חיזוי מחיר של ביטקוין (BTC) 2019/2020/2025: העתיד כבר כאן

 • שלב הקסם של הביטקוין החל: חיזוי של 20,000 דולר הוא די שמרני.
 • לביטקוין יש פוטנציאל לנצח את שיאו בכל הזמנים (ATH) בהיקף נמוך מ -20,000 דולר עד סוף 2019
 • BTC / USD כדי להפעיל את FOMO המלא שלה על פריצת רמה קריטית של 10,000 דולר.

עדכון – 12 בספטמבר 2019

 • מחיר הביטקוין ממשיך להצטמצם עם שיאים נמוכים מתחת ל 12,000 $ ומטה נמוך יותר מ 10,000 $.
 • להקת בולינגר של ביטקוין מציעה הזדמנויות מסחריות אפשריות מהסחיטה המתפתחת.

תרשים מחירים של BTC / USDתרשים מחירים של BTC / USD לפי Tradingview

תוכן:

 1. מבוא לביטקוין
 2. אתגרים העומדים בפני ביטקוין
 3. חיזוי ביטקוין 2019/2020
 4. אנליסטים / מומחים מובילים בתחזית ביטקוין
 5. ניתוח טכני
 6. העתיד של הביטקוין
 7. שאלות נפוצות על מחיר ביטקוין

מבוא לביטקוין

רוב אוכלוסיית העולם שמעה על הביטקוין בעשור האחרון. חלקם שמעו על התכונות המדהימות שלו כמזומנים דיגיטליים ועל המהפכה שהוא מביא למגזר הפיננסי, בעוד שאחרים שמעו על ביטקוין באופן שלילי בעיקר ממבקרים. עם זאת, רבים מדברים על ביטקוין מבלי להקדיש זמן להבנתו ואיך זה עובד. הביטקוין היה ועודנו המפתח לשינוי העולמי של המערכת הפיננסית ושל החברה כולה. מאמר זה ינסה להציג את הביטקוין בצורה הפשוטה ביותר ולעזור לכם להבין את הטכנולוגיה שמאחורי המטבע הקריפטוגרפי, את עתידו של ביטקוין, כמו גם את תחזית מחיר הביטקוין על ידי מומחים שונים..

הביטקוין

הביטקוין התגלה לאחר המשבר הפיננסי העולמי בשנת 2008 במטרה לפתח מערכת פיננסית טובה יותר עבור החברה הגלובלית ללא התערבות ממשלות ומוסדות פיננסיים. ביטקוין מכונה בעיקר מזומנים דיגיטליים שאינם נשלטים על ידי אף ארגון אחד. ניתן להשתמש בו בכדי לאחסן ערך, להעביר ערך, לקנות סחורות ושירותים ואין צורך באישור מצד שלישי. בהזדמנויות רבות, ביטקוין נקרא “זהב דיגיטלי”, אולם בניגוד לזהב הפיזי ניתן להגיע לביטקוין, מהיר יותר ויעיל יותר במיוחד מבחינת אחסון. הביטקוין מתחלק גם לשמונה המקומות העשרוניים ופועל כמו כסף באינטרנט או מזומן דיגיטלי. בניגוד למטבעות פיאט, לא ניתן לתמרן את הביטקוין בנוסף להיותו מצרך נדיר מכיוון שרק 21 מיליון BTC יכולים להתקיים אי פעם.

אולי תרצה גם: ביטקוין מול מטבע FIAT, שהוא תנודתי יותר?

במבט לאחור, הביטקוין נוצר על ידי אדם או קבוצת אנשים אנונימיים שעשויים בשם הפסבדו סאטושי נקאמוטו. עד היום זהותו של סאטושי נקאמוטו נותרת מוסתרת, אך הביטקוין היה המטבע הראשון שנוצר בעקבות העיתון הלבן המקורי שפורסם בשנת 2009..

מאז הקמתה מעולם לא נפרצה רשת הביטקוין. זה מוכיח לעולם שפרוטוקול הביטקוין יכול לעמוד במבחן הזמן. עם זאת, אנשים איבדו את הביטקוין שלהם בגלל פריצת פלטפורמות החליפין. לכן חשוב לאחסן את המטבעות בצורה הכי בטוחה שאפשר; רצוי באחסון ארנק קר.

