שרתים / קבוצות קריפטו מובילים לעקוב אחריהם בשנת 2021

אם אתה לא חדש בשוק הקריפטו, אתה חייב להצטרף לכמה קהילות מדיה חברתית כדי לנסות קבל תמצית מהטכנולוגיה המהפכנית הזו. טוויטר, רדיט, בינוני ואינסטגרם רואים צמיחה אדירה במספר החשבונות בשנת 2021 כאשר שוק הביטקוין והקריפטו שומר על שיאי שיא. למרות ההשפעה של Reddit ו- Twitter ביצירת קהילות קריפטו גדולות, פלטפורמת מדיה חברתית אחת צומחת כמועדפת על חובבי הקריפטו ברחבי העולם – מַחֲלוֹקֶת! 

בין אם אתה רוצה לקבל טיפים נוספים למסחר, ללמוד על הדבר החם האחרון בשוק, או ללמוד על הטכנולוגיה, מסחר קריפטו בדיסקורד ו”שרתים “לדיון יש הכל. עם זאת, הם מעט מאתגרים למצוא – מכיוון שתזדקקו להזמנה. 

המטרה של מאמר זה היא להציג בפניכם את שרתי הדיסקורד המובילים של Cryptocurrency / קבוצות המספקים פורום דיונים ואותות מסחר בשוק הקריפטו. להלן 10 משרתי Crypto Discord החמים והטובים ביותר בשנת 2021 עבורך. 

מהו שרת דיסקורד?

כל קהילת Discord מאורגנת באוסף של ערוצים נפרדים המרכיבים שרת. לכל שרת חברים מוזמנים משלו, נושאים, כללים וערוצים. ברגע שאתה מצטרף לשרת אתה יכול לתרום לכל ערוץ ולדון עם חברים אחרים שמפטפטים בערוץ ספציפי. 

השרתים מלאים בערוצי טקסט ובערוצים קוליים (בהם תוכלו לשוחח בצ’אט קולי עם אחרים). ניתן גם לשתף קטעי וידאו, תמונות, קישורי אינטרנט, מוסיקה ועוד. פתיחת שרת ב- Discord אינה כרוכה בתשלום. 

כיצד להשתמש בשרתי Crypto Discord שלך ביעילות

בעוד שדיסקורד הופך להיות יקיר מדיה חברתית עבור משקיעי קריפטו, רובם קבוצות קריפטו עדיין לא יעילים. זה ראה שרוב המשקיעים בקריפטו עוברים לטלגרם כדי לקיים אינטראקציה עם קנייני קריפטו אחרים, למרות העובדה שדיסקורד הרבה יותר טוב.. 

להלן מספר טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב משרת ה- Discord הממוקד בקריפטו שלך.

 • נעילת ההרשאות שלך כדי למנוע דואר זבל והונאות בשרת Discord שלך. 
 • נהל את התראות ההודעות שלך כדי להימנע מלהודיע ​​לכל חבר בשרת שלך בכל פעם שנשלחת הודעה בערוץ.
 • הגדר שומר בוטים כדי למנוע ספאם של חבריך. ניתן לעשות זאת על ידי הגדרת קוד captcha כדי להבטיח שרק בני אדם ניגשים לחברים אחרים בשרת שלך. 
 • ודא ששרת ה- Discord שלך כולל ממשק ידידותי ואינו צפוף יתר על המידה. 

כיצד לבחור את השרת / הקבוצה הטובים ביותר ב- Crypto Discord

מציאת שרתי דיסקורד טובים של קריפטו לעצמך (במיוחד אם אתה טיימר ראשון של Discord) יכול להיות אתגר בהתחשב במספר העצום של קבוצות הונאה שמתעוררות. להלן אנו נותנים רשימה קצרה של מה עליכם להסתכל לפני שאתם מצטרפים לשרת Discord של קריפטו. 

 1. מספר החברים בשרת.
 2. בדוק אם לשרת יש Bot Boters. 
 3. האם הפלטפורמה ידידותית למשתמש?
 4. האם הקבוצה אינטראקטיבית ומכובדת?
 5. בחר בין ערוצים בתשלום לחינם.
 6. התוכן שתרצה לצרוך – אותות מסחר לעומת חדשות קריפטו כלליות וכו ‘. 

קבוצות הדיסקורד המובילות בקריפטו

עם איכויות דיון התואמות לטוויטר ומבנה מאורגן ומוסדר בדומה ל- Reddit, דיסקורד הוא חלומו של משקיע קריפטו. דיסקורד מציע לך הזדמנות לעבוד עם קהילה אינטראקטיבית ולשתף תשוקה לטכנולוגיה. 

להלן רשימה של ערוצי ה- Discord המובילים בקריפטו בשנת 2021, עליך להצטרף לקבלת אותות מסחר ולדיון על הטכנולוגיה העולה. 


הערה: בחלק מהערוצים יש דואר זבל, חסרונות ושילובים. בצע מחקר משלך לפני שתשתמש באותות מסחר ומידע מקבוצות דיסקורד אלה כדי לקבל החלטות השקעה.

 • r / Cryptocurrency

קבוצת קריפטו

עלייה מוצלחת של r / Cryptocurrency ב- Reddit הולידה שרת דיסקורד, המאפשר רק למוזמנים. השרת הוא אחת מקבוצות הדיסקורד הגדולות ביותר כיום בקריפטו – ומציע לחברים פלטפורמה לדון בכל קריפטו. 

החל מסחר קריפטו ועד DeFi, להפקת עסקאות חקלאות, אלטקוין, כרייה ולווייתנים – הכל ניתן לשאול בקבוצת r / Cryptocurrency Discord. 

