banner
banner

חיזוי מחיר ליטקוין [LTC] לשנת 2025

Contents

חיזוי מחיר ליטקוין [LTC] לשנת 2025

  • Litecoin תמשיך עם הזינוק בחודשים הנותרים של המחצית השנייה של השנה.
  • Litecoin צפוי להיסחר בקרוב ל -250 דולר עד ה- 31 בדצמבר 2019
  • צפוי כי ליטקוין ינוע בין 1,000 ל -1,200 דולר בחמש שנים.

סקירה כללית על פרויקט Litecoin

Litecoin הייתה בין השחקניות הגדולות בתעשיית הקריפטוגרפים מאז שהוקמה בשנת 2011 כ- Bitcoin hardfork. האתר הרשמי של ליטקוין קובע כי זה “הוא מטבע אינטרנט של עמית לעמית שמאפשר תשלום מיידי וכמעט אפס לכל אדם בעולם.” כמו הרבה נכסים דיגיטליים מבוזרים אחרים בתעשייה, Litecoin הוא קוד פתוח ופועל כפרוטוקול תשלומים גלובלי ללא התערבות הרשויות המרכזיות..

כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המוקדמים בעולם, ליטקוין התגלה כמתחרה ברשתות תשלום אחרות. הוא מגובה על ידי צוות פיתוח מנוסה ופעיל ויש לו כלכלה איתנה. עם זאת, טכנולוגיות מתפתחות ומטבעות קריפטוגרפיים חדשים לאורך השנים ראו כי התחרות מחמירה.

בהיותו מזלג של ביטקוין, ליטקוין עדיין סובל מכמה מהבעיות הטמונות הקשורות לביטקוין. בצד החיסרון, יריבי LTC מסוגלים להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר. ישנן רשתות חסימות חדשות ומבטיחות ברחבי הענף אשר ניתנות להרחבה, בעלות יכולת לעבד אלפי עסקאות בשנייה תוך שמירה על עמלות העסקאות במינימום. חלק מהמתחרים נהנים מקהילה תוססת ורשת תמיכה לסוחרים והפכו לאיום על Litecoin.

עולה מעל ההשפעה של הביטקוין

למרות שליטקוין ביססה את עצמה כקריפטוגרפיה איתנה לאורך השנים, היעדר מפת דרכים ברורה והקהילה שמרה בחשכת ההתפתחויות המתמשכות מעיבה על עתידה הקרוב והארוך. חובבי קריפטוגרפים רבים מאמינים כי ליטקוין עדיין פועלת בצילו של הביטקוין. משתמשים שונים אומרים כי כיום Litecoin אינה מתפתחת בכוחות עצמה ומחכה לביטקוין שישחרר קוד למפתחים שלו ליישום ב- Litecoin. זה כמובן, מלבד סאגת ליטפאי שהשפיעה מאוד על ליטקוין בשנה שעברה.

Litecoin מפסידה גם מבחינת שיווק ואומרים כי אין לה צוות מסוים שעובד על שיווק. בניית קהילה תוססת ברחבי העולם תסייע בהגברת המודעות ברחבי העולם שתגיע לשיאה באימוץ גדול יותר ורחב יותר של LTC.

יכול מאוד להיות שהעתיד של ליטקוין יהיה קשור להתפתחות של כמה תחומים; רשת הברקים (LN) והחלפות האטומיות. עם זאת, מידע מעודכן אודות שני תחומים אלה הוא עדיין נושא שיש לטפל בו. מייסד Litecoin, צ’רלי לי, אמר ברבעון הראשון כי הרשת עובדת על הצגת תכונות פרטיות ופטריות. שתי התכונות יהיו אטרקטיביות עבור המשתמש אך פרטיות עלולה לפגוע ב- Litecoin מכיוון שסוחרים יכולים להתחיל למחוק את המטבע על מנת לעמוד במדיניות AML..

