ברזי הקריפטו 101: האם ירח ליטקוין – ליטקוין הטוב ביותר?

קריפטו 101: האם ליטקוין מון – ליטקוין הטוב ביותר

עליית תעשיית הקריפטו ומסחר במטבעות הציגה את העולם להרבה מושגים חדשים. אלה כוללים כמו ICO, Atomic Swaps ו- yes Airdrops. בעוד שכל אחד מהם היה מרתק באותה מידה עבור העולם והיה דבר אחד שריגש את כולם באותה מידה. הזן ברזי קריפטו. ברזי קריפטו מאז ימיהם הראשונים נקשרו למילים “Crypto Free”. למרות שזה בשום אופן לא שגוי לקשר את זה עם Free, צריך לזכור גם כמה אותו חינם הוא בחינם. לפני כן המאמר היה מבקר בכמה מהברזים המובילים של ליטקוין, כולל ירח ליטקוין המפורסם ביותר –

מהו ברז קריפטו?

ברז קריפטו הוא אתר, אפליקציה או תוכנה המסייעת לאדם לייצר מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השלמת משימות פשוטות. בדרך כלל, משתמש תובע את המטבעות החופשיים מהברז על ידי לחיצה על כפתור והשלמת captcha או ביצוע משימות מיקרו אחרות. המטבעות מצטברים אט אט בחשבון המשתמשים באתר עד שהם עומדים במגבלת המשיכה המינימלית.

אתרים אלה הם בדרך כלל משווקים או ספקי פתרונות שיווק. חברות אחרות או שותפות איתן ישירות, או שהאתר פשוט מקבל קישור שותף, מפרסם אותו בפלטפורמה שלהם ומאפשר לאנשים “לעשות את הכבד”. לכל הברזים תקופה אחת לשחרור מטבעות בחינם. יש אתרי ברזים שמאפשרים למשתמשים לתבוע כל 15 דקות, אחרים בכל שעה, וחלקם רק פעם ביום. התדירות שבה המשתמשים יכולים להגיש תביעות קשורה לתשלום.

מה הופך את ברזי הצפנה לפופולריים כל כך?

הרעיון של חינמיות חינם אינו חדש והפך לכלי נהדר המשמש את המשווקים, אך לברזי הצפנה היו יתרונות מסוימים. באשר לחינם בחינם, הם מציגים לאנשים את הרעיון של מטבעות קריפטוגרפיים כמטבע עצמאי. בכך שהם מאפשרים לאנשים להרוויח ולאחסן אסימונים בעצמם, ברזים נותנים להם גישה מעשית, כך שכאשר הם יקנו אסימונים בעתיד, לא יהיו להם בעיות לטפל בהם. מטבעות קריפטוגרפיים עדיין חדשים ואנשים רבים שמעוניינים להחזיק אותם, אין להם מושג כיצד לאחסן או להשקיע אותם. ברזים גם פותחים דלתות עבור טירונים ומשמשים גם כמקורות למידע ביטקוין רלוונטי שמשתמשים עשויים להתקשות לגשת אליו אחרת.

סוגי תגמולים נפוצים בברזים

  1. תגמולי נאמנות: אלה התגמולים שהמשתמש מקבל פעם ביום עבור ביקור בברז לפחות פעם ביום.
  2. תגמולי הפניה: זה מוגדר לתגמל משתמשים על הפניית משתמשים חדשים לברז. עבור כל הפניה משתמשים יקבלו נקודת אחוז וימשיכו להצטבר.
  3. תגמולי המסתורין: זהו פרס המופיע באופן בלתי צפוי, בדרך כלל בתחתית העמוד כאשר משתמשים מנסים לתבוע ביטקוין בחינם. תוכנו לא נחשף עד שהגיע הזמן לברז לוותר על כך שהמשתמשים בדרך כלל לא יודעים למה לצפות.
  4. תגמולי הצעה: אלו תגמולים מיוחדים שמשתמשים יכולים להרוויח על ידי השלמת הצעות וסקרים ממספר אפשרויות. ככל שמבצעים יותר מבצעים, כך משתמש יכול להרוויח יותר.
  5. תגמולי כרייה: זהו סוג של בונוס של 100% כאשר הברז משתמש במחשב של המשתמש לתהליך הוכחת עבודה המכרה ביטקוין. הוא מחושב על סמך כמות העיבוד שהמשתמש תרם.

מוביל ברז ליטקוין – האם ירח ליטקוין הוא למעשה הטוב ביותר

מכיוון שהתברר כיצד פועלים ברזים, יש צורך להבין כי לא כל הברזים מספקים את כל המטבעות. מרבית הברזים מוקדשים לקריפטוגרפיה אחת, אך החידושים האחרונים הולידו גם ברזים מרובי מטבעות. אמנם ישנם כל כך הרבה ברזים זמינים, המאמר הבא מנסה להתמקד ברזי ליטקוין העליונים.


