banner
banner

סוחרי הקריפטו המובילים לעקוב אחרי TradingView בשנת 2021

אם אתה סוחר מנוסה בשווקים הפיננסיים כנראה שהשתמשת באתר או בפלטפורמה המסייעים לך לגבש אסטרטגיות מסחר ומספקים כלי ניתוח. עבור מרבית סוחרי הצפנה הפלטפורמה הזו היא TradingView, המשולבת ברבות מחילופי הצפנה המובילים כמו Binance ו- OKEx.. 

מלבד כלי הניתוח והתרשימים, TradingView עשתה את שמה מפורטל המסחר החברתי שלה, המאפשר לסוחרים ליצור קשר ולדון עם סוחרים דומים אחרים. כאשר המסחר בנכסי קריפטו עולה במהלך שיאי כל הזמנים בשנת 2021, ישנם מספר סוחרים מתוחכמים ב- TradingView המספקים סודות וטיפים, לצד תחזית רחבה וצרה על מחירי העתיד של הקריפטו..

במאמר זה, אנו מתמקדים כיצד להשתמש ב- TradingView ובסוחרי הצפנה המובילים בפלטפורמה, ובמה לשקול בעת מעקב אחר סוחר קריפטוגרפי. 

מה זה TradingView?

למי שלא מורגל בפלטפורמה, TradingView הינה פלטפורמת אסטרטגיית מסחר חברתית המספקת כלי תרשים וניתוח לביצוע חיזוי מחירים עתידי במגוון רחב של סוגי נכסים כולל מט”ח, מניות, מדדים ומטבעות קריפטוגרפיים. חשוב מכך, הפלטפורמה מאפשרת לסוחרים ליצור קשר עם סוחרים דומים אחרים ולשתף רעיונות בנוגע לחיזוי המחירים שלהם. 

שני הפורטלים האלה של הפלטפורמה משלבים את עצמם כדי לתת למתחילים קל לשימוש ואינטואיטיבי למתחילים, וחזקים מספיק עבור מפותחים מתקדמים

מה השימוש ב- TradingView?

כאמור, TradingView שואפת לספק לסוחרים חדשים ועילית פלטפורמה לחיבור, להציג ולשתף רעיונות במסחר. סוחרים יכולים לדפדף ברעיונות שפורסמו, לראות כיצד התחזיות הסתיימו ולהגיב על התחזית. זה עוזר לסוחרים להשתפר במסחר ובהשקעות כשהם צופים ברעיונות של סוחרים אחרים. 

אתה יכול ליצור פרופיל ב- TradingView, לפרסם את אסטרטגיות המחירים שלך ולדחוף אותן בקלות לטוויטר או לכל אתר אחר. הפלטפורמה גם מסייעת לסוחרים חדשים להוציא את שמם לעולם המסחר בקלות.

אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון כאשר עוקבים אחר סוחר קריפטו ב- TradingView?

קהילת המסחר בקריפטו של TradingView צומחת בקצב מרגש – כאשר סוחרים, רעיונות ואסטרטגיות חדשות צצים בתוך שוק שורי. באותה מידה, לא כל הסוחרים ב- TradingView מציעים את אותן איכויות ואסטרטגיות מנצחות, ולכן אתה צריך להיות נלהב ממה שאתה מחפש לפני שתעקוב אחר כל ייעוץ מסחרי בעיוורון.. 

להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לך לבחור את העצות הטובות ביותר למסחר קריפטו, אסטרטגיות של סוחרי הצפנה המובילים ב- TradingView. 

  • תדמית: זה מדד עד כמה סוחר משתף פעולה בקהילת TradingView. אמנם זה לא מראה אם ​​סוחר טוב יותר, אך חשוב להראות כמה סוחר פעיל. זה נותן מדד להראות כמה סוחר מתמצא ב- TradingView ובאינטראקציות בפלטפורמה. 
  • פוסטים איכותיים: זו נקודת מפתח בבחירת הסוחר שיעקוב אחריו ב- TradingView. פוסט שנכתב היטב ומוסבר בפירוט נותן זרימה ברורה של המסחר ולמה לצפות אם המחיר עולה או יורד – מה שבאמת עוזר לסוחרים חובבים..
  • אסטרטגיית מסחר לעומת סחר בפועל: המדד הקל והבטוח ביותר למדוד את ביצועי הסוחר הוא אחוז העסקאות הזוכות. סוחר עם אחוז גבוה של אסטרטגיות זכייה בקריפטו עשוי לחזור על זכיותיו ויכול להיות רעיון טוב לעקוב אחריו. 
  • מספר הלייקים: מספר גבוה יותר של לייקים הוא גורם טוב לבדיקה אם סוחר בקיא במלאכתו. 

סוחרי הקריפטו המובילים לעקוב אחרי TradingView

מציאת פרופיל סוחר קריפטו מוביל יכולה להיות מהומה ב- TradingView בהתחשב במספר העצום של הסוחרים בפלטפורמה. עם זאת, למצוא סוחר ידע ורווחי בתוך כל התנודתיות יכול להיות גם אתגר. חפרנו עמוק על TradingView כדי למצוא את מיטב סוחרי הצפנה המציעים את מיטב התשואות ואסטרטגיות ניהול הסיכונים על נכסי הצפנה.

הערה: סוחרי הקריפטו נבחרים על ידי מוניטין המסחר והרווחיות שלהם באסטרטגיות המסחר בביטקוין. 

