7 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר (קופה) – שווה להשקיע

ההוכחה הטובה ביותר למטבעות ההימור – שווה להשקיע

עבר כבר לא מעט זמן שטכנולוגיית הבלוקצ’יין קיימת ומה שמרתק עבור רוב האנשים הוא מנגנון הקונצנזוס שלה. מנגנון הקונצנזוס מהווה חלק חשוב מאוד בכל בלוקצ’יין שכן זה מה שמבטיח שהרשת כולה מסכימה באופן קולקטיבי לתוכן הספר..

אמנם היו ניסיונות רבים לבנות מנגנון קונצנזוס טוב יותר, אך הפופולריים ביותר הם מערכות Proof of Work (PoW) ו- Proof of Stake (PoS). אמנם הוכחת עבודה הומצאה בתחילת שנות ה -90, אך סטושי נקאמוטו הוא שהפך אותה למפורסמת כאשר שילב אותה בספר הלבן של ביטקוין..

בעוד של- PoW יש את היתרון שלה, עם הזמן אנשים התחילו לחפש יותר תהליך כריית תמריץ אנרגיה. זה הוביל להמצאתו של הוכחת יתרה (קופה) – מערכת שהוכחה כאופציה ירוקה בהרבה בהשוואה למערכות הוכחה של עבודה. מלבד היותו ירוק יותר, ל- Proof of Stake היו גם התמריצים הכלכליים שיכולים לעשות עבודה טובה יותר בקידום בריאות הרשת.

מהי הוכחת הימור?

באופן כללי, הוכחת מערכות ההימור היא מנגנוני קונצנזוס המשמשים לאימות עסקאות ולהשגת אישור רשת באופן קולקטיבי. רבים עשויים לחוש שהוא דומה למערכות הוכחה לעבודה, אך אין לו שום פאזל מתמטי לפתור. במקום זאת, היוצר של בלוק חדש נבחר באופן דטרמיניסטי על סמך יתרתם. מערכת קופה דורשת מאמתים גם להחזיק ולתמוך במטבע שהם מאמתים לקידום עור במשחק.

נקודת הבחנה מרכזית נוספת בין הוכחת ההימור לבין הוכחת העבודה היא כי תחת הוכחת ההימור, אין מטבע חדש שנוצר על ידי תהליך הכרייה. במקומו, כל המטבעות נוצרים כבר בהתחלה. משמעות הדבר היא כי יש לתגמל את המאמתים באמצעות דמי עסקה בניגוד למטבעות שהוטבעו לאחרונה.

השקעה בהוכחת מטבעות

בעוד שלמטבעות יש מנגנון שונה לקונצנזוס, קניית מטבעות POS (Proof of Stake) הייתה הצעה מרתקת עבור רבים. בשל תכונות החיסכון באנרגיה שלו, מטבעות קופה נחשבים לעתיד מנגנון הקונצנזוס, בדרך כלל משקיעים חושבים עליהם כמו מניות שמשלמות דיבידנד. זה כמו שאם המשקיע יורה יותר מטבעות, הוא יקבל תגמולי סכום דומים לדיבידנדים. כדי לנקוט בזהירות, זה אולי נשמע טוב מכדי להיות אמיתי. עם זאת, יש כמה דינמיקות נוספות שמשתתפות בה שהמשקיעים צריכים להיות מודעים אליה לפני שהם משקיעים.

אמנם ישנם מטבעות רבים המאמצים את מנגנון הקונצנזוס הזה, אך חלק ממטבעות הקופה היו כבר יקירי משקיעים. בואו נסתכל על רשימת המטבעות המובילים המשתמשים במנגנון הקופה.

1. NEO

בדיוק כמו את’ריום, גם NEO חוזה להיות מערכת אקולוגית של חוזים חכמים. להיות אחד ממטבעות הקופה הבודדות המספקות מערכת אקולוגית חוזית חכמה, NEO הופכת לפלטפורמת השקה קלה וגשר מושלם למי שרוצה לעבור מהסכמה של הוכחת עבודה למנגנון הוכחה של הימור עבור היישומים המבוזרים.

