למעלה מ- 13+ פלטפורמות ומשחקי השקת IEO

אחת הסיבות לכך ש- IEO מתעדכנת על ICO בגלל שהם בטוחים יותר להיות מחוברים לבורסה ולפלטפורמת ההשקה שלה. משקיעים כמו IEO מכיוון שקיימת הבטחה שהפלטפורמה / הבורסה ביצעו בדיקת נאותות נדרשת של הפרויקטים שהיא מפרטת והסיכוי להפסיד כסף באמצעות הונאות או מידע לא נכון הוא מינימלי..

כאשר ה- IEO אוספים קיטור, זה נהיה קריטי להבין איזו פלטפורמת IEO או משטח ההשקה הם באמת טובים המספקים את מיטב השירותים הן למשקיעים והן לפרויקטים..

כדי שניתן יהיה לכנותם כפלטפורמות הטובות ביותר המיועדות להשקת IEO, על פלטפורמות ה- IEO להיות בעלות תכונות מסוימות על מנת להציע את תוצאות ההשקעה וההזדמנויות הטובות ביותר..

בעוד שמשקיעים ופרויקטים יסתכלו על כמה נקודות נפוצות, כמו שהפלטפורמות צריכות להיות בעלות לוח מחוונים קל לשימוש, שם כל מה שאתה צריך נמצא במקום אחד ואולי כמה עצות מומחים בכל IEO שהוא משיק, תמיד יהיו כמה נקודות ספציפיות שצריכות להיחשב כ.

תכונות קריטיות לפלטפורמת השקה טובה

בחירת פלטפורמת ההשקה הנכונה של IEO נותנת לפרויקט את ההזדמנות הטובה ביותר למשוך משקיעים לפרויקט שלך. בעוד שרובם טוענים שיש להם מערכת משקיעים נכונה, מיטב פלטפורמות ה- IEO מבדילות את עצמן על בסיס –

  1. קל לשימוש – פלטפורמה חייבת להיות פשוטה וקלה לשימוש. בין אם זה טירון או משקיע מנוסה, פלטפורמות קלות לשימוש מאפשרות יותר ביקוש.
  2. בטיחות ויציבות – אחת הסיבות שהמשקיעים עוברים ל- IEO היא יציבות וביטחון. לכן, הציפייה שלהם מהפלטפורמה זהה. משקיעים בהחלט מהססים להתמודד עם פלטפורמה שהיא פחות בטוחה או נוטה להתקפות מכיוון שהם נוטים להפסיד.
  3. נזילות גבוהה – הפלטפורמה עם היחסים המוצקים עם מנהיגי התעשייה צפויה בהחלט להביא למשקיעים נוספים שיוצרים שפע של נזילות למכירה האסימונית שתעבור..
  4. תמיכה במטבעות מרובים – בעוד שרוב הפלטפורמות נראות מספקות מנוי ל- IEO באמצעות קריפטוסים מובילים ואסימונים מקוריים שלהם, פלטפורמת תמיכה רב מטבעית בהחלט מקלה על החיים למשקיעים שעשויים לרצות להשתמש בכל אחד מהאסימונים שלהם כדי להירשם ל- IEO.
  5. טכנולוגיה חזקה – תקלות טכניות מפריעות לחלקות של כל תהליך וכך גם במקרה של פלטפורמת IEO. פלטפורמה חזקה עם טכנולוגיה מעולה היא בהחלט לא רק משקיעים אלא אפילו פרויקטים שמחפשים כך שניתן יהיה לבצע את ה- IEO בצורה חלקה..

רשימת בורסות מקיפה עם פלטפורמות IEO & כריות שיגור:

Binance Launchpad היא פלטפורמת ההשקה הבלעדית לבורסת Binance. משטח ההשקה הוא הפופולרי ביותר מכיוון שהוא מגובה באחת מחילופי הקריפטו המובילים, Binance. Binance Launchpad מתגאה בטכנולוגיה ובשותפויות המובילות המובילות שלה, שמביא משקיעים רבים יותר וכתוצאה מכך נזילות גבוהה יותר. על פי האתר, מנוע ההתאמה המוסמך של Binance הוא המסוגל לעבד 1,400,000 הזמנות בשנייה, מה שהופך את Binance לאחת הבורסות המהירות ביותר בשוק כיום.

