סקירה ראשונית של ארנק הבלט | ארנק הקריפטו החדש של בובי לי

ארנקי מטבעות מטבעות היוו מרכיב קריטי ביקום המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין. מדובר בעצם בתוכנות המסייעות לכל בעלי העניין ביקום הצפנה להחזיק את מטבעות הצפנה והאסימון שלהם. בין אם זה בורסה, מוסד או משקיע יחיד, אף אחד לא יכול לתפקד בלי ארנק קריפטו. מה שארנק קריפטו בעצם עושה, הוא לאחסן את המפתחות הציבוריים והפרטיים של הבעלים ועוזר לו לקיים אינטראקציה עם הבלוקצ’יין ומאפשר לו לבצע את האסימונים שלו, כמו גם לשמור על איזון..

במהלך העשור האחרון היו כמה ארנקי הצפנה שהתרחשו אך לא רבים הצליחו לעשות את השימוש בו פשוט עבור המשתמש. נושאי אבטחה חילקו את קהילת הארנק עוד יותר לשניים – בעיקרון הארנקים המקוונים או החמים והארנקים הלא מקוונים או הארנקים הקרים, כל אחד מהם מגיע עם סט היתרונות והאתגרים שלו..

ארנק בלט – ארנק קר המכוון לאימוץ המונים

גם לאחר היותם מרכיב קריטי במערכת האקולוגית של קריפטו, רוב הארנקים הניידים לא היו ידידותיים למשתמש. הרבה אנשים בדרך כלל נאבקים בנושאים הקשורים לסיסמאות, גיבויים, ניהול ארנקים מרובים וחלקם אפילו סומכים על הצד השלישי שיטפל בנכסים שלהם. בעוד שרוב המשתמשים ממשיכים במאבקים הטכניים שלהם, הם תמיד מכבידים על הסיכון לעשות משהו לא בסדר ולאבד את מטבעותיהם תוך שניות.

להישאר במשחק ההצפנה במשך יותר מ -8 שנים ולעבוד לקראת האימוץ העולמי של ביטקוין ומטבע קריפטוגרפי, בובי לי, לשעבר מנכ”ל ומייסד חילופי המטבעות הראשונים בסין, כדי לחוות את ההתמודדויות הללו ממקור ראשון. לפיכך, כדי להתמודד עם הבעיות של ידידותיות המשתמש כמו גם של אבטחה ונגישות, הוא תכנן והשיק ארנק בשם Ballet- worlds הראשון שאינו אלקטרוני, רב מטבעי, ארנק חומרה המספק למשתמש 100% אחסון קר לא מקוון..

החזון שעומד מאחורי בלט הוא “להפוך את המטבעות קריפטוגרפיים לנגישים באמת לכולם, ללא קשר לגיל או רקע”. מכאן שצוות המפתח מאחורי הארנק עבד על היבטי הליבה והאלגנטיות והשימושיות, מה שמאפשר למשתמש חוויה חלקה של ניהול והעברת מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להתמודד עם הטרדות שעמדו לפניהם.

מה שנראה כמו כרטיס אשראי מנירוסטה, בלט מנסה לענות על כל השאלות, השאלות והסיבוכים הסובבים את יכולות הבעלות והעסקאות של מטבע החוץ. הארנק מנסה לאפשר לאנשים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כמו מזומן.