כרייה וחצי של ליטקוין

ליטקוין כמו ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי. כרגע מוענקים לכורים 25 LTC לחסימה. עם זאת, כל ארבע שנים (840,000 בלוקים) סכום זה מחצית. Litecoin הוא מטבע Scrypt ובעיקר כרייה באמצעות ציוד שפותח על ידי כורי מעגל משולב יישומי (ASIC) כמו Bitmain. Litecoin מתפקד על אלגוריתם קונצנזוס המכונה הוכחת עבודה בדיוק כמו ביטקוין. אחד מציוד ה- ASIC הנפוץ לכריית LTC הוא Antminer L3 + של Bitmain, אם כי יש מתחרה שמשיקה בקרוב A4 + LTCMaster על ידי Innosilicon..

לכורי ליטקוין יש אפשרות לעשות זאת בעצמם או להצטרף לבריכת כרייה. כריית סולו מקשה על מציאת חסם אך מאפשרת לכורה לשמור על כל תגמול ה- 25 LTC כולל עמלות. עם זאת, הרבה כוח חשיש ידרוש עבור כל כורה שעובר סולו. כריית בריכות מאפשרת לקבוצת כורים לתרום לכוח החשיש והופכת את הרווחים שלהם להרבה יותר יציבים אך בכמויות קטנות.

כאמור כל ארבע שנים Litecoin עובר אירוע חצוי שבו תגמולי הכרייה חצויים. כריית ליטקוין מוחצאת במחצית לאחר כל 840,000, כלומר לאחר החציון של 2019, כורים חוסמים את הפרס בחצי ל -12.5 דולר. האירוע אמור להתקיים בסביבות 6 באוגוסט 2019. זה יהיה אירוע החצי השני של ליטקוין לאחר האירוע ב -26 באוגוסט 2015.

ההשפעה של האירוע צפויה להתעכב בעיקר עם הרווחיות של כריית הקריפטו. כתוצאה מכך, אם ההיסטוריה עוברת, צפויה מחיר ראלי. בשנת 2015, הכפיל Litecoin את ערכו בעקבות האירוע שהיה מ -1.5 דולר ל -3 דולר. עלייה דומה צפויה לאחר תרגיל החצי השנה.

אימוץ המונים של ליטקוין

אומרים כי אימוץ המוני של מטבעות קריפטו הוא הכוח המניע לערך הנכסים הדיגיטליים. מגמת הדובים בשנה שעברה השפיעה לרעה על האימוץ. עם זאת, מומחים צופים שהתאוששות ממגמת הירידה בהחלט תעורר אימוץ מיינסטרים. צ’רלי לי אמר פעם כי במהלך שוק דובי פרויקטים מתמקדים יותר בפיתוח:

“… אני חושב שבעתיד תשתמש במטבעות קריפטוגרפיים בחיי היומיום שלך, ואולי אפילו לא תבין את זה,”

לי אמר בית הספר וורטון מאוניברסיטת פנסילבניה.

ניתן להשתמש ב- Litecoin לתשלום עבור סחורות ושירותים בפלטפורמות סוחרים מקוונות שונות וכן במיקומים פיזיים ברחבי העולם. יתר על כן, כרגע ניתן לרכוש LTC בקלות בבורסות ולהחליף עם מטבעות אחרים ומטבעות פיאט. ישנם עסקים בענף המלונאות והנסיעות המקבלים כיום LTC כאמצעי תשלום.

חיזוי מחיר ליטקוין 2019 & 2020

ליטקוין מסתובבת כעת בסביבות 115 דולר, אם כי הנכס הדיגיטלי נגע בשיאים בסביבות 122 דולר בחודש מאי. השיא מהשיאים קשור מאוד ללחץ הדובי המשפיע על המטבעות העיקריים כמו ביטקוין אשר בדק את התמיכה ב -7,500 דולר בעקבות דחייה משיאים מעל 9,000 $..

המטבעות הקריפטוגרפיים של 6.5 מיליארד דולר מדורגים כיום במקום החמישי בשוק על פי הנתונים ב- CoinMarketCap. מחזור המסחר שלה הוא 24 שעות ביממה של 3.6 מיליארד דולר ב -24 השעות האחרונות, היצע מרבי של 84,000,000 LTC אך רק 62,097,626 מטבעות LTC נמצאים כרגע במחזור..

