banner
banner

חיזוי מחיר של IOTA (MIOTA) – כמה גבוה יכול IOTA להגיע?

Contents

IOTA (MIOTA) חיזוי מחיר

 • IOTA הוא נכס דיגיטלי בר-קיימא להשקעה, במיוחד עבור אנשים הנלהבים מטכנולוגיה.
 • IOTA צפוי לסחור בין $ 0.8 ל- $ 1.00 עד סוף 2019.
 • IOTA צפוי לסחור בין $ 1.5 ל- $ 2.5 עד סוף 2020 בהתבסס על תחזיות המחיר הבאות במאמר..

תוכן העניינים:

 1. מבוא ל- IOTA
 2. סבך טכנולוגיה
 3. האינטרנט של הדברים (IoT)
 4. שותפויות
 5. חיזוי מחיר IOTA 2019/2020
 6. חיזוי מחיר IOTA בחמש השנים הבאות
 7. מומחה לוקח על עצמו חיזוי מחירים של IOTA
 8. IOTA (MIOTA) – ניתוח טכני
 9. שאלות נפוצות על IOTA (שאלות נפוצות)

מבוא ל- IOTA

IOTA היא בין המטבעות הקריפטוגרפיים הכי גרושים שבחרו לא רק להתמודד עם העתיד אלא גם להצטיין בנוכחות. פרויקט זה בוחן את ערך האמון והבעלות בצורה שונה לחלוטין; ניכנס קצת לפרטים.

יוֹטָה הוא נכס דיגיטלי בעל קוד פתוח המונפק על ידי קרן ללא כוונת רווח הממוקמת כיום בברלין, גרמניה. הרשת מתמקדת בהפעלת תקשורת בין מכונה למכונה. מלבד זאת, ניתן להשתמש ב- IOTA בפעילויות השוטפות לקניית מוצרים ושירותים וכן למסחר. חיוני לציין כי עסקאות בפלטפורמה של IOTA הן ללא עמלות ומתרחשות במהירות כמעט מיידית ומספקות אפשרות קיימא לרשתות מבוססות אחרות כמו ביטקוין ואת’ריום. IOTA התבססה גם בתחום התשלום המיקרו (תשלומים באזור סנט נמוך) שבו ביטקוין ואת’ריום אינם יכולים לספק שירות..

סבך טכנולוגיה

בניגוד לביטקוין ואת’ריום בקרב מטבעות קריפטוגרפיים אחרים המבוצעים בבלוקצ’יין, מייסדי IOTA החליטו להשיק את הקריפטו בפלטפורמה שאינה בלוקצ’יין המכונה Tangle בשל ליקויים שונים בבלוקצ’יין. סבך מתפקד כמעט באופן דומה לבלוקצ’יין, אך הבלוקים אינם מיושרים באותו אופן “מסורתי”. במקרה של Tangle, “כל אישור צריך להיות מאושר על ידי שתי עסקאות לפחות כדי להיות תקף ומבוצע”, ​​כותב מגזין Altcoin. במילים אחרות, העסקאות מתרחשות ללא סדר מסוים אלא מתרחשות במקביל, ובשל כך מתאפשרת קנה מידה פתוח. בכך, עם עליית מספר העסקאות כך גם מהירות האישור. תרחיש שאינו אפשרי כשמדובר בחסימות.

סבוך נקרא מבנה נתונים שנוצר באמצעות חיבורים בין פנקסי כל הצמתים ברשת. מנקודת מבט טכנית, סבך הוא “גרף מחזורי מכוון – DAG (dt. Gerichteter azyklischer Graph).”

IOTA מאמינה כי נתונים הם בעלי ערך בלבד מכיוון שהם תקפים והיא מבטיחה זאת על ידי “מקור מקור מאובטח קריפטוגרפי של אמת מאוחדת.”

האינטרנט של הדברים (IoT)

IOTA צופה כי עד שנת 2025 יפעלו 75 מיליארד מכשירים והטווח הזה נע בין “חיישנים זעירים בכבישים וגשרים וכלה באלקטרוניקה לבישה, טלפונים ניידים”, שכולם דוחפים את העולם לכיוון חיבור הדדי. המכנה המשותף בין כל המכשירים הללו הוא הנתונים הנצרכים. קרן IOTA ממשיכה לחקור את האינטרנט של הדברים יחד עם עסקאות עמלה אפסית כדי להבטיח שכל המכשירים הללו חולקים משאבים טכנולוגיים בזמן אמת ברשת מבוזרת..

