banner
banner

רשימת הצ’ק שלך לפני שתתחיל לסחור במטבע קריפטוגרפי

מוכן להתחיל לסחור?

האם אתה מחפש את בורסת המטבעות הטובה ביותר שתתאים לצרכים שלך? האם אתה קצת לא בטוח לגבי איזו חילופין תתאים לך ביותר? לדעת לקנות bitcoin, Ether, Litecoin או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הוא צעד ראשון חשוב וחיוני ברכישת מטבע דיגיטלי. מכיוון שסביר להניח שתשקיע בביטקוין ואז תשתמש בו לרכישת מטבעות אחרים, הנה כמה טיפים מהירים שעשויים לעזור לך.

איפה אתה גר?

ראשית, בדקו אילו מרכזיות פועלות באילו חלקים בעולם. חלקן זמינות רק לתושבים באזורים או במדינות מסוימות, וייתכן שהן כוללות אי הכללה. קח זאת בחשבון בעת ​​בחירת שלך. אין שום סיבה לסחור בשוק שבו אתה לא גר. ושירות לקוחות עשוי להיות בעיה אם מפעילי הבורסה אינם ילידי השפה שלך.

איך נראה השוק?

לאחר מכן, תרצה לעשות קצת מחקר על השוק. אילו מטבעות נמצאים בעלייה? אילו נופלים? שאל סביב וקרא קריאה. זה יעזור לך לקבוע אילו מטבעות קריפטוגרפיים תרצה לקנות או לסחור. לדעת איזה מטבע אתה רוצה חשוב מאוד. הנה למה:

מה אתה רוצה לקנות?

כמה בורסות עוסקות רק בביטקוין, באת’ר ובריפל. אם זה כל מה שאתה מחפש, אולי זו ההחלפה שאתה רוצה. או שאתה מעוניין בהשקעות ספקולטיביות יותר? כגון מספר עצום של אלטקוינים חדשים. אם כן, תרצה לחקור בורסה המאפשרת רכישה ומסחר של מגוון רחב יותר של מטבעות.

מהם העמלות?

עמלות מופרזות יהוו סימן מרכזי לכך שהבורסה בה אתה מסתכל אינה מתאימה לך. לסיר בחנויות! עם למעלה מ -125 מרכזיות שונות ברחבי העולם החל מדצמבר, ה -16 בדצמבר 2017, תרצה להכין את שיעורי הבית שלך.

איך תשלם?

תוכלו גם לבחור בחליפין על בסיס אמצעי התשלום שלכם. אז, שאל את עצמך; האם אתה משתמש בפייפאל, העברה בנקאית או במזומן? האם אתה מחפש חליפין המאפשר לך להתאים את חשבון הבנק, האשראי או כרטיס החיוב שלך? כל אלה הם דברים שכדאי לחפש כשקוראים על חילופי עסקים הזמינים באזורכם

מה עם ביטחון?

יש חשיבות עליונה לביטחון בעת ​​בחירת מרכזיה. אתה לא רוצה לבצע רכישה רק כדי לגלות שהמרכזיה נפרצה והמידע שלך נגנב. לכן, בדוק גורמים כגון תקני האבטחה שכל מרכזיה מפעילה, כלומר HTTP / HTTPS, אימות דו-גורמי ואפשרויות עבור Authy או Google Authenticator במקום SMS בלבד..

האם אוכל לקחת את הזמן?

בחר בחוכמה, זה הכסף שלך והעתיד שלך. לכן, אין צורך למהר. עם זאת, מכיוון שהשווקים במגמת עלייה ככל שתקבל החלטה מוקדם יותר, עמדתך תהיה טובה יותר לבצע השקעות. מרבית הבורסות מאפשרות לך לרכוש אלטקוינים באמצעות ביטקוין או אתר. וכל מטרת הבורסה היא לאפשר לך לבצע מגוון רחב של עסקאות ממטבע אחד למשנהו.

אל תלחצי.

אז תיהנו ותיהנו מהשוק המתפתח הזה! תהפוך לחלק ממיזם עולמי שמשנה את פני הכספים והמטבע כפי שאנו מכירים אותו. וההחלטה שלך באיזה חילופי תבחר תהיה טיפה בדלי שמתמלא כמו אוקיינוס ​​בזמן שאנחנו מדברים. אף על פי שהיא קטנה מבחינת השקפה עולמית, ההחלטה שלך היא החלטה חשובה עבורך.

הגנת הונאה.

זה יכול להיות זמן טוב להזכיר הונאה. חילופי הדברים שלך צריכים ליישם סטנדרטים המתאימים לצרכים שלך ולעמוד בהם. אם חשוב לך אנונימיות, בדוק כיצד הבורסה הפוטנציאלית שלך מטפלת בתקני Know Your Customer (KYC) כפי שנקבעו על ידי הממשלה שלהם. Coingape.com מהווים מקורות טובים לפורומים בנושא גורמים אלה.

