דוח שנתי 2020: נגזרת של מטבעות קריפטוגרפיים + מקרה חואובי

Crypto Spot לעומת מסחר נגזר בשנת 2020

 עם התפתחות הקריפטו לאורך השנים, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים נכנס למדור המסחר בנגזרים. והנפח ראה צמיחה משמעותית בשנה זו. בתחילה, חילופי החוזים העתידיים בקריפטו עברו כמה אתגרים מול מערכות הרגולציה. הבורסה נאלצה לעבור בדיקות רבות לפני שהושקה בפומבי.

בשנת 2019, חילופי הצפנה העתידיים הקיימים כבר צפו בשיאים חדשים בנפח המסחר עם מוצרים חדשים שהושקו בדרך. יתר על כן, שנת 2020 המשיכה לגדול במרחב החוזים העתידיים בקריפטו.

חוץ מזה, השוק הספוט אמנם התחיל לאט אבל ביצע ביצועים טובים במיוחד ברבעון האחרון של 2020 – כאשר הביטקוין נתן לו דחיפה משמעותית. לאחר שנלחם ברמות התנגדות בסביבות 10,000 דולר, שוק הנקודות של ביטקוין פרץ בהצלחה וזינק לכדי 30,000 דולר עד סוף 2020.

על פי דו”ח תעשיית המניות הנגזרים של מטבעות קריפטוגרפיים שפורסם בנובמבר 2020 מ- Token Insight,

נפח המסחר בנגזרות הקריפטו הגיע ל -2.7 טריליון דולר ברבעון השלישי, על ידי סיכום נתונים של 42 בורסות קריפטו.

לשם השוואה, ערך Q3 מייצג עלייה של 25.1% מהנפח המסחרי של נגזרות קריפטו Q2. כמו כן, העלייה באחוזים לעומת הרבעון השלישי של 2019 עמדה על 159.4 אחוזים אדירים. מספרים אלה אכן מתארים את הצמיחה המסיבית של שוק הקריפטו במרחב העתידי.

ספוט קריפטו לעומת מסחר נגזר – המתאם

עם מספרים לא צפויים המגיעים משווקי הנגזרים, מקדם המתאם בין שוק הספוט לשוק הנגזרים לא היה בקנה אחד עם הרבעונים הקודמים..

ברבעון הראשון של שנת 2020, המתאם בין ספוט לחוזים עתידיים היה 0.31, נמוך באופן משמעותי מ- 0.76 ברבעון הקודם, רבעון רביעי 2019. נתונים אלה מרמזים על כך שמשקיעים מעבירים את התמקדותם בשוק הנגזרים והם עצמאיים יחסית לספוט הקריפטו..

שוק הנגזרים מייצג כעת ~ 55% מכלל שוק הקריפטו

עליית נפח המסחר בנגזרות קריפטו לא נעצרה לאחר שני הרבעונים הראשונים. על פי דו”ח שפורסם על ידי CryptoCompare בינואר 2021, נפח המסחר במגזר הנגזרות הקריפטו צמח בעלייה של 8.6% בדצמבר והגיע לשיא כל הזמנים ל -1.43 טריליון דולר לעומת 1.32 טריליון דולר בחודש הקודם..

יתר על כן, שוק נגזרות הקריפטו מהווה כעת כ- 55% מכלל שוק הקריפטו. מספרים עקביים אלה מצביעים על כך שמשקיעים מתוחכמים מעוניינים לחקור את העתיד, מכיוון שהם מציעים להם את האמצעים לשער בשוק מבלי שיהיה עליהם לקנות אותו..

משרד מבקר המטבע (OCC) הראה הערכות כי לבנקים יש כיום חשיפה של מעל 200 טריליון דולר בכל שוק הנגזרים הלאומי, מה שמעיד על החשיבות שיש לבנקים למוצרים נגזרים. ומתוך הנתונים והנתונים לעיל, ישנם סיכויים גדולים שנגזרות הצפנה יתרמו לחשיפה.


עלינו לציין גם את תרומת הבורסות לעלייה המסיבית באימוץ המסחר בנגזרות קריפטו. חילוף בולט כזה הוא הואובי.

בשנת 2020, סחר החוזים העתידיים בשולי המטבע של חובי, הכולל 13 נכסי קריפטו משמעותיים, הראה נפח מסחר חד צדדי של 1.32 טריליון דולר השולט בכל שאר הבורסות בקריפטו..

התרשים שלהלן מסביר את השינויים בנתחי השוק בין הבורסות המובילות ברבעון השני וה -3 של 2020.

