מפתחות למסחר מוצלח במטבעות מטבעות

בין אם זה מסחר במניות או מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, זה פחות או יותר זהה. טעויות הן נפוצות ובלתי נמנעות. כדי להשיג תוצאות מוצלחות של מסחר בקריפטוגרפים, חשוב לשבור את ההרגלים הרעים מכיוון שהם יכולים להוביל בקלות רבה להתאבדות כלכלית.

סחר מוצלח במטבעות קריפטוגרפיים: אסטרטגיית המסחר הטובה ביותר בביטקוין

לכן, היום, אנו הולכים לצלול לשוק המסחר המאיים אך המלהיב וללמוד כמה טיפים מסחריים הטובים ביותר תוך הימנעות מטעויות נפוצות.

בין אם אתה שייך לשוק המסחר במניות המסורתי ובין אם שוק המסחר במטבעות קריפטוגרפיים, זה מיועד לכל המשקיעים שם בחוץ.

  • למד לנהל את הסיכון 

ניהול הכסף צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך והוא צריך להיות קפדני. כדי לנהוג על פי הכלל המקובל, נסו לא להסתכן ב -2 אחוזים בלבד בעסק אחד. זה נכון. בנה תיק מגוון על ידי השקעה במספר מניות או מטבעות קריפטוגרפיים. הסיכון לאבד כסף יונמך.

לְנַמֵר מקבוצת ההשקעות שקשור אליו אותו גורם שלילי. אם תשמר את כל הביצים שלך בסל אחד, האפשרות לאבד את כולן די גבוהה.

  • לפקוח עין על הזדמנויות השקעה חלופיות

שוק המניות והמטבעות מקבל תוספות חדשות כל יומיים. יש לשים עין חדה לפרויקטים הפוטנציאליים הללו ולהפוך אותם לטובתכם.

לדוגמה, הצעת מטבע ראשונית (ICO) היא דבר שמביא למגוון פרויקטים המחפשים מיקור המונים בשוק. סטארט-אפים מבוססי בלוקצ’יין הם גם הזדמנות השקעה נהדרת עבורך להיכנס. לכן, אל תפסיקו לחפש פרויקטים חדשים להשקיע בהם מכיוון שהם לא מפסיקים להגיע.

  • תכנן יציאה וכניסה בהתאם ליכולת שלך לקחת סיכונים

אל תטעו להיכנס לשוק מסחר ללא תוכנית. זה אחד הדברים הגרועים ביותר שסוחר יכול לעשות. תמיד תהיה תוכנית קודם, אחרת תלך לאיבוד. תוכנית זו צריכה לכלול מסגרת זמן, אובדן העצירה שלך ונקודת היציאה.

לדוגמה, ממוצע העלות של הדולר (DCA) היא טכניקת השקעה לרכישת סכום דולר קבוע של פרויקט על פי לוח זמנים קבוע, לא משנה מחיר המניה שלו..

הבהירות בנקודה זו בעצם תעזור לך להרחיב את המסחר והחוצה מבלי להיראות כמו אדם חסר מטרה שזקוק לכיוון. כמו כן, וודא שאתה ממלא אחר תוכנית זו או שהכל לחינם!

  • הרגשות מביאים את המחירים ולכן הישארו מעודכנים

זה לא יכול להיות לחוץ מספיק. הן שוק המניות והן שוק הקריפטו הם מאוד תנודתיים שמשתנים בכל שעה ולעתים בכל דקה. לא כולם יכולים לשחק את המשחק הזה ואם אתה רוצה להיכנס לקצה העמוק שלו, אתה צריך להכיר את זה מקרוב.

למשל, קוינדסק הוא אחד האתרים הטובים ביותר לקבל את כל המידע העדכני בחדשות מטבעות קריפטוגרפיים ועבור משקיעי שוק המניות, רויטרס יכולה לעזור לך רבות..

  • עקוב אחר המגמות על אחריותך בלבד

אל תלך ותתחיל לסחור נגד או עם המגמה. כי להילחם בטרנדים הוא בהחלט לא קל ולא זול. להבין את הדינמיקה של הביקוש וההיצע לפני קבלת החלטה.


לצאת נגד גישת המגמה עשוי להועיל לך לפעמים אבל לא תמיד, ולכן חשוב להיות דובי בשוק דובים ושורי בשוק שוורים.

  •  מלכודת ‘מינוף’ אינה מתאימה לכל אחד

המינוף הוא בעצם השימוש בכסף שאול כדי להכניס למסחר. זה כלי שיכול להתברר שהוא ממש רע או טוב. אם בסופו של דבר תאבד את כספך שהושאל, היית נערם עמוק לתוך החוב שיכלול את ההשקעה הראשונית שלך ואת ריבית הלווה על הכסף הזה. לכן, הימנעו מטעות זו בכל מחיר!

  • אתה תפסיד לפעמים וזה בסדר!

לאור התנודתיות בשני השווקים, סוחרים רבים, במיוחד מתחילים, טועים להגיע עם יעדים לא מציאותיים. זה לגמרי אפשרי להרוויח אלפים ביום ובו זמנית לאבד מיליונים. רק התמקדו במסחר שלכם והכסף יזרום באופן טבעי.  

הרעיון הוא להעצים את המשקיעים, לא משנה אם אתה שייך לשוק המניות המסורתי או לשוק הקריפטו. בעת מסחר פעל לפי הטיפים הבאים תוך הימנעות מביצוע הטעויות כדי להפיק את המרב מההשקעה שלך. אם יש לך ספק או שאילתות, אל תהסס לפנות אלי על ידי תגובה להלן!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map