ארנקים מובילים התומכים בפולקדות

פולקדות (DOT) היא בלוקצ’יין מהדור החדש שתוכנן עם היכולת לאפשר העברת ערך, נתונים ומידע על פני מספר רשתות חסימות בתוך מערכות אקולוגיות חסרות אמון. ל- Polkadot ארכיטקטורת מחלפים ותרגומים ייחודית מרובת שרשראות המאפשרת לתקשר בין חסימות שונות ולאגד את משאבי המחשוב שלהם לצורך אבטחה מוגברת..

מאז שהוקם בשנת 2016 על ידי גאווין ווד, מייסד שותף של פרויקט את’ריום והשקת הפרויקט בשנה שעברה, הפכה פולקדות למתמודדת מובילה בתעשיית הקריפטו. המטבע מדורג בעשרת הפרויקטים הגדולים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה לפי שווי שוק ונראה שהוא לא מאט מכיוון שהוא ממשיך להוסיף תכונות חדשות.. 

עבור אנשים שהיו רוצים לקבל אסימונים של Polkadot (DOT) בתיקים שלהם, אם כן, ישנם מספר לא מבוטל של ארנקים עליונים התומכים ב- Polkadot. פוסט זה מספק מדריך קל לקריאה ברמה גבוהה בארבעת הארנקים העליונים של פולקדות.

1. פולקאוולט 

Polkawallet הוא ארנק סלולרי שתוכנן במיוחד עבור המערכת האקולוגית Polkadot, כולל # Substrate, Laminar, Kusama, Acala, ומטבעות אחרים שעשויים להתרחש על Polkadot. Polkawallet מספק נגישות בין שרשראות לאסימונים DOT שלך, וזה גם עוזר לך לנהל את האסימונים שלך תוך השתתפות בהימור ובניהול הכל בתוך האפליקציה..

Polkawallet זמין כאפליקציית iOS ואנדרואיד, יש גם קובץ APK אנדרואיד למשתמשים בעלי ידע טכני יותר. Polkawallet הוא פונקציונלי ארנק חם אך הוא משתמש במודל חתימה קרה לא מקוון ייחודי המשלב גישה נוחה דרך האינטרנט עם מפתחות פרטיים מבודדים ברשת המאפשרים לך לחתום על עסקאות במצב לא מקוון באמצעות קוד QR. החלק הטוב ביותר הוא שמשתמשים ישמרו על הבעלות המלאה על המפתחות הפרטיים שלהם ולעולם לא תצטרכו לדאוג שאסימני Polkadot שלכם ייגנבו מכיוון שהמפתחות הפרטיים שלכם לא נפגעים.

תכונות עיקריות

תצוגה מקדימה של מידע על הנכס: אתה יכול בקלות להציג מידע על אסימוני ה- DOT שלך ולדעת את הסכום הניתן להעברה, נעול, שמור ומקושר במבט אחד.

העברות חלקות & קבלות: אתה יכול להעביר בקלות את אסימוני ה- DOT שלך לכל חשבון ברשת. אתה יכול לשלוח פשוט על ידי הזנת כתובת הנמען או סריקת קוד QR. באופן דומה, קבלת אסימונים של DOT היא קלה באותה מידה ותוכלו לבדוק האם האסימונים נשלחו או התקבלו על ידי הצגת הנתונים בזמן אמת ברשת..

התאוששות חברתית מובנית: אובדן גישה לארנק הצפנה שלך עלול להיות הרסני מכיוון שלעתים קרובות אי אפשר לשחזר מטבעות אבודים. עם זאת, בפולקאוולט יש מערכת התאוששות חברתית יוצאת דופן המאפשרת לך להשתמש בחשבון קשר חברתי כדי לשחזר ארנקים שאבדו.

היערכות ידידותית למשתמש: ל- Polkawallet עיצוב אינטואיטיבי שמקל על המשתמשים, המאמתים והמטפלים להשתתף בתהליך הקונצנזוס. הארנק כולל גם תרשימים פשוטים לניתוח מאמת ופקודות פשוטות לאג”ח / פירוק, שינוי בקר, תשלום או מינוי בין היתר.

2. סיומת דפדפן Polkadot.JS

עבור אנשים שרוצים לאחסן אסימונים של DOT במשהו שונה מאפליקציה לנייד, סיומת הדפדפן Polkadot.js היא חלופה ראויה. סיומת הדפדפן Polkadot.js היא ארנק קוד פתוח שאינו משמורן המסייע לך לאחסן ולגשת למידע הקשור לאסימוני ה- DOT שלך בממשק דפדפן Chrome או Firefox.. 

עם זאת, בהיותך סיומת דפדפן, אינך צריך לנווט לאתר כלשהו או יישום אינטרנט, אך הוא מאפשר לך לגשת ולנהל את חשבונות Polkadot שלך בעת אינטראקציה עם DApps בדפדפן, כך שתוכל להזרים חשבונות או לחתום על עסקאות ספציפיות. החלק הטוב ביותר הוא שההרחבה יכולה לחתום על עסקאות מבלי לחשוף מידע על תיק ה- DOT שלך ל- DApps.


 מגבלה עיקרית בסיומת הדפדפן Polkadot.js היא שאינה מציעה יכולות ארנק מלאות. יתכן שלא תוכל למנות מאמתים, להשתתף בתהליך ההימור או להפעיל פקודות מורכבות.

