banner
banner

אפליקציות הניהול והניהול של תיקי הקריפטו הטובים ביותר בשנת 2021 [UPDATED]

מטבעות קריפטו הופכים אט אט לפופולריים כנכס השקעה ויותר ויותר אנשים נמשכים אליו. הם אמנם מבטיחים תשואות גבוהות לטווח הארוך, אך השקעה בקריפטו היא בהחלט לא משחק של שבוע, שכן הנכס הוא תנודתיות וסיכון בהשקעה. והמהומה המטורפת כלפי מעלה 2017 ואז הטיפות התלולות של 2018 פשוט גרמו להרבה משקיעים להפחיד את חייהם. ספקולנטים רבים שנכנסו לשוק בשנת 2017 בחמדת הכסף המהיר התרחקו, ואילו אלה שנותרו הם משקיעים ארוכי טווח. והם תמיד צדים אחר כלים שיכולים לשמור אותם במשחק ולקבל החלטות נבונות. וכדי לקבל את ההחלטות הנבונות הללו על המשקיעים לצייד אותם בכלים הטובים ביותר שיש ואחד מהכלים האלה הוא מעקב טוב אחר מטבע ההשקעות. & אפליקציות ניהול, שאנחנו הולכים לבדוק היום.

קרא גם: 5 טעויות שסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים בדרך כלל עושים

עליית Altcoins

שנת 2017 הייתה לא רק שנת עליית המחירים, אלא גם קנתה הרבה אלטקוינים למשחק. אלה חולקו לטוקני שירות, מטבעות אבטחה, מטבעות פרטיות וכו ‘, אך בסופו של דבר הרחיבו את שוק האלטקוין והקשו על המשקיע לבחור ולהחזיק את זה שיכול להניב את מירב התשואות. כיום ישנם אלפי אלטקוינים והמספר גדל לאט ובהדרגה מדי יום.

גישת תיק להשקעה בקריפטו

כל אדם שעסק בשווקים כלשהם מכיר את הכוח שיש בגישה של תיק. גישת תיק נחשבת לבסיס לניהול כספים ארוך טווח ומוצלח.

אם נלך להגדיר, גישת התיק מבוססת על יצירת תיק השקעות מותאם אישית המשקף את צרכי ההשקעה לאורך שלבי החיים השונים. הרבה אנשים דורשים מומחיות בנוגע לאופן שבו צריך ליצור תיק בקריפטו, המלומדים ברחוב מציעים כלל אגודל להשקעה ארוכת טווח בקריפטו. על פי רבים כל מטבע שנקלט בתיק צריך להשפיע על תכונות אלה.

 • נתח שוק: ניתן להגדיר נתח שוק כחלק משווי השוק שיש לקריפטוגרפיה. נתח שוק גדול מעיד בדרך כלל על שליטה.
 • ערך שירות: כאשר קובעים אם מטבע קריפטוגרפי יהיה כאן בעוד כמה שנים צריך לשאול ולמצוא תשובות לשאלות כמו- האם המטבע הקריפטוגרפי מועיל? האם יש לזה שוק משתמשים? שאלות אלו חשובות מכיוון שהן המטבעות הקריפטוגרפיים השימושיים ביותר שסביר להניח שאומצו באופן נרחב.
 • נפח עסקה: על מנת לקבוע אם נעשה שימוש בפועל בקריפטוגרפיה, ניתן לבחון את נפח העסקה שלה. אינדיקטור זה מדבר גם על השימוש לטווח הארוך במטבע.
 • חדשות השוק: חדשות השוק אכן משפיעות על מחיר המטבע הקריפטוגרפי של האדם וישפיעו בדיעבד על התיק, ולכן חובה עליכם להיות מוכנים להגיב. בסך הכל, צריך להתעדכן בחדשות השוק הכוללות מטבעות קריפטוגרפיים, כך שאפשר לקבל החלטות השקעה מושכלות.

אם משתמשים במסננים האלה ברשימת המטבעות המלאה, הוא עלול למצוא את עצמו מוקף בהרבה הצעות למטבעות וככה צריך להתקרב אליו על ידי פיזור ההשקעה שלו..

הצורך במעקב אחר תיקי קריפטו

כאשר מוסדות עוברים למשחק הקריפטו, ניהול תיקי ההצפנה המומלצים יהיה בעלייה והרבה אנשים יחזיקו הרבה מטבעות כחלק מתיק העבודות שלהם, שם הם עוקבים אחר גישת התיק או לא..