המגמה בחודשיים האחרונים הוכיחה בפני המשקיע כי ההתאוששות מהירידות הקיצוניות שנראו בשנת 2018 אינן תעתוע אלא אפשרות. מאז תחילת 2019, ליטקוין הגדילה פי ארבעה את ערכה ונראה כי גל זה רחוק מלהסתיים במיוחד עם אירוע החצייה ממש מעבר לפינה..

קינגייפ צופה כי ליטקוין תמשיך עם הזינוק בחודשים הנותרים של במחצית השנייה של השנה לסחור קרוב ל -250 דולר עד ליום 31 בדצמבר 2019. הסיבה לכך היא כי ליטקוין כבר תפסה את המומנטום לעלייה והביקוש למטבע אמור לעלות כדי לפרסם את אירוע החצייה באוגוסט הקרוב..

למעשה, התחזית של 250 דולר לליטקוין היא שמרנית למדי והמומנטום יגדל לקראת תחילת 2020. היעד של Litecoin ברבעון הראשון של 2020 הוא לסחור בסביבות 300 $. עד ליום 31 בדצמבר 2020, ליטקוין תחליף ידיים לשיאים של כל הזמנים אם לא בסביבות 500 דולר. ככל שאימוץ הזרם המרכזי של קריפטוגרפיה יגדל, גם ליטקוין תופס תאוצה עם עליית הביקוש לבורסות. כקריפטוגרפיה החמישית, ליטקוין עדיין מתואמת לערך הביטקוין ועשויה לעלות אפילו גבוה יותר לאחר אירוע החצייה של ביטקוין שבו הביטקוין צופה שיאים גבוהים מעל 30,000 דולר..

חיזוי מחיר ליטקוין 2025 והלאה

בעוד חמש שנים, אנו מקווים כי ליטקוין ייצא מהצל של ביטקוין. מצב שיאפשר לרשת לדבוק בדרכה שלה להיכנס לעתיד מבחינת פיתוחים, שדרוגים וערך סמלי. כ- “תקן התשלומים הגלובלי החדש לצרכנים ולעסקים ברחבי העולם”, LTC צפויה להשיג אחיזה בכל הקופות. זה כבר יתרון עבור Litecoin מכיוון שיש לו זמני אישור מהירים יותר ודמי עיבוד עסקאות נמוכים יותר.

צפוי כי ליטקוין ינוע בין 1,000 ל -1,200 דולר בחמש שנים. עם הגברת האימוץ והקריפטו הופכים לחלופות טובות יותר לתשלום ולהשקעה, ערך LTC עשוי להגיע לשיאים גבוהים יותר בין 1,500 $ ל -2,000 $ חמש שנים. אם מסתכלים על התמונה הגדולה ל -10 שנים, Litecoin עשויה לנוע בין 5,000 ל -8,000 דולר.

חיזוי מחיר לייטקוין [עדכון]

מחירו של ליטקוין בשנת 2020 חולק לרבעון שורי אחד ודובי אחר.

המחיר נשבר מתחת ל 0.0054 תמיכה ב- BTC סביב הפתיחה השנתית מה שהוביל להמשך דובי ברבעון השני. W.r.t. ביטקוין, המחיר הוא באיחוד מעל 0.0043 BTC. עם זאת, היא עדיין נסחרת מתחת ל- 50 ו- 200 Daily EMA (ממוצע נע אקספוננציאלי) שהוא דובי.

תרשים יומי של LTC / BTC על Bitfinex (TradingView)תרשים יומי של LTC / BTC על Bitfinex (TradingView)

למדדי הנפח CMF (Chaikin Money Flow) ו- KVO (מתנד קלינגר) נטייה דובית קלה. אף על פי כן, זו שנה לאחר המחצית, שהייתה מצטברת גם בעבר. בסולם הדולר, המחיר נסחר מעל 2018 ו- COVID-19 בשפל ומספק נקודת מבט שורית. 