3. ארנקים לחומרה של ספר החשבונות

מעבר לאחסון אסימוני DOT בארנקים ניידים ושימוש בהרחבות דפדפן, ארנק Ledger תומך כעת באסימני DOT לאנשים שרוצים שכבת אבטחה נוספת שארנקי החומרה מספקים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. ארנק Ledger לאחסון אסימוני DOT הוא ככל הנראה השיטה המאובטחת ביותר לאחסון Polkadot מכיוון שהוא עוזר לכם לשמור את האסימונים שלכם באחסון קר.. 

מכשירי החומרה Ledger Nano X והתקני Ledger Nano S תומכים כעת בהתקנת אפליקציית Polkadot לניהול DOT עם ארנק האינטרנט Polkadot. התקני החומרה של Ledger הם ארנקי חומרה המאפשרים לכם לאחסן את האסימונים והמפתחות הפרטיים שלכם באחסון קר במכשיר ייעודי שאינו מחובר לאינטרנט..

באפשרותך להתקין את אפליקציית Ledk Polkadot באמצעות מנהל Ledger Live ותוכל להשתמש בכל אחד מארנקי הצד השלישי התואמים לניהול האסימונים שלך. ארנקי Ledger מאפשרים לך גם לבצע כל מיני עסקאות, להניח את אסימוני ה- DOT שלך ולהשתתף בתהליך הממשל.

נקודת המכירה העיקרית של אחסון אסימוני DOT בארנקי החומרה של Ledger היא איכות האבטחה שהיא מספקת כפתרון לאחסון קר. למרות זאת, עם כוח גדול באה אחריות גדולה ועליך לנצל את תכונות האבטחה הרבות ואפשרויות התאוששות הארנק שמספק Ledger באופן מקורי. 

לארנק Ledger שלך ביטוי התאוששות ייחודי המאפשר לך להחזיר גישה לכספים שלך גם אם אתה מאבד את הארנק. עם זאת, אם אתה מאבד את ביטוי ההתאוששות שלך, כמעט בלתי אפשרי להחזיר את הארנקים וכל הכספים בארנק הולכים לאיבוד לנצח..

4. ארנק חסר פחד 

ארנק ללא פחד, שפותח על ידי סורמיצו, הוא עוד ארנק נהדר לאחסון אסימוני פולקדות. הארנק הוא ארנק נייד שעובד הן בפלטפורמות iOS והן ב- Android, והוא עשוי להיות משולב ב- Polkaswap DEX. ארנק ללא פחד הוא יישום ארנק שאינו משמורן שאינו שומר את פרטי חשבונך אצל היוצרים; במקום זאת, כל הנתונים הקשורים לאסימוני Polkadot שלך נשמרים עם שטח יישום פרטי במכשיר שלך.

ארנק Fearless תוכנן במיוחד כדי להיות ידידותי למשתמש ובכל זאת מספק למשתמש המתמצא בטכני תכונות מתקדמות. ארנק Fearless עדיין נמצא בפיתוח וגרסאות עתידיות ישלבו תכונות הימור, ממשל, תשלומים ורכישות כרטיסי אשראי. 

מאפיינים

יצירת חשבונות רוחביים: באמצעות ארנק ללא פחד תוכל ליצור חשבונות עבור פרוטוקולי Polkadot, Westend ו- Kusama, כמו גם רשתות קריפטוגרפיות אחרות התומכות באלגוריתמים sr25519, ed25519 ו- ECDSA. באופן דומה, אתה יכול לייבא חשבונות פולקדות, ווסטנד וקוסאמה ישנים יותר לארנק הפחד שלך באמצעות התזכורת שלך. קובץ JSON, או ביטויי זרע.

אימות ביומטרי: ארנק Fearless הוא אפליקציה לנייד והוא מספק לך אבטחה משופרת הממנפת את תכונות האבטחה המובנות במכשיר שלך. לדוגמה, אתה יכול להגדיר קודי PIN בן שש ספרות או להשתמש באימות ביומטרי של טביעת האצבע או זיהוי הפנים שלך.

ניהול חשבונות דינמי: ארנק ללא פחד מאפשר לך ליצור ולנהל מספר ארנקים של Polkadot בתוך האפליקציה. אתה יכול ליצור חשבונות מרובים, לשנות את שמם איך שאתה רוצה, לסדר אותם מחדש או להסיר אותם. אתה יכול גם לייצא את חשבונותיך לארנקים אחרים באמצעות משפטים JSON, mnemonic או seed.

פונקציות ארנק מקיפות: ארנק חסר פחד מספק לך גם פונקציות ארנק מקיפות כדי להציג את יתרות ה- DOT הכוללות שלך ולזהות את האסימונים הקפואים, הנעולים, השמורים, הניתנים לפדיון, מלוכדות וחסרי גבולות במבט אחד. אתה גם יכול לראות את היתרות שלך בשווי הצפנה והפיאט (USD)..

באופן דומה, משתמשים יכולים לשלוח ולקבל אסימונים של DOT באמצעות כתובות החשבון שלהם או באמצעות קודי QR. משתמשים יכולים להציג סיכום ותצוגה מפורטת של היסטוריות העסקאות, והארנק מראה הפקדה קיומית כדי להראות שלא בטל את הארנק שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map