מעקב אחר החזקות אלה במגוון מטבעות הופך אט אט לאתגר עבור אנשים ועם תרחישים משתנים זה עלול לגדול. זה המקום שבו הרבה שחקנים מנסים ליצור עוקבים אחר תיקי השקעות באמצעות טכנולוגיה בדיוק כמו זו הקיימת בסוגי הון ושאר הנכסים.

קרא גם: אפליקציות צבירה חדשות של Cryptocurrency News

מהו Crypto Portfolio Tracker?

מעקב אחר תיקי Crypto הוא תוכנית או שירות המאפשר למשקיעים, משתמשים וסוחרים להתחקות אחר תנועות המחירים של הנכסים שהם מחזיקים במסגרת האחזקות האישיות שלהם. תוכנית זו מספקת למשתמש את התובנה לגבי האופן שבו ההקצאה הנוכחית שלו ממוקמת ומגובשת יחד עם יעדיו הכספיים וההחלטות ארוכי הטווח. זה גם מספק רעיון למשקיע לגבי התיקים הצפוניים שלהם בהשוואה לשאר השוק.

המשקיע צריך להוסיף תיקים מחשבונות המסחר או ההשקעות שלהם כדי לייבא או ליצור אוטומטית תיקים באופן ידני כדי לבדוק אסטרטגיות מסוימות. תוך כדי ביצוע פעולה זו יש תמיד לזכור כי הגששים הם פיתרון טוב לניטור התיק שלהם בכל נקודת זמן נתונה, אך המשך בדיקת התיק באופן קבוע עשוי להוביל למסחר מוגזם. אבל אם רוצים לשמור על הקצאת הנכסים שלכם בדרך הנכונה, מעקב אחר תיקי השקעות הוא דרך פשוטה ויעילה לפקח עליו.

ברוב חילופי הצפנה יש איזה כלי מעקב ומחקר, אך אתה יכול להשתמש רק בחשבונות המסונפים לבורסה זו. מכאן שהרבה עוקבים של צד שלישי נכנסו לחלל הצפנה לפיתרון המותאם אישית המסופק למשקיעי הצפנה כדי לעקוב אחר התיק שלהם..

איכויות של מעקב אחר תיקי קריפטו גדולים

למעקב אחר פורטפוליו גדול יש מאגר גדול של תיקוני השקעות ואינדיקטורי מידע המאפשרים למשתמשים לשאוב ולספק כלי מחקר נהדרים וקלים לשימוש. זו אמנם בחירה אישית מאוד איזו תוכנית מתאימה למי לפי רצונו, אך ישנם כמה קריטריונים סטנדרטיים החלים על רבים ועוזרים לנו לצייר את הגששים הטובים ביותר. אלו כוללים-

 • עֲלוּת: בעוד שלרוב עוקבי תיקי ההצפנה יש אפשרות בחינם להתחיל, לחלק מהטובים יש תוספות שניתן לרכוש בכדי להעצים את החוויה. מומלץ למתחילים להשתמש בשיטה החינמית ולבדוק את הגששים לפני שהם לוקחים משהו מתקדם ויקר.
 • מספר גבוה של נכסים הניתנים למעקב: מה תועלת למעקב אחר תיקי השקעות אם משקיע אינו יכול לעקוב אחר תיק הנכסים הדיגיטליים המלא שלו? גשש טוב יאפשר לך לעקוב אחר כל סוגי המטבעות, אסימונים ואפילו מטבעות שנוספו לאחרונה וגודלם.
 • מְהִירוּת: הזמן הוא מרכיב יקר במסחר בקריפטו. דקה פה ושם והמשקיע עלול למצוא את עצמו במצב שהוא אולי לא רוצה להיות בו. מכאן ברור שהוא ירצה גשש שנטען במהירות לטלפון או למחשב הנייד שלו, וגם מעדכן מחירים במהירות. גשש תיקי קריפטו צריך להיות בעמדה לפרסם הצעות מחיר בזמן אמת (או קרוב אליו) כמשקיעים או סוחרים שאינך יכול לסחור אם המחירים מתעכבים..
 • ממשק ידידותי למשתמש: גשש תיקי קריפטו צריך להיות קל לשימוש ופשוט מספיק כדי שמשתמשים מכל קבוצת גיל יוכלו להסתגל אליו ולפעול ללא רבב..

האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר תיקי קריפטו: 

1. Coinstats

Coinstats היא שוב אפליקציה פופולרית שזמינה עבור iOS, Mac OS ו- Android. בעוד שממשק המשתמש של האפליקציה מושך מעט את העידון, יש לו פונקציונליות נהדרת בצד שלו. האפליקציה תומכת ומספקת פרטים על 1800 מטבעות, עם מחירים חיים מיותר מ -80 מרכזיות. פונקציונליות ייבוא ​​תיקי חילופי אוטומטי זמינה לבורסאות מרשימות של למעלה מ- 30. צובר החדשות שלו עוקב אחר מגוון רחב של מקורות (40+), כולל Reddit ו- Twitter עבור כל מטבע. הגדרות ההתראה של Coinstats הן גם מבדיל, עם היכולת לקבל התראות על סמך מחיר, אלא גם שווי שוק ונפח..

האפליקציה אמנם זמינה בחינם, אך יש לה גרסת Pro במחיר של 27.99 ליש”ט בשנה המאפשרת תיקי מספר מרובים והתראות אוטומטיות על שינויים במחירים.

יתרונות:

 • שילוב חילופי טוב
 • עדכוני חדשות
 • הודעה על התראות מחיר

חסרונות:

 • חשבון Pro לוקח את התכונה הטובה ביותר
 • הממשק צריך קצת ניקוי.

מעקב אחר תיקי CoinStats

2. תיק חסימות

Blockfolio הוא “יישום ניהול תיקי השקעות Bitcoin ו- Cryptocurrency הפופולרי ביותר בעולם” בעיצוב עצמי, בעוד שהוא נתמך במכשירי iOS ו- Android, האפליקציה בהחלט מסתמכת על העובדה שאין לו גרסת שולחן עבודה זהה..

יש לו יכולות תרשים מרשימות ומתגאה גם בתמיכה ב- 207 מרכזיות, עם יותר ספק בקנה. חסרון נוסף באפליקציה הוא שהיא מפספסת כמה צמדי מסחר נפוצים, כמו USDT. מאפיינים מרכזיים אחרים של האפליקציה שהיא מספקת התראות מיידיות לגבי מועד רמת מחיר ספציפית. כמו כן, שוכנת באפליקציה לשונית צבירת חדשות המספקת דרך שימושית להישאר עם האירועים האחרונים. התוספת האחרונה היא תכונת האותות המעודכנת המספקת עדכונים מיידיים מצוותי הפיתוח של צוותי הפורטפוליו שלך, אם כי חלקם עשויים למצוא את ההודעות הללו קצת מפריעות.

יתרונות:

 • כלי תרשימים מדהים
 • כרטיסיית החדשות משמשת כיתרון נוסף
 • הודעה על התראות מחיר

חסרונות:

 • אף אפליקציית שולחן עבודה אינה חסרון עצום
 • תמיכת Exchange ו- API חסרים

Blockfolio - מעקב אחר תיקי קריפטו

3. Crypto Pro

Crypto Pro היא אפליקציית מעקב אחר תיקי מטבעות חליפין All-in-One. משתמשים יכולים לקרוא את החדשות, לקבוע התראות מחיר, לעקוב אחר תיקי השקעות, ולהציג את הצעות המחיר האחרונות עבור קריפטו ומתכות יקרות. האפליקציה זמינה בכל מכשירי Apple (iPhone, iPad, Mac ו- Apple Watch), ומשתמשים יכולים לסנכרן בצורה מאובטחת וחלקה את הנתונים שלהם.

האפליקציה מתמקדת בפרטיות מכיוון שהיא איננה אוספת מידע אישי או עוקבת אחר משתמשיה בשום צורה שהיא. זה מגיע עם תכונות כמו קיצורי דרך של סירי, ווידג’טים הניתנים להתאמה אישית, מחשבון קריפטוגרפי, ייבוא ​​אסימונים של ERC-20 ועוד..

Crypto Pro ניתן להורדה בחינם אך עולה 7.99 $ לחודש, או 47.99 $ לשנה עבור תכונות פרימיום כגון חיבורי API ללא החלפה ללא הגבלה..

יתרונות:

 • מחירים חיים
 • תיקים ללא הגבלה
 • חיבורי חליפין וארנק
 • תרשימים מתקדמים עם אינדיקטורים

חסרונות:

 • עדיין אין גרסת אנדרואיד.