התכונות העיקריות של הארנק

 • אין הרשמה או התחברות לחשבון: הארנק אינו דורש שום הרשמה או פרטי התחברות לחשבון. המשתמשים רק צריכים לסרוק את קוד ה- QR שנמצא בארנק הבלט ולהתחיל להשתמש באפליקציה הסלולרית. אין צורך ב- KYC או כל סוג של רישום הנדרש ליזום עסקה.
 • נכסים עסקיים קלים: בלט מקל על המשתמשים לבצע עסקאות במטבעות קריפטוגרפיים. הוראות המסך באפליקציה הן סופר קלות ומספקות הנחיות ברורות מבלי ליצור ממש בלבול וטרדות.
 • גישה לערך תיק בזמן אמת: האפליקציה ממש פשוטה ומספקת למשתמש שווי שוק בזמן אמת של הנכסים שלהם. אין שום טרחה בשימוש באפליקציה.
 • פְּרָטִיוּת: האפליקציה לנייד מעוצבת באופן שאינו שומר או מאחסן מפתחות פרטיים המשמשים את המשתמש. הארנק גם לא עוקב אחר מידע אישי או פיננסי כלשהו של המשתמש מחוץ למכשירים שעליהם הוא מותקן.
 • הפעלת רב-מטבע: לאפליקציה יכולות להחזיק מספר מטבעות במקום אחד. למרות שיש עמלות וחיובים נוספים הקשורים לכך.
 • סטנדרט תעשייתי: ארנק הבלט והאפליקציה פותחו באופן תחרותי ומשתמשים בפרוטוקול BIP38 סטנדרטי ליצירת מפתחות פרטיים התואמים לסטנדרט בתעשייה ובעקבותיו.

ידידותי ללקוח

בלט, לפי תכנון, עובד ללא מגבלות או גבולות הקשורים בדרך כלל לארנקי הצפנה בגישה לביצוע וניהול מטבעות קריפטוגרפיים. בלט לא דורש להתקין תוכנת התקנה או מנהלי התקנים או חומרה וגם לא דורש שום סוג של סיסמאות או KYC. בין אם זה ילד או סבא וסבתא שלו, בין אם זה בחור טכני או הדיוט, השימוש בבלט הוא מסלול הליכה לכל אחד.

אולי תרצה גם: Trezor לעומת Ledger: השוואה וסקירה לארנק הטוב ביותר

בטיחות וביטחון

הרבה ארנקי הצפנה, היום, לא הצליחו להתאים את הבטיחות והאבטחה הנדרשים מאוד למטבעות קריפטוגרפיים. האיום של האקרים או אמון על צד שלישי לשמור על המשמורת על הנכסים היו נושאים מרכזיים אצל מרבית חברות ארנק הצפנה. בהתחשב באותה מידה, בלט הקפיד במיוחד על עיצוב תכונה זו, תוך מתן שקט נפשי אמיתי למחזיקי המטבעות.

בלט, לראשונה, הציג את דור המפתח דו-פקטורי (2FKG) בכדי להביא לרובד אבטחה נוספת. זהו התהליך בו הארנק משתמש בייצור ויצירת מפתחות פרטיים לארנקי הכרטיסים הפיזיים שלו. טכנולוגיה זו מבטיחה גם את תקני הבטיחות הטובים ביותר עבור נכס הקריפטו השוכן בארנק.

הארנק הפיזי שעוצב ככרטיס מספק אחסון קר לא מקוון במצב לא מקוון כדי למנוע גישה לא מורשית למטבעות ואסימונים בארנק. לכרטיס גם עיצוב ללא חבלה וקל לזיהוי אם הארנק עבר מניפולציה.


לכרטיס הפלדה מגוון תכונות אבטחה המציגות פרטים כמו –

 • מטבע ראשי בכרטיס
 • מספר סידורי ייחודי של הכרטיס
 • קוד QR עם עדויות לחבלה ניכרות בקלות
 • סימון בלתי נראה שנראה רק תחת אור UV
 • ביטוי סיסמה לארנק שצריך לשרוט – שוב מספק ראיות חבלה

תמיכה במטבע רב

על בסיס רשמים ראשוניים, ארנק הבלט יכול להפוך לפיתרון טוב למשקיעים המחזיקים בתיק מטבעות. אחד המכשולים הגדולים ביותר עם כל הארנקים הטובים היה שהם מספקים תמיכה למספר מטבעות. זה המקום שבו ארנק הבלט מתמלא ומספק תמיכה ל -16 מטבעות קריפטו גדולים כולל BTC, ETH XRP וכו ‘עם תמיכה שמגיעה ל -18 מטבעות נוספים..

