banner
banner

Uniswap [UNI] חיזוי מחיר – האם זה שוב יגיע ל- 8.65 $ ATH?

אסימון ה- UNI של Uniswap נפל מאז השקתו. האסימון שיצר הייפ אדיר בחלל עדיין מתמודד עם מספר מכשולים כדי להשיג שיאים חדשים בכל הזמנים. 

תוכן

 1. על Uniswap
 2. השקת Uni Token של Uniswap
 3. השוואת מחירים של UNI עם אסימוני ממשל אחרים
 4. היסטוריית מחירים של UNI
 5. חיזוי מחיר של UNI לשנת 2020
 6. חיזוי מחיר של UNI לשנת 2021
 7. חיזוי מחיר של UNI לשנת 2022
 8. האם אסימון UNI הוא קנייה טובה?
 9. שאלות נפוצות

על Uniswap 

Uniswap הוא יצרן שוק אוטומטי של חילופי P2P מבוזרים (AMM). הוא בנוי כשני חוזים חכמים ב- Ethereum. 

בניגוד לבורסות ריכוזיות הדורשות הזמנת רוכש ומוכר ליצור שוק בר קיימא, הנזילות של Uniswap מגיעה ישירות מספקי נזילות (LP). ההפרדה בין הסוחרים וספקי הנזילות מבטלת את המחסום לשאיבת אסימון. כל אחד או פרויקטים כלשהם יכולים לרשום אסימון ב- Uniswap למסחר ללא הרשאה. 

צמדי מטבעות קריפטוגרפיים ב- Uniswap נקובים ב- ETH; למשל, YFI-ETH, DAI-ETH. מאגרי הנזילות לזוגות אלה בנויים באמצעות זוגות דומים. 

השקת Uni Token של Uniswap 

אסימון UNI לְהַשִׁיק ב- 17 בספטמבר לקחה בסערה לא רק את המערכת האקולוגית של DeFi, אלא גם את כל מרחב המטבעות. משתמשים בעבר וספקי נזילות ב- Uniswap התעוררו ב- 17 בספטמבר לפחות $ 1000 עשירים יותר. 

ההשקה המפתיעה של UNI למשתמשים בעבר גרמה לתנודתיות רבה במחיר אסימון הממשל של Uniswap. 

השירות והתמריץ להחזיק אסימוני ממשל הם שמפרידים בין פרויקט טוב לפרויקט רע. לאחרונה, פרויקטים רבים של DeFi צצים בדיוק כמו מאניה של ICO. פרויקטים אלה עדים לזרם אדיר של נפח בשלבי הקידום המוקדמים לכריית נזילות. עם זאת, עד מהרה החקלאים משליכים את האסימונים לשוק מכיוון שאין כמעט תמריץ להחזיק אסימונים אלה. 

אסימונים לממשל לספק זכויות הצבעה על העדכונים בפרויקט. פרויקט מצליח ימשוך יותר אנשים שמנסים להפיק תועלת מממשלתו מאשר פרויקט המיועד לחקלאות תשואה בלבד. 

השוואת מחירים של UNI עם אסימוני ממשל אחרים 

מחקר השוואתי עם אסימונים אחרים לממשל אינו גם מהימן בגלל שיגעון החקלאות שנמצא לאחרונה, שעשוי לצמוח או לדעוך בעתיד. יתר על כן, בעוד שהתפיסה הכללית של חקלאות תשואה דורשת היערכות של אסימונים או שימוש בפלטפורמה, הערך שלהם מגובה אחרת בכל פלטפורמה.. 

שים לב שהיישומים המבוזרים (DApps) כמו MakerDAO, Compound או Aave אינם חדשים, אך התנופה באסימוני הממשל היא. 

בואו ניקח את הדוגמה של אסימוני COMP, אלה הם אסימוני ממשל המופצים למלווים ולווים בפלטפורמות. התפלגות מתגמלת גם המלווים וגם הלווים מחולקים ביניהם 50-50. 

