SecuX Stone לעומת Ledger Nano X – מהו ארנק חומרה קריפטו טוב יותר?

אבן SecuX ו- Ledger Nano X הם בין הארנקים הטובים ביותר בחומרה בשוק. ניתוח זה יתמקד בהשוואה בין שני הארנקים כדי לקבוע איזה מהם בטוח יותר. כאשר אתה מחליט על חומרת ההצפנה הטובה ביותר עבורך, תצטרך לקחת בחשבון גורמים כגון גודל התיק שלך; בין אם תזדקק לגישה לאינטרנט, תאימות לנייד ושולחן העבודה; או צריך לשלב ארנק של צד שלישי. נשתמש בגורמים אלה כדי להחליט על ארנק החומרה הצפנה הטוב יותר בין SecuX Stone לבין Ledger Nano.

אבן SecuX: הרושם הראשון

ארנק החומרה הצפוני של SecuX Stone מגיע בשלוש גרסאות – SecuX Stone V20, SecuX Stone W20 ו- SecuX Stone W10. 

ארנק חומרה Crypto של SecuX Stone V20

ארנק החומרה הקריפטו של SecuX Stone V20 הוא ארנק הדגל של המותג SecuX. יש לו מסך מגע צבעוני גדול ונעים בגודל 2.8 אינץ ‘בצורת דודקגון, עם מסגרת אלומיניום ובסיס גומי. מבחינה אסתטית, זה הרבה יותר טוב וקומפקטי מארנקים אחרים של חומרת קריפטו שנראים דקיקים ועשויים בזול. יש לו סוללה 600mAH הניתנת לטעינה מלאה תוך שעתיים. ריפוד הגומי מספק תכונות בולמות זעזועים שמבטיחות שהארנק יכול לעמוד בפני התעללות פיזית אם הוא נופל או נלחץ על עצמים אחרים. אנחנו לא אומרים להיות מגושמים, אבל אתה לא צריך לדאוג הרבה לארנק הצפנה של SecuX Stone V20 במקרה שאתה.

הארנק כולל יציאת מיקרו USB אחת והוא גם מאופשר ב- Bluetooth. אתה יכול לנהל את הארנק באמצעות אפליקציית SecuX Mobile הן עבור Android והן עבור iOS. אם בכוונתך לנהל את הארנק שלך באופן מקוון, תוכל להשתמש ביציאת ה- USB כדי להתחבר למחשב שלך, או Bluetooth כדי להתחבר למחשב או לטלפון שלך. ארנק SecuX Stone V20 ו- Stone W20 מאפשר לך לנהל את תיק העבודות שלך באופן אלחוטי או לבצע עסקאות על גבי מסך מגע גדול. תכונות אלה הן הסיבה ש- SecuX Stone V20 ידוע גם כמכשיר “חוצה פלטפורמות”. 

הארנק תומך באופן מקורי ב- Ripple (XRP), Stella Lumens (XLM), DigiByte (DGB), Groestlcoin (GRS) ומטבעות קריפטוגרפיים רגילים אחרים. מרבית ארנקי החומרה של הצפנה אינם תומכים באופן מקורי בקריפטות הייחודיות הללו. 

מבחינה ביטחונית, ארנק הצפנה של SecuX Stone V20 מגיע עם Infineon (חברה גרמנית) CC EAL 5+ Certified Element Security (SE), המבטיח את המפתחות הפרטיים וקודי ה- PIN שלכם. מאפייני אבטחה אחרים כוללים: 

  • קושחה שהותקנה מראש עם טמפר וניתנת לשדרוג 
  • אישור פיזי על כל עסקה שבוצעה מהארנק
  • מקלדת דיגיטלית אקראית למניעת פריצות של הקשות 
  • סיסמה חד פעמית המשמשת להתאמה עם המכשיר המארח שלך, כגון מחשב או טלפון בעת ​​שימוש ב- Bluetooth. והכי חשוב, זה מאפשר לך ליצור סיסמאות של 12, 18 ו -24 מילים בהן אתה יכול להשתמש כדי לשחזר כספים אם הארנק ניזוק..

SecuX Stone V20 תומך ב- BTC, BCH, ETH, LTC, XRP, XLM, DASH, DOGE, BNB, DGB, GRS וכל אסימוני ERC-20 כגון USDT. שימו לב כי בכל עדכון קושחה כלול תמיכה נוספת במטבעות. המחיר הקמעונאי של ה- SecuX Stone V20 מתחיל ב 139 $, וזה די מציאה. 

ארנק חומרה Crypto של SecuX Stone W20

ל- W20 גודל המסך זהה לזה של SecuX Stone V20 שנראה יותר קומפקטי וקל משקל שמגיע עם כיסוי אחורי בגודל כף יד מלבן בגודל כף יד ABS משולב דבק חם להמיס בצורת אולטרסאונד כשלם נפרד.

כל התכונות של W20 זהות ל- V20 כולל תמיכה במטבעות, קישוריות כפולה למחשב או אלחוטי לטלפון. יש לו גם עמידות סוללת ליתיום פולימר נטענת של 600mAH עד 7 שעות בשימוש. ההבדל הבולט ביותר בין ארנקי SecuX Stone W20 ו- V20 הוא העיצוב הפיזי והחומר. SecuX Stone W20 מתחיל ב 119 $.

