banner
banner

5 רשימת מטבעות קריפטו איירדרופ (אוגוסט 2019) + מדריך שלב אחר שלב להשיג אותם

המטבע הקריפטורי, כשלעצמו, קנה הרבה מושגים חדשים כדי שאנשים יישארו דבוקים בהם. חינמיות חינם, גימיקים שיווקיים ואסטרטגיות השתנו באופן כלשהו מאז שהגיעו קריפטוסים ובלוק-צ’יינס והביאו את הפן החדש כולו. אסטרטגיה כזו היא Airdrops וכמה פרויקטים השתמשו בהן בצורה יעילה.

מה זה Airdrop?

מעצם הגדרתו, אוויר דרופ הוא מהלך טקטי של פרויקט שבאמצעותו הוא מחלק את האסימונים שלו לארנקים של משתמשים מסוימים, לגמרי בחינם. זה ממש כסף בחינם המועבר למחזיקי מטבעות מסיבות שונות. אמנם זה נשמע די מרתק עבור המשתמשים, אבל איירדרופס הם כלי שיווקי מחושב שלמעשה חוסך לחברות הרבה כסף בטווח הארוך..

הסיבה מדוע פרויקטים עושים טיפות אוויר

יש למעשה מספר סיבות מדוע חברות עשויות לרצות לערוך טיפות אוויר. הפופולריים ביותר הם כדלקמן –

 • יצירת מודעות: אחת הסיבות החשובות והנפוצות ביותר לכך שפרויקטים עושים טיפות אוויר היא יצירת מודעות לפרויקט חדש. זה מאפשר לפרויקטים לא בקלות לתפוס את תשומת ליבם של המשקיעים במהלך ICO / IEO.
 • הבנת המשתמשים: כמה טיפות אוויר מבקשות מהמשתמשים למלא טופס עם מגוון שאלות. על ידי כך, הפרויקטים מנסים להשיג מידע נוסף על המשתמשים בו, משתמש פוטנציאלי שיעזור לצוות הפרויקט לצייר פתרונות ואסטרטגיות שיווקיות ממוקדות יותר לקהל האידיאלי שלהם..
 • נאמנות מתגמלת או מעוררת השראה: נאמנות בקרב משתמשי הצפנה היא דבר נדיר מאוד. המשתמש הממוצע רוצה להרוויח כמה שיותר כסף והדרך שהם עושים זאת היא על ידי ריצה מתמדת מאחורי “האסימון הגדול הבא” שמשאיר את החדשים מאחור. מכאן שחלק מהאוויר-דרופות נבנו באופן שככל שהמשתמש / המשקיע מחזיק יותר אסימונים, כך הם מקבלים יותר באוויר-דרופים הבאים. לכן, אם משתמש אכן נאמן לאסימון ושומר כמות ארוכה ממנו בארנקו, הם יכולים לקבל תגמול על ידי אסימונים נוספים..
 • הפצה רחבה יותר של אסימונים: ICO יכול להיות רע על ידי התערבות לוויתן. לוויתן עם כל סמכויות הכסף שלו יכול לחטוף ולהשתלט. לפיכך Airdrops הם כלי חשוב באמת להפיץ באופן שווה את האסימון שלו. Airdrops הם שיטה די יעילה להשגת תפוצה רחבה ואחידה.
 • מזלגות קשיחים: מעצם הגדרתו, מזלג הוא מצב לפיו מצב הבלוקצ’יין משתנה לרשתות כאשר לחלק מהרשת יש נקודת מבט שונה על היסטוריית העסקאות מאשר חלק אחר של הרשת. לכן, לרגל מזלג קשיח, משתמשים במטבע המקורי יכולים לקבל את המטבעות החדשים כתוצאה מטיפת אוויר.

עוד משהו שאולי יעניין אותך  כיצד לבחור את ה- ICO הראשון שלך להשקיע בו?