חיזוי מחיר לייטקוין לשנת 2020 [עודכן]

נכון לעכשיו, נראה כי המחיר נמצא במגמה בתוך משולש סימטרי עם שלוש תוצאות אפשריות בסולם הדולר. 

ראשית, אדום – הוא האפשרויות הדוביות אם המחיר יעבור מתחת למשולש. נכון לעכשיו, הוא מייצג רמות של סביב 40 ​​$. 

שנית, כחול – יש סבירות גבוהה יותר שהתרחשות תואמת את אי הוודאות הנוכחית בשווקים. המשך איחוד עד סוף השנה ישמור על מחיר סביב 55 $ עד סוף השנה. 

שלישית, חמדנות – פריצה שורית מעל ההתנגדות מקו המגמה תהיה שורית מאוד עבור LTC עם יעדים ראשוניים סביב $ 140 ו- $ 180. 

תרשים שבועי של LTC / USD ב- Bitstamp (TradingView)תרשים שבועי של LTC / USD על חותמת ביט (TradingView)

חיזוי מחיר ליטקוין לשנת 2021

הרזולוציה מהמשולש הסימטרי תקבע את הטון למחצית הראשונה של שנת 2021. אם האיחוד בתוך התמיכה וההתנגדות נמשך נוכל לצפות לצפות לתנודתיות נמוכה ונמשכת. עם זאת, פריצה משני הצדדים תראה תנודתיות אדירה ברבעון הראשון של 2021. 

חיזוי מחיר ליטקוין לשנת 2022

הקיימות ארוכת הטווח של altcoins נשענת במידה רבה על התנועה היחסית שלה עם Bitcoin [BTC]. דפוס תנודה מראה סימנים להגדלת מאפייני אפקט הרשת. (רוב המטבעות הקריפטוגרפיים בחלל הם מטבעות מנווונים שמתעדים ללא הרף שפל חדש עד שהם מגיעים לנקודה ללא נזילות).

Litecoin [BTC] הוא אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הבודדים עם מאפיין תנודה בריא. לפני 2021, אם המחיר מסוגל לפרוץ מעל 0.0075-0.0067 BTC נוכל לצפות ביעדים סביב 0.02 BTC (הערכה של 160% w.r.t. BTC). 

תרשים חודשי LTC / BTC על Bitfinex (TradingView)תרשים חודשי LTC / BTC על Bitfinex (TradingView)

חיזוי מחיר ליטקוין לשנת 2025 

Litecoin [LTC] הוא אסימון שירות מבוסס תשלום אשר פותח כשיבוט או כסף לזהב של ביטקוין. זה עובד גם על PoW (Proof of Work) והוא מהיר וזול יחסית לביטקוין. קרן Litecoin מינתה כיום את דייוויד בורקט להוספת תכונות פרטיות למטבע באמצעות מימבלווימבל יישום. 

האם Litecoin [LTC] היא השקעה טובה?

קרן Litecoin עשתה עבודה מתקדמת באימוץ תשלומי Litecoin ברחבי ארה”ב. בשותפות עם קבוצות ספורט וקבוצות NASCAR, הקרן מבקשת לנצל את אוכלוסיית המילניום בארה”ב Bcash [BCH] עומדת כאחת המתחרות החזקות ביותר של ליטקוין [LTC]. שווי השוק הממוצע ההשוואתי מרמז גם על קרבה ברשת.

שווי שוק מזומנים של Litecoin ו- Bitcoin (מקור: Coinmetrics)שווי שוק מזומנים של Litecoin ו- Bitcoin (מקור: Coinmetrics)

יתר על כן, המייסדים מצפים ליישום הפרטיות בפרוטוקול שלה. לדברי צ’רלי לי, יוצר ליטקוין, יסודות הכסף כוללים פרטיות ומאפיינים נושאים. נכס זה עשוי להתבלט בין שאר מטבעות התשלום המובילות ומחזקות את יסודות המטבע הקריפטוגרפי. 