הואובי(מקור – תובנה אסימונית)

מדוע נגזרות קריפטו משתלטות על מסחר נקודתי?

 העלייה בנגזרות הקריפטו הייתה במקביל לפריחה של שוק הקריפטו. להלן כמה מהסיבות העיקריות לכך שנגזרות קריפטו משתלטות על מסחר נקודתי.

הגנה מפני תנודתיות – מאז הקמתם, למטבעות קריפטוגרפיים יש מוניטין של תנודתיות ידועה לשמצה. נגזרות קריפטו מגנות על סוחרים ומשקיעים מפני סיכוני התנודתיות הטמונים בשוק הקריפטו, במיוחד בריצות דובים. הם מאפשרים למשקיעים להתגונן מפני הפסדים פוטנציאליים העלולים לנבוע מתנודתיות.

גישה למינוף – נגזרים מאפשרים לסוחרים להשתמש במינוף. בשוק הספוט, אם יש לך 1,000 דולר, אתה יכול לקנות רק קריפטו בשווי 1000 דולר. העמדה שתנקוט מוגבלת על ידי הכספים שיש לך – שוק הספוט נוטה להיות מגביל עבור משקיעים קמעונאיים קטנים. עם נגזרים, אתה יכול לקחת עמדות ממונפות. לדוגמה, אם יש לך 1000 דולר ונגזרות סחירות עם מינוף של 200X, זה אומר שאתה יכול לפתוח עמדה בשווי 200,000 $. זה מגדיל את הרווחים שלך באופן משמעותי בהשוואה למסחר בשוק הספוט.

נגזרים מאפשרים מסחר בכל תנאי שוק – שים לב כי עם נגזרים, סוחרים אינם הבעלים של הקריפטו הבסיסי, בניגוד למסחר נקודתי. לפיכך, סוחרי נגזרות קריפטו יכולים לשער על תנועות המחירים של מטבעות הקריפטו וללכת זמן רב או קצר ככל העולה על רוחם. זה מבטיח שסוחרים יקטפו רווחים ללא קשר לאופן בו המחיר יעבור.

אבטחה מפני פריצות – האקרים יכולים לקבל גישה לארנקים שלכם ולגנוב את המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם. כמה מחילופי הקריפטו הגדולים היו קורבנות לפריצה כזו. על המשקיעים בשווקי הספוט לגבות חיובים נוספים על מנת להקים מחסני קירור כדי להבטיח את אחזקותיהם. אין סיכון להפסדים כאלה עם נגזרים מכיוון שאינך הבעלים של מטבעות קריפטוגרפיים אלא פשוט מהמר על סחר בתנודות המחירים.

תיאור מקרה – Huobi מנגיש נגזרים עבור סוחרי קריפטו ברחבי העולם

הואובי הוקם בשנת 2013 עם מטה במרכזים פיננסיים שונים, כולל סינגפור, אוסטרליה, סין, אינדונזיה, רוסיה, ארגנטינה, יפן, דרום קוריאה ותאילנד..

בורסת Huobi מספקת 340 נכסים סחירים ומחזור המסחר היומי הממוצע שלה הוא 58.6 מיליארד דולר. הנכסים הנגזרים של הקריפטו כוללים חוזים עתידיים, החלפות בשולי מטבעות, החלפות בשולי USDT ואופציות. הנכסים הקיימים ב- Huobi כוללים את הקריפטוסים המיינסטרים כגון BTC, ETH, LTC וכו ‘, יחד עם כמה אלטקוינים ומטבעות אחרים כמו USDT ו- HUSD (StableCoin של Huobi).

פלטפורמת Huobi קלה ופשוטה לשימוש, במיוחד עבור סוחרי קריפטו מתחילים. נגזרות הקריפטו הסחירות בפלטפורמה זו מסווגות גם כ’מועדפות ‘- העוקבות אחר הנגזרים הנרשמים ביותר שלך, החוזים העתידיים, החלפות מטבעות והחלפות בשולי USDT.

הואובי

יתרה מכך, נגזרות הקריפטו מסווגות גם בהתאם לחוזים, כפי שמוצג בתצלום המצוין למטה.

בתמונת המצב שלמטה אנו יכולים לראות את הגישה הנוחה של העמדות, ההזמנות, ההיסטוריה, הרשומות וכו ‘הפתוחות כעת. זה מקל על המעקב אחר תיקי העסק וביצועי המסחר שלנו..

huobi

הובי הציג גם הרבה תכונות חדשניות כמו מנגנון שוליים נעול, הסכם רווח והפסד הפסקה, הסדר בזמן אמת, עקוב אחר יצרנית & נוטל להפחתת עלות המסחר ולשיפור ניצול הנכסים עבור המשתמשים בו.