האוויר בדרכים המתמשכות והקרובות ביותר

1. טרון

מפרט מפתח

 • Airdrop מתחיל ב -15 ביולי 2019
 • איירדרופ מסתיים ב -15 באוגוסט 2019
 • קישור Airdrop: עבור לקישור
 • ערך כולל: 30,000,000 USDT

TRON היא רשת מבוזרת בקנה מידה גדול המאפשרת לכל אחד ליצור באופן חופשי תוכן, אפליקציות ושירותים. זה היה אחד המטבעות הרעועים ביותר של שנת 2018 ובראשו עומד ג’סטין סאן. Airdrop הוכרזה על ידי חברת Raybo Technology, חברת טכנולוגיה שבסיסה בבייג’ינג, סין, שהודיעה על מתנה למשך 30 יום החל מה- 15 ביולי, והציעה לשלם בונוס למי שמחזיק ב- USDC מבוסס TRC20. המחזיקים יקבלו בונוס איירדרופ על בסיס יומי, עם אחוז אחוז שנתי של עד 100%.

כדי להשתתף באוויר-דרופ זה המשתמשים צריכים להמיר את ה- USDT הקיים שלהם ל- USDT-TRON. ריבית הבונוס תוטל על פלטפורמות התומכות ב- USDT-TRON באופן אוטומטי. פלטפורמות התומכות בטיסת אוויר זו הן –

פלטפורמות ל- Airdrop של טרון

מדריך שלב אחר שלב
 1. החזק כל סכום של USDC מבוסס TRC-20 בארנק הפרטי של המשתמשים או בבורסות הנתמכות.
 2. קרן TRON תטיל בסך הכל 30,000,000 USDT לארנקים זכאים.
 3. תחנת האוויר תחל בין התאריכים 15 ביולי, 09:00 עד 15 באוגוסט, 08:59.
 4. המחזיקים יקבלו בונוס איירדרופ על בסיס יומי.
 5. הסכום המתוגמל מחושב על בסיס יתרת המשתמשים TRC20 USDT * אפריל / 365.
 6. אפריל פירושו אחוז אחוז שנתי. אפריל ביום הראשון של ירידת אוויר הוא 100%. אז אם הם מחזיקים 1000 דולר
 7. SDT-TRON ואז הוא יחושב ל- $ 1000/365 = $ 2.74.

טרון אוויר טרופ

קרא גם: חיזוי מחיר של טרון (TRX): ניתוח צפוי לשנת 2019

2. ג’רזי בינאנס

מפרט מפתח

 • Airdrop מתחיל ב -9 ביולי 2019
 • קישור Airdrop: עבור לקישור
 • ערך כולל: 100,000 €

Binance Jersey היא בורסת קריפטו-פיאט חדשה הבנויה על טכנולוגיה שפותחה על ידי Binance, בורסת הקריפטו המובילה בעולם ואחד מסיפורי ההצלחה המהירים ביותר בתעשיית הבלוקצ’יין. Binance Jersey מתמחה במסחר במטבעות פיאט לקריפטו, שם הם יכולים לקנות ולמכור ביטקוין (BTC) ואתריום (ETH) עם פאונד (GBP) ויורו (EUR).

Binance Jersey מגישה 10 אירו לכל המשתמשים שיירשמו ויסיימו את תהליך KYC. הם יכולים גם להרוויח עד 100 אירו על ידי הזמנת חברים.

מדריך שלב אחר שלב:
 1. בקר ב Binance Jersey ולחץ על “הרשמה”.
 2. הירשם ואמת את כתובת הדוא”ל.
 3. התחבר ל Binance Jersey.
 4. לחץ על “אמת” בהגדרות הפרופיל והשלם את אימות החשבון (KYC).
 5. תגמולים יונפקו תוך 7 ימי עבודה לאחר סיום המבצע. המשתמש יוכל להתחבר ולראות את התגמול שלו באמצעות הקטע היסטוריית הפצות במרכז החשבונות.
 6. ניתן להשתמש בתגמולים רק לתשלום עבור דמי עסקה ומשיכה ולא ניתן למשוך אותם.