הבלוקצ’יין

הביטקוין הוא רק קצה הקרחון כטכנולוגיה שמאחוריו, הבלוקצ’יין הוא העסקה האמיתית. Blockchain אפשרה לאנשים לשנות את הקוד של ביטקוין ולהעלות רשתות קריפטוגרפיות טובות יותר כמו Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin בין היתר. בנוסף לכך, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מחוללת כיום מהפכה בממשל, ביג דאטה, לוגיסטיקה, תעשיות שרשרת האספקה, תעשיית הבריאות ואפילו מגזר החינוך וכו ‘..

קרא גם: ‘ביטקוין נגד בלוקצ’יין’ זהה לחלוטין ל’פייסבוק לעומת ניטרליות נטו ‘: אנדראס אנטונופולוס

במילים פשוטות יותר, בלוקצ’יין הוא רשומת נתונים המכונה לעתים קרובות בלוקים המקושרים זה לזה באופן קריפטוגרפי. לכל בלוק יש קישור hash קריפטוגרפי לחסימה הקודמת בחותמת זמן ונתוני עסקאות. Blockchain תוכנן להיות בלתי משתנה ולכן עמיד בפני שינויים והופך אותו לדרך הבטוחה ביותר להעביר ערך ללא הפרעה של צדדים שלישיים..

אתגרים העומדים בפני ביטקוין


ככל שהביטקוין הוא המהפכה שבדקנו לעיל, עדיין יש לו נתח הוגן של מגבלות המתחילות בקושי בקבלת החלטות בשל אופיו המבוזר. המשמעות היא שכדי שתתקבל החלטה היא צריכה להשיג את תמיכת רוב הכורים. חלק מהשדרוגים דורשים שינוי קבוע בקוד המכונה מזלג קשיח. מזלג קשה על פרוטוקול הביטקוין יצטרך לפחות 75% מכל כוח הגיבוב.

אולי תרצה: מה הם מזלגות מטבעות קריפטוגרפיים? – כל מה שאתה צריך לדעת על מזלג קשיח ומזלג רך

שנית, זמן עיבוד עסקאות הביטקוין היווה אתגר מרכזי וממשיך לעכב אימוץ מיינסטרים. זמן עסקה גדול יותר מוביל לעמלות עסקאות גבוהות יותר המייעלות את הרשת בתפעול. בתחילה, ביטקוין נוצר כדי לתמוך בשבע עסקאות בדקה עם חסימות של 1 מגהבייט. הייתה הצעה להגדיל את גודל הגוש, אולם ההצעה לא השיגה את המתיחה הדרושה בכדי לחולל את השינויים. עם זאת, תיקון המכונה SegWit פותח כדי לאפשר למפתחים להגדיל את יכולת העסקאות של הרשת מבלי לשנות את גודל החסימה. פרטיות היא גם דאגה עבור רבים שהיו רוצים שהעסקאות שלהם יישארו מחוץ לעין הציבור.

חיזוי ביטקוין לשנת 2019/2020

הביטקוין סבל מירידות קיצוניות בשנת 2018. זו הייתה דוגמה מושלמת ל”סחבות לעושר ואז חזרה לשטיחים “. בשנה הקודמת, ביטקוין 2017 נכנס למהלך פרבולי שראה אותו עולה לשיאים שלא יאומן קרוב ל -20,000 דולר. עם זאת, תנודתיות גבוהה וחוסר תמיכה ראו בכך שהוא מקצץ את הרווחים בצורה מסיבית. היו ניסיונות להתאושש במהלך השנה, אך ברגע ששובר תמיכה של 6,000 $, הביטקוין עלה לשפל חדש 2018 בסביבות 3,146 $ בדצמבר 2018.

עם זאת, מאז תחילת 2019 ביטקוין ממשיך לצוד אחר תהילתו האבודה על ידי שבירת חסמים מרכזיים כלפי מעלה. העלייה לשיאים הקרובים ל -9,000 דולר גרמה למומחים להאמין שביטקוין לא רק מצא תחתית אלא גם נכנס למהלך פרבולי חדש שהולך לקחת אותו לשיאים מעל 10,000 דולר..