MoonLitecoin

MoonLitecoin הוא הברז הפופולרי ביותר ב- Litecoin. כל מי שאולי השתמש בברז ליטקוין בהחלט היה נוחת על הברז הזה לפחות פעם אחת כזו היא הפופולריות שלו. מלבד היותו פופולרי, הברז מאפשר למשתמשים לתבוע עד 1,000 ליטושי בכל חמש דקות. כדי שמשתמשים יוכלו להרוויח LTC בחינם עליהם לפתור את הקפטצ’ה והיא מתפקדת בטיימר של 5 דקות.

האתר טוען כי המשתמשים יכולים להגדיל את הרווחים שלהם ב -300 אחוזים על ידי ניצול תוכניות הבונוס המדורגות. כל התשלומים מתבצעים באופן מיידי וישיר למיקרו-ארנק CoinPot של המשתמשים. ההרשמה היא פשוטה עם כל מה שנדרש הוא כתובת ארנק המשתמש Litecoin או חשבון CoinPot.

Litecoin-Faucet.com

Litecoin-Faucet.com מספקת למשתמשים שירותי ברזים לייצור ליטקו-מטבעות באמצעות פתרון הקפטצ’ה. זמן הברז ממוקם ב -240 דקות ומאפשר למשתמשים לטעון לחינם ליטקוין עד 0.00000888 LTC. יש גם הגרלה יומית בה משתמשים יכולים להרוויח יותר ליטו-מטבעות.

שוב, ברז פופולרי, האתר מונה מעל 100,000 משתמשים ועיבד עד כה קרוב לשבע מיליון תביעות. הסכום הכולל ששולם עד היום הוא מעל 6,000 $. התשלומים מתבצעים באמצעות ארנק מיקרו רכזת ברזים.

ברז ליטקוין

בדיוק כמו Litecoin-Faucet.com, Litecoin Faucet מאפשר למשתמשים להרוויח LTC חינם על ידי פתרון ה- captcha. באתר יש מערכת תשלומים מדורגת עם עד 2,500,000 ליטושי לתפוס כל 60 דקות. באתר יש אינטגרציה של צ’אנג’לי למי שמעוניין להמיר את ה Litecoin שלהם במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

ענבר ליטקוין

Amber Litecoin הוא ברז Litecoin בחינם המאפשר למשתמשים להרוויח LTC בחינם על ידי פתרון ה- captcha. משתמש יכול לתבוע עד 3300 ליטושי והטיימר לברז הוא 5 דקות. התשלומים הם די מיידי והם דרך ארנק המיקרו של faubethub. אומבר ליטקוין אמבר העז לנכסים אחרים, אך הוא גויס בעיקר כברז ליטקוין.

Litecoinfaucet.co

Litecoinfaucet.co הוא ברז ידידותי למשתמש המאפשר למשתמשים להרוויח עד 0.00001176 LTC בכל שעה. מה שמושך את רוב המשתמשים לכאן הוא שהברז מספק קפצ’ה ופותר מיקרו משימות מדיה קלות למדי. כמו אחרים, גם אתר זה מציע תשלומים יומיים באמצעות ארנק מיקרו ברז. תשלומים אלה הם כמעט מיידית.

TreasureBits

TreasureBits הוא ברז פופולרי נוסף של Litecoin, שמתגמל משתמשים ב- LTC על פתרון הקפטצ’ה והסולבדיה. האתר תומך כיום בנכסים דיגיטליים אחרים, מלבד Litecoin שכולל bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ועוד. משתמשים יכולים לתבוע עד 2651 ליטושי כל חמש דקות.

האתר אינו מוגבל לברזים אלא גם מציע משחקים, מציע קירות וגישה לאסימוני אוויר. הוספה אליו, המשתמשים יכולים גם לכרות LTC באמצעות תכונת הכורה באינטרנט. התשלומים מתבצעים באמצעות מיקרו-ארנק רכזת ברזים.

Claimulike- LTC

Claimulike הוא ברז רב מטבעות אשר שוב פופולרי מאוד בקרב משתמשי ברזי Litecoin. הברז מאפשר למשתמשים להרוויח ליטושי בחינם על ידי פתרון הקפטצ’ה. הברז מאפשר תביעות של עד 1400 ליטושי עם טיימר שמוגדר לחמש דקות. הברז דורש רישום אשר בעצם כולל רק מתן כתובת Litecoin למשתמשים. התשלומים מתבצעים באמצעות מיקרו-ארנק רכזת ברזים.

תביעה LTC

ClaimLTC הוא גם ברז רב נכסים שמתגמל משתמשים ב- LTC חינם לפתרון ה- captcha. משתמשים יכולים לתבוע עד 2071 ליטושי כל חמש דקות וכל התשלומים מתבצעים באמצעות ארנק מיקרו רכזת ברזים. הטיימר שנקבע לברז זה הוא גם 5 דקות ונראה שזו האופציה המושלמת אם המשתמש מעדיף ברז רב-מטבעי עם תשלומי ליטקוין גבוהים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map