ביקורות?

יתר על כן, אתה תמיד יכול לסמוך על לקוחות מרוצים או לא מרוצים שיכתבו ביקורות זוהרות או נוקבות. אז תרצה לבדוק את אלה לפי הצורך. כמו ששחקנים מרכזיים במסחר כמו אמזון ועליבאבא מציעים ביקורות על מוצרים, כך גם חילופי דברים טובים הופכים את הביקורות הללו וגם להנחיות KYC שלהם לציבוריות. שקיפות, בסופו של דבר היא באמת מה שאתה מחפש.

אמון חשוב.

זה הכסף שלך. והחלפה טובה תכבד את העובדה שאתה סומך עליהם על רווחתך הכלכלית. לכן, חפש פתיחות, קלות תפעול ותחושה שאין שום דבר מפותל באופן שבו הם עושים עסקים. אתה צריך להיות מסוגל לסמוך עליהם.

חשיבה לטווח ארוך.

תשמח שעשית, כשאחרי שנים של עסקים המידע האישי שלך נשאר מאובטח, וביצת הקן הפתגומית שלך צומחת בשמחה בזמן שאתה צופה בנוחות הבית או המשרד שלך. גורם נוסף הוא כמה קל להשתמש בחילופי המכשירים הניידים. התבונן בבורסה בטלפון שלך, כמו גם במחשב הביתי שלך, אם תעשה מסחר תוך כדי תנועה.

מה בכלל ספר הזמנות?

לבסוף, רוב הבורסות עם היקף גדול של עסקאות מפרסמות את ספר ההזמנות שלהן. זו פשוט רשימה של הזמנות קנייה ומכירה המוצעות בבורסה. נפח גבוה באזור זה הוא מסירה מתה שאנשים משתמשים בבורסה וכי מבחינת נזילות הבורסה במצב טוב..

מה אם אין להם (עדיין?)

לא לכל הבורסות יש אחת. עם זאת, למרות שגורם זה חשוב לקביעת האם חילופי דברים זורמים או לא, זכור כי חילופי דברים חדשים מתרחשים כל הזמן, והטוב ביותר עשוי לבוא..

גדול מול קטן

אם בורסה לא מפרסמת ספר הזמנות זה לא אומר שהם מופרכים אוטומטית או לא לגיטימיים, ייתכן שפונקציונליות זו עדיין אינה מובנית במאגר האתרים שלה ו / או שיש לה נפח נמוך יותר מכמה מהשחקנים הגדולים יותר..

אל תשכח להוסיף את כל העלויות.

זכור, העמלות שגובה ההחלפה לעסקה תהווה גורם מרכזי בהחלטתך. עמלות אלה, במיוחד אם אתה סוחר בהיקף גבוה יצטברו במהירות רבה. לכן, בצע את העסקאות שלך בחוכמה, ובחר בורסה שתתאים לצרכים הספציפיים שלך ולהעדפות האישיות שלך.

מה מסגרת הזמן שלך?

אם הזמן הוא גורם, בדוק את מגבלות הזמן באיזו מהירות תקבל את הביטקוינים שלך, את’ר, ליטקו-מטבעות או מטבע קריפטוגרפי אחר לאחר הרכישה. צפויים כמה עיכובים, תלוי בתעבורת הרשת. עם זאת, אם הבורסה, ככלל, מחזיקה את העסקאות שלך לפרקי זמן ארוכים מהנדרש לפני שתקבל את הכסף שלך, הם בהחלט לא הנכונים עבורך..

מוסיף הכל.

זכרו, מדובר במיקום בו אתם גרים, כיצד תשלמו עבור המטבע שאתם קונים / סוחרים, העמלות שאתם מוכנים לשאת בכל עסקה, ואמצעי האבטחה היחסיים ואימות הזהות שכל אחת מהבורסות מיישמת. וודאו כי הבורסה מציבה את לקוחותיהם במקום הראשון. זכור, זה הכסף שלך, ואתה צריך לא רק לבצע עסקאות מטבע באמצעות הבלוקצ’יין אלא גם את המידע האישי שלך.

בלוקצ’יין?

זה היופי של המטבע הקריפטוגרפי. בהתבסס על הצפנה וקריפטוגרפיה חזקים מאוד, הבלוקצ’יין הוא צורה חדשה ומלהיבה מאוד לא רק לאחסון נתונים, זהו ספר חשבונות בלתי שביר. ואיתו מגיעה השקט הנפשי בידיעה שברגע שמשהו ננעל בגוש, הוא שם לנצח. אנו מקווים שהדבר יעזור לך להחליט באיזה חילוף מתאים לך. בהצלחה וציד טוב!

ספר לנו מה דעתך על ביטקוין בשנת 2018 בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

התוכן המוצג עשוי לכלול חוות דעת אישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me