banner
banner

פלטפורמות מסחר דומיננטיות גובות סוחרים עד פי 13 יותר מ- CPH Crypto

 חישובים אחרונים מתעדים בבירור כי פלטפורמות המסחר הדומיננטיות הדומיננטיות יקרות עד 13 פעמים לשימוש סוחרי קריפטו פעילים מאשר החדשות חילופי סקנדינביה CPH Crypto.  

16 בדצמבר 2020, קופנהגן, דנמרק – כל סוחר נדנדות, סוחר יום ומקלף בשוק הקריפטו יודע את החשיבות של עמלות המסחר וכיצד עמלות אלו מקשות לעתים קרובות על קיום אסטרטגיות מסחר המבוססות על מסחר בתדירות גבוהה. זה ידוע בקרב סוחרים שעלותם פשוט הורגת רווח. 

חוסר תחרות ושקיפות מונע מסוחרים להרוויח. הבעיה פשוטה: עד כה התחרות על עמלות בשוק המסחר בקריפטו נעדרה כמעט, ופלטפורמות המסחר הדומיננטיות הצליחו לגבות עמלות עסקה מופרזות ולצאת ממבני תמחור אטומים, מה שהקשה מאוד. ללקוחות להבין מה הם משלמים בפועל בסך הכל עבור השירותים שהם משתמשים בהם.  

הסיבה לבעיה היא חוסר בשלות בשוק הקריפטו. אם נחזור לעשרים שנה, שוק המניות, האג”ח וה- FX המסורתי היה באותו שלב של פיתוח כמו שוק הקריפטו, ובדומה לשוק הקריפטו, השוק המסורתי נשלט על ידי מעט שחקנים גדולים מאוד שהצליחו לגבות תשלום מאוד מחירים גבוהים בגלל חוסר תחרות ושקיפות.  

שיבוש מיידי של מבני האגרה 

“בסופו של דבר שחקנים חדשים נכנסו לשוק והחלו לשבש את מודלי התמחור של השחקנים הדומיננטיים ולהוריד מחירים. והיום עמלות המסחר על המסורתית 

המוצרים הם רק חלקים מהרמה שאנו רואים בשוק הקריפטו הנוכחי, ” 

אומר מנכ”ל יאן אנדרסן, CPH Crypto, וממשיך: 

“הצוות שלנו יודע זאת מכיוון שיש לנו שורשים בעולם הסחר הישן. והמשימה המוצהרת שלנו היא לשבש את שחקני הקריפטו הדומיננטיים בכך שהם מציעים ללקוחותינו עמלות הנחותות מעמלותיהם של שחקנים אלה. ההיסטוריה כנראה חוזרת על עצמה, רק שהפעם סוחרים לא צריכים לחכות עשרים שנה לפני שהעמלות יורדות לרמה סבירה. CPH Crypto החליטה להוריד את העמלות באופן מיידי. ” 

היזהר מאגרות נסתרות 

כדי לקבל תצוגה מלאה של דמי המסחר של מתווך או בורסה מסוימים, עליך לקחת את שתי העמלות ולהתפשט. סוחרים נוטים לשכוח את ההשפעה של המרווח על העלויות הכוללות, למרות שהמרווח נמצא לעתים קרובות במקום בו החלק החשוב ביותר מכלל העמלות מסתתר, במיוחד כאשר נסחר בבוררים או בורסות ללא עמלה..  

בדרך כלל מתווכים / בורסות אלה נוטים לפצות על היעדר עמלה בעמלות על ידי הגדלת הכמות המרווחת – ההפרש בין מחיר ההצעה למחיר המכירה – מה שמאפשר להם להרוויח את מרווחם על המרווח במקום. נוסף על כך, סוחרים לא צריכים לשכוח שעמלות גבוהות על ניהול כסף – כמו פיקדונות ומשיכה – מתווספות גם לעלויות הכוללות.  

הפרשי מחירים קיצוניים עד 1,249% 

על מנת להוכיח את ההבדלים הקיצוניים בעמלות בין CPH Crypto וארבע פלטפורמות מסחר דומיננטיות בעולם, CPH Crypto ערכה קו השוואת מחירים על סמך דוגמאות קונקרטיות. ארבע פלטפורמות עיקריות הן Binance, Kraken, Coinbase Pro ו- eToro, והדוגמאות מבוססות על חודש של נפח מסחר בקריפטו בסכום של 1,000 דולר, 10,000 דולר, 200,000 דולר ו -500,000 דולר. לסיכום תוצאות ההשוואות הן:  

עד 1,000 דולר לחודש  

 • הפלטפורמה הזולה ביותר: CPH Crypto עם עמלות בסך הכל: 0.6 דולר 
 • הפלטפורמה היקרה ביותר: Coinbase Pro עם עמלות בסך הכל: 5.0 דולר 
 • הפרש 4.4 דולר ארה”ב / 733% 

על ידי 10,000 דולר לחודש 

 • הפלטפורמה הזולה ביותר: CPH Crypto עם עמלות בסך הכל: 6 דולר 
 • הפלטפורמה היקרה ביותר: eToro עם עמלות בסך הכל: 37.5 דולר 
 • הבדל: 31.5 דולר / 525% 

על ידי 200,000 דולר לחודש

 • הפלטפורמה הזולה ביותר: CPH Crypto עם עמלות בסך הכל: 79 דולר 
 • הפלטפורמה היקרה ביותר: eToro עם עמלות בסך הכל: 750 דולר 
 • הבדל: 671 דולר / 849% 

על ידי 500,000 דולר לחודש

 • הפלטפורמה הזולה ביותר: CPH Crypto עם עמלות בסך הכל: 139 דולר 
 • הפלטפורמה היקרה ביותר: eToro עם עמלות בסך הכל: 1,875 דולר 
 • הבדל 1,736 דולר / 1,249% 

(המספרים נאספו ברבעון השני של שנת 2020. אנא ראה הדף הזה למידע נוסף)

עמלה קבועה “All-in-one”. מסחר ללא הגבלה תמורת 39 דולר לחודש 

על פי הפילוסופיה של CPH Crypto, על הסוחרים להתמקד רק באסטרטגיה שלהם ולא בעלויות כאשר הם סוחרים. לכן CPH Crypto מנוגד למגמה של עמלות המסחר הגבוהות בשוק הקריפטו ומציע עמלת “All-in” קבועה בהנחה עמוקה של 39 דולר לחודש בלבד למסחר בלתי מוגבל או עמלה של 0.04 נקודות בלבד. לעסקה למסחר יחיד.   

למידע נוסף בקרו באתר CPH Crypto: https://cphcrypto.com/

פרטי יצירת קשר בתקשורת

שם איש קשר: יאן אנדרסן

מספר איש קשר: +45 4060 3239

דוא”ל ליצירת קשר: [מוגן בדוא”ל]

CPH Crypto הוא המקור לתוכן זה. הודעה לעיתונות זו מיועדת למידע בלבד. המידע אינו מהווה ייעוץ השקעה או הצעה להשקעה. מטבע וירטואלי אינו מטבע חוקי, אינו מגובה על ידי הממשלה, וחשבונות ויתרות ערך אינם כפופים להגנת הצרכן. מטבעות מטבעות ואסימונים הם תנודתיים במיוחד. אין ערובה לערך יציב, או לכל ערך בכלל. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me