5 ברזי IOTA המובילים – כל מה שאתה צריך לדעת

5 ברזי IOTA המובילים

מטבעות קריפטוגרפיים קנו הרבה מושגים חדשים לעולם שמעולם לא נראו או שמעו עליהם.

ברזי קריפטו בכלי אחד כזה שמושך הרבה אנשים לקראת ההנפקות החינמיות שלו והפך גם להיות דרך נהדרת לפרסם ולשווק מטבע. עבור אנשים שאינם מודעים לכך, ברזי הצפנה הם דפי אינטרנט או אתרים המספקים קריפטוסים בתמורה להשלמת משימות מיקרו כמו צפייה במודעות או פתרון חידות קטנות או captchas..

היו אתרי ברזים שונים שהתפרסמו ומשכו אליהם הרבה אנשים, אך לא כולם היו רווחיים בפועל בגלל פעילות לא מתוכננת או עבודה על ברזים שהפיצו מטבעות לא יקרים כל כך..

בעוד שבשנים הראשונות כל הברזים התרכזו כלפי ביטקוין בלבד, בשנים האחרונות צצו הרבה ברזי אלטקוין והדביקו אליהם הרבה נלהבים. בין אלטקוינים אלה, ברזי IOTA צברו גם הרבה משיכה מכיוון שהרבה אנשים מאמינים ש- IOTA יכול להיות המטבע שיכול לזנק במחיר גדול בשנים הבאות..

מה זה IOTA?

IOTA הומצאה על ידי קרן IOTA שביצעה בהצלחה הופעת בכורה בשוק הקריפטו בסביבות 2015.

כל מטרת הפרויקט והמטבע הייתה לאפשר את האינטרנט של הדברים. החברה המייסדת שעומדת מאחורי הפרויקט, קרן IOTA, היא ארגון שלא למטרות רווח, ובאחריותה המלאה של תפקוד הרשת וכיצד היא תמשיך לצמוח בעתיד. על הקרן מוטלת האחריות גם לבצע כל שותפות אסטרטגית שיש בה שיפור הפרויקט. למרות שהפיתוח מתנהל מצוין, הפרויקט כבר גדל ויצר שותפויות מצוינות עם חברות גדולות ברחבי העולם הכוללות פולקסווגן, סמסונג, בוש ופוג’יטסו..

לדברי אנליסטים רבים ברחוב, IOTA כטכנולוגיה מהפכנית למדי מכיוון שהיא מנסה ליצור שכבת העברת נתונים חדשה ויישוב עסקאות לאינטרנט של הדברים (IoT) שבעצמה תוארה כעתיד הטכנולוגיה. המטבע מבוסס על טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת חדשה (DTL) המכונה בשם סבך והוא האמין כי יתגבר על החסרונות ותקלות העיצוב הלא יעילות של חסימות הזרם. המשמעות היא שאין צורך בכרייה מכיוון שאין חסימות וסגרות. במקום זאת, IOTA מביאה דרך חדשה מאוד להגיע לקונצנזוס שהיא למעשה מערכת עמיתים לעמית ומבוזרת לחלוטין..

במטרה לחסל את מערכת הבלוקים, סבך ה- IOTA מנסה למצוא פתרונות לקראת אפשרויות קנה מידה טובות יותר. ב- Tangle, כל יוצר עסקאות צריך לבצע עבודות חישוביות ולאשר לפחות שתי עסקאות קודמות לפני ביצוע העסקה שלו. ניתן לראות בכך עסקה ב- IOTA ללא כל עמלות אשר ניתן להתייחס אליה כפרס על שיתוף פעולה ועזרה לאחרים ואבטחת הרשת..

הסבך של IOTA Illustrated– סבך ה- IOTA סבוך מאויר

מדוע הקהילה אופטימית ביחס ל- IOTA?

IOTA נחשב לעתיד מזהיר בקרב מטבעות קריפטוגרפיים אחרים משום שהוא מתקן דבר שהוא עצמו מתואר כעתיד הטכנולוגיה – האינטרנט של הדברים.