האפליקציה לנייד

כדי להשתמש בארנק הבלט, החברה השיקה אפליקציה נלווית למובייל המאפשרת למשתמשים לקבל, לשלוח ולתחזק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. האפליקציה גם נותנת למשתמשים לבדוק את היתרות בזמן אמת וגם להפעיל מטבעות תוספת מלבד המטבע הראשי. האפליקציה זמינה ב חנות אפליקציות ו חנות הגוגל סטור. הצוות השיק גם אנדרואיד APK לפיתוח נוסף.

סקירה ראשונית של הקהילה על ארנק הבלט

הקהילה עורבה ביקורות שליליות על השקת הארנק. עובר לדיון בפורום על Bitcointalk, משתמשים מסוימים לא ממש היו מרוצים מהארנק. חלקם העלו שאילתות המבוססות על אסטרטגיית BTCC של בובי לי של מכירת מטבעות פיזיים שהם מכרו ישירות והנפקה מחוץ לריכוזיות, בעוד מעטים ציינו כי הם לא אוהבים מטבעות פיזיים שמומנו מראש. כמה מהם אפילו העלו את שאלת המפתח הפרטי שנוצר על ידי היצרן המכנה אותו מטורף.

ההבדל בין ארנק חם לקור

בעוד ששניהם, ארנקים חמים וקרים, מספקים את הפונקציה הבסיסית של אחסון מטבעות קריפטוגרפיים לבעליו, הם נבדלים למדי מבחינת התכונות האחרות שהם מספקים. נגישות וביטחון הם ללא ספק הנקודות העיקריות השונות בין ארנק חם לארנק קר ועל המשתמשים לקבל החלטה נבונה איזה ארנק מתאים יותר עבורם.

ארנק חם

ארנק קר

ארנקים חמים זמינים ברשת ותמיד מחוברים לאינטרנט. ארנקים לא מקוונים בדרך כלל שוכנים על חומרה כלשהי שיכולה להיות פשוטה כמו נייר או מעט מורכב כמו Pendrive. ארנקים אלה נדרשים להתחבר לאינטרנט לפני שתתבצע עסקה.
מכיוון שארנקים חמים תמיד מקוונים, נגישות ועסקאות מתרחשות באופן מיידי. לארנקים לא מקוונים לוקח בדרך כלל זמן מה לביצוע עסקה מכיוון שהם צריכים להיות מחוברים לאינטרנט לפני שניתן לבצע עסקה. חלק מארנקי החומרה דורשים מהמשתמשים להתקין מנהלי התקנים בסיסיים לפני שניתן יהיה לקנות אותם לשימוש.
בהיותם מחוברים לאינטרנט כל הזמן, ארנקים חמים חשופים לפריצות ותקיפות. אפילו מיטב הארנק אינו יכול להבטיח 100% אבטחה לפעילויות זדוניות אלה. אבטחה היא התוספת הגדולה ביותר מדוע ארנקים קרים חשובים. אין שום חיבור לאינטרנט (אלא אם כן מחובר על ידי המשתמש), קשה לפרוץ ארנקים קרים. 
מועדף על ידי סוחרים ומשתמשים שמבצעים תדיר קריפטו. מועדף על ידי משקיעים או משתמשים המשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים לא בתדירות גבוהה.

סיכום

מה שבובי לי ניסה להביא לעולם בהחלט שווה להסתכל. למרות שהקהילה לא מרוצה במיוחד מתכונות מסוימות ולארנק הבלט הצוותי יש עבודה מסויימת בכדי להתמודד עם החסרונות הללו. Never the Less, החוויה שבובי מביא עם עצמו בהחלט שווה להתקשר והגיבוי של Ribbit Capital יכול רק להעלות את המיזם הזה גבוה יותר. לאחר השימוש בו, הארנק ייתן מושג טוב יותר כיצד עתידו מתפזר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map