קינגייפ צופה כי לביטקוין יש פוטנציאל לנצח את שיאו בכל הזמנים (ATH) עד 20,000 $ עד סוף 2019.. לאחר הסרת המחסום בסך 10,000 דולר, שורי הביטקוין יזכו להתמקד ברמות הקרובות ל -15,000 דולר ובסופו של דבר למשוך את המחיר לכיוון 20,000 $ ולהגיע לשיאים חדשים ב -23,500 $. ביטקוין נסחר כרגע ב -8,558 דולר לאחר שהגן על תמיכה מרכזית בסביבות 7,500 דולר בימים האחרונים.

התחזית השאפתנית הזו נתמכת על ידי ההתפתחויות הנוכחיות בענף. ישנם מוסדות פיננסיים רבים כמו JPMorgan ו- Fidelity שנכנסים לחלל הקריפטו כדי להציע שירותים הקשורים לנכסים דיגיטליים. יתר על כן, ענקיות כמו פייסבוק ישיקו קריפטו משלהן בשנת 2020 בעוד חברות טכנולוגיה ענקיות כמו AT&התחלתי לקבל ביטקוין כאופציית תשלום. מדובר בפרויקטים נכנסים אחרים שעשויים ליצור ביקוש רב יותר ולהקל על אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים אחרים, בתורם דוחפים את מחירם.

תחזיות הביטקוין של אנליסטים / מומחים מובילים

סוף סוף ביטקוין נכנס לשלב שור במיוחד לאחר שנגע בשיאים מעל 9,000 $ לראשונה בשנת 2019. מומחים ואנליסטים שונים מאמינים כי עצרת השוורים רק מתחילה ולא תיעצר ב -20,000 $. מנכ”ל Xapo Wences Casares היושב גם בדירקטוריון PayPal, אמר לאחרונה כי הביטקוין יגדל 250X בתקופה הקרובה.

טום לי:

מייסד Fundstrat, חברת מחקר מובילה ומאמין נלהב בביטקוין, הראה אמון בעצרת השוורים המתמשכת. לדברי לי, הביטקוין מתקרב בהתמדה לנקודת האל-חזור. הנתונים של חברתו מצביעים על כך שברגע ש- BTC / USD יגיע ל -10,000 דולר זה יפעיל את ה- FOMO המלא שלה שכותרתו כרגע FOMO ‘רמה 10’; המייצג את אותו הערך שסימן את תחילתו של מהלך פרבולי של ביטקוין בעבר.

מייקל נובוגרץ:

המייסד והמנכ”ל של התחזית האחרונה של גלקסי דיגיטל אומרים כי ביטקוין עומד לאחד את הרווחים האחרונים שבין 7,000 $ ל 10,000 $. הוא גם מוסיף כי המומנטום יכול לדחוף את המחיר לרמות גבוהות יותר. נובוגרץ מאמין כי אימוץ המיינסטרים הוא הכוח המניע העיקרי בעצרת השוורים הנוכחית. התפתחויות במגזר וחברות טכנולוגיה ענקיות העושות כניסות לחלל עוזרות לאמת ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים.

“על בסיס קדימה, ביטקוין כנראה מאחד בין 7,000 $ ל 10,000 $. אתה יודע, עצים לא צומחים לשמיים “, אמר מנכ”ל חברת Galaxy Digital Holdings Ltd. בשיחת ועידה ביום חמישי שדן בתוצאות הכספיות של החברה ברבעון הראשון. “אם אני טועה בעניין זה, אני חושב שאני טועה כלפי מעלה, שיש מספיק התרגשות ומומנטום שהוא יכול להעביר.”

אנדי צ’אונג:

ראש הפעילות בבורסת המטבעות OKEx אמר לאחרונה כי ביטקוין שעולה ל -20,000 דולר הוא פשוט תחזית שמרנית.

