כיצד להשיג רווחים גבוהים בהחלפת מטבעות מטבעות

האם אתה יכול?

התשובה הקצרה היא שאתה לא יכול.

אבל יש כמה טיפים להשקעה שהופכים את הסיכון לאובדן נמוך בהרבה. והפוטנציאל שלך לרווחים גבוה בהרבה.

קו בסיס לעומת נובס

ראשית, מכיוון שנראה עלייה מונומנטלית בביטקוין, באת’ריום ובליטקוין בשלוש עד חמש השנים הבאות, אפשר להיות סמוכים ובטוחים ששלושת המטבעות הראשוניים וה”בסיסיים “הללו ימשיכו לרקוד שחקים. עם זאת, זהו הזמן המושלם לעבור מ- BTC למטבעות אלט בעלות קנייה נמוכה. ולמה? מכיוון שכפי שאנו רואים משהו כמו Verge עולה מאגורה לדולר, מי שהשקיע בו באגורה יראה תשואה פי מאה על ההשקעה שלהם (ROI).

קודם כל

אז הנה מה שחשוב, אתה צריך לשמור על רכישת ביטקוין. כל הזמן אתה צריך לקחת חבורות קטנות ממנו ולהשקיע אותו דרך חילופי דברים כמו בינאנס או משהו דומה, במה שמכונה בקיצור “אלטקוינים”. פשוט, הם הרצים / ים. לעת עתה. למרות שכמו בחילופי דברים, ייתכן שהטוב ביותר עוד יבוא. האם נראה מטבע אחר שתואם ביטקוין דולר לדולר? בהחלט. פשוט לא מיד. אבל זה מדהים כמה מהר חלקם צומחים. קח למשל את העובדה שבמהלך השבוע האחרון, Verge הכפילה פי 5 את ערכה. זה עבר מאגורה לשתיים, לשלוש, לארבע, לחמישה, במשך שבוע אחד.

ציר זמן

פירוש הדבר שאם מישהו השקיע 1000 דולר ב- Verge בשבוע שעבר, ההשקעה שלהם תהיה שווה חמישה אלף דולר מדהימים כיום. זהו תלוש משכורת של 4000 דולר עבור שבוע אחד של ישיבה לאחור וצפייה בתווית שמספרת שההשקעה שלך פורחת.

מהפך נפש

מעולם בהיסטוריה של מטבע או סחורה לא ראינו, כמין האנושי, עלייה כזו. בהכל. אֵיִ פַּעַם. העומק המוחלט של העלייה המטאורית של המטבע הקריפטוגרפי כצורה יציבה של סחר בסחורות הפך מכלום ל -160 MPH הפתגם בתוך עשר שנים קצרות. זה באמת מדהים!

כאן כדי להישאר!

המטבע הקריפטורי כבר כאן. וכל עוד ממוקשים מטבעות, מאומתים עסקאות, ומטבעות חלופיים חדשים ל”שלושת הגדולים “ממשיכים להציג את עצמם, אפשרויות השקעה לתשואות ענק אינן רק אפשריות, אלא מה כל כך מצטיין שאפשר לומר ב עולם הפיננסים; ומה כמעט הכי טוב ללחוש; הם אפשריים.


הִסתַבְּרוּת?

השקעה היא עניין של הסתברות. איש אינו יכול לחזות מה גבר אחד יעשה. אבל אפשר לחזות ברמת דיוק גבוהה מה יעשה האיש הממוצע. זו הסיבה שמשקיעים מסתמכים כל כך הרבה על מפה לאוזן. כמו גם פעולת הצפייה בשוק בעצמם.

מה לקנות

זהו משחק בו כולם מנצחים. במיוחד אם אתה נותן לחברים שלך טיפים על מה לקנות. ככה זה מתחיל; מישהו שואל, “מה טוב לקנות כרגע …” משקיע מנוסה יותר ישיב בלי להירתע, משהו כמו, “קנה ADA, IOTA, XVG, ואולי אדווה כלשהי, אם יש לך כסף בשביל זה. אבל שמור על רכישת ביטקוין, את’ר ו- LITECOIN. “

מה חשוב

אז מה שחשוב והערך הרב ביותר להבין הוא שבעוד שאתה צריך להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, אתר או ליטקוין כדי לרכוש את החלופות, עליך למלא את ההשקעה שלך בביטקוין עצמו. ואתר. ו LITECOIN. אתה לא יכול רק לרוקן את ההשקעה שלך בביטקוין, ETH ו- LTC לטובת קניית אלטקוינים ולצפות שיהיה לך תיק מפותח לחלוטין בשנים הבאות. יש פוטנציאל מסיבי לצמיחה באלטקוינים, אבל יש אולי אפילו יותר הזדמנות לצמיחה ב”שלושת הגדולים “.

השפשוף?

כאן טמון השפשוף. שכן כשאתה מעביר את הנכסים שלך מביטקוין ל- Verge. מחירם של ישויות Verge יוכפל, ואז יוכפל שוב, ואז יוכפל שוב. זה ימשיך בדרך זו! אז זה זמן נפלא לקנות את ורג ‘.

ואז מה השפשוף?

למרבה הצער, אז אתה רואה את מחיר הביטקוין ממשיך לעלות, מטאורית. בדיוק כשאתה מוציא את הכסף שלך מ- BTC ומכניס אותו ל- XVG! אז מה נותן? איך תוכלו לשמור על נוכחות חזקה בביטקוין כמו גם באלטקוינים? זה דורש כסף. מושקע בחוכמה, בזמן הנכון.