השותפויות של IOTA

כל פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים בעולם רוצים לקבל קבלה בתעשיות ובכלכלות שונות ברחבי העולם. אחת הדרכים לדחוף לאימוץ המיינסטרים הזה היא על ידי יצירת שותפויות. שותפויות מעניקות לקריפטו יותר מקרי שירות ואימות לשימושים בעולם האמיתי. IOTA לא נותרה מאחור מבחינת חתימת שותפויות ושיתופי פעולה. נכון לעכשיו, IOTA שותפה עם חברות כמו סיסקו, פולקסווגן, סמסונג, Innogy, F6S, לוקסופט, סנט פטרסבורג פוליטכניק, ממשלת תאילנד, Evernym, Paragon, Satoshi Pay והשותפות האחרונה עם Land Rover..

IOTA יכולה להשיג את הפוטנציאל שלה רק על ידי שילוב גורן התמיכה משותפויות אסטרטגיות. בהתאם לכך, החברה נכנסה למספר שיתופי פעולה עם מובילי תעשייה מרכזיים בשנת 2019. למשל, רשת שלחה לאחרונה ידיים עם Dell ו- Linux לפיתוח פלטפורמה שתשמש באמינות נתוני דירוג..

חשוב לציין כי IOTA כרשת רוכבת על נתונים אמינים ואמינים. השותפות עם Dell וקרן לינוקס כוללת גם צורות אחרות כגון IBM, שוק המשאבים MobiledgeX של Edge, כמו גם Unisys, חברת IT עולמית..

קרן IOTA, בחיפוש אחר יכולת טכנולוגית, הודיעה על רכישת חברת Link Labs, Inc., חברת טכנולוגיה מתנשאת. מעבדות קישור ידועות במתן טכנולוגיות רשת רחבות-עוצמה המסייעות בהנעת ה- IoT. IOTA תמנף את הטכנולוגיות הקנייניות במטרה לבנות רשת אלחוטית עבור IoT.

חיזוי מחיר IOTA – קינגייפ

ל- IOTA, כיום הקריפטוגרפיה ה -18 בגודלה לפי שווי שוק, יש שווי שוק של 825 מיליון דולר. השווי שלה מוערך ב -0.29 דולר בעקבות הפסד של 12.93% ב -24 השעות האחרונות. ל- IOTA יש היצע מקסימלי של 2,779,530,283 MIOTA בעוד 2,779,530,283 MIOTA נמצאים במחזור כרגע.

במבט לאחור על הביצועים של IOTA בשנת 2018, המטבע הקריפטוגרפי שמר על מגמת ירידה מהשיא הגבוה בכל הזמנים שפורסם בדצמבר 2017 סביב 6.5 דולר. היה ניסיון להתאושש במאי 2018 לאחר ש- IOTA מצאה תמיכה בסביבות 1.00 דולר, אך המומנטום איבד קיטור נמוך מ -3.00 דולר..

הירידות שאחרי חודש מאי דחפו את הנמוכות בהמשך עד להיווצרות התמיכה סביב 0.2 דולר בדצמבר 2018. מאז דצמבר אשתקד המשיכה IOTA לדחוף להחלמה, במיוחד עם מגמת העלייה הכללית בשוק מאז תחילתה. לשנת 2019. המחיר אמנם נגע לשיאים בסביבות 0.59 $, אך החלפה מתנהלת כשערך השוק הנוכחי נאבק למצוא איזון ב 0.388 $.

חיזוי מחיר IOTA 2019

כידוע, שוק הקריפטו פרסם שינויים בתופעה בשנת 2019 מהמגמה שנראתה בשנה שעברה. הביטקוין פרץ מעל 10,000 דולר ודחף את שיאי 2019 החדשים ל -13,800 דולר. כפי שמוצג לעיל, IOTA התאוששה באופן משמעותי אם כי, עדיין קיים מסע ארוך לפני שנוכל לראות אותו חזרה לצמרות דצמבר 2017.