עם זאת, עם התפתחות פתרונות תשלום בשכבה שנייה על ביטקוין יחד עם עליית פתרונות הבלוקצ’יין של בנקים מרכזיים, מטבעות נדל”ן ו- CBDC, שוק אסימוני התשלום הולך ופוחת. 

חוות דעת מומחים בנושא חיזוי מחיר ליטקוין

רוב המומחים והאנליסטים מאמינים כי Litecoin יתקנו גבוה יותר לקראת סוף 2019. המומנטום אמור לגדול בשנת 2020. חלק מהאתרים הסמכותיים פרסמו גם את תחזיות ה Litecoin שלהם, חלקם יוצגו בחלק זה..

למשל, CoinSwitch.co, צבר המרת מטבעות מטבעות קריפטוגרפי, סבור כי “ככל שהמטבע צובר פופולריות רבה יותר, יחס הקבלה עשוי גם לגדול. הוא כבר גבוה בהשוואה למצטרפים החדשים האחרים. המחיר עתיד להמריא די גבוה בשנים 2022 ו -2023, שם הוא יכול להגיע לסמן של 900 דולר. “

לדברי קלי, ראש חברת BK Capital Management (LLC) ליטקוין תיסחר בסביבות 500 $ עד סוף 2019. הוא מוסיף כי התחזית הזו עדיין שמרנית וייתכן כי ליטקוין יעלה להגיע ל -600 דולר באותה תקופה.

Steemit.com, אתר חיזוי קריפטוגרפי ידוע, צופה כי ליטקוין תיסחר ב -3,500 דולר עד סוף 2019. האתר אומר כי Litecoin תצבור תאוצה במקביל לשאר שוק המטבעות.

אנליסט קריפטו פופולרי אחר, ג’ורג ‘טונג, אומר כי ליטקוין רחוקה מהתקרה המוחלטת שלו. הוא צופה כי ליטקוין תעלה לסף של 1,500 דולר בסוף השנה הבאה.

ניתוח טכני של Litecoin

Litecoin יישאר פגיע לירידות כל עוד הרמה הקריטית בסך 120 $ לא תיכבש. לאחרונה עלה הלחץ הדובי בעליית המגמה שיצרה דפוס שיאים גבוה יותר מאז תחילת מאי. עם זאת, אם מסתכלים על התרשים היומי, אנו רואים שלמרות התיקון הנמוך, LTC / USD נותר מעל קו המגמה בעלייה של חצי שנה..

תרשים יומי של LTC / USD

חוץ מזה, הירידות ביוני לא צללו מתחת לתמיכה ההיסטורית שמספק הממוצע הנע האקספוננציאלי של 30 יום (EMA). וכל עוד המחיר נשאר מעל אינדיקטור זה, העניין השורי ב- LTC צפוי לעלות במפגשים הקרובים.

נתונים נוספים מהתרשים היומי מראים מומנטום שורי הנאבק להתעלות מעל גודש המוכר מעל השווי הנוכחי בסך 114 דולר. זה חיוני שהקונים יגדילו את כניסותיהם לליסטוק לייטקוין מעל 120 $ בטווח הקצר. אחרי הכל, המגמות של ה- RSI מצביעות על כך שליטקוין עדיין נמצאת בשלב שורי. ה- RSI התגבש דפוס גבוה יותר למרות התנועות מעלה ומטה מאז תחילת מאי. המדד צפוי להמשיך באותה מגמה לאורך כל חודש יוני וזה עשוי להגדיל את אמון הקונים בשוק בעלייה במגמת עלייה. בינתיים, התמיכה הראשונית נקבעת על 100 $ אם כי 80, 60 $ ו 40 $ יועילו במקרה שמתרחש היפוך.

מחיר נפוץ של Litecoin:

מהו המחיר הנוכחי של ליטקוין (LTC)?

שוויו של ליטקוין כרגע הוא 111 דולר (7 ביוני 2019).

האם ליטקוין [LTC] יגיע ל- 100 דולר?