בַּעֲלוּת > ממשל

– קייל דייויס (@ kyled116) 24 בספטמבר 2020

בעיקרו של דבר, אסימוני הממשל אינם משחקים שום תפקיד בתפקוד בפלטפורמה. הרווחים הישירים מהפלטפורמה מועברים לספקי הנזילות ולמשתתפים אחרים ברשת. תגמולי אסימון הממשל הם תגמולים נוספים שמגיעים לפעמים על ידי שריפת חלק מהרווחים הללו או שיכולים להיות נפרדים ממנו לחלוטין. 

לבסוף, אסימוני הממשל עצמם צמחו אסטרונומית בחודשיים האחרונים. התמיכה וההתנגדויות לא נקבעו בתרשימים ארוכי טווח (שבועי וחודשי).

YFIתרשים YFI / USD למשך שבוע על Poloniex (TradingView)

YFI, אסימון הממשל ל- yEarn Finance הגיע לשיאו עם עלייה של 5500% מאז אוגוסט. אחרים כמו Aave (LEND), SNX, MKR עלו בצורה אקסטטית במהלך החודשים האחרונים. לפיכך, הגדרת תנופת DeFi. 

בשלב כזה של שוק שור או גילוי מחירים, הכל אפשרי מכיוון שיש סיכון גבוה: יחס תגמול. 

היסטוריית מחירים של UNI 

המחיר הגבוה בכל הזמנים של אסימון UNI ב- Binance הוא 8.62 דולר ב -18 בספטמבר. עם ההשקה נרשמה תנודתיות ניכרת במחיר האסימון בין 2.4 ל -3.6 דולר. ב -17 עצמו האסימון קפץ לשיא של 5.93 דולר.

תרשים מחירים של יוניתרשים מחיר יוני | מָקוֹר: CoinGecko

 ב -20 הימים הראשונים של ההשקה, האסימון היה באדום מבין 13 מהם. רמת התמיכה וההתנגדות של 3.63 דולר הייתה קריטית עבור UNI. 

חיזוי מחיר של UNI לשנת 2020

היסטוריית המחירים הקצרה של אסימון UNI ותנודתיות מסיבית במחיר מקשה על ניתוח מגמות המחירים. יתר על כן, ההשקה המפתיעה של אסימונים אלה הפתיעה את משתמשי הקריפטו. לפיכך, יש כרגע הרבה FOMO ו- FUD סביב האסימון. 

לכל מי שהיה מספיק זמן בקריפטו, השקת אסימון מובילה בדרך כלל למגמת ירידה כאשר בעלי עניין ומשקיעים מוקדמים מוצאים דרך לצאת מהעמדות שלהם.. 

יוני אסימוןתרשים UNI / USD ליום אחד על Binance (TradingView)

UNI נמצאת במגמת ירידה מאז ההשקה. UNI של Uniswap עשה רישום בבורסות המובילות כמו Coinbase, Binance ו- FTX ביום הראשון להשקתו. 

הממוצע הנע של 21 יום הוא תמיכה אמינה עבור השוורים. האסימון של UNI פרץ מתחת לרמה זו לאחר פריצה מזויפת של 1. באוקטובר. ההתנגדות למחיר של 3.89 דולר היא החשובה ביותר למהלך של הדוב להחזיק בתפקידים קצרים באותה תקופה..  

יתר על כן, סגירה מעל 50 SMA חיונית במיוחד למקרה השורי משום שהיא תוסיף אמינות לפריצה. על הסוחרים לזכור אזורי התנגדות פוטנציאליים בסביבות 5 $. 

בתרשים של ארבע שעות המחיר מגיע לסוף מגש המשולש היורד, שהוא דובי עוד יותר. דפוס משולש יורד מזוהה באמצעות שיאים תחתונים ותמיכה אופקית, ויוצר משולש ישר. 

תרשים יוני מחירתרשים UNI / USD 4 שעות על Binance (TradingView)

התמיכה של הדפוס היא 3.65 $ אם המחיר מאשר מתחת לרמה זו, היעד של משולש יורד מצביע על 0.13 $.. 

הרעיון הכללי הוא שאסימון UNI חייב להגדיר את תמיכתו ואת התנגדותו בצורה ברורה יותר עם הזמן מכיוון שכרגע יש הרבה אי ודאות לגביו עם אפשרויות קיצוניות שאפשר להשיג. 