כרגע לא ניכנס לתמונה הטכנית. עם זאת, בדיוק כמו שאר שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, סביר להניח כי IOTA תמשיך במגמת העלייה במחצית השנייה של השנה. תחזית הביטקוין תתייצב מעל 20,000 $ עד ליום 31 בדצמבר 2019; מהלך שעלול לגרום לתגובה חיובית עבור מרבית הנכסים הדיגיטליים, כולל IOTA.

לקראת סוף שנת 2019, קינגייפ חוזה כי IOTA תיסחר בין $ 0.8 ל- $ 1.00. זו, למעשה, תחזית שמרנית מאוד בשל העובדה שאנחנו בשוק שורי. יתר על כן, קרן IOTA ממשיכה לגדל את השותפויות הדוחפות לאימוץ גדול יותר. השותפות האחרונה עם לנדרובר מראה כי ל- IOTA יש יכולת להוסיף ערך לכל האנשים, גם לאלה שאינם משתמשים במטבעות קריפטוגרפיים..

חיזוי מחיר IOTA 2020, 5 שנים ואילך

הצוות המסוגל מאוד העומד מאחורי פיתוח IOTA הוא גם אינדיקטור להמשך תוספת הערך לכלכלת העולם באמצעות הטכנולוגיה. אני לא מצפה למחיר עלייה בליסטי, אך מגמה הדרגתית כלפי מעלה תימשך בשנת 2020. תחזית שמרנית של 1.5 עד 2.5 דולר היא המקום בו IOTA יכולה להחליף ידיים עד סוף 2020. עם זאת, בחמש השנים הבאות, יש לצפות לצמיחה אדירה כאשר האינטרנט של הדברים צובר כוח. לכן, IOTA עשויה לעלות לסחור בין 5 ל -10 דולר עד שנת 2024, ולרכוב על פיתוחים טכנולוגיים כמו AI, 5G ולמידת מכונה..

חיזוי מחיר ל- IOTA [עודכן]

IOTA הציגה פעולת מחירים מנווונת בשנתיים האחרונות. המחיר עבר מתחת ל- EMA ל -50 תקופות עם הצטברות בשני טווחים מקבילים מאז השנה שעברה. האלטקוין לא הצליח לצבור מומנטום שורי משמעותי בשנתיים האחרונות מאז בועת הקריפטו 2017.

התמיכה והתנגדות של 0.0000407 BTC יהיו קריטיות לקביעת תחזית טכנית חיובית. היעד וההתנגדות הראשונים מאותה רמה יהיו ב 0.00009604 BTC.

תרשים IOTA מאת TradingViewתרשים שבועי של IOTA / BTC על Binance מאת TradingView

חיזוי מחירים לשנת 2020

IOTA פרצה מתחת לתמיכה מהמשולש היורד עם התרסקות ה- COVID-19. מכיוון שהצליחה להתעלות מעליו עם התאוששות השוק, עדיין קיימות רמות התנגדות משמעותיות עבור האסימון.

התמיכה וההתנגדות בטווח המקביל שבין $ 0.20- $ 0.52 הם קריטיים למשקיעים. פעולת המחירים העתידית האפשרית סביב הטווח הוצגה בתרשים למטה.

תרשים שבועי של IOTA / BTC ב- Bitfinexתרשים שבועי של IOTA / BTC ב- Bitfinex

אם מסתכלים על ערוץ הצבירה בסולם BTC, אנו יכולים לצפות שהמחיר ימשיך להתקדם בקורלציה עם ביטקוין. פריצת הרמות שהוזכרו לעיל יכולה, עם זאת, להביא למגמות מוגדרות יותר במחיר IOTA.

חיזוי מחיר לשנת 2021

מחווני הנפח בקנה מידה שבועי עולים כיוון שהמחיר נראה לעבור את ה- EMA בן 50 התקופות (ממוצע נע אקספוננציאלי). יחס ה- CMF (חייקין תזרים כסף) חיובי וגם המתנד של קלינגר עובר את הממוצע הנע בירוק..