אספקת מים ללא הגבלה

הביטקוין צומח כמו עשב עם אספקת מים בלתי מוגבלת. זה צמא, וזה מקבל שתייה מרובה כפי שהוא יכול להתמודד. זו הסיבה שאנו רואים עיכובים בהזמנות הרכש. כורים בקושי יכולים לעמוד בדרישה כרגע. זה עבר על פני חודש אחד, מ -15.5 אלף דולר לסכום עצום של 19.2 אלף דולר. איך זה אפשרי?

היצע וביקוש

יש רק מספר מוגדר של ביטקוין שניתן לכרות. ובכל יום נתון הביקוש לנכס מוגבל מאוד זה גדל באופן אקספוננציאלי. מעלים את המחיר. יתר על כן, כשאנשים מוציאים כסף מ- BTC ומכניסים זאת, XVG, IOTA, Ripple או ADA … אותם ביטקוינים חוזרים למחזור. ליתר דיוק, הם מועברים לאלה שכבר מחזיקים במטבעות חלופיים אלה.

כמות מוגבלת

חשוב להבין; שבעוד שיש רק מספר מוגדר של מטבעות, הערך שלהם ממשיך לעלות, מה שהופך אותם להרבה יותר בעלי ערך בכל יום רצוף. האם אי פעם השוק יתרסק? פוטנציאלית; כאשר מטבעות אחרים עולים, הביטקוין, את’ר והליטקוין יירדו מעט פה ושם. אבל הטרנד, הוא שהוא ימשיך לעלות, ולעלות, ולעלות.

מיליון דולרים

התחזיות של BTC יוכיחו כי המטבע עשוי להגיע ל -1 מיליון דולר למטבע עד שנת 2020. זה רק שנתיים קצרות משם. נותרו כ 700 יום בערך עד שהמטבעות בשווי 16 K $ כיום שווים מיליון דולר. זֶה; הוא באמת זמן מרגש לחיות ולהשקיע בו, מכיוון שעם ההזדמנויות להרווחים כה דרמטיים בהשקעות, זה הזמן לקנות.

– למעשה, אתמול הגיע הזמן לקנות

זה מגרה את הדחיפות שמניעה את השוק. מה שמעלה את המחירים, אשר בתורו ובמחזוריות, מגרה את השוק.

זה מרתק

וכשאתה שואל את החברים והמשקיעים האחרים שלך על טיפים מה לקנות; תקשיב להם. אבל כל הזמן לעשות מחקר בעצמך על מה המטבעות שעודדו לקנות. לחלקם היבטים שונים מאוד מאחרים. ורמות שונות של תגובה דינמית בשוק.

חשיבה לטווח ארוך

לדוגמא, אם אתה משקיע לטווח ארוך, כפי שכולנו צריכים להיות, יש חשיבות עליונה להמשיך לקנות ביטקוין. אֶתֶר. וליטקוין.

בועט בעצמך

תוכלו לבעוט בעצמכם באופן פיגורטיבי וממש אם לא. ולמה? כי אם אתה יכול לרדת אפילו 1000 $ היום, עד שהביטקוין יגיע לסכום של 1 מיליון דולר בזוג (כמעט אמרתי מעטים) … כי 2020 נראה כמו כמה שנים. זה לא! 2020 מגיעה במהירות.

ואם אינך רוצה להחמיץ את מה שעשויה להיות הזדמנות ההשקעה הגדולה ביותר בתולדות האנושות, אז זה הזמן לקנות. 2020 זה לא כמה שנים משם. זה רק זוג. זכור כי ציון 700 יום מתקרב במהירות. בזמן שלקח לכתוב מאמר זה אנחנו הרבה יותר קרובים ליום 699.

הקרנות

הנה הסיבה: כאשר BTC יקלע למיליון דולר / דולר ארה”ב / מטבע, ההשקעה הגרועה של 1,000 דולר תהיה שווה 52,083 דולר ותשתנה. זה מספיק כדי לקנות בית באזורים מסוימים בעולם. או מכונית נחמדה. או חינוך קולג ‘לילדים שלך. זה מספיק כדי להשקיע מחדש ולומר, Verge, שעד אז יעמוד על כ -60 דולר, וכאשר זה יגיע ל -1.00 דולר, 52 אלף דולר שלך יהיה שווה את החלק הטוב יותר של 87,000 דולר..

אז אתה מבין, איך במהלך פחות מארבע שנים, השקעה של 1,000 $ יכולה להפוך לכמעט 90,000 $.

לפי אותו אלגוריתם להשקעה בקריפטו, אתה יכול לקחת השקעה של 100 דולר ולהפוך אותה בקלות ל 9000 דולר. עד שנת 2021.

וסמן את דברי, התאריכים העתידיים האלה יגיעו אלינו הרבה יותר מהר ממה שאנחנו מבינים. קנה עכשיו. התשובה הקצרה לשאלה, “איך אוכל להרוויח הרבה כסף בהשקעה בקריפטו?” פשוט עונים בזה:

קנה את זה

ותראה איך ההשקעה שלך פורחת כמו פרח בשמש. או יותר טוב, תחום של פרחים.

לסיכום. אנו מקווים שמידע זה יעזור לך ושתזכור כשאתה משקיע במטבעות צמיחה קצרי טווח כמו IOTA, Verge, ADA, Ripple ואחרים, שעליך למלא את הקופה שלך בשלושת הגדולים הפתגמית. אלה הם הפן הבסיסי לכל המערכת הזו. ברוך הבא לעולם טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יהיו עשר שנים טובות מאוד עבור משקיעים שיכולים לחכות בשקט, לצפות בשוק ולהשקיע השקעות נבונות.

ספר לנו את מחשבותיך על הביטקוין בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

התוכן המוצג עשוי לכלול חוות דעת אישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map