אם המחיר יישבר מעל ההתנגדות מהירידה, הוא יכול להגיע לכל היעדים הגבוהים ביותר בכל הזמנים (ATH) במחיר של 8.65 דולר.. 

חיזוי מחיר של UNI לשנת 2021

עברו רק שלושה שבועות מאז השקת האסימון של UNI. לפיכך, אומדן מחיר האסימון לשנה אחת בעתיד מסתמך לחלוטין על ערך יסודי עם הסתברויות מסוימות. 

התרחישים האפשריים בעתיד עבור Uniswap הם:

 1. Uniswap ממשיך לעמוד בקצב היקף הבורסה המרכזי ועומד על סכום של עד 500 מיליון דולר בשנה. רווחים אלה מעמלות ירוויחו על ידי ספקי הנזילות ואז הממשל בבורסה יהיה יקר יותר.
 2. הרחבת שטח DeFi מחוץ לאת’ריום או דהייה כללית מהבורסה מובילה לאובדן נזילות, ואסימון הממשל מחזיק מעט מאוד ערך בעתיד..
 3. אסימון UNI והפלטפורמה מתפתחת עם הזמן לשרת את השוק בצורה אחרת. נכון לעכשיו, הצוות מתמקד בבניית פלטפורמות Uniswap ועושה זאת באמצעות מענקים וסחורות ציבוריות.

יתר על כן, Uniswap נושאת גם בסיכון הטכני שמגיע עם כל פרויקט מבוסס חוזה חכם, כלומר ניתן לנצל חוזים. 

נכון לעכשיו, התמריץ לכריית אסימוני UNI פועל לטובת הגדלת הנזילות. עם זאת, בשל העמלות הגבוהות עבור Ethereum GAS, עלות עסקת החלפה היא יותר מ -3 $. זה דוחה את הסוחרים הקמעונאיים בנפח נמוך בפלטפורמה; מכאן, צמצום היקף העסקאות שהוא אמצעי ההכנסה. 

חיזוי מחיר של UNI לשנת 2022

עתיד המימון המבוזר טמון לא רק בידי מפתחים ומשתמשים אלא גם רגולטורים. הוויכוח על יישום דיני ניירות ערך קיבל תפנית חדשה עם אסימוני הממשל של DeFi. 

את’ריום, הפלטפורמה שעליה הוא מתוכנן ממלא תפקיד קריטי בעתיד הפרויקט. 

מחירי הגז של אתריום משתנים מדי יום בהתאם לביקוש. אם אנשים רבים מנסים להשתמש ב- Ethereum בבת אחת, אז מחירי הדלק יהיו גבוהים יותר. אם הפעילות נמוכה, אז מחירי הדלק יהיו נמוכים יותר. היישום של שכבה 2 ו- ETH 2.0 עדיין לא יהיה בעתיד, ומכאן שעד אז, המכשול לאימוץ הקמעונאות עדיין קיים. אסימון UNI יכול למשוך את המשתמשים לפלטפורמה, אך הצלחתם שזורה זה גורם לבלבול בקרב הסוחרים. 

בעוד שהרווחים היו רבים בשפע, היו מקרים רבים של שטיח שמושך מכירה מוקדמת גם כן. לפיכך, ויסות עשוי להיות נחוץ גם לצמיחה האורגנית של החלל. 

קרא גם: Ripple (XRP) חיזוי מחיר: x3 ($ 1.0) עד סוף 2020?

האם אסימון UNI הוא קנייה טובה? 

השקעה באסימונים של UNI כיום שווה ערך להשקעה בסטארט-אפ או בקרן סיכון. בעוד הלקוחות הפוטנציאליים נראים בהירים, ההסתברות להצלחה עתידית נעוצה בחושך. כדי לגדר סיכונים מתנועות מחירים קיצוניות, פיזור התיק מסייע בהגדלת ההסתברות לרווחים. על המשתמשים לחפש להשקיע רק לא בקריפטו אחד; יתר על כן, לא רק פרויקט DeFi אחד. תשומת הלב למרחב היא בת 6 חודשים בלבד, ישנן מספר דרכים בהן המערכת האקולוגית יכולה להתפתח.