צוות הפרויקט נקט בכל הצעדים הנכונים כדי להוכיח שזה יהיה מטבע העתיד. הצעדים הבסיסיים אותם נקט הצוות למעשה מושכים הרבה אנשים לקנות IOTA ולשמור על הברזים גם כן..


 • שותפויות נהדרות: צוות IOTA קיבל הרבה שותפויות נהדרות שיכולות להביא את השימוש בו לעולם האמיתי – חלום שרוב פרויקטי הצפנה מבקשים לו. ה- CISCO שלה, סמסונג, פולקסווגן בחרו ב- IOTA כדי לבדוק את הטכנולוגיה שלה. למעשה, אפילו העיר טייפה בודקת את IOTA להנפיק תעודות זהות לאזרחיה אשר יתבססו על סבך..
 • IoT הוא הדבר הגדול הבא: ה- IoT נמצא בכל מקום וכך יכול להיות המנחה שלו ה- IOTA ובגלל זה העולם לאט לאט מאחוריו. צפוי כי הוצאות B2B על טכנולוגיות, תוכנות, אפליקציות ופתרונות IoT יגיעו 250 מיליארד אירו (267 מיליארד דולר) עד שנת 2020. וזה סוג השוק שאליו פונה IOTA.
 • טכנולוגיה מעולה: בתקופה שבה אפילו הגדולות מבין הבלוקצ’ים לא הצליחו להימנע ממפרץ מפני בעיות ונאבקות, IOTA בדיוק נתנה לעולם פיתרון שיכול להוות אלטרנטיבה טובה. אז IOTA לא רק נותנת טכנולוגיה אלטרנטיבית אלא משהו שהוא בולט יותר ומעלה מעל.

אמנם יש עוד הרבה עבודה על ידי הצוות ב- IOTA והסבך שלו, אבל יש מספיק בשר במשחק ששומר על כולם מכורים למטבע ובגלל זה הרבה אנשים נקשרים לברזי IOTA. לפיכך חשבנו להביא אותם אליך את הטוב ביותר שבו תוכל להשיג לך IOTAs בחינם.

מיטב ברזי IOTA

בתצוגה יחידה הנה הנה ברזי IOTA הטובים ביותר ותכונות המפתח שלהם –

שם הברז תכונות עיקריות
MineIOTA
 • דורש מעט מאוד או כמעט שום עבודה מהמשתמש.
 • זה פשוט מאוד וקל לשימוש 
 • הברז הוא אחד המשלמים הטובים ביותר וללא הגבלות
 • לא מעכב תשלומים שלרוב תוך יום.
IOTAfaucet
 • עוזר לאנשים ללמוד ולהבין אודות IOTA ו- Tangle.
 • יש למלא טופס בקשה לצורך משיכה
 • נסיגה של פעם ביום
 • מגביל את סיכויי ההונאה מכיוון שהוראות נוספות נשלחות באמצעות דוא”ל לפעולה 
IOTAFaucet Reddit
 • הוא מחלק תגמולים למשתמשים כאשר הם מפרסמים משנה.
 • זה דורש פחות עבודה על ידי המשתמש
 • פשוט במיוחד וקל לשימוש למשתמשים
 • הברזים נותנים שכר טוב של כ -20 IOTA לכל פוסט
 • זה מאפשר שישה הודעות ליום
IOTA Boombitcoins
 • המשתמש צריך לעבוד כל חמש דקות כדי לפתור Captcha חדש.
 • הברז מאוד ידידותי למשתמש 
 • התשלום על הברז הוא הגון ומשלם עד 1200 לשעה
 • ברגע שמשתמש מגיע ל- 100,000 IOTA, הוא יכול לבקש משיכה והתשלום נעשה תוך 12 שעות 
IOTAlottery Reddit
 • הקצאת ההגרלה היא כרטיס אחד בלבד למשתמש אחד
 • העלות לכרטיס היא +10,000 IOTA
 • הגרלת ההגרלה מתרחשת רק פעם בחודש 