ל- NEO יש כמה תכונות מדהימות אשר ייחודיות. למשתמשים יש אפשרות להמר על NEO וגם על מטבע ה- GAS שלה. כמו כן, השבר הקטן ביותר עבור NEO הוא אחד וזה הסכום המינימלי החשוף שמישהו זקוק לו על מנת להמר. אם אתה מבולבל לגבי שתי הגישות של מטבעות בין GAS ל- NEO, פשוט קח את GAS כדלק לבלוקצ’יין, בעוד NEO מייצגת חלק בבעלות..

2. מקף


DASH הוא מטבע קריפטוגרפי פופולרי המכונה מזומנים דיגיטליים. זהו אחד המטבעות המובילים ליישום הוכחה למנגנון ההסכמה של המוקד. Dash הוא ייחודי מכיוון שהוא שוכן על ליבת הביטקוין אך מגיע עם פרטיות נוספת ומהירויות עסקאות מהירות- PrivateSend ו- InstantSend. דאש ממצב את עצמו כצורת כסף דיגיטלית מבוזרת של P-2-P וחוזה להחליף את הפיאט הקיים בהישארות נזילה. DASH מאפשר גם את זה HODLers להרוויח דיבידנדים בצורה של DASH על ידי הפעלת Masternode. אבל המלכוד הוא שכדי להפעיל Masternode צריך מינימום 1000 יחידות DASH.

אמנם יש הרבה ויכוחים סביב דאש שאינו מהווה הוכחה אמיתית למוקד שלה, אך המסטרונודים שלה פועלים בצורה דומה מאוד.

3. PIVX

מזלג דאש שהפריד בשנת 2016, PIVX מגיח אט אט מטבע קופה חזק שמושך משקיעים. PIVX, אנרונים של עסקאות מאומתות פרטיות מיידיות, משמש כמטבע פרטיות שנותן למשתמשים את היכולת להפעיל צומת ראשי על ידי השקעה ב -10,000 PIV. PIVX אינו דורש שום אחזקה מינימלית בכדי להתחיל להרכיב PIVX שהופך אותה לנקודת כניסה נמוכה אטרקטיבית. עם זאת, ארנק המשתמש צריך להישאר פעיל לצורך ההימור.

אתר PIVX די מקיף כשמדובר בהסבר על מנגנון ההימור של המטבע. יחד עם מחשבון ההימור, האתר מציע גם מדריך צמתים ראשי ומדריך הימור שהוא יסודי ומספק מידע נהדר לחדשים בהימורים..

ל- PIVX יש ​​אקראיות ייחודית הכרוכה בהימור, שמשווים לעיתים קרובות להגרלה בה מספר המטבעות זהה להחזקת אותו מספר כרטיסי לוטו. ל- PIVX באופן אקראי מובנה במערכת התגמול שלו. הצוות שעומד מאחורי המטבע עשה זאת מטעמי ביטחון, אך הוא הופך את חישוב התגמולים להצעה מסובכת.

4. VET (Vechain)

VeChain הוא פרויקט ופלטפורמה נוספת של מטבעות קריפטו שיכולים בקלות לבצע השוואות עם את’ריום ו- NEO מכיוון שהוא פועל לקידום עסקאות חכמות. VET מתמקדת בתעשיית שרשרת האספקה ​​ועבדה על יישומים גם בתעשיית הפארמה. עם מספר שותפויות במרחב זה שהפכו את VeChain לשמצה בקהילת הקריפטו. ל- VeChain יש מטבע בלוקצ’יין Proof of Authority, הדומה לבלוקצ’יין Proof of Stake, אך עם מודל קונצנזוס אחר.

ל- Vechain יש גם שתי גישות מטבעות – VET ו- VTHO. עבור הימורי מכוניות וטכנולוגיות, המסטרנודה מקבל VTHO. ב- Vechain, VTHO הוא הדלק ואילו VET מייצג בעלות. עם רמות צומת שונות, צמתים כלכליים ו- X שנותנים בונוסים, Vechain הופכת את ההימור לקל מאוד עם אפליקציה סלולרית חלקלקה.

