דוח שנתי 2020: עליית שירותי בנקאות קריפטו ומחקר מקרה Nexo

ברבעון הראשון של שנת 2020, כל שוק הקריפטו ראה התרסקות אדירה כאשר ביטקוין ירד לרמות של 3500 דולר. עם זאת, בחודשים שלאחר מכן נתנו התאוששות בצורת V לביטקוין, שניתן לייחס אותו לחצי מהקריפטו. ההתאוששות הייתה סימן מצוין ללקוחות הפוטנציאליים שלה מכיוון ששוק הקריפטו עלה על שוק המניות.

[lwptoc]

גידול בנקאות מטבעות מטבעות בתוך המגפה Covid-19

כמעט כל שוק פיננסי ספג מכה גדולה ממגפת קוביד 19. בינתיים, שוק הבנקאות הקריפטוגרפי שזה עתה הוקם צבר צמיחה תלולה לאחר היציבות של 2019, הודות למגיפה.

התשואות המרשימות משכו משקיעים ומנהלי עושר. כאשר הקריפטו נגיש כמעט לכולם עם חיבור לאינטרנט ומעט מזומנים פנויים, אנשים רבים מצאו את זה מתאים לחקור קריפטו, וכך נוצר ביקוש לתכונות בנקאיות קריפטו..

בעלי ביטקוין מובילים - משקיעים מוסדייםמקור: kevinbrooks.com, משקיעים מוסדיים מובילים בביטקוין

הגידול בבנקאות הקריפטו, כולל הלוואות והלוואות, היה עד לעליית מקל הוקי כאשר משתמשי הקריפטו פנו לעבר מטבעות נייר כדי להחנות את נכסיהם בתקופות הלא ודאיות. כשהיינו באמצע שנת 2020 כל השווקים התגייסו, ורבים מהם הגיעו לשיאים של כל הזמנים. עם זאת, שוק הבנקאות בקריפטו נותר בעל ביצועים טובים.

“למשל, כלכלת ארה”ב שהשתקמה באטיות הקשתה על ענקיות גדולות כמו ג’יי פי מורגן צ’ייס לייצר צמיחה בהלוואות בקצב מהיר; שלא לדבר על שיעורי הריבית קרובים לשפל של כל הזמנים. במקביל, בשוק הבנקאות הקריפטו, מלווים קריפטו כמו NEXO התפתחו. “

על פי מאמר של ליאור שמרון, סופר מ פורבס,

“בהדגשת הצמיחה והפוטנציאל של מערכת בנקאות הקריפטו, פלטפורמות להלוואות קריפטו יהיו כלי חיוני בטכנולוגיה המתפתחת בעתיד.

בנקים בקריפטו מאפשרים למשתמשים להרוויח עד 10% APY על הנכסים שלהם, לעומת ריבית של 0.1% בלבד להחזקת נכסים בחברות פיננסיות מסורתיות. שיעורים אטרקטיביים אלה גרמו למשקיעים לעבור לרשת ההצפנה מבנקים מסחריים בשלב התכווצות זה עקב COVID-19.

מדוע בנקאות קריפטו היא העתיד של בנקאות מסורתית?

בתקופה האחרונה, מערכות מבוזרות מייצרות תחרות חזקה על בנקים ריכוזיים בכל הנוגע ליתרונות המשתמש ואבטחה. פלטפורמות ההלוואות לקריפטו משנות את המשחק הבנקאי, והתוצאות ניכרות למדי. 

  • דרישת קריפטו עקב קוביד -19

בעוד ש- Covid-19 הוריד את הצמיחה של תעשיות רבות, הוא שימש כזרז לביקוש המוגבר ביישומי בנקאות הצפנה. בהלוואות הקריפטו נרשמה גידול חלש במהלך השקתו. כל מה שהוא היה צריך זה דחיפה, שאנשים יממשו את הפוטנציאל הטמון בה – שמקורו במגפה הלא צפויה. 


לדוגמה, בחודשים המאוחרים יותר של שנת 2020, Crypto נחשב לביטוח מפני נפילה כלכלית, ומושך משקיעים מוסדיים גדולים. כתוצאה מכך, היתרונות של בנקאות קריפטו מגיעים לציבור המרכזי.