מחווני עוצמת קול עבור הרשות הפלסטינית השבועית ב- IOTAמחווני עוצמת קול עבור הרשות הפלסטינית השבועית ב- IOTA

התפתחויות בסיסיות חיוביות ופריסה של יישומים ישמשו כזרז חיובי להמשך הריצה. אף על פי כן, במהלך השוק הצפוני ניתן להשתמש בהכרזות על פיתוח כתחבולה למשוך נפח קונים. 

חיזוי מחיר לשנת 2022

אלטקוין חייב לנוע בין שוורים ודובים סביב נקודה מרכזית בסולם הביטקוין כדי ליצור תנופת צמיחה. נכון לעכשיו, IOTA לא הצליחה לבסס נקודה מרכזית זו. פריצה מרמת 10,000 סאטים תהיה אזור חיובי עבור MIOTA לזכות בהכרה מיינסטרימית במעגלי הקריפטו ובתעשיית החדשנות והפינטק מבחינת מחיר.. 

הרמות העליונות של יעדים שוריים עבור IOTA הן 2.3 $ ו 4.0 $ (צמרות הנדנדה ליד ATH). 

חיזוי מחיר לשנת 2025

היצע ה- IOTA מהווה סיבה נוספת לדאגה למשקיעים בגלל דילול מניות גבוה יותר. עם זאת, כל האספקה ​​לפני המכרה שוחררה בשוק. מכאן, שבניגוד ל- XRP של ריפל, אנו יכולים לצפות פחות לחשש מפני השלכות על ידי אינטרסים שליטה. היצע ה- IOTA הוא יותר מ -2.7 מיליארד, שזה פחות לעומת 26 מיליארד ADA ו -66 מיליארד של TRX. עם זאת, פעמים רבות יותר מ- ETH וטזוס. 

מצד אחד, מחיר ה- IOTA הנמוך מ -1 דולר מושך יותר משקיעים קמעונאיים. עם זאת, בשל ההיצע הרב, המשקיעים הראשונים ממשיכים ליצור חשש ממכירה גדולה.

 

אספקה ​​השוואתית של Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos, and Tronאספקה ​​השוואתית של Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos, and Tron

התייחסות מומחים לניבוי מחירים של IOTA

אנשים רבים ברחבי תעשיית הקריפטו אומרים כי IOTA הוא אחד הפרויקטים המוערכים ביותר. רובם מבססים את טיעונם על הטכנולוגיה החזקה שמפעילה את האסימון. הדבר היחיד שממשיך לעכב את IOTA הוא היעדר האימוץ.

ג’ון מקאפי

על פי השנוי במחלוקת ג’ון מקאפי, IOTA תחווה את הצמיחה האיטית ביותר בשוק הקריפטו. MacAfee אינו חובב IOTA וחוזה שהיא תצמח בקצב של 10% בשנה.

יוֹטָהמקור: טוויטר

Finder.com

Finder.com, אתר חיזוי מטבעות קריפטוגרפיים, מציע כי IOTA תוכל לרכוב על פלטפורמת ה- IoT הייחודית לצמיחתה בעתיד. עם זאת, הצלחתה תהיה תלויה ביכולתה של הפלטפורמה לספק אלטרנטיבה לבלוקצ’יין עבור IoT.

“אם IOTA יכולה לספק אלטרנטיבה מוצלחת לבלוקצ’יין עבור IoT, בהחלט יש שוק משמעותי שאפשר יהיה לנצל אליו.”

DecentralPos

לפי DecentralPost, אתר חדשות קריפטו, “לכן תחזית IOTA לשנת 2019 יכולה להיות יעד של 1.25 עד 1.30 דולר. אבל אין שום ערובה לכך. “

CoinSwitch

על פי CoinSwitch, אגרגטור החליפין הגדול ביותר בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, התומך כיום ביותר מ -300 מטבעות ו -45,000 צמדי מסחר, ל- IOTA פוטנציאל גבוה לצמיחה בשנת 2019. CoinSwtich ממליץ גם על IOTA להשקעה.

“ל- IOTA יש פוטנציאל רב לתשואות עתידיות ועשוי להגיע לסביבות 4.20 $ עד סוף 2019. IOTA הוא מטבע דיגיטלי אחד שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מטבע דיגיטלי עם עתיד מבטיח להשקיע בו.”