“20,000 דולר הם תחזית שמרנית למחיר הביטקוין בשנת 2019, כפי שאמרתי בשנה שעברה”, הוסיף “העצרת לא תיפסק כאן, מכיוון שמשקיעים מוסדיים נוספים מגיעים לשוק ואפקט החציון 2020 מתחיל להתרחש. אנו שמחים לחזות במגמה שורית שכזו ואני מצפה לשיא חדש שמגיע לביטקוין. ביטקוין הוא לא רק מטבע, אלא רוח שמעכבת את תעשיית הקריפטו. “

ארתור הייז:

המייסד המשותף והמנכ”ל של BitMEX, בורסת מטבעות חליפין של סחר בביטקוין ניבא בחודש מרץ זאת הביטקוין יגע ב -10,000 דולר לפני סוף 2019. עם זאת, בעיניו עצרת השוורים הייתה אמורה להתחיל ברבעון הרביעי של השנה:

“קוצץ 2019 יהיה אינטנסיבי, אך השווקים יסתדרו ל -10,000 דולר. זהו מחסום פסיכולוגי משמעותי ביותר. […] 20,000 $ הם ההחלמה האולטימטיבית. עם זאת, זה לקח 11 חודשים מ -1,000 דולר ל -10,000 דולר, אך פחות מחודש מ -10,000 דולר ל -20,000 דולר בחזרה ל -10,000 דולר. “

ג’ואי קרוג מ- Pantera Capital

מכיוון שמחיר הביטקוין ממשיך להשתנות בצורה מצומצמת באזור עשרות אלפי הדולרים, המומחים מעלים ללא הרף ספקולציות מבוססות מחקרים. הפעם, ג’ואי קרוג של Pantera Capital הוא מאוד שורי בנוגע לביטקוין ומתעקש ש- 42,000 $ לפני סוף השנה הם “זריקה טובה”!. בהסבר על שיטותיו מעבר לניתוח הטכני הרגיל שאנו רגילים אליו, ג’ואי ומורהד השתמשו בסדרה של פעולות מחיר מתמשכות וחוזרות ונשנות כדי לנחות ב -300,000 דולר לכל ספקולציה במחיר ביטקוין בשלוש השנים הבאות.

ניתוח טכני של ביטקוין: טווח של 4 שעות

התרשים בן 4 שעות עבור צמד מסחר BTC / USD מציג נכס שבילה את רוב חמשת החודשים האחרונים של 2019 בחיפוש אחר רמות גבוהות יותר. אפריל ומאי היו החודשים המוצלחים ביותר עד כה עם ביטקוין יותר מהכפלת ערכו בשישים הימים. המסע לשיאים בשולי 9,000 דולר לא היה ללא עליות וירידות. עם זאת, החוסן שמראה ביטקוין ממשיך להוכיח למשקיעים שאנחנו בעיצומה של עצרת שוורים.

תרשים BTC / USD 4 שעות

תרשים bitcoin 4 שעות BTC / USDמקור תרשים: ראיית מסחר

עם שבירת רמת 9,000 $, ביטקוין יצר שיא של 9,086.93 $ (ב- Coinbase). המחיר הפך את המגמה כלפי מטה, שם לא ניתן היה לעצור אותה בתמיכה של 8,500 דולר. המחיר צלל מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי (EMA). ירידות נוספות שברו את תמיכת המגמה העולה לפני שמצאו תמיכה ב- EMA100 קרוב ל -8,000 דולר.

מהפך מהתמיכה החיונית עלה על 8,500 דולר אך ההפוך מוגבל מתחת ל 8,600 דולר. ה- MACD שנסוג חזרה לאזור החיובי מראה כי השוורים צוברים כוח. ההגנה על תמיכת EMA100 פירושה של- BTC היה פוטנציאל לתקן גבוה יותר. עם זאת, היווצרות דפוס טריז עולה עולה כי סוחרים צריכים להיות מחפשים נסיגות. תיקון מעל 9,000 $ יאפשר לקונים להתמקד ב -10,000 $ בטווח הבינוני.