לדוגמה, הפונקציה Daily Settlement שהושקה לאחרונה מאפשרת למשתמשים לקצור את הפירות מראש מבלי להמתין עד להסדר או לספק את עסקאותיהם מדי שבוע. כמו כן, פונקציית ה- Take-profit וה- Stop-Loss המשודרגת מאפשרים למשתמשים להגדיר לפי שיעור רווח. לכן החיזוי הספונטני של PnL גורם למשתמשים להיות בטוחים במהלך הבא.

מדבר על החידוש האחרון ב Huobi, Ciara, סמנכ”ל Huobi אמר ‘אני מדבר עם הרבה מוסדות כל הזמן ומקשיב למשוב שלהם, לצרכים שלהם, ולכן תמיד השקענו מאה אחוז מהאנרגיה שלנו לפיתוח מוצרים חדשים כי הם סיפרו לנו על הצרכים האלה. כך שהתוצאות, תוכננו הרבה פונקציות חדשניות כדי לחסוך את זמן העסקה והעלויות של המשתמשים. ‘

להלן כמה מהנתונים המתארים את השפעתו של הואובי בשוק נגזרות הקריפטו:

הואובי

כיצד לסחור בנגזרות קריפטו בקלות בבורסת Huobi?

 רישום הואובי – פתיחת חשבון עם Huobi היא פשוטה ופשוטה. עליך להירשם רק באמצעות כתובת הדוא”ל שלך – תהליך שנמשך פחות משתי דקות. כל שעליך לעשות הוא לבקר אצלם אתר רשמי ולחץ על כפתור ההרשמה.

הואובי

בעוד שהניווט בפלטפורמת המסחר של הובי הוא קל יחסית, עסקאות פתיחה וסגירה הן הרבה יותר קלות. בצד שמאל של פלטפורמת המסחר, אתה בוחר את סוג הנכס המועדף עליך. הפלטפורמה מעניקה לך גם מגוון רחב של כלים טכניים, אנליטיים, כולל תרשימים מ- TradingView ועומק דוחות השוק.

האיור הפשוט שלהלן מסביר כמה מהשווקים והשירותים המשמעותיים ביותר שמציעה בורסת Huobi.

הואובי

מדוע הואובי טוב יותר מחילופי קריפטו נגזרים אחרים?

למרות שיש מספר רב של תכונות בבורסת Huobi שהן טובות בהרבה משאר הבורסות שם, עמלות והגנת לקוחות הם התכונות הבולטות.

דמי חובי – דמי המסחר של חובי הם מעט נמוכים מהממוצע בענף. עמלות אלה הנגבות שונות מעט בהתאם לסוג נגזרות הקריפטו הנסחרות. עבור משתמשים נפוצים, ממוצע דמי ה’יצרן ‘עומד על 0.02% ואילו דמי’ הלוקח ‘נעים בין 0.04% – 0.05%.

שלא כמו פלטפורמות מתחרות שדורשות נפח מסחר של עד 250 BTC (~ 92.5 מיליון דולר) כדי לקבל מעמד VIP, Huobi דורש רק 25 מיליון, וזה הרבה יותר ידידותי בשוק שוורים זה. השגת הרמה הגבוהה ביותר (VIP 7) תדרוש רק נפח מסחר בשווי של 0.5 מיליארד דולר.

huobi

הגנת הלקוחות של Huobi – הואובי הגן על לקוחותיו באמצעות מערכת הגנה על אבטחת סייבר חזקה הממזערת באופן משמעותי את הסיכונים להתקפות מניעת שירות ייעודיות (DDoS). יתר על כן, ל- Huobi יש קרן אבטחה של 20,000 BTC לכל משתמשיה.

עבור כל זוג מסחר יש סכום מסוים של קרן ביטוח שהוכנה. חוץ מזה יש מגבלות מחירים, מגבלות הזמנה, מגבלות מיקום וניטור בזמן אמת כדי להגן על המשתמשים מפני מניפולציה בשוק. כדי להגן על המשתמשים מפני הפסדים מיותרים בפירוק, הואובי תכנן מנגנון הגנה על פירוק תלת פאזי, ולא ייגבו דמי עסקה בפירוק חלקי. זה משהו שאנחנו כמעט לא רואים בשום חילופי קריפטו פופולריים אחרים.

אנו מקווים שתמצא מאמר זה אינפורמטיבי. בכל שאלה, אנא יידע אותנו בתגובות למטה. לחיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map