בצ’אנגלי

בורסת מטבעות קריפטו מיידית שאינה משמורת המציעה גישה ליותר מ -140 נכסים דיגיטליים. צ’אנג’לי משמש כמתווך בין חילופי מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשים. זה ידוע גם בתחזיות המומחים שלו לגבי ביצועי מחירי מטבעות קריפטוגרפיים בבלוג הרשמי. באשר ל- IOTA, צ’נגלי אומר כי משקיעים אינם צריכים לצפות לעליית ערך חדה משום שהאינטרנט של הדברים עדיין מוקדם מאוד בשלבי הפיתוח וההשפעה שלו על המחיר היא ארוכת טווח. על פסק דינו על ניבוי מחירים של IOTA (MIOTA) קובע צ’אנג’לי:

“חיזוי המחירים שלנו ב- IOTA (MIOTA) לשנת 2019 הוא טווח מחירים בטווח של 1-1.5 דולר, אם השוק ימשיך בתנועתו כלפי מעלה. עד 2020 העלות עשויה לעלות לטווח של 4-10 דולר. עם זאת, יש לצפות לצמיחה רצינית במהלך 5-10 השנים הבאות, כאשר האינטרנט של הדברים יאומץ באופן מאסיבי יחד עם פיתוח הטכנולוגיות המסייעות הדרושות, כגון AI, Reality Augmented ו- 5G רשתות סלולריות. “

Tradingbeasts.com

אתר המוקדש למתן חיזוי מחירים לנכסים דיגיטליים. הוא מעדכן את התחזיות לעיתים קרובות ומספק חיזוי מחודש לחודש עבור כל קריפטו המכוסה באמצעות נתונים היסטוריים עם שילוב של רגרסיות ליניאריות ופולינומיות. באשר לדצמבר 2019:

“מחיר ה- IOTA צפוי להגיע ל 0.38 $ עד תחילת דצמבר 2019. המחיר המקסימלי הצפוי הוא 0.55 $, מחיר מינימום 0.38 $. תחזית מחיר ה- IOTA לסוף החודש היא 0.44 דולר. “

לבסוף, Cryptoinfobase בתחזית האחרונה של IOTA (MIOTA) מחבר את הצמיחה של MIOTA להתקדמות ב- IoT:

“ל- IOTA יש את הבסיס הטכני והארגוני העמוק ביותר. בהתאם, הפופולריות של האסימון שלהם תגדל. הגעה למחיר של 1 דולר למטבע היא המטרה לסוף המחצית הראשונה של 2019. התרחשות נוספת אפשרית, אך לא בקנה מידה כזה. “

IOTA (MIOTA) – ניתוח טכני

IOTA, כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים בשוק, תוקנה משמעותית כלפי מעלה באפריל, מאי ויוני. המחיר הגיע לשיאים מעל $ 0.50 ביוני לפני תחילת המסחר. בתחילה הייתה איחוד בין 0.38 $ ל 0.42 $. עם זאת, הגדלת התנודתיות והלחץ הדובי ברחבי השוק ראתה את מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים, כולל IOTA צוללים בצורה מסיבית מתחת למספר רמות תמיכה מרכזיות ב -0.38 דולר, 0.34 דולר ו -0.30 דולר..

שפל נוצר ב 0.2850 $ המאפשר תיקון שהחזיר את התמיכה ל 0.30 $. MIOTA / USD נסחר כרגע במחיר של 0.3058 $ בתבנית דגל שהתפרצותה עשויה להוביל לצמיחה נוספת. עם זאת, ניכר כי המומנטום פוחת כלפי מעלה עם התנועה הסבירה בטווח הקצר להיות הצידה..

ההבדל בין ההתכנסות הממוצעת הנעית (MACD) נע כלפי מעלה מהשפל שנפגע ב -15 ביולי בסביבות -0.01341. הסטייה הגוברת לצפון היא אינדיקטור מרכזי לכך שהקונים הם בעלי העליונה ויישארו בשליטה במפגשים הקרובים. בעוד שמדד החוזק היחסי (RSI) התאושש מהמכירה המוגזמת (-22.61), היא לא הצליחה לפרוץ את דרכה לקניית היתר. במקום זאת, הוא אופקי סביב 40 ​​האיתותים על מסחר צדדי ותנועות מרכזיות סביב רמה של 0.30 $.