  • עליית הקריפטו במדינות מתפתחות

מלבד הגידול המשמעותי בנפח בשווקים המפותחים, המערכת האקולוגית של הצפנה צומחת במהירות בשווקים המתפתחים. דוגמה חותכת היא אפריקה, בה הצמיחה של השימוש בקריפטו הייתה מעבר לציפיות. 

אמחקר קניםהמחקר, בסיוע החלפת הצפנה לונו, טען זאת,

אפריקה היא האזור המבטיח ביותר לשילוב מטבעות קריפטוגרפיים בזכות האינפלציה הגבוהה שלה, המטבעות התנודתיות, התשתית הבנקאית המסורתית הירודה, ונתח הגון של האוכלוסייה בעולם הטכנולוגיה.. 

באופן דומה, קריפטוסים משליכים ויברציות חיוביות בשווקים כמו מקסיקו והודו. עם שגשוג המטבעות הדיגיטליים במדינות אלה, מומחים מאמינים כי בנקאות קריפטו תחולל מהפכה במערכת הבנקאות המסורתית בשנה הקרובה..

כיצד הלוואות קריפטו יכולות לשבש את שוק האשראי?

חלק מהמערכת האקולוגית של הצפנה כולל את שוק האשראי שצומח במהירות שיש בו פוטנציאל לשבש את שטח ההלוואות הקיים בפער עצום..

דו”ח סטטיסטי של CredMark שהונפק בדצמבר 2019 הראה כי שוק אשראי הקריפטו העביר אשראי של יותר מ -6.4 מיליארד דולר שעובד עד ספטמבר 2019.. 

יתרה מכך, מאז הופעתה בשנת 2018, הביטחונות הכוללים שהונפקו להלוואות קריפטו הגיעו ל -10.5 מיליארד. עם התרחשויות דומות שנלקחו בחשבון, אנליסטים של קריפטו צופים יותר מ- 25 מיליארד אשראי קריפטו שעובד עד סוף שנת 2022.

בנקים מרכזיים במדינות מפותחות הורידו משמעותית את הריבית, כאשר חלק מהמדינות לא מציעות ריבית לריבית שלילית. 

בנוסף, שיעור האינפלציה גבוה משיעור הריבית ברוב המדינות המתפתחות והמפותחות; אין צמיחה אמיתית בערך. זה הביא את שוק DeFi להגיע לשיאים גדולים, מכיוון שהמשתמשים נמשכים מההבטחה לריבית טובה בהרבה מאשר בבנקים מסורתיים הן בהלוואות והן בהלוואות..

מקור: DeFi Pulse

כפי שניתן לברר מהתרשים, הלוואות הקריפטו חלו עלייה אקספוננציאלית בשנת 2020 – שנת הנפילה הכלכלית – המצביעים בבירור על התעניינות המשתמשים ואמונתם בשוק אשראי הקריפטו. סטטיסטית, הערך הכולל שננעל עלה פי 23 בסוף השנה, בפרק זמן של חצי שנה בלבד.

בנוסף למשקיעי הצפנה, כאשר הקהל הרחב מתחיל להשתמש בנכסי הצפנה כדי לגשת למימון הלוואות, שוק האשראי העולמי עלול להיות חשוף לשיבושים..

nexo

מחקר מקרה – כיצד Nexo תורם למהפכת ההלוואות לקריפטו

  • איך Nexo עובד? 

נקסו היא אחת הפלטפורמות שהביאו שירות כלשהו רציני לנכסים הדיגיטליים המוחזקים על ידי משקיעי קריפטו ברחבי העולם. באמצעות Nexo, בעלי קריפטו זוכים לשאול מטבעות פיאט מ- Nexo קווי אשראי קריפטו מיידי ™ על ידי הצבת הקריפטוסים שלהם כבטוחה. 

הייחודי בשירותי ההלוואות של Nexo הוא שהם שונים מהלוואה רגילה כאשר משתמש בדרך כלל מושך סכום אשראי קבוע ומחויב להחזיר אותו בפרק זמן מוגדר. עם Nexo, ברגע שלקוח הוסיף קריפטו לחשבון שלו, מסגרת אשראי הופכת לרשותם באופן מיידי. 