5. ARK

שוב מטבע דומה מאוד לדאש, ארק מציע מטבע ייחודי שרוצה לשמש אמצעי למטרה. הפרויקט מתכוון לקשר בין חסימות נפרדות זו לזו באמצעות פתרון SmartBridge שלו. פיתרון זה מתנהג כמו חוזה חכם בו יכולים להשתמש בחבילות שונות, גם אם יש להם פרוטוקולים נפרדים לחלוטין. מטבע הארק גם מייחד את עצמו באמצעות רשת Proof of Stake המואצלת. עם מערכת מסוג זה, המשתמשים לא ממקירים ישירות את המטבעות שלהם. מה שהם עושים במקום זה להניח את ארון הקודש שלהם כדי “להצביע” לאחד מ -51 הנציגים. לאחר מכן הנציגים חולקים את תגמולי הבלוק שלהם עם אלה שהצביעו עבורם.

בדומה ל- Dash, ל- Ark יש אזהרה אחת שמשקיעים עשויים למצוא לה מחמירה מעט. ארון מאפשר לכל ארנק קול אחד בכל פעם. לכן לצורך היערכות מרובה, משתמש יכול לפצל את ה- ARK שלו למספר ארנקים כדי להצביע למספר נציגים. מגבלה זו היא להגן על הרשת מפני השחתה על ידי אנשים המחזיקים הרבה ארון.

6. ליסק

המכונה לעתים קרובות את’ריום של האדם הפשוט, ליסק הוא מטבע המאפשר כתיבה והוצאה לפועל של יישומים מבוזרים הנקראים גם dApps. מטבע זה עושה שימוש ב- JavaScript לפיתוח אפליקציות, מה שמעניק למטבע בסיס משתמשים רחב יותר. כמו ארק, ליסק משתמש ברשת Proof-of-Stake המואצלת, שהיא צעד קטן ממערכת Proof of Stake טהורה. בעלי LSK משתמשים בו כדי להצביע לנציגים שלהם. רק 101 הנציגים המובילים רשאים לזייף בלוקים, מה שאומר שהם יקבלו את התגמולים הקשורים לכך.

משתמשים צריכים מינימום 4 LSK כדי להצביע לנציג. נציגים יכולים לבחור כיצד הם רוצים לחלק את תגמולם. עם זאת, מידע זה זמין לאלה המתמודדים לפני שהצביעו לנציג.

7. Navcoin

NavCoin הוא בלוקצ’יין קוד פתוח עם דגש עיקרי על פרטיות. יש לו גם התמקדות קהילתית חזקה מאוד אבל מה שהופך את Nav למעניין הוא תכונה משולשת. להיות מטבע קריפטו מבוסס פרטיות הוא אחד, השניים האחרים הוא שהוא ממש מהיר למשלוח וזול. זהו מטבע קריפטוגרפי קופה פונקציונלי הפועל מאז 2014 על בסיס קוד הליבה של ביטקוין. המטבע היה אחד המאמצים הראשונים להוכחת ההימור והוא אחד המטבעות המהימנים יותר אשר אין דרישות מינימליות למשתמש שרוצה להמר על המטבע.

אף על פי שאין דרישה מינימלית, ככל שמשתמש מחזיק יותר מטבע ב- NavCoin, כך תגמולם גדול יותר ומהיר יותר. בשנת 2018 NavCoin הוסיף תכונות של היערכות קרה, מה שאומר שתוכל להחזיק את המטבעות שלך בקלות ובבטחה מארנק קר.

עתיד ההימור עשוי לחזק גם את המעבר הסופי של את’ריום, כיום הקריפטוגרפיה השנייה בגודלה בעולם לפי שווי שוק, מ- PoW ל- PoS. בעוד ההימור רק הולך ומתגבר, ניתן לראות עניין מתמשך במערכות PoS וגם להיות בטוחים שיהיו יותר חידושים והתאמות למודל ה- PoS ככל שמטבעות ישנים מסתגלים ומופיעים מטבעות PoS חדשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map