גשש תיקי Crypto Proאפליקציית גשש תיקי Crypto Pro

4. דֶלתָא

דלתא היא אחת מאפליקציות תיקי הקריפטו הידועות ביותר, הזמינה באופן נרחב בפלטפורמות שולחניות (MacOS, Windows ו- Linux) ו- iOS / Android. האפליקציה נקייה מאוד בצניעות מתארת ​​את עצמה כ”מעקב הגולשני הטוב ביותר של ביטקוין, ICO ו- Cryptocurrency. בכל מקום.” מה שבולט בבירור אצל דלתא הוא שהיא עוקבת אחר מגוון עצום של אסימונים (2000+) התומכים בטענתה שיש לה את הספרייה הגדולה ביותר של מטבעות נתמכים. יש לו תמיכה בבורסה (175+), פונקציונליות חיבור API (עד 13 מרכזיות) וממשק ידידותי למשתמש. בעוד שהחוויה הכוללת מאוד משכנעת, הגשש חסר אפשרויות תרשים והודעות מוגבלות למדי.

יתרונות:

 • מגוון גדול של אסימונים והחלפות
 • אפליקציית שולחן עבודה עצמאית
 • עוקב אחר עמלות המסחר
 • תמיכה מרובה בתיקים

חסרונות:

 • תרשים מוגבל
 • חיבורי API להחלפה ללא הגבלה מוגבלים לגרסת Pro

דלתא - גשש תיקדלתא – אפליקציית גשש פורטפוליו

5. CoinGecko

העלייה במוצרי מימון מבוזרים (DeFi) ראתה גם עלייה מקבילה במוצרים המוצעים על ידי אחד מאתרי צבירת נתוני ההצפנה הגדולים, Coingecko. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים ליצור את התיקים המותאמים אישית שלהם ולהוסיף אסימונים של DeFi ובריכות נזילות למעקב אחר התיקים שלה. 

יתרונות

 • מציע אפשרויות עצומות של אסימוני DeFi ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
 • קל לניווט. 

חסרונות

 • בחירה ידנית של המטבעות המועדפים עליכם. 

אפליקציית Coingecko

6. Cryptocompare

אחד האתרים הפופולאריים ביותר שמספק מידע מלא ובעל מעקב אחר פורטפוליו מעולה הוא Cryptocompare. האתר מהווה מוקד מקצועי וממוקד נתונים המתאים לארגונים ופרטיים כאחד. נכון לעכשיו, האפליקציה זמינה באתר ובטלפונים אנדרואיד, עדיין יש שקט בגרסאות ה- IOS שלה. הצוות שמאחורי האפליקציה עבד טוב מאוד על הממשק מה שהופך אותו למרשים מאוד, ומציג כמות עצומה של נתונים על כל נכס. מכיוון ש- CryptoCompare מספק תובנה משופרת באמצעות חדשות, מאמרים ופרסומי פורום, מומלץ מאוד בקהילת הצפנה. לאתר יש גם פונקציית ציר זמן המציגה את המסע של כל מטבע ואת אבני הדרך המרכזיות שהשיג יחד עם תובנות המדיה החברתית שלו..

יתרונות:

 • כמות עצומה של מידע זמין
 • כמעט 5000 מטבעות וכ -240,000 זוגות מסחר מקבילים מכוסים
 • פלטפורמה מבוססת עם עדכונים חזקים.

חסרונות:

 • אין אפליקציית iOS

גשש תיקי CryptoCompare

7. קיפטוגרף

זוהי אחת מאפליקציית הגששים האחרונה של תיקי Crypto בשוק, המציעה מספר עצום של תכונות למשתמשים. Kryptographe מציע למשתמשים פלטפורמה נקייה וקלה לניווט המציגה את הרווח, ההפסד ואחוזי השינויים בתיק שלך. זה גם מאפשר שילוב ארנקים ניידים וחומרה כדי להפוך את רשימת הנכסים שלך לקלה לניהול ובקרה. 

זה גם מאפשר לך לראות משקיעים אחרים בעלי ביצועים טובים בפלטפורמה וביצועים באחוזים לעומת משקיעים אחרים. ההורדה של התכונות הבסיסיות היא בחינם, אך תוכניות הפרימיום והזהב עולות 4.99 דולר ו -6.99 דולר לחודש. 

יתרונות 

 • ממשק משתמש ידידותי וייחודי למשתמש.
 • מספק מדור חדשות כדי לעקוב אחר ההתרחשויות הנוכחיות.
 • זמין במספר שפות.

חסרונות

 • תכונות הפרימיום מעט יקרות. 
 • היעדר תוספת אוטומטית של קריפטו לתיק העבודות שלך. 