ממשק המשתמש של פלטפורמת Nexo פשוט ונוח מאוד לניווט. משתמשים יכולים לבחור בין להשתמש בגרסת שולחן העבודה של הפלטפורמה ב- platform.nexo.io, או להוריד את ה- mobile-native אפליקציית ארנק Nexo. האיור הפשוט להלן מסביר כיצד פועלים הלוואות והלוואות בפלטפורמת Nexo. 

כיצד להשתמש ב- NEXO      כיצד להשתמש ב- NEXO?

אנו מקווים שהאיור לעיל נתן לך מושג ברור כיצד עובדת פלטפורמת Nexo. הסבר מפורט יותר לגבי המידע הנ”ל ניתן למצוא ב הוידאו הזה

  • תכונות אחרות של פלטפורמת Nexo

אחד היתרונות העיקריים של השימוש בפלטפורמת Nexo הוא בכך שהיא נותנת למשתמשים את היכולת לייצר רווחים מנכסי הצפנה מבלי למכור אותם. לפני שנתיים הדרך היחידה בה אנשים יכולים להרוויח מהקריפטו שלהם הייתה על ידי מכירתם במחיר גבוה יותר ממה שקנו להם. אך פלטפורמות כמו Nexo שינו את המשחק, וכעת מחזיקי קריפטו יכולים לנצל את רוב הנכסים שלהם. כמה מהתכונות הבולטות של פלטפורמת Nexo ניתן למצוא באיור למטה. 

תכונות NEXOתכונות NEXO

משתמשי Nexo גם זוכים להרוויח תשואות גבוהות עם Nexo באמצעותם להרוויח הלאה קריפטו & סוויטת פיאט. חבילת ה- Earn מציעה ריבית של עד 12% על כל נכסי הסרק בארנק Nexo של המשתמש עם תשלומי ריבית המתבצעים מדי יום!

nexo

  • מה מבדיל את Nexo מפלטפורמות אחרות להלוואות קריפטו?

לא גובה עמלה – אין כמעט פלטפורמות שלא גובות עמלות כלשהן. חלק ממתחרותיה גובות עמלות גבוהות כגון עמלות מט”ח, עמלות פירוק, עמלות מקור, דמי פיקדון / משיכה וכו ‘. מדיניות ה- ZeroFess של Nexo מבטלת את כל החיובים הללו..

קווי אשראי קריפטו דינמיים – כאשר אתה משתמש ב- Nexo, אם הערך של הנכסים המובטחים שלך מעריך, המגבלה על קווי האשראי שלך עולה באופן יחסי. זו הצעה נהדרת, במיוחד בשוק הקריפטו, מכיוון שערך הקריפטוס מעריך ומתחלף במהירות רבה.     

אֲמִינוּת – Nexo עיבדה מעל 5 מיליארד דולר מאז השקתה בשנת 2018. נכון לעכשיו חברה זו מנהלת נכסי קריפטו / פיאט בשווי קרוב ל -4 מיליארד דולר עבור למעלה ממיליון משתמשים ברחבי העולם. כמו כן, לצוות העומד מאחורי חברה זו ניסיון של 13 שנים במרחב פינטק. זה מדבר על אמינותה ואמינותה של חברה זו.   

אסימון ה- NEXO – NEXO הוא אסימון השירות המקומי של החברה עם מקרי שימוש רבים בפלטפורמת Nexo. זה נחשב לאסימון הראשון שמגובה נכסים ומשלם דיבידנד בעולם. משתמשים זכאים לקבל 30% מרווחי החברה בצורה של דיבידנדים. יותר מ -9.5 מיליון דולר חולקו עם מחזיקי אסימון NEXO באמצעות דיבידנדים. 

זה הכל בינתיים בנושא בנקאות קריפטו ואיך נקסו תרם לענף זה. אנו מקווים שתמצא את המאמר אינפורמטיבי. בכל שאלה, אנא יידע אותנו בתגובות למטה. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map