בהיותם ה- DEX המוביל בתחום, אסימוני הממשל לפלטפורמה מחויבים להכיר וערך בשוק. עם זאת, תמריצי כריית נזילות אסימונים של UNI יסתיימו ב -17 בנובמבר, שם נוכל לחזות בהפסקת המכירה. עד שנראה שההיצע עולה על הביקוש.  

יתר על כן, האינפלציה הגבוהה בארבע השנים הראשונות יחד עם שימוש מוגבל באסימון הממשל מפחיתה את סחירותה בתקופה הראשונית. על המשקיעים לבצע בדיקת נאותות גם לתחזית הרגולטורית לגבי האסימונים. 

לא יכול להגיב הרבה על המחיר לטווח הקרוב … &# 128293;

… אבל אני מניח שאני פשוט מופתע מכך שאנשים מופתעים $ UNI סוֹעֵר. &# 129412;

האפליקציה הנפוצה ביותר, עמלות גבוהות מ- Bitcion, נפח גדול יותר מרוב CEX ואחת ההדגמות הטובות ביותר של את’ריום.

למד לראות & לקנות את האמיתיים. &# 128064;

– DCinvestor.eth ⟠ aftab.eth (@iamDCinvestor) 18 בספטמבר 2020

שאלות נפוצות

שאלה 1. מהו המחיר הנוכחי של Uniswap (UNI)?

XRP נסחר כרגע ב 3.20 דולר ב- Binance.

שאלה 2. האם UNI תגיע ל -10 דולר?

על פי התחזיות שלעיל עם צמיחה אורגנית של פלטפורמת Uniswap, UNI יכולה להכות 10 דולר לעתיד. 

שאלה 3. היכן אוכל לקנות אסימונים של UNI?

אתה יכול לרכוש Ripple [XRP] בבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה כולל בינאנס, Bitstamp, Okex, Poloniex ו- FTX.

אתה יכול גם לסחור בנגזרות שלה בפלטפורמות כמו FTX, בינאנס, אוקקס,וכן הלאה.

שאלה 4. מה שהולך להיות מחיר ה- UNI של יוניסוופס מחר?

מבחינת הרמות הטכניות, UNI תיסחר בין 3.4000 $ ל -3.000 $.

ש 5. האם אסימון UNI הוא נכס נהדר להשקעה?

מרחב ה- DeFi יחד עם אסימון הממשל שלו הוא חדש יחסית בכדי לבצע סוג כזה של שיפוט. אף על פי כן, על פי הנתונים הסטטיסטיים הנוכחיים, אם רוצים להשקיע באסימונים של DeFi – UNI בולטת כאופציה קיימא. 

שאלה 6. האם Uniswap ישרוד?

Uniswap היא פלטפורמה מבוזרת למסחר באסימני ERC-20. הישרדות הפלטפורמה אינה עומדת בפני איום, עם זאת, היא כוללת סיכונים טכניים ורגולטוריים. 

תקלה בתכנון חוזים חכמים עלולה לגרום לאובדן כספים בפלטפורמה. יתר על כן, הרגולטורים רשאים להודיע ​​על מגבלות לשימוש בארצם אשר יפחיתו את סחירותה. 

ש 7. האם UNI יגיע ל -10 דולר?

ב -10 דולר, שווי השוק הכולל של UNI יעמוד על 10 מיליארד דולר. אמנם לא בלתי אפשרי, אך הסיכוי שהוא יגיע ל -10 דולר בעתיד הקרוב הוא עגום, שכן אפילו מטבע הבורסה המרכזי ביותר בבינאנס BNB מחזיק כיום במחיר של 4.2 מיליארד דולר..

ש 8. מה יהיה הערך של Uniswap (UNI) בחמש השנים הקרובות?

Uniswap צפוי להיסחר ב 8.00 $ בחמש השנים הבאות.

שאלה 9. האם אסימון ה- UNI נוטה ליפול או לעלות בחמש השנים הבאות?

Uniswap היא פלטפורמה חדשנית שיכולה להחליף פלטפורמות מסחר מרכזיות, כולל השקת ניירות ערך מסורתיים ב- Ethereum. לפיכך, יש סיכוי טוב לצמיחתה. עם זאת, תהליך חלוקת האסימונים עשוי להפריע לעליית המחיר. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me