קריפטוגרףKryptographe – גשש תיקי Crypto

8. מטבע אחראי

Coinmanager היא אפליקציה שלא רק עוקבת אחר תיק אלא גם מספקת פונקציית ארביטראז ‘העוקבת אחר הפרשי מחירים בין הבורסות. לאפליקציה קישורי API ל- Binance, Bittrex, Bithumb ו- Coinone המאפשרים סחר ישירות דרך האפליקציה. האפליקציה זמינה הן בגרסאות iOS והן ב- Android ומציעה כמה מאפיינים מרשימים וייחודיים. תרשימים, למשל, מופעלים על ידי תצוגת המסחר המובילה בתעשייה.

יתרונות:

 • תרשימים המופעלים באמצעות Tradingview
 • פונקציית ארביטראז ‘
 • מסחר בתוך האפליקציה

חסרונות:

 • אין כניסות חברתיות
 • ממשק קשה ולוקח זמן עד שהמשתמש שולט בו

גשש תיק ההצפנה של Coinmanagerאפליקציית מעקב אחר תיקי הצפנה של Coinmanager

9. Cryptopanic.com

Cryptopanic הוא צובר חדשות רב עוצמה המציע גם תכונות תיק והתראה. זה זמין גם בפלטפורמת iOS וגם באנדרואיד ויש לו גרסת שולחן עבודה מדהימה. גרסת ה- Pro של הגשש מתומחרת ב- USD 99 המספק התראות מטבע מיידיות וגם מאפשר למשתמש את היכולת להתאים אישית את עמוד החדשות שלהם על ידי הוספת עדכוני חדשות משלהם וכיבוי מקורות חדשות המוגדרים כברירת מחדל. יכולות התרשימים – המסופקות על ידי Coinmarketcap.com – אמנם מוגבלות יחסית, אך רוב המשתמשים יגיעו ל- Cryptopanic בגלל יכולתו להציג את החדשות האחרונות באמצעות טיקר מטבעות. זה משהו שהוא עושה מאוד מאוד טוב.

יתרונות:

 • ממשק נהדר לחדשות
 • אפשרות המקצוענים מאפשרת התאמה אישית נהדרת ופונקציונליות התראות

חסרונות:

 • אלמנט גשש התיקים חסר פונקציונליות בהשוואה לאפליקציות אחרות

גשש תיקי CryptoPanic Cryptoגשש תיקי CryptoPanic Crypto

10. Altpocket

Altpocket היא אחת מהאפליקציות מהסוג הבולט שלה בגלל יכולתה לשלב קהילה פעילה ורישומי ICO יחד עם הפונקציונליות של גשש הפורטפוליו. לגשש יש גרסת אינטרנט מפתה ואילו האפליקציות שלו לאנדרואיד ו- iOS עדיין לא הושקו. האפליקציה הודיעה כי תשיק גם את הפורומים והיכולת להצביע על סקרים תמשוך את אלה המחפשים צפיות ותובנה ייחודיים..

יתרונות:

 • פונקציונליות קהילתית
 • ממשק משתמש לשולחן העבודה מפתה

חסרונות:

 • יבוא אוטומטי מוגבל כיום לביטרקס, בינאנס, Coinbase ו Poloniex
 • עדיין אין אפליקציות לנייד.

גשש תיקי הקריפטוגשש תיקי הקריפטו

11. אפליקציית Binance

אפליקציית Binance

Binance היא אחת מהבורסות המובילות בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים עם המחזורים היומיים הגדולים ביותר הנסחרים על זוגות קריפטו. בהתחשב בבסיס המשתמשים הגדול שלה, Binance יצרה גשש תיקים חלק ואסתטי, שיסייע למשתמשים לעקוב בקלות אחר נכסי הצפנה שלהם.. 

הבורסה מתאימה לסוחרים לטווח הקצר כדי לשמור על התיקים שלהם, אך לא מומלץ לשמור את התיק הארוך שלך בבורסות – מכיוון שהם מאחסנים את כספיך בארנק חם, נוטים לניסיונות פריצה. 

יתרונות

 • חינם לשימוש.
 • ממשק משתמש אסתטי.
 • מתאים לסוחרים תכופים. 

חסרונות 

 • רמות אבטחה נמוכות.
 • משתמש רק במחירי החליפין שלה.

פתק: אם התגעגענו למעקב אחר תיקי Crypto & אפליקציות ניהול, אנא שלחו לנו דוא”ל לכתובת [מוגן בדוא”ל] לרשום אותו.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me