3. אסימון תשומת לב בסיסי

מפרט מפתח

אסימון תשומת לב בסיסי הוא האסימון לתעשיית הפרסום הדיגיטלי שיצר מייסד Javascript. זה משלם לבעלי אתרים עבור התוכן שלהם ולמשתמשים על תשומת הלב שלהם תוך שהם מספקים למפרסמים יותר תמורת המודעות שלהם. אסימון תשומת לב בסיסי חולק 70% מהכנסות המודעות שלה עם המשתמשים שלהם. כל שעליך לעשות הוא להוריד את הדפדפן Brave, להפעיל “מודעות אמיצות” בתוך הדפדפן ולקבל התראות על מודעות כדי להרוויח BAT בחינם בזמן הגלישה באינטרנט. משתמש יכול גם להרוויח BAT על ידי תביעת מענקי אסימון אקראיים בשווי 25-40 BAT. מענקים אסימוניים חדשים בדרך כלל זמינים על בסיס חודשי. משתמשים רשאים לתבוע מענקים אסימוניים אחת ל -30 יום על בסיס כל הקודם זוכה. על המשתמשים לציין כי מודעות אמיצות מוגבלות גיאוגרפית למדינות הבאות: ארה”ב, בריטניה, קנדה, גרמניה וצרפת. גיאוגרפיות נוספות יהיו זמינות בקרוב.

מדריך שלב אחר שלב
 1. משתמש יכול להוריד ולהתקין דפדפן Brave במכשיר שולחן עבודה.
 2. לאחר שהורד המשתמש צריך להפעיל את הדפדפן אמיץ וללחוץ על לוגו משולש ה- BAT לצד שורת הכתובת.
 3. קופץ יתרחש כאשר המשתמש צריך לאפשר תגמולים על ידי לחיצה על “הצטרף לתגמולים”.
 4. כעת נווט להגדרות תגמול מהקופץ או על ידי הקלדת “אמיץ: // תגמולים /” וודא שהמתג “מודעות אמיצות” מופעל.
 5. מעתה והלאה יוצגו בפני המשתמש הצעות בצורה של התראות בזמן שהדפדפן ימצא מתאים ואינו משבש.
 6. כל שעליך לעשות הוא לעסוק בהודעות אלה, להציג את המודעות ולמשתמש יש הזדמנות להרוויח 70% נתח הכנסות מהמודעה שנצפתה, בעוד שאמיץ מקבל רק את 30% הנותרים.
 7. בסיום המחזור החודשי של Rewards Rewards, המשתמש יכול לתבוע את האסימונים שנצברו. ניתן לתרום את ה- BAT באופן אוטומטי על בסיס חודשי לאתרים המתויירים ביותר או להשתמש בו כדי לתת טיפ ליוצרים או לחברים מועדפים. בקרוב הם יוכלו גם להשתמש ב- BAT לתוכן פרימיום, וכן לממש אותו תמורת תגמולים בעולם האמיתי כגון שהייה במלון, שוברי מסעדה וכרטיסי מתנה. Brave עובדת גם על אפשרות לאפשר למשתמשים למשוך את ה- BAT מהארנק לשימוש אישי, ולהמיר את ה- BAT שלהם למטבע פיאט מקומי באמצעות שותפי חילופי.

4. ביטפנדה

מפרט מפתח

 • קישור Airdrop: עבור לקישור
 • ערך כולל: 20,000,000 BEST
 • תאריך תחילת תביעה של Airdrop: 9 ביולי 2019
 • תאריך תחילת תביעה של Airdrop: 9 ביולי 2019

Bitpanda היא פלטפורמת מסחר ישירה ופשוטה לשימוש, המורידה את מחסומי הכניסה ומנגישה השקעות לכולם. הם מספקים רישיון ספק שירותי PSD2, אבטחה חדישה וחוויית משתמש יעילה. ביטפנדה מטילה בסך הכל 20,000,000 אסימונים של BEST לחברי הקהילה שלהם. הם מחזיקים ירידת אוויר למשתמשי Bitpanda מאומתים וגם טיפות בעלים לבעלי PAN. השתתף בשתי טיפות האוויר כדי להרוויח יותר אסימונים של BEST.