ל- IOTA תמונה טכנית חיובית, אם כי הצמיחה לא תהיה מהירה ובליסטית. משקיעים יכולים לצפות לתנועות מעלה ומטה; עם זאת, סביר מאוד שתבנית נמוכה גבוהה יותר.

IOTA – שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

מה שווי השוק הנוכחי עבור IOTA (MIOTA)?

IOTA נסחרת במחיר של 0.3058 $ בעת כתיבת שורות אלה. (16 ביולי 2019).

מה חיזוי המחירים של IOTA עד סוף 2019?

Coingape צופה כי ה- IOTA ינוע בין $ 0.8 ל- $ 1.00 בסוף 2019. עם זאת, מומחים ואנליסטים אחרים העניקו ל- IOTA ערך גבוה יותר, כפי שנראה לעיל.

האם תמליץ על IOTA להשקעה?

כן. IOTA הוא נכס דיגיטלי בר-קיימא להשקעה, במיוחד עבור אנשים הנלהבים מטכנולוגיה, למידת מכונה, בינה מלאכותית כמו גם האינטרנט של הדברים (IoT). זאת אומרת שהמשקיע לא צריך לצפות לתשואות קצרות טווח אלא להסתכל על התמונה הגדולה בחמש עד עשר השנים הבאות. במילים אחרות, IOTA טובה להשקעה לטווח הארוך.

מה תעלה IOTA עד סוף 2020?

IOTA צפוי לסחור בין $ 1.5 ל- $ 2.5 עד סוף 2020 בהתבסס על תחזיות המחיר הנ”ל במאמר..

האם MIOTA [IOTA] תשיג 10 דולר?

אם המחיר יעלה מעל המשולש הסימטרי לטווח הארוך לפני סוף 2020, סביר מאוד להניח שווי של 100 דולר בליטקוין. עם זאת, איחוד והתפרצות דובית הם אפשרויות אחרות שעל המשקיעים להתגונן מפני.

מה המחיר הנוכחי של IOTA?

מחיר MIOTA [IOTA] הוא 0.27 $ בעת כתיבת שורות אלה. לטוקן שווי שוק של 760 מיליון דולר והוא כולל נפח מסחר 24 שעות ביממה של 17 מיליון דולר.

היכן אוכל לקנות MIOTA [IOTA]?

ניתן לרכוש MIOTA [IOTA] בבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה, כולל Binance, Bitfinex, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex וכן הלאה..

ניתן גם לסחור בנגזרות שלה בפלטפורמות כמו Binance, Okex, Huobi וכן הלאה.

האם IOTA ישרוד?

הישרדותה של IOTA תובטח על ידי הצמיחה המקוונת של המטבע הקריפטוגרפי. יש שפע של פלטפורמות המציעות פלטפורמה להפעלת יישומים מבוזרים. ל- IOTA יש יתרון על פני רשתות חסימות אחרות מכיוון שהיא פורסת ארכיטקטורת DAG ולכן יכולה להציע יכולת הרחבה גדולה יותר. לצמיחה ברת קיימא, אבטחת הרשת יחד עם המשתתפים היא המפתח.

האם IOTA תגיע ל -100 דולר?

הערכת שווי של 1,00 דולר עבור MIOTA [IOTA] תהיה פשוט שווי שוק של יותר מ -270 מיליארד דולר. בהתחשב בתכנית ובפלטפורמה המבוזרת של כלי השירות והגודל, זה נראה די רחוק. ראשית, עליה להידרש להדיח את את’ריום כפלטפורמת החוזים החכמה המובילה עם שווי שוק של מעל 30 מיליארד דולר.

מהו המחיר הנוכחי של ליטקוין (LTC)?

שוויו של ליטקוין כרגע הוא 111 דולר (7 ביוני 2019).

כמה יוערך IOTA בחמש שנים?

עד שנת 2024 אני מצפה ש- IOTA תנוע בין 5 ל -10 דולר בסוף חמש השנים הבאות. עליית הערך עשויה להיות גבוהה יותר בהתאם לטכנולוגיות ה- IoT והטכנולוגיות הקשורות ל- IOTA.