טבלה המציגה את המוניטין והרעיונות של סוחרי הצפנה המובילים ב- TradingView

שֵׁם

שם משתמש

תדמית

מספר רעיונות

אוהב 

עוקבים

קישורים אחרים

11 @ botje11 149,172 962 183,107 37,306 טוויטר: https://twitter.com/botje11TV

מברק: https://t.me/botje11

MagicPoopCannon @MagicPoopCannon 245,057 756 136,939 77,477 טוויטר: https://twitter.com/MagicPoopCannon
DLavrov @DLavrov 341,077 2,350 193,519 90,322 טוויטר: https://twitter.com/TheDLavrov

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCTKV7tRsdvXZgW8yFRJkVfw

אתר אינטרנט: https://linktr.ee/dlavrov

אלמנסטרים @alanmasters 294,147 4,201 235,716 96,899 טוויטר: https://twitter.com/AlanMastersT

אתר: https://alanmasterstrades.com/

EXCAVO @ EXCAVO 411,943 1,709 196,690 103,710 טוויטר: https://twitter.com/EXCAVO

אתר אינטרנט: https://excavo.finance/

סוחרי הצפנה המובילים ב- TradingView

  • @ Botje11

כסוחר מנוסה של יום קריפטוגרפי, דייוויד (@ botje11), הצטרף ל- TradingView לפני 3 שנים והתרכז בעיקר במטבעות קריפטוגרפיים. דייוויד כבר כתב ושיתף למעלה מ- 680 פוסטים על מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, את’ריום, שרשרת קישור, טזוס וכו ‘. במהלך תחילת הריצה של ביטקוין לשיאים של כל הזמנים בדצמבר 2020, @ botje11 ניבא נכון את BTC רץ אחרי 20,000 $

אין זה מפתיע שזוגות הביטקוין לעומת הדולר (BTC / USD) מדורגים על פי בחירת הרעיונות שלו ואסטרטגיות המסחר עם חילופי הצפנה המובילים כמו Bitstamp, Coinbase ו- Bitfinex המובילים ברשימה. הוא גם פרסם רעיונות למסחר בסוגי נכסים אחרים כולל מט”ח ומדדים. 

  • @MagicPoopCanon 

אקסצנטריות השם, @MagicPoopCanon, לא אמור להפריע לערך שהסוחר מציע לעוקביו TradingView. כמקסימליסט מסורתי של אלטקוין, סוחר הקריפטו כותב בעיקר רעיונות ומנתח אלטקוינים כולל XRP, Dash ו- ZEC.

עם זאת, הביטקוין נותר מרכיב מרכזי בתיק הרעיונות שלו – 115 מתוך 756 המאמרים שלו המציגים את הצמד BTC / USD (T). ל- MagicPoopCanon יש טוויטר חשוב להפליא עם יותר מ- 35,000 עוקבים בידית “הצפנה בלבד”. 

  • @alanmasters

מעל 96% מה- Alanmasters ‘ 4000+ רעיונות בנושא TradingView מתמקדים בפרויקטים של מטבעות קריפטו. כמו אצל כותבים אחרים ברשימה זו, צמד BTC / USD מוביל את הרשימה שלו – אך הוא מתמקד בפרויקטים חדשים יותר בתקופה האחרונה. פרויקטים מתעוררים בעולם המימון המבוזר (DeFi) כמו Yearn.Finance (YFI), DFI.Money (YFII) ו- Just (JST) עשו את כולם לניתוח של Alanmaster בשנת 2021. 

הוא הצטרף ל- TradingView בשנת 2015 והגדיל את מספרם לכמעט 97,000 סוחרים. אלן גם מנהל משרד משלו, אלן מאסטרס טרייד, המספק מתקני למידה לסוחרים קרובים בתחום המטבעות קריפטוגרפיים. 

  • @DLavrov

סוחר רוסי, דמיטרי לברוב (@DLavrov), הוא אחד הכותבים המגוונים ביותר ב- TradingView, עם דף רחב של מט”ח, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים בדף שלו. לברוב הוא סופר ניתוח טכני עם העדפה של ממוצעים נעים ואינדיקטורי תמיכה / התנגדות לחיזוי מחירים עתידי. הוא בנה מותג המסביר בהרחבה את רעיונותיו ואסטרטגיותיו ב- TradingView ועוקב אחר תוכנית המסחר שלו.  

זהב וביטקוין נמצאים בראש רשימת הנכסים של דמיטריי שהוא מכסה בדף המסחר שלו. לאחרונה ביצע חיזוי מחיר של 50,000 $ לזוג BTC / USDT כהתנגדות טובה – חיזוי השוק יחזור לטווח של 40,000 $. 

הוא צבר מעל 15,000 עוקבים בטוויטר, נכון לכתיבת שורות אלה, בגלל ייעוץ המסחר שלו ויכולות התרשים שלו. 

סיכום

הרשימה שלנו אינה ממצה בשום אופן אלא נותנת תמונה ברורה של סוחרי הצפנה שעליך לעקוב אחריהם ב- TradingView. סוחרי הקריפטו המובחרים שנבחרו הם התחלה מתוכננת היטב מהרשימה, כאשר הסוחרים מציעים תחזיות תשואה גבוהות, רעיונות ברורים ומוסברים היטב וכן מתקשרים עם העוקבים שלהם.. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me