כאשר מסתכלים על התרשים היומי, אנו רואים שהביטקוין יצר דפוס כפול-עליון לאחר שפרץ מעל לרמה של 8,500 דולר. מה שמסביר מדוע תיקון מעל 9,000 $ לא היה בר קיימא. למרבה המזל, התמיכה הוקמה בסך 8,000 דולר, אך הסוחרים מוזהרים להיות מודעים לכך שהתנודתיות עדיין גבוהה וצפוי טיפות תכופות. תחומי תמיכה מרכזיים אחרים כוללים 7,000 $, 6,000 $ ואפילו 5,000 $. בצד המואר יותר, הביטקוין עדיין במצב שורי כאשר ה- MACD כמעט אופקי ב -589.49. לכן, אנו יכולים לצפות לנסיגות גבוהות יותר תוך הגנה על רמות תמיכה מרכזיות בטווח הקצר.

BTC / USD תרשים יומימקור תרשים: ראיית מסחר

העתיד של הביטקוין – התמונה הגדולה יותר

רוב חובבי הביטקוין והאופטימיסטים יסכימו כי לביטקוין יש עתיד מזהיר יותר בכלכלה העולמית. רק אחרי עשור של קיום, תעשיית הקריפטו העניקה לממשלות ולבנקים מרכזיים לילות ללא שינה. חלקם כמו סין והודו החליטו לבחור באיסור הכבישים הגבוה לחלוטין את הנכסים הדיגיטליים, בעוד שמדינות כמו יפן, מלטה ושוויץ החליטו לאמץ את סוג הנכסים החדש ולהפיק ממנו טוב..

אולי תרצה גם: פרויקט הקריפטו-מטבע בפייסבוק ‘מאזני רשתות’ פותח משרד בשוויץ

נכון לעכשיו, יש התרגשות לגבי העצרת באפריל ובמאי. רוב המשקיעים מצפים למסחר ב- BTC מעל 10,000 דולר ולהתקרב לשיא של כל הזמנים. בינתיים, אימוץ המיינסטרים נמצא בעלייה, כאשר כספומטים של ביטקוין גדלים במספרם ברחבי העולם. על פי הדיווחים, משקיעים מוסדיים קונים יותר ביטקוין בעוד שבנקים מובילים וחברות טכנולוגיה מתכננים להסתבך עם תעשיית הקריפטו בצורה כזו או אחרת. לכן, עתידו של ביטקוין הוא בהיר במיוחד עבור מי שמסתכל על התמונה הגדולה יותר.

מחיר Bitcoin שאלות נפוצות:

מהו המחיר הנוכחי של ביטקוין (BTC)?

שוויו של ביטקוין כרגע הוא 8,510 דולר (1 ביוני 2019)

מה יהיה מחיר הביטקוין (BTC) מחר?

בהתחשב בניתוח המחירים שלעיל, BTC תישאר מעל 8,000 $ כאשר ההפוך מוגבל ב -10,000 $.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה?

מחירו של ביטקוין הוכפל ביותר ברבעון הראשון של 2019. הוא צפוי להאריך את הרווחים ל -20,000 $ עד ליום 31 בדצמבר 2019. עם זאת, ביטקוין הוא השקעה מומלצת. עם זאת, חשוב לעשות יותר מחקר לפני שתקדיש את כספך להשקעה כלשהי.

האם הערך של ביטקוין יירד או יעלה בזמן הקרוב?

הביטקוין צלל לשפל רק מעל 3,100 דולר בשנה שעברה משיאים הקרובים ל -20,000 דולר. ראינו את זה מתאושש מעל 9,000 $. מומחים אומרים כי BTC מצא תחתית ותחזיות מצביעות על צמיחה. סביר להניח כי הביטקוין יצמח בתקופה הקרובה, אולם יהיה מוכן לתנועות מעלה ומטה.

מה יהיה הערך של הביטקוין בשנת 2020?

ביטקוין עשוי להיסחר בין 20,000 ל -30,000 $ בשנת 2020.

מה יהיה הערך של הביטקוין בשנת 2025?

ביטקוין יעלה לכם יותר מ- 50,000 $ בשנת 2025.

איפה אפשר לקנות ביטקוין?

ניתן לרכוש ביטקוין ברוב חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים ובכספומטים של ביטקוין בקרבתכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map