איך נראה מחיר IOTA בשנת 2020?

IOTA, כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מתואמת מאוד לביטקוין. לכן, יש מכסה המנוע שעצרת שוורים בעקבות צמצום הביטקוין בשנת 2020 תשפיע על IOTA באופן חיובי. IOTA צפויה לעלות לרמות מעל 3.0 $ עד סוף 2020.

האם הטכנולוגיה של IOTA אמינה?

IOTA הוא הקריפטו המוערך ביותר בשוק. הטכנולוגיה שלו גורמת לו להתבלט מהשאר מכיוון שהוא אינו מבוסס על בלוקצ’יין. עם זאת, הטכנולוגיה היא ללא ספק אחת החלופות הטובות ביותר לטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

מה לגבי מדרגיות?

IOTA נועד להיות מדרגי לאין ערוך כשמדובר במספר העסקאות שנשלחות בשנייה.

אימוץ אסימון IOTA

IOTA ממשיכה להיות אטרקטיבית כאמצעי תשלום ליישומים מבוזרים קיימים ובאים. בדחיפה האחרונה שיש להשתמש באסימון בשימוש נרחב על ידי יישומים בקנה מידה חוצה פלטפורמות, מפתח IOTA מיישם פלטפורמת תשלומים שניתן להשתמש בה בכל משחק או אפליקציה. ניתן להשתמש במערכת החדשה בפלטפורמות כולל iOS, Android, Windows, WebAbb, Xbox ו- PlayStation 4.

עדכון חיזוי המחירים של IOTA: 14 בנובמבר 2019

MIOTA / USD מיישרת את עצמה לראלי השנה הסופית

IOTA הצטמצמה לקראת 0.20 דולר. עם זאת, נראה שפעולת המחירים בימים האחרונים מתכוננת למופע יוצא דופן עם סיום השנים. האיחוד בין 0.2550 $ ל 0.2600 $ הניב פריצה לבדיקת אזור אספקה ​​של 0.2700 $.

למרות ש- IOTA חזר לכדי 0.2650 דולר (השוק הנוכחי), המחיר עדיין מעל קו המגמה היורד של שבועיים. הממוצע הנע 100 עומד בתור להציע תמיכה ב -0.26 דולר בעוד ש -50 SMA בשעה אחת מחזיק בקרקע ב -0,2586 דולר..

IOTA כבר החלה להראות פוטנציאל לעצרת השנה הסופית. עם זאת, תיקון מעל 0.30 $ ישווק את תחילת השלב השורי. בינתיים, להישאר מעל 0.25 $ חשוב לא פחות עבור השוורים בטווח הקצר. במקרה, יבוא מהפך, 0.2450 $ – 0.2500 $ יועיל בכדי לבלום את ההפסדים..

מחירתרשים IOTA / USD לפי TradingView, בינאנס

עדכון חיזוי המחירים של IOTA: 26 בנובמבר 2019

IOTA מציגה את עצמה כ”חשבון מופץ ללא היתר לכלכלה חדשה “. הרשת פותחה במטרה לטפח את עתיד האינטרנט של הדברים (IoT). הוא כולל פעולות מיקרו-טרנסקציות חשובות כמו גם שלמות נתונים למכונות. IOTA מתגאה בכך שהיא החוליה החסרה במה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין הבטיחה להשיג:

“רשתות מרכזיות המאפשרות חדשנות פתוחה ועסקאות עמיתים לעמית ללא מתווכים או עמלות.”

באמצעות טכנולוגיית Tangle, IOTA יכולה לתקן את חוסר היעילות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין המתמודדת.

כרגע IOTA מתקשה למצוא תחתית לאחר מגמת ירידה מתמשכת לעומת 0.55 $ שפורסמה ביולי. עם זאת, היווצרות דפוס תחתון כפול מעידה על פריצה לפני שנת 2019 תסתיים. יתר על כן, התמונה הטכנית המשתפרת מראה ש- IOTA מעולה להחלמה. היעד כלפי מעלה לפני השנה הוא 1.0 דולר, אך אני צופה מחיר סוף שנה שמרני יותר של 0.55 דולר.

תרשים IOTAתרשים IOTA לפי ראיית מסחר, בינאנס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me