כמו כן, היא מציינת כי לבורסה יש קשרים מוצקים עם מנהיגי התעשייה, ויש לה רשימה מעוררת קנאה של משקיעים ויועצים שמוכנים לעמוד מאחורי הפלטפורמה שלה. משטח ההשקה הוא פרויקט חשוב עבור ה- Binance ומובל על ידי CZ העומד בראש צוות שיש לו ניסיון הן במימון הקיר והן במימון ההצפנה. לצוות זה יש גם ניסיון עצום בהקמת סטארט-אפים מצליחים.

הפלטפורמה תומכת בכל המכשירים ובשפות מרובות, ומציעה חוויית משתמש חלקה.

Binance LaunchpadBinance Launchpad

OKEx, בהיותה אחת הבורסות המובילות לפי נפח הסחר, בחרה לעקוב אחרי בינאנס וחואובי והשיקה את בורסת ה- IEO שלה. ממותג כ- OK Jumpstart, הפלטפורמה של OKEx מתכננת לספק פלטפורמה שתסייע לפרויקטים איכותיים של בלוקצ’יין להתפרסם ולהירשם בשוק נזיל וברמה עולמית, ובמקביל לסייע בהזנת הצמיחה של שוק הבלוקצ’יין והמערכת האקולוגית בצורה בריאה..

כדי לספק ייחודיות לפלטפורמה שלה, OK Jumpstart משתמש בגישה של מנוי + הקצאה. על פי גישה זו, המנוי נפתח למשך 30 דקות והוא ייסגר מוקדם אם תגיע למגבלת המנוי. לאחר סיום המנוי, ההקצאה תבוא לאחר מכן. כדי להשתתף OKEx הציבה כמה כללי יסוד שהם כדלקמן –

  • סף מינימלי: על משקיע להחזיק לפחות 500 OKB במשך 7 ימים רצופים, או לקנות 3,500 OKB לפני זמן הצילום ביום מכירת האסימונים..
  • כדי להבטיח את המנוי שלך: המשקיע צריך להחזיק לפחות 2,500 OKB במשך 7 ימים רצופים או לקנות 17,500 OKB לפני זמן הצילום ביום מכירת האסימונים..
  • כדי להפיק את המרב: המשקיע צריך לפצל את ה- OKB שלו לחשבונות שונים (של החברים והמשפחה שלך). עליו לשמור 2,500 OKB בכל חשבון במשך 7 ימים רצופים או לקנות 17,500 OKB באמצעות חשבונות שונים לפני זמן הצילום ביום המכירה האסימוני..

אוקי ג'אמפ סטארטאוקי ג’אמפ סטארט

כשראה את העלייה ב- IEO והמתחרה בינאנס מתקדמת, Huobi השיקה גם את פלטפורמת IEO במרץ 2019 בשם Huobi Prime. עם פלטפורמה זו, Huobi מתכנן לספק לפרויקטים גדולים של קריפטו אפשרות לגייס הון עם כמה משקיעים מוסמכים ואמיתיים.


Huobi גם ממקמת את משטח ההשקה שלה כפלטפורמת Direct Premium Offering (DPO) המספקת למשתמשים מגוון יתרונות. כל המטבעות שנרכשו באמצעות Huobi Prime מופקדים מיידית לחשבונות המשתמש וניתנים לסחירה ב- Huobi Global נגד Huobi Token (HT), האסימון המקורי שלנו. אין צורך לחכות למכירה מוקדמת או עיכובים דומים. הבורסה מבצעת סינון קפדני ויש לה תהליך מחמיר כדי להבטיח שרק פרויקטים פרימיום שעדיין לא היו רשומים בבורסה גדולה כלולים. הפלטפורמה גם מעניקה הזדמנות גישה שווה לשחקנים גדולים וקטנים על ידי פתיחת דלתות למשתמשים אישיים, לא רק למקצוענים או ל- VIP.

