יחסי ציבור: מהפכת סחר מאת 50x.com: שינוי הדרך בה אנו חושבים על סחר!

חילופי המטבעות הראשונים והיחידים בעולם עם Any2Any טכנולוגיה השלימה בהצלחה בדיקות בטא של הגרסה השלישית של ליבת המסחר הקוונטי עם תזרים נזילות מובנה שישנה לחלוטין את הרעיון של מסחר בבורסה.

באופן מפתיע, כל הבורסות המודרניות, כמו לפני מאות שנים, עדיין משתמשות בזוגות מסחר קבועים, שאינם קשורים בשום צורה ברמת ליבת המסחר ומערכת התאמת ההזמנות. כל פנקס הזמנות מכיל רק הזמנות שבוצעו בזוג ספציפי. למרות שמאות מטבעות קריפטוגרפיים צמחו, לא תוכלו להחליף אחד בשני ישירות בבורסה, שם המחירים נקבעים על ידי המשתמשים עצמם – תצטרכו לשנות את זה לאחד משניים או שלושה “מטבעות בסיס” הנתמכים. על ידי הבורסה, ואז העבירו אותה לאחרת, או השתמשו בשירותי מחליפים, ארביטראז’רים, ובכך תצטרכו לשלם עמלות מוגדלות.

התוצאה של שלוש שנים של פיתוח על ידי 50x.com team היה ליבת מסחר חדשנית המבוססת על טכנולוגיית ענן ועקרונות קוונטיים לשילוב הזמנות: אף כי המושגים של זוג מסחר נשמרים ברמת המשתמש והממשק זהה לחלוטין לבורסה רגילה, כל ההזמנות בתוך הליבה קיימות בבת אחת שטח ואין להם קשר יציב בין מוכר לקונה, המשלב את מספר ההזמנות המרבי בכל נכסי המסחר בו זמנית.

לטענת המפתחים עצמם, אי אפשר לחזות בביטחון את התקדמות הביצוע לאחר שהוספה הזמנה אחרת, מכיוון שכל הזמנה חדשה מוסיפה נזילות לחלק מהמערכת, ובכך משנה את מצבה והטופולוגיה שלה. אותה השפעה נצפית בפיזיקה קוונטית, שם נוכחות של צופה משנה את תוצאות הניסוי. משתמשים רק נהנים מכך, שכן לעתים קרובות המערכת מוצאת אפשרויות רווחיות יותר בעת ביצוע הזמנה אחרת.

היתרונות של השימוש בטכנולוגיית Any2Any החדשה ניכרים לעין באופן מיידי: הזמנה אחת בצמד מסחר מייצרת מיד את אותה נזילות בכל זוגות המסחר המכילים אסימון זה. כלומר, משתמש אחד יכול לבצע הזמנה לרכישת DASH עבור ביטקוין, בעוד שכל האחרים מקבלים את ההזדמנות למכור DASH עבור כל אחד מהמטבעות הרשומים בבורסה..

טכנולוגיית ה”שווקים “הישנה המופרדת נתקלה ללא הרף בבעיות מסורתיות שהיו ניכרות אפילו בבורסות הלאומיות, כלומר חוסר נזילות ברוב המכשירים וריכוזה ב”צ’יפס כחול”, מה שהוביל לירידה בהזדמנויות המסחר. מסחר בשערים צולבים עם תנועות חזקות שנצפו לעיתים קרובות יותר, שעליהן אפשר להרוויח כסף במהירות, היה שמור לארביטראז’ים מתקדמים המתהדרים ברובוטי המסחר שלהם. היו גם מגבלות תשתיתיות, מה שמאפשר כלכלית לתמוך במספר רב של ספרי הזמנות.

ה 50x.com Exchange מציע גישה שונה לחלוטין למסחר, כאשר מאות ואלפי שערים צולבים זמינים לכל משתמש ממש בטרמינל. הודות לטכנולוגיית Any2Any של הצפת נזילות, אתה יכול לבחור כל זוג מהנכסים הזמינים בבורסה ולסחור בו. ואילו הזמנות שמבוצעות, למשל, בספר ההזמנות DASH / QTUM, יופיעו אוטומטית בכל שאר ההזמנות של DASH / * * / DASH ו- QTUM / * * / QTUM. וזה יוביל לעובדה שאפילו ספר ההזמנות האקזוטי ביותר יאסוף את כל הנזילות למטבעות של זוג מסחר זה.

איך זה מיטיב עם המסחר?

היתרון הראשון והמתבקש הוא האפשרות למסחר ישיר בין מטבעות, מבלי לשלם עמלות כפולות. אם ברצונך לעבור מ- DASH ל- QTUM, אתה פשוט מבצע הזמנה בספר הזמנות של DASH / QTUM. זה הרבה יותר מהיר מאשר למכור DASH תחילה ואז לקנות QTUM. והכי חשוב, אתה מבצע הזמנה אחת בלבד, ולכן, משלם את עמלת המסחר פעם אחת בלבד.

היתרון השני הוא האפשרות לצפות בספרי הזמנות / תרשימים בזוגות אקזוטיים ובהתאם לכך, מספר עצום של כלי מסחר חדשים, אשר שיעוריהם לרוב הולכים בערוצים רחבים יותר מהמכשירים העיקריים. זה אומר שיש להם פוטנציאל רווח גדול יותר.

היתרון השלישי הוא עלייה מרובה בנזילות לכל מטבע. מכיוון שכל נזילות הבורסה מסוכמת על פני המטבעות, לא משנה באיזה זוג הזמנות, הנזילות תהיה זמינה גם בזוגות אחרים. זה מקשה על מניפולציות בשיעורים.

איך זה אפשרי?

העובדה היא שה- 50x.com exchange פיתחה ליבת מסחר של ארכיטקטורה ייחודית הפועלת עם גרפי עסקאות שלמים, ולא עם הזמנות בודדות. זה מאפשר לך להפחית מאות ואלפי הזמנות צולבות במטבעות שונים בתוך עסקה אחת וליצור הזמנות צולבות.

 מדוע אין דבר כזה בבורסות אחרות?


 הארכיטקטורה של הליבה Any2Any שונה מהותית מליבות המסחר הרגילות ונדרשה פתרונות חדשניים רבים במהלך הקמתה. בורסות רגילות אינן יכולות לעבור לטכנולוגיה מסוג Any to Any מבלי לשנות לחלוטין את הבסיס – ליבת המסחר.

מרכזיות מרכזיות אחרות ניסו ליצור טכנולוגיית Any2Any, אך רק צוות פיתוח אחד הצליח ליצור מוצר עובד באמת כיום..

אתה יכול לנסות לסחור בטכנולוגיה החדשה בכתובת 50x.com עכשיו – אין צורך ב- KYC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map