1. MioneIOTA

זהו אתר ברזים שלמעשה גורם למשתמשים לכרות את מונרו ומשלם להם ב- IOTA. זה המקרה ברוב ברזי IOTA המבקשים מהמשתמשים שלה לכרות את מונרו עבור IOTA מכיוון שמונרו הוא עדיין בלוקצ’יין ו- IOTA לא. אבל מה שמייחד את MioneIOTA זה דורש פחות עבודה מהמשתמש. זהו גם אחד התנאים המשתלמים ביותר לברזים שהוא כוח הכרייה שמערכת המשתמש יכולה לספק. הברז גם משלם באופן מיידי ואין לו מגבלה יומית למשיכות

2. IOTAfaucet

ברז זה הוא פרויקט ניסיוני ובטא אשר נוצר במטרה לפתח ברז ממשי כך שיוכל לוותר על IOTA בחינם להפצה וגם לאפשר לאנשים רבים יותר לקבל השכלה ולהכיר אודות IOTA, טכנולוגיית הסבך שלה וכיצד היא שונה. בהיותו ניסיוני יש לברז כמה כללים השונים מעט מכיוון שכל משתמש צפוי למשוך רק כאלה ביום ולקבל את המטבעות, על המשתמש למלא ולהגיש את טופס בקשת המשיכה. פרסם בו המשתמש יקבל את הדוא”ל על ההוראות

3. IOTAFaucet Reddit

ברז נוסף שמעניק למשתמשים שכר הגון למדי ללא הרבה עבודה. הממשק של האתר הוא סופר פשוט וקל מאוד לניווט. הברז מבקש ממשתמשיו לפרסם פוסט חדש עם הביטוי הנוכחי ולקבל את האסימונים בחינם. כל משתמש מקבל שישה הודעות ליום. התשלום מהברז הוא די הגון ועל כל הודעה המשתמשים מקבלים עד 20 IOTA.

4. IOTA Boombitcoins

Boombitcoins הוא אחד האתרים המשתלמים ביותר עבור IOTA ונותן למשתמשים הזדמנות למשוך יותר מ 100,000 IOTA עם תשלום בפחות מ 12 שעות. כדי למקסם את התשלום שלו המשתמש צריך להגיש תביעה של 100 IOTA במשך 1000 פעמים. הברז דורש מהמשתמשים להתאמץ כל חמש דקות וכך מעסיק את המשתמש למדי, ועל בהונותיו, כל חמש דקות. אפילו במאמץ של כל חמש דקות, הברז די קל לשימוש ולכן הניווט שלו ברחבי האתר.

5. IOTAlottery Reddit

הברז הזה בנוי כמו הגרלה שבה הכל תלוי במזל. הגרלת הגרלה זו מתקיימת רק פעם בחודש ובהחלט אם המשתמש אוהב את מערכת הפיס וההתרגשות שלה סביבו. הזוכה המאושר בהגרלה זו משולם ב- IOTA שניתן להחליף ולקבל מזומנים בכל עת שהמשתמש ירצה. על מנת שמשתתף ישתתף ויקבל כרטיס להשתתפות בהגרלה, עליו להפקיד 10000 IOTA. ברז זה נחשב כהשקעה טובה עבור נוטלי הסיכון.

אולי תרצה גם: ברזי קריפטו 101: האם ירח ליטקוין הוא הברז הטוב ביותר של ליטקוין

סיכום

ברור לגמרי כי IOTA הוא מטבע שיכול להישאר כאן זמן מה ואנשים הולכים לחפש יותר ויותר ברזים כפי שהם מוצאים ערך ב- IOTA. עדיין קשה למצוא ברז טהור של IOTA מכיוון שהמטבע אינו כרייה אך עדיין עם כל הפעילות הקשורה וככל שמשתמשים מקבלים IOTA, זה די טוב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map