הואובי פרייםהואובי פריים

הבורסה הוותיקה והפופולארית, ביטרקס, הודיעה על ה- IEO הראשון שלהם בפברואר 2019. אך לא היה לה פתיחה קלה לחיוב ה- IEO שלה, כי ה- IEO הראשון – עד כה לפרויקט RAID – בוטל. עם זאת, ביטרקס מחזיקה בסיס משתמשים ומשקיעים מעוררי קנאה והיא צפויה להמשיך ב- IEO בעתיד הקרוב..

ביטרקסביטרקס

KuCoin היא בורסת Top 10 לשעבר אך נותרה אחת מהבורסות הידועות בעולם. לאחר שאיבדו את מעמדם בגלל ירידה בהיקף המסחר המאוחר, נראה כי הבורסה הולכת בדרך IEO להחזיר את הונה. לאחרונה הם הודיעו על ה- IEO הראשון שלהם לפרויקט MultiVac בפלטפורמה החדשה שלהם, שנקראת Spotlight. זרקור KuCoin שואף לסייע לפרויקטים של בלוקצ’יין בגיוס הכספים הדרושים, למשוך תשומת לב בשוק ולשפר את ההשפעה התעשייתית.

קוקיןקוקין

פרוביט ראתה הצלחה מוצקה בפלטפורמת IEO המתרחבת במהירות. היא כבר אירחה למעלה מ -70 סיבובי IEO לאחר שביצעה את ה- IEO הראשון שלה בפברואר 2019. פרוביט הראה כמה תוצאות מדהימות כמו ה- IEO של Linix שנמכרו בחמש שניות בלבד והמשיך לגייס 300,000 $ תוך 30 דקות והמסיבית האחרונה הצלחה במטבע בולט, שגייס 795,000 $ במהלך 4 סיבובים שנמכרו ברציפות.

ה- Launchpad Premium IEO הראשון שלהם עבור SportX סייע למערכת האקולוגית המבוזרת של IP ספורט למכור את כל 5,000,000 אסימוני ה- SOX שלהם, ובמקביל לסייע לערכו לזנק ב -300%.

פרוביטפרוביט

Coinbene רשום לעיתים קרובות בין 10 הבורסות המובילות ויש לו קהילה גדולה ולכן נוכחותה בשוק ה- IEO עם לוח השיגור שלה הייתה צפויה כמובן. אף על פי שהבורסה דיווחה על השקת פלטפורמת IEO משלה בשנת 2018, ה- IEO הראשון שלה הוכרז רשמית במרץ 2019. ל- Coinbene כבר היו טלטלות וטלטלות, כאשר מעבדות RedFOX, בוני ויקטוריה מבוססי וייטנאם, היו החליף את Coinbene ב- Coineal להפעלת IEO. RedFOX הודיעה על הביטול לאחר שכמה פורטלי חדשות קריפטו דיווחו על פעילויות חשודות הקשורות ל- CoinBene, כולל עיכוב בעיבוד משיכות והפקדות.

CoinbeneCoinbene

בניגוד לפרוביט, Coineal היא בורסה די גדולה עם נפח מסחר יומי של כמעט 700 מיליון דולר. יש וכמו שאר הבורסות הגדולות יותר, גם הם קפצו למרוץ ל- IEO Launchpad. בעל מעוז בשווקים בדרום מזרח אסיה עם משקיעים בסין, ביפן, בקוריאה, בווייטנאם ועוד, Coinreal כבר השלימה את IEO עבור IPW Token, Levolution ו- Kizuna Global Token..

מטבעמטבע

פלטפורמת ExMarkets היא אחת המשתתפות המאוחרות למירוץ אך רצה די קדימה. הבורסה מתארת ​​את עצמה בגלל הטכנולוגיה המעולה שלה המסייעת בהספקת ספרי הזמנות עבים ונזילות עמוקה הודות למסגרת backend. הפלטפורמה מפרטת 5 IEO שהושלמו ומציגה 6 IEO כמתמשכות עם עוד 3 צפויות. למרות שהבורסה לא מגלה את התוצאה של כל IEO, מספר הפרויקטים המפורטים כאן מספר את סיפור הצלחתה..