מדריך שלב אחר שלב:

Airdrop 1: סך של 10,000,000 BEST למשתמשי Bitpanda מאומתים

 1. בקר באתר Bitpanda.
 2. המשתמש צריך להירשם ולאמת את כתובת הדוא”ל שלו.
 3. לאחר מכן עליהם לאמת את החשבון על ידי השלמת KYC.
 4. כל משתמש מאומת של Bitpanda, הטוען לטיסת אוויר בין התאריכים 09, יולי 2019 עד 12 באוגוסט 2019, יקבל אסימוני BEST בחינם.

פתק: על להיות משתמש מאומת כדי להיות זכאי לטיסת אוויר זו

Airdrop 2: סה”כ 10,000,000 BEST לבעלי PAN (אין צורך באימות)

 1. על המשתמש להחזיק מינימום של 500 PAN כדי להיות זכאי לטיסת אוויר זו.
 2. תמונת המצב של אותו תתרחש ב -13 באוגוסט 2019 בין השעות 13: 00-14: 00 (CET).
 3. ככל שהמשתמש מחזיק במספר גדול יותר של PAN, כך הם יקבלו יותר BEST.
 4. תגמולים יזוכו בארנק המשתמש מיד לאחר תאריך הצילום.

5. כוכבים (XLM)

מפרט מפתח

 • תאריך התחלה של Airdrop: 20 ביולי 2019
 • קישור Airdrop (Binance): עבור לקישור
 • ערך כולל: NA

Stellar הוא פרוטוקול קוד פתוח ומבוזר להעברות מטבע דיגיטלי לפיאט המאפשר עסקאות חוצות גבולות בין כל זוג מטבעות. פרוטוקול הכוכבים נתמך על ידי עמותה, הקרן לפיתוח כוכבים.

Binance תתחיל להצמיד את ארנקי ה- Stellar (XLM) החמים והקרים שלהם החל מה -20 ביולי 2019 ותזכה באופן אוטומטי תגמולי ההימורים מדי חודש לבעלי ה- XLM. 9,500,000 XLM נוספים מפעילות ההימור הקודמת יופצו גם לבעלי XLM. כדי לקבל זכאות להטבת תגמולים פשוט החזק מינימום של 10 XLM בארנק Binance וקבל XLM בחינם בהתבסס על סך ההטבות של Binance. ההימור מתבצע באופן אוטומטי על ידי Binance, ולכן אין צורך בפעולה ידנית.

מדריך שלב אחר שלב:
 1. המשתמש צריך ליצור חשבון ב- Binance.
 2. הם יצטרכו להחזיק מינימום של 10 XLM בארנק Binance כדי לזכות בתמורה להטבות.
 3. Binance תצלם תמונות יומי החל מהשעה 2019/07/20 בשעה 00:00 UTC ותפיץ תגמולים מדי חודש.
 4. התפלגות ההימור ב- XLM תחושב כדלקמן:
 1. XLM שנוצר על ידי כל משתמש = סה”כ תגמולי סכום XLM שקיבלו Binance * יחס אחזקות XLM של משתמשים.
 2. יחס אחזקות XLM למשתמש = אחזקות XLM למשתמש / סך XLM שהונפק על ידי Binance.
 • התגמולים יחושבו מדי יום ויחולקו ב -5 בכל חודש. ההפצה הראשונית של תגמולי ההימור של XLM תחושב עד 2019/09/01 והיתרות הממוצעות של XLM למשתמש יחושבו על סמך התמונות היומיות ותגמולי ההימור של 40 הימים ב- XLM יחולקו ב -1 בספטמבר 2019.
 • 9,500,000 XLM נוספים מפעילות ההימור הקודמת יחולקו גם לבעלי ה- XLM בהתבסס על אחזקתם היומית הממוצעת..
 • ההימור מתבצע באופן אוטומטי על ידי Binance, ולכן אין צורך בפעולה ידנית.
 • Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me