חברים: 39,468

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/8T7aqnZ

 • משאבת MEGA – קבוצת השקעות במטבעות קריפטוגרפיים

קבוצת קריפטו

MEGA Pump, כפי שקורא שמו של שרת Discord, היא קבוצה המוקדשת לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים בתכנית “pump and dump”. קבוצה זו מספקת למשתמשים הזדמנות למקסם את רווחיהם באמצעות אותות סחר וערוץ חדשות כדי לעמוד בקצב הנוכחי בקריפטו..

השרת מספק גם דף “תוצאות” כדי לעקוב אחר העסקאות שהוצעו בקבוצה. לבסוף, MEGA Pump מספקת גם “מערכת שותפים” המתגמלת את מי שמביא משקיעים חדשים לקבוצה.  

חברים: 96,483

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/MZ56B8Pwsn

 • היום אנחנו דוחפים 

היום וופוש

קבוצת השקעות ביטקוין נוספת ברשימה. היום אנו דוחפים מורכבים מחמישה ערוצים ציבוריים בשרת שלה – # הכרזות, # מערכת שותפים, # צ’אט כללי, # יצירת הזמנות (שם תוכלו להזמין את השותפים שלכם לשרת) ו- # מדריך שרת. ערוץ מדריך השרת נותן לך מדריך לערוצים הפרטיים, בתשלום, ובחינם החשובים ביותר בשרת. 

למרות היותה קבוצת השקעות בביטקוין, Today We Push מורכבת גם מערוצי שאיבה של אסימונים שונים “בצורה”.

חברים: 45,855

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/EyTDH6bqZg

 • משאבות קריפטו של WallStreetBets

קבוצת קריפטו

אם שמרתם לעקוב אחר סאגת Gamestock האחרונה, בוודאי שמעתם על WallStreetBets, דף Reddit המוקדש למשיכת קרנות קמעונאיות ולהתרסקות מוכרים של קרנות גידור. ההצלחה בדף Reddit ראתה מספר נבוטים שנובטים – WallStreetBets Crypto Pumps כאחד הבולטים בדיסקורד. 

שרת דיסקורד זה הוא בעיקר קבוצת משאבות, לפיה הקהילה מחליטה לקנות אסימון בבורסה אחת במטרה לנפח את המחיר ולקחת רווחים. הוא מציע גם ערוץ תוצאות ותוכנית שותפים להזמנות.  

חברים: 72,854

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/zUtvSwmZH2

 • Big Pump Signal – קבוצת השקעות ביטקוין

קבוצת קריפטו

Big Pump Signal – קבוצת ההשקעות של ביטקוין היא אחד השרתים הגדולים ביותר הממוקדים בקריפטו ב- Discord. כמעט 250,000 חברים תורמים לקבוצה – משוחחים על קריפטו, דנים באירועי קריפטו חדשים וקונים או מוכרים אותות סחר.. 

נוצרים ערוצי “Pump signal” יומיים הנותנים לך הזדמנות לסחור יחד עם המוני חובבי הקריפטו בשרת Discord. 

חברים: 248,800

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/UjmYxtDe

 • חבר העמים של קריפטקס 

קבוצת קריפטו

Cryptex Commonwealth מכוונת למשקיעים מטבעות קריפטו המתבוננים באופקים ארוכי טווח ומארחים דיונים אינפורמטיביים שונים. כדי להצטרף, עליך להיות בעל קוד הזמנה, להציג את עצמך בפני החברים האחרים ולהמתין 24 שעות עד שהמנחה (‘אלן’) יאמת ויוסיף אותך לשרת.. 

חברים: 9,832 

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/qnZwJDS

 • איתותי קריפטו עלית

קבוצת קריפטו

כאחת מקבוצות ה- Discord המסודרות ביותר ב- Crypto, עלית Crypto Signals מספקת ערוצים בחינם ובתשלום. בעוד שלשרת יש מגוון רחב של ערוצים לבחירה, הערוצים הפעילים ביותר בשרת מתמקדים בקנייה ומכירה של חיזויים ואיתותי סחר. כזה הוא הרצינות בקבוצה שסוחרים בשרת קונים ומוכרים אותות סחר “מדויקים” תמורת עד 30 דולר לאות. 

השרת מצוין גם להמשיך לצוף עם ההתרחשויות הנוכחיות בשוק הקריפטו, לשתף ממים ולדון בדעותיך לגבי הפעולה בשוק המחירים.. 

חברים: 14,340

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/sc6Me8g

 • פיצוח קריפטו

קבוצת קריפטו

אחד משרתי ה- Discord הקריפטו הוותיקים והמגוונים ביותר. Cracking Crypto מציע לחברים מגוון רחב של מידע על קריפטו ודיונים על כל שאילתת קריפטו. 

לשרת שישה ערוצים עיקריים – הרבה יותר מכל שרת אחר ברשימה זו – כולל היכרות, מידע פרימיום למשקיעים מנויים, אותות ניתוח סחר, צ’אטים קהילתיים כלליים, משאבי קריפטו ושותפויות המאובטחים במערכת האקולוגית של הצפנה.. 

חברים: 11,272

קישור להזמנה: https://discord.com/invite/zJkxzrq

סיכום

ככל שהשוק משתולל לקראת 2 טריליון דולר, אנשים רבים יותר צפויים להצטרף לעגלת הקריפטו, ומציאת קהילה מועילה עשויה לעזור להם לצמוח מהר יותר למערכת אקולוגית זו של המערב הפרוע. Discord הוא מקום נהדר למצוא את כל התשובות שלך בקריפטו, אותות סחר כדי להרוויח, וחברים חדשים לשתף את הידע שלך בקריפטו. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map