”ב. “

ביטקוין מזומנים מעבר לשנת 2020

הביצועים של ביטקוין מזומן בחמש השנים הקרובות יהיו תלויים בהתפתחויות ברשת, בקידום הטכנולוגיה ובאימוץ המיינסטרים. התוכנית להפוך את Bitcoin Cash לפלטפורמה תומכת בחוזה חכם כמו Ethereum עשויה לסלול את הדרך לאימוץ ושימוש רב יותר בעסקים. יתר על כן, ראלי הביטקוין הצפוי לאחר מחצית תגמול הכרייה במאי 2020 עשוי להניע את ה- BCH לגבהים גדולים יותר. לכן, תהיה צמיחה משמעותית במחיר של ביטקוין מזומנים שמגיע לרמות מעל 5,000 דולר עד שנת 2024.

ביטקוין מזומן כהשקעה

כשאנחנו לוקחים בחשבון מאמר זה, קשה להתעלם מביטקוין מזומן. הקריפטו בהיותו מזלג של ביטקוין פירושו שיש לו טכנולוגיה מוצקה ותכונות אבטחה. במילים אחרות, זה מאוד לא סביר שביטקוין מזומנים יתרסק ויימחק מהקיום בעתיד.

הפלטפורמה מתכוננת גם להתפתחויות נוספות. מפת הדרכים שלה ברורה מבחינת הגדלת המדרגיות והתפקודים שלה בעסקים. כפלטפורמת חוזה חכמה, Bitcoin Cash יוכל להתחרות ישירות עם Ethereum ורשתות יישומים מבוזרות אחרות (dApp)..

האם מזומן של ביטקוין הוא השקעה טובה?

עם האמור לעיל, Bitcoin Cash הוא נכס טוב להשקעה. הטווח הקצר יכול להיראות דובי אבל בטווח הארוך BCH יתחיל לצמוח בערכו. כל עוד הביטקוין ממשיך לצמוח, צפוי אפקט אדווה עם שאר הקריפטוסים, במיוחד אלו בעשירייה הראשונה.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

מה המחיר הנוכחי של ביטקוין מזומן?

מה המחיר הנוכחי של ביטקוין מזומן?

האם ביטקוין קאש יעלה שוב?

ביטקוין מזומנים צפוי לצמוח בחודשי ההישארות בשנת 2019. עם זאת, המשקיעים יצטרכו לסבול את התנודתיות הגבוהה הקיימת כיום בשוק. הקריפטו כבר הוכיח את היכולת להתאושש אפילו להכות רמות מעל 500 דולר. לכן, קיים פוטנציאל לצמיחה לקראת סוף שנת 2019 בו BCH עשויה להגיע לרמות סביב 800 דולר.

אתה צריך לקנות BCH?

בהתבסס על התחזיות שלעיל, קנייה של ביטקוין מזומן להחזקה ארוכת טווח תועיל. בעוד שהטווח הקצר הוא דובי, בסופו של דבר הביטקוין מזומנים יתפוס תאוצה. אינדיקציה ברורה אחת היא ש; BCH תסגור את השנה ברמה גבוהה יותר משווי השוק הנוכחי.

האם BCH ישרוד?

לביטקוין קאש יש טכנולוגיה איתנה והיותו מזלג של ביטקוין (BTC), הוא מקבל כוח רב מקוד הביטקוין המקורי. משמעות הדבר היא ש- BCH יהיה סביב זמן רב. עתידו קשור באופן כזה או אחר לזה של הביטקוין.

מה עם ספקולציות BCH?

התנודתיות בשוק הקריפטו קשורה ישירות לאופי הספקולטיבי של השוק. משקיעים וסוחרים מהמרים על עליית ונפילת המחירים. לכן, ספקולציות ימשיכו להיות גורם מפתח בעתיד ביטקוין קאש. עם זאת, צמיחה לטווח הארוך נותרה הגורם בכל הנוגע להשקעה בביטקוין מזומן.

עדכון: 5 בספטמבר 2019

  • הריכוז הגבוה של מוכרים במחיר של 300 דולר מגביל את ההתקדמות השורית.
  • מתנד הגל של אליוט מציג סדרה של הפעלות דוביות שעלולות להסתיים בפריצה.

עדכון: 26 בספטמבר 2019

בעקבות הירידה ההרסנית של 10% ביום שלישי, ביטקוין פתח את תיבת פנדורה שסללה את הדרך למעבר ממגמה שורית למגמה דובית. היעד הבא בחיסרון הוא 7,200 דולר. התרשים היומי מראה מטבלים מתחת לממוצע הנע 200 (MA) לאחר שנמנעה או קצרת מועד. כרגע, BTC מחליפה ידיים בסביבות 8,400 דולר ב- Coinbase. ההגנה על התמיכה של 8,000 $ היא עדיין 200 יום MA.

מנקודת מבט לטווח הקצר, לביטקוין יש הטיה דובית. הפרש ההתכנסות הממוצע הנע (MACD) מציג תמונה שלילית חזקה. הסטייה הרחבה מסמלת את השליטה שיש לדובים במחיר. בצד בהיר יותר עם הפחתת נפח, המטבלים עשויים להיות רדודים.

היווצרות דפוס טריז נופל מהווה בטנה כסופה לטווח ארוך למשקיעים בביטקוין. פריצה עשויה להימשך זמן מה, אך גישתו עשויה להניע את הביטקוין מעל 10,000 דולר ואף לקראת 11,000 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map