EXMarketsEXMarkets

בורסה גדולה נוספת ועוד פרויקט צדדי שלה שמתמקד ב- IEO. ממש כמו הצלחת הבורסה שלה ZB.com, שהייתה מצטרפת חדשה בשנת 2018, אך הגיעה במהירות לטופ 10 CoinMarketCap, ZB מצפה מכשיר ההשקה שלה לעשות את אותו הדבר. למרות שהם הואשמו בזיוף נפחי הסחר שלהם, עם זאת, ZBG השלימה שני מכשירי מנוע בכניסה משלהם עם פרויקטים של V Systems ו- Kamari..

ZBGZBG

בדיוק כמו השותפה האסטרטגית שלה לבורסת ZB.com, BW.com היא גם בורסה שהתפארה בזכות החזקה שלה באזור אסיה. BW Tokens Launchpad תמכה עד כה בשלושה פרויקטים של IEO, כאשר שניים מהם הושלמו בסוף מרץ 2019 (Blockbuster ו- V Systems) ואחד עדיין נמשך (Grabity).

BWBW

שם בלתי נשמע למדי, BGOGO הוא חילופי הנכסים הדיגיטליים הראשונים עם סמכות הרישום של סופר-נוד. Bgogo.com רשום באיי קיימן ומייסדיה כוללים חברים מחברות אינטרנט מובילות כמו פייסבוק, טוויטר, יבמ, עליבאבא וכו ‘. צוות ההנדסה המרכזי מורכב מכמה אלופי עולם בתחרות התכנות הבינלאומית של קולגייט ACM הנותנת את כל הפוטנציאל. לבורסה כדי להצליח כפלטפורמה סמלית של IEO. הפלטפורמה כבר הכריזה על שני אירועי מכירת אסימונים לפרויקטים של ARM ו- X-Block.

בוגובוגו

IDAX היא פלטפורמת שירות פיננסי דיגיטלי עולמי המתמקדת בצרכיהם של סוחרי ביטקוין עם מחזורי מסחר יומיים גבוהים. עם בסיס המשקיעים שהוקמו כבר, כניסתה של IDAX לשווקי IEO סומנה כאשר הפלטפורמה הכריזה על IEO הראשון לפרויקט ZeroBank, שיתקיים באפריל 2019..

IDAXIDAX

בורסה חדשה יחסית אך פלטפורמת נגזרים חזקה שיש לה גישה למשקיעי כרטיסים גבוהים למדי. פרויקט ה- IEO הראשון שלהם שנקרא DOS Network לא עשה הרבה כדי לרגש את הקהילה, וכבר יש תחושה שפרויקטים אלה עשויים להיאבק בשמירה על מחירם לאחר שנרשמה הבורסה. אבל בימים הראשונים של Bitmax Launchpad, שעשויים עדיין לייצר כמה מנצחים.

ביטמקסביטמקס

אתה עשוי להתעניין גם ב: Bittrex אירוח ההצעה הראשונית הראשונית (IEO), האם זה דומה ל- Binance Launchpad?

  • משטח ההשקה של LATOKEN

LATOKEN זכה לתהילה כאשר הודיעה כי היא תסחר במניות אסימוניות של אפל, טסלה, גוגל ושבבים כחולים אחרים, כמו גם תעודות סל זהב, נפט ונדל”ן באמצעות קריפטו. מתן הזדמנות לבעלי קריפטו לגוון את תיק ההשקעות שלהם על ידי קבלת גישה לאסימונים המקושרים למחיר נכסים אמיתיים, וגם הבורסה דוחפת את פלטפורמת ה- IEO שלה. לאחר שהשיקה את משטח ההשקה של IEO לפני זמן רב עוד בשנת 2018, פעילות הקידום של פלטפורמת ה- IEO שלה רק עלתה בשנת 2019.

לוטוקןלוטוקן

סיכום

ה- IEO צפויים להישאר כאן לזמן מה ונראה שזה יכול לשנות הון עבור מרבית הבורסות הללו אשר לא רק מספקות סיוע מנוי אלא גם עוזרות במתן הפרויקטים הטובים ביותר למכירה סמלית ובסופו של דבר מנקים את המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין והקריפטו מפני רמאים ופרויקטים מזויפים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map