SecuX אֶבֶן ארנק חומרת קריפטו W10


ארנק החומרה הצפני של SecuX Stone W10 הוא הארנק ברמת הכניסה מסדרת SecuX. עם זאת, מעמד הכניסה שלו לא אומר שהוא נחות מגרסאות ה- W20 או ה- V20. יש לו מסך מגע צבעוני בגודל 2.8 אינץ ‘, בדיוק כמו שאר דגמי SecuX. החלק החיצוני שלה זהה לחלוטין עם SecuX Stone W20 שעשוי מפלסטיק ABS עם תחושה של לימודים.

בניגוד ל- W20 ו- V20, ה- SecuX Stone W10 אינו מופעל באמצעות Bluetooth. פירוש הדבר שאתה לא יכול להשתמש באפליקציות לנייד כדי לנהל או לבצע עסקאות מארנק SecuX Stone W10 שלך. כדי לפצות על כך, יש לו יציאת מיקרו USB לחיבור להתקני מחשב חיצוניים לניהול הארנק שלך. בדרך זו תוכלו להתחבר לאינטרנט.

מאפייני האבטחה המוטמעים בארנק ההצפנה של SecuX Stone W10 זהים לאלה של ארנקי W20 ו- V20. שבב האבטחה המוטבע הוא אלמנט מאובטח ברמה צבאית CC EAL5 + שמגיע מחברה גרמנית – אינפיניון, המספקת קמרון בלתי-חדיר של נכסי הצפנה לכל מתקפה פיזית או סייבר. הוא תומך גם באותם מטבעות כמו ארנקי SecuX האחרים. מחיר הבסיס שלו הוא 99 דולר.

Ledger Nano X ארנק קריפטו לחומרה

חומרת Ledger Nano X היא בצורת מקל USB. הוא קטן, קומפקטי ויכול להכנס בקלות לכיס שלך. נכון לעכשיו, ארנק החומרה Cryptocurrency Ledger Nano X הוא אחד מארנקי הצפנה המובילים בשוק. הוא תומך בלמעלה מ- 1100 קריפטוסים; ובשל עיצוב מקל ה- USB שלו, אתה יכול לנהל את תיק העבודות שלך מכל מכשיר מחשב. זה גם מופעל באמצעות Bluetooth, מה שאומר שאתה יכול לגשת לפונקציונליות הארנק שלך באמצעות אפליקציות iOS ו- Android. 

לדג’ר ננו X יש גם שבב מאובטח עם הסמכת CC EAL5 + המריץ מערכת הפעלה BOLOS קניינית. הארנק תומך באופן מקורי בכ- 200 מטבעות, אך ניתן לנהל עד 1100 קריפטוסים. יתר על כן, אתה יכול HODL עד 100 מטבעות קריפטו בו זמנית. הוא פועל על סוללת 100mAh. מחיר הבסיס שלו הוא 150 דולר.

מסקנה: SecuX סטון נגד לדג’ר ננו X

מההשוואות לעיל, ברור ששני הארנקים האלה נהדרים בדרכם שלהם. זה באמת תלוי במה שאתה מחפש בארנק הצפנה. בעוד ששני הארנקים כוללים תכונות אבטחה מרשימות ופונקציונליות, Ledger nano X נראה מרשים יותר מכיוון שהוא תומך בלמעלה מ- 1100 קריפטו ויכולות HODLing. לחיים. 

השוואת מפרט 

השוואה SecuX סטון V20 ספר חשבונות ננו X
חוֹמֶר מסגרת אלומיניום עם בסיס גומי פלסטיק ונירוסטה
גודל מסך 2.8 אינץ ‘  0.96 אינץ ‘
מסך מגע מתנה אף אחד. 2 כפתורים לפונקציונליות
מֵמַד 98 מ”מ על 15 מ”מ 72 על 18.6 על 11.8 מ”מ
מִשׁקָל 120 גרם 34 גרם
MCU נורדי רחוב
CC EAL5+  אינפיניון רחוב
יו אס בי סוג C סוג C
בלוטות מופעל מופעל
סוֹלְלָה 600mAh 100mAh
אפליקציית אינטרנט זמין לא
iOS נתמך נתמך
דְמוּי אָדָם נתמך נתמך
תמיכה במטבעות שנים עשר קריפטוסים מיינסטרים עם עד 820 אסימונים 100 קריפטוסים מיינסטרים עם כ -1000 אסימונים
מספר החשבונות בארנק החומרה תומך בעד 500 חשבונות רק 100 חשבונות
הקרנת קוד QR נתמך במצב לא מקוון ומחובר זמין רק במכשיר החיצוני במצב מקוון
ביטוי זרע 24 מילים 24 מילים
סיסמה להשבת קרנות אשר קבוצה של 4 מילים מביטוי הזרע של 24 מילים ברצף אשר את 24 המילים אחת אחת
מחיר בסיסי  139 דולר  150 דולר

כבונוס לקוראים שלנו, אתה יכול לקבל 10% או 15% הנחה על ההזמנה שלך מ- SecuX על ידי הזנת קודי הקופון בקופה בחנות המקוונת SecuX:  https://shop.secuxtech.com/

כדי לקבל 15% הנחה השתמש בקוד קופון: “coingape” עבור V20 ו- W20

כדי לקבל 10% הנחה השתמש בקוד קופון: “coingapew10” עבור W10

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map