Coinbase לעומת Coinbase Pro (לשעבר GDAX): מה ההבדל?

מטבעות קריפטו היו מקום מעניין מאוד וככל שעובר כל יום התעשייה הופכת בוגרת יותר ומוסיפה עוד ועוד תכונות. אבל מה שעדיין נוגע להרבה אנשים הוא ההיבט הביטחוני בתעשייה. זה מפחיד הרבה אנשים שכספיהם הרווחים קשה יכולים פשוט להיעלם יום אחד אם האקר כלשהו או כל דמות זדונית פשוט יהיו חכמים יותר מההחלפה יום אחד..

כאן בלטה Coinbase כחברה וכבורסה בין התעשייה המלאה בבורסות. מוניטין זה שלא נפרץ אפילו פעם אחת בחייו גרם להרבה אנשים להאמין במותג, בבורסה ובסופו של דבר בתעשייה. היום Coinbase הוא המותגים המוכרים ביותר כאשר מישהו מדבר על חילופי מטבעות קריפטוגרפיים וזה לא רק על אבטחה. זה גם בגלל שהבורסה הייתה פעילה ומשלבת שינויים ותכונות המתאימים לדרישה של כל סוג של לקוחותיה..

כדי להעניק את סביבת המסחר הטובה ביותר הן לסוחרים מתחילים והן לסוחרים מנוסים, Coinbase יצר כראוי לבורסות המעניקות את מיטב הכלי שכל קטגוריה של סוחרים דורשת. בעוד ש- Coinbase מציג לסוחר הלא מנוסה מטבעות קריפטוגרפיים ויסודות המסחר, Coinbase Pro (בעבר נקרא GDAX) נותן כל תחמושת שדורש סוחר מנוסה כדי לירות בזריקות המסחר הללו. ישנן תכונות שונות אחרות הנבדלות גם לאחר ששתי המרכזיות נתונות לאותה מטריית Coinbase.

מהי פלטפורמת Coinbase

Coinbase היא הגרסה הידידותית למשתמש של פלטפורמת המסחר הפופולרית. זה מאפשר למשתמשים וסוחרים להירשם בקלות, לחבר חשבון בנק, כרטיס אשראי או חיוב ולקנות מטבעות קריפטוגרפיה מבלי ללמוד על הזמנות שוק, הזמנות הגבלה, מרווחים או כל דבר מזה. להלן הממשק לפלטפורמת בסיס Coinbase.

מהי פלטפורמת Coinbaseמָקוֹר: coinbase.com

מה זה Coinbase Pro?

Coinbase Pro היא פלטפורמת סחר קריפטוגרפית מקצועית שהיא בעצם פלטפורמת המסחר הוותיקה של Coinbase, GDAX, עם ממשק משתמש חדש. עם Coinbase Pro סוחרים יכולים לקנות את אותם מטבעות קריפטוגרפיים שהם יכולים לעשות ב- Coinbase, אבל שם נגמרים הדמיון. התכונות הנוספות הזמינות ב- Coinbase Pro אך לא ב- Coinbase הן-

 • סחר מקריפטו לקריפטו
 • יכול לבצע שיווק, הגבלה והפסקת הזמנות
 • תרשימים חזקים יותר לניתוח מגמות לטווח קצר (תרשים עומק, ספר הזמנות, נפח וכו ‘)
 • עמלות נמוכות יותר ואף ניתן לבצע עסקת עמלה אפסית עם סוג ההזמנה הנכון

מה זה Coinbase Proמָקוֹר: pro.coinbase.com מה זה Coinbase Pro2מָקוֹר: pro.coinbase.com

גם כאשר הם פונים לקבוצת סוחרים נפרדת, בסופו של דבר שתי פלטפורמות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים ממלאות את אותו הדבר, בדיוק את אותם הדברים: אדם מתחיל במטבע פיאט ובסופו של דבר יש את ידיו בקריפטו. קלות השימוש, העמלות והתחכום הם כאשר שני אלה נבדלים באופן משמעותי. לאחר קריאת מאמר זה המשתמשים יבינו היטב את ההבדלים והדמיון בין Coinbase ל- Coinbase Pro בקטגוריות הבאות:

 • מטבעות מטבעות / זוגות מסחריים זמינים
 • קלות שימוש
 • עמלות
 • בִּטָחוֹן
 • כוח מהירות וסחר

קרא גם: 10 המטבעות המובילים של אגורה – Altcoins זולים להשקעה בשנת 2019

מטבעות מטבעות / זוגות מסחריים זמינים

שתי הבורסות נמצאות ראש בראש כאן, כאשר שתי קבוצות המשתמשים מתמודדות עם אותה קבוצה של מטבעות קריפטוגרפיים כמעט. לאחר ההכרזה על תמיכת אסימונים של ERC 20, היו כמה מטבעות שזמינים ב- Coinbase Pro ולא ב- Coinbase. כמו כן, יש הרבה בידול על בסיס גיאוגרפיה. להלן המטבעות הזמינים לרכישה מפיאט נמצאים בשתי הפלטפורמות:

מטבעות קריפטוגרפיים זמינים


קלות שימוש

Coinbase, כחברה, האתוס תמיד היה לספק קלות שימוש ללקוחותיה.

Coinbase: ממשק המשתמש של פלטפורמת Coinbase שלהם הוא דרך פשוטה ופשוטה לאנשים לרכוש את המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר מבלי ללמוד את הכלים של סוחרי יום מקצועיים. ל- Coinbase יש גם אפליקציית סמארטפון נהדרת לגרסת הבסיס שלה. איתו סוחר יכול לעשות את כל מה שהוא יזדקק לו, כולל קנייה, מכירה, שליחת קבלה, בדיקת יתרות ארנק ומחירי שוק חי..