אם המחיר יעלה מעל המשולש הסימטרי לטווח הארוך לפני סוף 2020, סביר מאוד להניח שווי של 100 דולר בליטקוין. עם זאת, איחוד והתפרצות דובית הם אפשרויות אחרות שעל המשקיעים להתגונן מפני.

מהו המחיר הנוכחי של ליטקוין (LTC)?

שוויו של ליטקוין כרגע הוא 111 דולר (7 ביוני 2019).

היכן אוכל לקנות ליטו-מטבעות [LTC] ?

אתה יכול לרכוש Litecoin [LTC] בבורסות קריפטוגרפיות מובילות כולל Binance, Kraken, Bitstamp, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex וכן הלאה..

ניתן גם לסחור בנגזרות שלה בפלטפורמות כמו Binance, Kraken, Okex, Huobi וכן הלאה. Litecoin [LTC] זמין גם בכספומטי קריפטו רבים.

האם LTC ישרוד?

הישרדותו של ליטקוין תובטח על ידי הצמיחה המקוונת של המטבע הקריפטוגרפי. האימוץ ההולך וגובר בתשלומים, כספים וכספומטים הוא בעל חשיבות עליונה להישרדות ה- LTC.

עם זאת, פרויקטים של בלוקצ’יין המאפשרים לבנקים ובנקים מרכזיים (CBDC) מאיימים גם על אורך חייו, יחד עם ביטקוין וביטקוין מזומנים..

האם LTC יגיע ל -1,000 דולר?

הערכת שווי של 1,000 דולר עבור Litecoin [LTC] תדרוש רווח של שלוש פעמים מ- ATH הקודם. בהתחשב בהיקף השווקים הפיננסיים המסורתיים, זה לא בלתי אפשרי. עם זאת, ידרוש תשלומי Litecoin בכל מקום לפחות במדינה מפותחת או מתפתחת או בכמה אזורים לא מפותחים.

מה יהיה מחירו של הליטקוין בסוף יוני?

LTC / USD ינוע בין 120 $ ל -150 $ עד סוף יוני 2019.

האם משתלם לקנות ולהחזיק ליטקוין?

ליטקוין עלה בערכו יותר מארבע פעמים מאז תחילת יוני. על פי התחזיות במאמר זה, ערכו עשוי לעלות ל -250 דולר בסוף 2019 ולסחור מעל 500 דולר עד סוף 2020. לכן, LTC היא השקעה טובה עבור המחזיק לטווח הארוך. עם זאת, חשוב להשקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולאחר ביצוע בדיקת הנאותות שלך מבחינת מחקר אמין.

האם המחצית של ליטקוין תחול עליית מחירים?

המחצית נקשרה בעבר לעליית מחירים עבור ליטקוין וביטקוין. אם היסטוריה עוברת, אני מצפה מליטקוין לעלות לאחר אירוע החצי.

האם ליטקוין יכול לצאת מהצל של הביטקוין?

כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים ביותר, ליטקוין הבשיל לאורך השנים. וכן, LTC יכולה לפתח את דרכה מבחינת התפתחויות וערך בנפרד מביטקוין. זה יתחיל עם דחיפת שדרוגים ייחודיים, תוך התמקדות בשיווק וגידול קהילה תוססת ברחבי העולם.

עדכון: 02 ביולי 2019

התרשים של 1 שעה למסחר LTC / USD מראה כיצד ליטקוין ניסה להתקדם מעל לשיעור ה- Fib של 61.8% שנלקח בין שיא התנופה האחרון ב 149.20 $ לתנופה נמוכה 107.80 $. תיקון לקראת 140 $ איבד קיטור ב 137.79 $ פתיחת תיבת פנדורה. הלחץ הדובי שהשתלט מכאן גרם למהפך מסיבי במחיר עם ממוצע נע 100 פשוט (SMA) ב 123.16 דולר לא הציע תמיכה. ליטקוין צנח עוד מתחת ל 115 $ והיוו שפל במחיר של 112.48 $.