Coinbase Pro: לעומת זאת, Coinbase Pro הוא מסובך יותר לשימוש מאשר פלטפורמת Coinbase הרגילה אך עדיין ידידותי למשתמש בהשוואה לפלטפורמות מסחר מתקדמות אחרות. בסך הכל ממשק המשתמש מתוכנן היטב, עם ניווט קל בין USD, EUR ו- GBP, כמו גם ניווט קל לכל מטבע קריפטוגרפי שאפשר לסחור בו: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ו- Bitcoin Cash ואסימונים אחרים..

עמלות

Coinbase: Coinbase גובה פריסה של כמחצית האחוז (0.50%) בגין רכישות מטבע דיגיטלי ומכירות מטבע דיגיטלי. עם זאת, הפער בפועל עשוי להיות גבוה יותר או נמוך יותר עקב תנודות בשוק במחירי המטבעות הדיגיטליים ב- Coinbase Pro בין הזמן בו אנו מצטטים מחיר למועד ביצוע ההזמנה..

Coinbase גובה עמלה (בנוסף לממרח), שהיא הגדולה מבין (א) עמלה אחידה או (b) עמלת אחוז משתנה הנקבעת לפי אזור, תכונת מוצר וסוג תשלום. העמלות האחידות מפורטות להלן:

 • אם סכום העסקה הכולל נמוך מ- $ 10 או שווה, העמלה היא $ 0.99.
 • אם סכום העסקה הכולל הוא יותר מ- $ 10 אך קטן או שווה ל- $ 25, העמלה היא $ 1.49.
 • אם סכום העסקה הכולל הוא יותר מ- $ 25 אך פחות או שווה ל- $ 50, העמלה היא $ 1.99.
 • אם סכום העסקה הכולל הוא יותר מ- $ 50 אך קטן או שווה ל- $ 200, העמלה היא $ 2.99.

Coinbase Pro: Coinbase Pro משתמש במודל עמלה של נוטל יצרן לקביעת דמי המסחר שלה. הזמנות המספקות נזילות (“הזמנות יצרן”) מחויבות בעמלות שונות בהשוואה להזמנות הנוטלות נזילות (“הזמנות נוטלות”).

כאשר סוחר מבצע הזמנה במחיר השוק שמתמלא באופן מיידי, עסקאות אלה מכונות נוטל וישלם עמלה בין 0.05% ל 0.25%. מצד שני, כאשר סוחר מבצע הזמנה שאינה מותאמת באופן מיידי להזמנה קיימת, ההזמנה הזו ממוקמת בספר ההזמנות. אם לקוח אחר מבצע הזמנה שתואמת את הסוחר, עסקאות אלה נחשבות ליצרן וישלם עמלה בין 0.00% ל 0.15%. הבורסה רשמה טבלה ביחס לעמלות בדרגות התמחור בהתאמה להלן:

עמלות

בִּטָחוֹן

כשמדובר באבטחה שתי המרכזיות פועלות על פי פרוטוקול דומה מאוד. אם סוחר מתכנן להשתמש בארנק מקוון כדי לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלו, Coinbase, בשני הפלטפורמות, הוא ככל הנראה הדרך חסינת הכדורים והבטוחה ביותר לעשות זאת. פלטפורמת Coinbase מציעה 2FA כך שהסוחר יכול להוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבונו. כנ”ל במקרה של Coinbase Pro המציע גם 2FA להוסיף שכבת אבטחה נוספת לפעולות המשתמש.

למרות שבסך הכל זה נראה טוב, הבעיה עם Coinbase, לעומת זאת, היא שהסוחר לא באמת מחזיק במפתחות הפרטיים שלו. הם מסתמכים לחלוטין על Coinbase לבצע העברות כלשהן. כמו כן, ראוי לשבח שה- Coinbase לא נפרץ, אך אין ערובה שהוא לעולם לא יכול לקרות. מכאן שמומלץ לשמור את המטבע הקריפטוגרפי לאחסון קר.

אולי תרצה גם: בורסות הקריפטו הטובות ביותר באוסטרליה [UPDATED 2019]

מְהִירוּת

Coinbase: Coinbase הוא במהירות הבזק מהרגע שהסוחר לוחץ על קנייה ועד שהביטקוין, האת’ריום וכו ‘בחשבון שלהם. עם זאת, ישנם שני אזהרות במהירות Coinbase:

 • זמן העברת חשבון בנק
 • משיכות / שליחת מטבע קריפטוגרפי

Coinbase Pro: בדיוק כמו פלטפורמת הבסיס שלה, Coinbase Pro זהה בכל מה שקשור למהירות. זה יכול לקחת קצת זמן נוסף כדי לשלוח קריפטו מהפלטפורמה, אבל אם הסוחר שולח לכתובת אחרת ב- Coinbase זה מהיר וברק..

שתי הבורסות מספקות חוויה חלקה לסוחרי הקריפטו, רק רמת הקושי היא שמבדילה בין השניים ובכך מגשימה את חזון Coinbase. כמו בריאן, ארמסטרונג מכניס את הבלוג שלו

“בסופו של דבר אנו רוצים לתמוך במגוון רחב יותר של נכסים דיגיטליים, ולעשות זאת אנו נותנים ללקוחותינו כלים, דירוגים וביקורות שיעזרו להם לקבל החלטות מושכלות. המטרה שלנו היא לשמור על החוויה המהימנה שלקוחותינו ציפו לה תוך כדי הוספת הנכסים שלקוחותינו ביקשו “.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map