הרמות הטכניות דוביות מאוד החל ממדד החוזק היחסי (RSI) על 37.61 ועדיין במגמת ירידה לאחר שלא נשאר מעל הרמה הממוצעת. תרשים ההפרשנות הממוצע הנע (MACD) 1-h גם שולח אותות דוביים כשהסטייה החיובית גולשת לעבר השלילי..

עדכון: 05 ביולי 2019

Litecoin נסחרת מעל אזור התמיכה המרכזי בעקבות התיקון שהחל בשבוע שעבר מהאיחוד בין 130 $ ל -140 $ התנגדות. ליטקוין עלתה לשיאים חדשים ביוני ונגעה ב -150 דולר לעלייה על פי נתוני המחירים של Coinbase, אולם ירידת כוח הקנייה והגברת לחץ המכירה הובילו לתרגיל גזירת רווחים.

כדי לצאת מטווח הדובים, על ליטקוין למצוא תמיכה בין 130 ל -140 דולר; מהלך שיאפשר לשוורים להתמקד ברמה של 150 דולר בשבועות הקרובים. מבחינה טכנית, יש פוטנציאל להתאושש במיוחד עם חריגת ההתמכרות הממוצעת הנע (MACD) לצד החיובי.

עדכון שוק Litecoin: יעד קצר טווח מוגדר ברמה של $ 60

מגמת הירידה של ליטקוין משבוע שעבר אינה ייחודית מכיוון שהירידות היו רחבות היקף. האיחוד לעיל הוגש לשאת פירות חיוביים. במקום זאת, הקריפטוגרפיה השישית בגודלה עשתה את הגרוע ביותר בצלילה לעבר 50 דולר. ירידת הפלאש פגעה בשפל של סביב $ 50.27 (ב- Coinbase) לפני ההתאוששות באופן רדוד.

לאחר שהיוו שפל בשוליים מעל 50 $, שוורי Litecoin דחפו להתאוששות. עם זאת, הפוך ממשיך להיות מוגבל ב 56.00 $. נהפוך הוא, המומנטום מעט שורי בזמן העיתונות כאשר LTC תיקן מעל התנגדות קו המגמה. בנוסף לכך, המחיר הוא מעל ה- 50 MA בתרשים בן שעה ו- EMA 21. המכשול היחיד הוא לנקות 56 דולר (מגבלת טווח) ולפתוח את הדרך לתיקון לכיוון 60 דולר. על הצד השני, $ 52.00 הוא התמיכה החדשה לטווח הקצר, בעוד ש- $ 50 יועיל במקרה של ירידה בהתקדמות..

תרשים מחירים של LTC / USDתרשים מחיר LTC / USD לפי ראיית מסחר

עדכון חיזוי מחיר לייטקוין: 13 בנובמבר 2019

האם המשקיעים ישכחו מ- $ 100 בשנת 2019?

לא עברו חודשיים לפני שנפתח את השנה החדשה, 2020. עם זאת, המצב הנוכחי של שוק הקריפטו אינו מרשים במיוחד. במיוחד, Litecoin אינה מתפקדת כמו שמשקיעים שיערו שהיא תסתפק בנובמבר. עם זאת, אנו ממליצים על השוורים על ביצוע תיקון רדוד מרמות השוליות מעל $ 48 לשיאים מעל $ 60.

בינתיים, ליטקוין נסחרת ב -61.09 $ על רקע נסיגה מתמשכת לאחר דחייה של 65 $. זו הפעם השנייה שליטקוין חוזר מאותה הרמה בנובמבר. קו המגמה העולה לא הצליח להחזיק את המחיר שההופעה המיידית שלו מוגבלת על ידי 50 MA בתרשים של 4 שעות. ה- 100 MA עומד בתור להציע תמיכה מעט מעל $ 60.

מבחינה טכנית, ליטקוין עשוי להמשיך ולהתפרק לקראת 60 דולר. הפסקה לטווח של 50 דולר היא גם בהתבסס על ה- RSI המשופע כלפי מטה. היפוך אפשרי עם תשואת RSI לקראת 70 יחד עם נפח מסחר שורי מוגבר.

ליטקויןתרשים LTC / USD מקור לפי ראיית מסחר, קראקן

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me